Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paweł TOP 20 /11.12.09r./
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #1
Paweł TOP 20 /11.12.09r./
Lista powoli w klimacie świąt... chociaż świątecznie to tylko właściwie przy jednym kawałku. Ostatnie notowania były dość senne, mało kto się odważył na mojej liście zrobić jakiś większy ruch w którąś stronę. Dziś za to dla kontrastu te ruchy są dość zauważalne. Lider tradycyjnie ten sam i jest to niewątpliwie hit jesieni. Na miejsce drugie awansował aż o 14 oczek OneRepublic - nowość sprzed tygodnia! Budka Suflera musiała mu ustąpić. Bardzo mi się ostatnio podoba Tina Muńka, lecz nie dała rady mocniejszym od siebie. Sporo starszych nagrań na liście, ale sporo też tych nowszych. Renata Przemyk już powoli zaczyna spadać. U2 tak samo... wreszcie. Dobije 20-stki? Jak myślicie? Icon_wink2 To by mieli prezent na święta... Icon_wink2
Przejdźmy do nowości. Najwyższa nowość jest znana przeze mnie już od sierpnia chyba, pamiętam jak pierwszy raz ją wysłuchałem w Rockiestrze. Ale teraz wróciłem do tej piosenki i mi się na nowo spodobała. Pocztówka do Św. Mikołaja to coroczna piosenka śpiewana przez artystów oraz przy udziale prezenterów RMF FM. Taki "Karp" RMF-u. Oczywiście jak się domyślacie jest on bardziej komercyjny niż "Karp". Dochód z płyty przeznaczany jest na jakieś tam charytatywne cele. Dobiję chyba niektórych dzisiejszym powrotem do listy... no ale panie z Queensberry nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa.

Lp. Poprz. Ilość Tyg. Wykonawca i Utwór

01. 01. 16. Muse - Uprising
02. 16. 02. OneRepublic - All The Right Moves
03. 02. 08. Budka Suflera - Sięgnąć Gwiazd
04. 03. 12. Trail - Prism
05. 05. 06. Muniek - Tina
06. 08. 02. Yugopolis & Kukiz - Bez Kagańca
07. 07. 10. Agnieszka Chylińska - Nie Mogę Cię Zapomnieć
08. 04. 12. Hockey - Song Away

09. 10. 02. Andy - Nic Z Tego Nie Będzie
10. 06. 07. Renata Przemyk - Odjazd

11. 13. 04. Rammstein - Pussy
12. 09. 04. Sasha Strunin - Zaczaruj Mnie Ostatni Raz
13. 17. 03. Muse - I Belong To You
14. 18. 06. Morandi - Colors
15. NE. 01. Mark Knopfler - Border Reiver
16. 11. 19. U2 - I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight
17. NE. 01. Różni Wykonawcy - Hymn Pocztówki Do Św. Mikołaja 2009 (Czekam Już Rok)
18. 12. 10. Marit Larsen - If A Song Could Get Me You
19. 15. 06. Closterkeller - 12 Dni
20. RE. 02. Queensberry - Hello (Turn Your Radio On)


WYPADLI:
Bon Jovi - We Weren't Born To Follow
Ziyo - T.M.K (Tylko Mnie Kochaj)
Robbie Williams - Bodies


NIE ZAŁAPAŁY SIĘ DO LISTY:
Within Temptation feat. Chris Jones - Utopia
Video - Fantastyczny Lot
Neil Young - Harvest Moon
Foo Fighters - Wheels
La Roux - Bulletproof (Tiborg Radio Remix)
11.12.2009 06:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #2
 
Trochę nierówno Ci się oddzieliły dziesiątki ;]
Paweł napisał(a):02. 16. 02. OneRepublic - All The Right Moves
I jest konkretny kandydat do zepchnięcia MuseIcon_wink
Paweł napisał(a):11. 13. 04. Rammstein - Pussy
Posłuchałem ostatnio całej płyty i może niedługo coś od nich u mnie zadebiutuje.
Paweł napisał(a):Robbie Williams - Bodies
Nie wierzę! Gość którego nie lubisz wypadł z listy ;]
Paweł napisał(a):La Roux - Bulletproof (Tiborg Radio Remix)
Mizerny chamski łupankowy mocnobeatowy remix. Lepiej zainwestuj w wersję oryginalną zamiast zrzynać z RMFu. Ale i tak cieszę się z tego utworu Icon_wink)

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
11.12.2009 08:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
No tak, mnie na pewno tym Queensberry dobiłeś. Nie lepiej (a wręcz gorzej) odbieram świąteczny numer z RMF-a. Trójkowej piosenki na Święta jeszcze nie słuchałem, ale powinna być lepsza....mam nadzieję.
Całkiem miło widzieć tych OneRepublic na podium. Do Trail mam uraz, bo zapomniałem dzisiaj na kartkówce z angielskiego co to słówko znaczy Icon_wink, a pamięć wróciła za późno Icon_razz2 Knopfler już trochę starawy, może być jakiegoś jego nowego singla zapuścił? Muse, które w tamtym tygodniu zawiodło, teraz w końcu ruszyło do góry.
Jeśli jakiś Rammstein ma być na liście, to niech będzie to jednak ''Pussy'', bo płyta słabawa.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
11.12.2009 09:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Top 3 bdb!
Świetny awans OneRepublic!
A to Queensberry nie jest takie złe Icon_wink2

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
11.12.2009 11:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Ale gdzie im tam do oryginału...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
11.12.2009 11:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #6
 
saferłel napisał(a):Jeśli jakiś Rammstein ma być na liście, to niech będzie to jednak ''Pussy'', bo płyta słabawa.
Nieprawda.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
12.12.2009 03:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #7
 
Czyżby Muse za tydzień odstąpił miejsce 1? Icon_wink2
12.12.2009 03:27 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
PaTToN Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 505
Dołączył: Sep 2009
Post: #8
 
Paweł napisał(a):Oczywiście jak się domyślacie jest on bardziej komercyjny niż "Karp"
Czy piosenka stworzona dla celów charytatywnych może być komercyjna? Nie rozumiem twojego stwierdzenia

Chomik Last.fm
12.12.2009 03:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #9
 
furbul napisał(a):Trochę nierówno Ci się oddzieliły dziesiątki ;]
Wiem, poprawiłem już wczoraj. Dzięki za czujność. Icon_wink2
furbul napisał(a):I jest konkretny kandydat do zepchnięcia MuseIcon_wink
Powiem szczerze, że Muse to już powoli będzie myśleć o spadku. Coraz bardziej mnie zaczyna nudzić. Natomiast nie wiem czy to jest aby na pewno dobre miejsce dla OneRepublic.
furbul napisał(a):Posłuchałem ostatnio całej płyty i może niedługo coś od nich u mnie zadebiutuje.
Fajnie... ciekawy jestem co. Masz coś konkretnego już w planach co Ci się szczególnie spodobało?
Cytat:Nie wierzę! Gość którego nie lubisz wypadł z listy ;]
Zaskakujące. Icon_razz
furbul napisał(a):Mizerny chamski łupankowy mocnobeatowy remix. Lepiej zainwestuj w wersję oryginalną zamiast zrzynać z RMFu. Ale i tak cieszę się z tego utworu Icon_wink)
Mi się wydaję, że ten remix dodał temu utworowi odrobinę świeżości. Troszkę... niewiele ale jednak chyba wolę tą remixowaną wersję.
PaTToN napisał(a):Czy piosenka stworzona dla celów charytatywnych może być komercyjna? Nie rozumiem twojego stwierdzenia
Może nieodpowiedniego słowa użyłem. Chodzi mi o to, że jest to nagranie wydane bardziej pod publikę.. no nie wiem jak to ująć no... Icon_razz
12.12.2009 11:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #10
 
Paweł napisał(a):nie wiem czy to jest aby na pewno dobre miejsce dla OneRepublic.
Miejsce pierwsze nie jest dobrym miejscem? Ciekawe ;P
Paweł napisał(a):ciekawy jestem co
Sprawdź Icon_wink
Paweł napisał(a):Mi się wydaję, że ten remix dodał temu utworowi odrobinę świeżości. Troszkę... niewiele ale jednak chyba wolę tą remixowaną wersję.
No dobra. Najważniejsze, że się podoba, prawda?

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
12.12.2009 11:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #11
 
furbul napisał(a):Miejsce pierwsze nie jest dobrym miejscem? Ciekawe ;P
Na to nagranie... miejsce pierwsze może być dobrym miejscem na parę innych kawałków, o których teraz nie wspomnę. Ale do piątku jeszcze daleko, kto wie... Icon_cool2
Cytat:Sprawdź Icon_wink
Oczekiwałem, że wybierzesz inny kawałek z płyty... np. Rammlied.
furbul napisał(a):No dobra. Najważniejsze, że się podoba, prawda?
Dokładnie. Icon_wink2
13.12.2009 12:00 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 113
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Paweł napisał(a):Lista powoli w klimacie świąt... chociaż świątecznie to tylko właściwie przy jednym kawałku.
to faktycznie powoli Icon_razz
Paweł napisał(a):U2 tak samo... wreszcie. Dobije 20-stki?
nie wiem, ale wiem, że mnie dobija od pierwszego przesłuchania Icon_razz.
Paweł napisał(a):Najwyższa nowość jest znana przeze mnie już od sierpnia chyba, pamiętam jak pierwszy raz ją wysłuchałem w Rockiestrze. Ale teraz wróciłem do tej piosenki i mi się na nowo spodobała.
cieszę się, że miałem jakiś tam wpływ Icon_smile2.
15.12.2009 12:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #13
 
ku3a napisał(a):to faktycznie powoli Icon_razz
Bo to nie jest lista TOP Christmas Song Paweł. Icon_wink2
ku3a napisał(a):cieszę się, że miałem jakiś tam wpływ Icon_smile2 .
Generalnie gdyby nie Ty to bym pewnie tego nie znał, więc znaczący. Icon_wink2
15.12.2009 06:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #14
 
Paweł napisał(a):04. 03. 12. Trail - Prism
ciekawe czy spodoba Ci się ich nowy singiel: City (teledysk jest stary, ale będzie inny - wersja singlowa i albumowa też jest inna [można posłuchać na ich MySpace])
16.12.2009 05:51 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #15
 
Ciekawe, ciekawe. Icon_wink2
Podobają mi się ich dźwięki...w sensie warstwa muzyczna.
16.12.2009 06:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości