Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podsumowanie 200 notowań
Kertoip Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 698
Dołączył: Apr 2009
Post: #21
 
ku3a napisał(a):ale może chociaż zgadnę, że chodzi o Armię...
no jak nie jak tak Icon_razz


jesli chodzi o tę partię... to czuję że nr 6 zawojuje jeszcze dużo bardzo. jeśli chodzi o nr 4 to jest za nisko... tylko 1 punkt do pierwszej trójcy... szkoda.
co do wspomnień to są bardzo oczywiste... nr 6 kojarzy mi się z Jarocinem oczywiście. i kiedy w ten ziąb Budzy śpiewał "otul się w koć...". miło.
nr 5 - z koncertem w Katowicach. grali ten kawałek jeszcze pod nazwą "Please Project"
a nr 4 - kojarzy się z oczekiwaniem na płytę. takim mega-długim. i słuchaniem singli co miesiąc. miłe wspomnienia.
nie wiem czy się odważycie typować pierwszą trójkę... ale macie czas do soboty.
co do konkursa to pytanie nr 2 wygrał Kuba. obstawiał miejsce 8 i "Przed prawem", Tomekk obstawiał 33.
dzięki za zabawę.


6. 587. 25. 01. 2. PRZED PRAWEM – Armia
5. 625. 32. 01. 4. THE ONLY ONE – The Cure
4. 628. 34. 01. 4. SLEEP WHEN I'M DEAD – The Cure
11.02.2010 10:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
nie przychodzi mi do głowy nic z ostatnich tygodni czy nawet miesięcy co mogłoby być w trójce... Więc pewnie to coś z dawniejszych czasów.
cieszę się z tego jednego punkciku za Armię chociaż Icon_wink2. i gratuluję Tomkkowi celniejszych strzałów Icon_smile2.
z tych trzech piosenek chyba najbardziej lubię czwarte miejsce.
12.02.2010 12:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #23
 
a ja najbardziej lubię "The Only One" i kompletnie nie wiem co będzie na podium :?:
12.02.2010 12:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yoda Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 499
Dołączył: Jul 2009
Post: #24
 
A tu nie wrzucisz podium? Icon_wink2
15.02.2010 08:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kertoip Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 698
Dołączył: Apr 2009
Post: #25
 
Yoda napisał(a):A tu nie wrzucisz podium? Icon_wink2
aż taki chamski nie jestem. choć 2 odcinki House'a tygodniowo dają efekty Icon_razz
a tak na poważnie to w sobotę coś się spaprało z majczartsem a wczoraj zapomniałem że musze wrzucić. ale prosze bardzo:


no i koniec... kończymy Wielkie Hardkorowe Podsumowanie Wszech Kertoip Listy.
jeśli chodzi o końcówkę... nr 3 o dużo za wysoko. chciałbym na tym miejscu Kjurów... no cóż. statistico.
nr 3 wzniecił w naszym domu spory ogień swego czasu. i odniósł sukces na liście. nie mówię że jest zły czy coś... ale... zresztą, dupa.
co do nr 2 to już inna historia. zasługuje na to zaszczytne miejsce w 100%. to już mi się z Trójką tylko kojarzy. to genialne nagranie.
są to utwory ze wczesnej historii Listy Mej. i to chyba przez to osiągnęły tak wiele. chociaż nr 1...
absolutnie numero uno ze wszystkich utworów jakie były na liście u mnie. płytę poznałem po powrocie z Anglii, w roku 2006. z tejże wycieczki, pierwszej z trzech, Tata przywiózł świeżą pachnącą płytkę. wtedy jeszcze nie wiedziałem za bardzo kto to jest, pomimo że Floydów znałem dosyć dobrze. ale się dowiedziałem. dzięki Tata za tę płytę. a potem wiadomość o koncercie... prawie zawał. no boski artysta po prostu. i zasłużony zwycięzca podsumowania wszech.
dzięki za wszelkie komentarze i za obecność.
do 500. notowania!


3. 629. 28. 01. 4. THE SAINTS ARE COMING – U2 & Green Day
2. 645. 36. 01. 5. END OF THE WORLD – Blackfield
1. 706. 32. 01. 4. ON AN ISLAND – David Gilmour
15.02.2010 10:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
ja bym kolejność na podium odwrócił Icon_wink2.
dzięki za podsumowanie Icon_smile2.
16.02.2010 02:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #27
 
3 miejsce najlepsze z podium, reszta jest mi obojętna Icon_razz
16.02.2010 08:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości