Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Varius Manx
Miszon Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #61
RE: Mychartsowy Top Varius Manx
Świetnie, bo też chciałem zgłosić

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
24.03.2024 04:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
santosz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 034
Dołączył: May 2021
Post: #62
RE: Mychartsowy Top Varius Manx
(24.03.2024 04:40 PM)Lilian napisał(a):  Zgłaszam jeszcze:
Emu
Też chciałem zgłosić tego ptaka. Wspaniały instrumental.

(24.03.2024 04:58 AM)thestranglers napisał(a):  Zgłoszone utwory:

Propozycje zbieram do poniedziałku 25 marca.

Zagłosowali:

kajman
gioconda2
Gary
Yacy
AKT!
ku3a
stokrotka
Gdy wbijasz na imprezę z której wszyscy zdążyli już wyjść

Ci co wyszli wcześniej stracili szansę zagłosowania na wspaniałą balladę jaką jest Blind Fate z drugiej płyty. Pierwszy większy przebój zespołu i chyba pierwszy teledysk. Trochę takie art rockowe Collagowe klimaty. Pewnie nie przypadek, że Robert Amirian śpiewał wtedy w Varius Manx, choć tutaj to Janson daje głos.

Skoro Emu już wyłądował (choć nie lata) to zgłaszam jeszcze Bartosiewiczową w Memphis. Rok wcześniej wydała debiutancki, najlepszy w dyskografii album Love

Blind Fate
Memphis

Karpie zjem!
24.03.2024 06:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #63
RE: Mychartsowy Top Varius Manx
(24.03.2024 06:59 PM)santosz napisał(a):  Ci co wyszli wcześniej stracili szansę zagłosowania na wspaniałą balladę jaką jest Blind Fate z drugiej płyty.
niby masz rację, ale...
na tyle znam zespół i jego dokonania, że wiem co z pierwszych 5 płyt lubię bardzo lub bardziej. kolejne płyty też znam ale tam niewiele lubię. no i moje top11 jest nie do ruszenia. a nawet dalsze miejsca. wysłałem bonusy i jako ciekawostkę uzupełnię je potem utworami zgłoszonymi później. Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.03.2024 09:03 PM przez Yacy.)
24.03.2024 09:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 088
Dołączył: Dec 2009
Post: #64
RE: Mychartsowy Top Varius Manx
Nie stracili szansy, mogą zmienić głos.

WOLNE MEDIA!!!
24.03.2024 10:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #65
RE: Mychartsowy Top Varius Manx
santosz napisał(a):Ci co wyszli wcześniej stracili szansę zagłosowania na wspaniałą balladę jaką jest Blind Fate z drugiej płyty.
Znam ten utwór i owszem jest niezły, ale u mnie nawet na top 20 szans by nie miał.
24.03.2024 10:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
gioconda2 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 158
Dołączył: Jul 2021
Post: #66
RE: Mychartsowy Top Varius Manx
Co za sens wysyłać głosy z furtką zmiany?
Uważam, że głos wysłany nie powinien podlegać zmianom. Jeżeli ktoś wysyła swoje typy nie czekając do końca terminu zgłaszania propozycji, to trudno. Ponosi ryzyko. Nie rozumiem sprintu kajmana, a potem (czasami) podmienianie typów. I inni nie powinni iść tą drogą.
24.03.2024 10:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #67
RE: Mychartsowy Top Varius Manx
gioconda2 napisał(a):Ponosi ryzyko.
Ale w ten sposób krzywdzi się utwory później zgłaszane.
24.03.2024 10:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
gioconda2 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 158
Dołączył: Jul 2021
Post: #68
RE: Mychartsowy Top Varius Manx
To poczekaj do końca zgłoszeń. A nie jak szybki Bill Icon_lol
25.03.2024 01:55 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 088
Dołączył: Dec 2009
Post: #69
RE: Mychartsowy Top Varius Manx
W ogóle moim zdaniem to podmienianie głosów nie powinno być co do zasady możliwe, chyba że w jakichś szczególnych przypadkach.

WOLNE MEDIA!!!
25.03.2024 09:07 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 129
Dołączył: Dec 2014
Post: #70
RE: Mychartsowy Top Varius Manx
To teraz wypadałoby określić te przypadki, co uważam akurat za bezcelowe.
25.03.2024 09:50 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #71
RE: Mychartsowy Top Varius Manx
nie miałem pojęcia, że można zmieniać wysłane głosy. to jakiś absurd...
wysłane głosy to wysłane głosy. a nie rezerwacja miejsca...
gioconda2 napisał(a):Uważam, że głos wysłany nie powinien podlegać zmianom. Jeżeli ktoś wysyła swoje typy nie czekając do końca terminu zgłaszania propozycji, to trudno. Ponosi ryzyko.
ja tym razem wysłałem wyjątkowo szybko, ale tylko dlatego, że całe moje top10 zespołu zostało już zgłoszone. nie miałem więc potrzeby czekać dłużej, bo nic by to nie zmieniło w mojej dziesiątce. mogłem nawet wysłać wcześniej, ale czekałem na zgłoszenie ostatniego utworu z mojej dziesiątki i gdy to nastąpiło, wysłałem głosy.
25.03.2024 11:15 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 129
Dołączył: Dec 2014
Post: #72
RE: Mychartsowy Top Varius Manx
Jaka rezerwacja miejsca? Jeśli ktoś zmienia głos to jest umieszczany zgodnie z czasem dosłania.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.03.2024 11:38 AM przez thestranglers.)
25.03.2024 11:38 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #73
RE: Mychartsowy Top Varius Manx
zdarza się czasem, że wyśle się głos z błędem np. utworem spoza puli i człowiek zdąży się zorientować; czasem bywa, że człowiek się pośpieszy, a potem jeszcze coś dosłucha i myślę, że też można w takiej sytuacji pozwolić na zmianę zdania; uważam, że kwestia wysłania erraty w takiej formie w jakiej funkcjonuje (tzn. ze zmianą kolejności prezentacji, co już potwierdził tomek), jest bardzo ok i nie potrzeba żadnych dodatkowych reguł tutaj; myślę, że to są zresztą okazjonalne przypadki raczej niż jakaś stała praktyka

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
25.03.2024 11:47 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stokrotka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 924
Dołączył: Jan 2020
Post: #74
RE: Mychartsowy Top Varius Manx
Osobiście nie widzę nic złego w głosowaniu przed zakończeniem zgłaszania propozycji. Czasem zdarza się tak, że dorobek wykonawcy jest mi dobrze znany i aktualny zestaw pokrywa się z top10, a nowe propozycje niczego nie zmienią. Tak właśnie było w przypadku VM.
A jeśli ktoś głosuje szybko, byle tylko być pierwszym, to w razie zmian w swoich głosach musi liczyć się także ze zmianą lokaty. Tak to przynajmniej zrozumiałam.
25.03.2024 12:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stokrotka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 924
Dołączył: Jan 2020
Post: #75
RE: Mychartsowy Top Varius Manx
ku3a napisał(a):nie miałem pojęcia, że można zmieniać wysłane głosy. to jakiś absurd...
wysłane głosy to wysłane głosy. a nie rezerwacja miejsca...
A w tym akurat też jest dużo racji.
25.03.2024 12:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #76
RE: Mychartsowy Top Varius Manx
stokrotka napisał(a):A jeśli ktoś głosuje szybko, byle tylko być pierwszym, to w razie zmian w swoich głosach musi liczyć się także ze zmianą lokaty. Tak to przynajmniej zrozumiałam.
tak właśnie jest od zawsze i myślę, że to sprawiedliwe Icon_smile
bywa, że człowiek się pomyli albo zmieni zdanie i taka furtka powinna pozostać

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
25.03.2024 01:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stokrotka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 924
Dołączył: Jan 2020
Post: #77
RE: Mychartsowy Top Varius Manx
AKT! napisał(a):tak właśnie jest od zawsze i myślę, że to sprawiedliwe
bywa, że człowiek się pomyli albo zmieni zdanie i taka furtka powinna pozostać
Ja najchętniej zamknęłabym tę furtkę dla jasności i porządku Icon_wink
Głos wysłany = klamka zapadła.
Ale o tym decyduje oczywiście prowadzący i niech tak zostanie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.03.2024 01:51 PM przez stokrotka.)
25.03.2024 01:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
gioconda2 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 158
Dołączył: Jul 2021
Post: #78
RE: Mychartsowy Top Varius Manx
Stokrotko, neo i ku3o - wyraziliście to, o czym myślałam. Głos wysłany nie podlega zmianom. Można wysłać wcześniej. Tylko należy pamiętać o konsekwencji. Nawet jak później pojawią się interesujące propozycje, to głos wysłany pozostaje niezmienny.
25.03.2024 02:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #79
RE: Mychartsowy Top Varius Manx
thestranglers napisał(a):Jaka rezerwacja miejsca? Jeśli ktoś zmienia głos to jest umieszczany zgodnie z czasem dosłania.
przepraszam, wcześniej zrozumiałem, że jest bez zmiany kolejności, dzięki za wyjaśnienie Icon_smile2.
AKT! napisał(a):zdarza się czasem, że wyśle się głos z błędem np. utworem spoza puli i człowiek zdąży się zorientować; czasem bywa, że człowiek się pośpieszy, a potem jeszcze coś dosłucha i myślę, że też można w takiej sytuacji pozwolić na zmianę zdania; uważam, że kwestia wysłania erraty w takiej formie w jakiej funkcjonuje (tzn. ze zmianą kolejności prezentacji, co już potwierdził tomek), jest bardzo ok i nie potrzeba żadnych dodatkowych reguł tuta
zgadzam się Icon_smile2. nigdy dotąd się nie zdarzyło, żebym coś zmieniał w swoich głosach, więc nie interesowało mnie dotychczas jak procedura wygląda Icon_wink2.
25.03.2024 02:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
miszony Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 622
Dołączył: Jan 2015
Post: #80
RE: Mychartsowy Top Varius Manx
Ja się trochę dziwię tym rizważaniom. To tak jakby pójść na wybory, oddać głos a potem poprosić Panią z komisji o wyciągnięcie z urny moich głosów bo zmieniłem zdanie i chcę zakreslić kogoś innego.
25.03.2024 02:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości