Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
P.L.P. Notowanie 779 z 5.12.2009 r.
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #21
 
saferłel napisał(a):Pewnie jak zwykle zasugerowałeś się pitchforkiem
To moje prywatne zdanie. Posłuchałem tej epki z pięć razy; na więcej nie mam ochoty Icon_neutral2 To 4 z 10 utworów, które znajdą się na albumie; oby to była jego gorsza część :roll:

[Obrazek: kleschko.png]
05.12.2009 11:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Ale dwa to jeszcze remixy - będę o tym przypominał Icon_wink W maju Massive wypuszcza Ep-kę z resztą materiału skumulowanego przy powstawaniu ''Heligoland'', więc dla mnie już nie znaczenie, że nawet te znane już numery będą zabierały miejsce innym na longplayu.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
06.12.2009 01:08 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 684
Dołączył: Dec 2008
Post: #23
 
Numer jeden oczywiście świetny, już chyba o tym wspominałem. Jednak wygląda na to, że nowy Muse chętnie zawalczy o szczyt. A czai się jeszcze Thom. NIe sposób przewidzieć Twojego przyszłego numeru jeden ;] Kiedy mi zaczyna się nudzić "Get Love", Naive New Beaters zaczyna u Ciebie atakować wyższe rejony. Szkoda, że DM spada i dobrze, że DM idzie w górę ;P Spośród nowości w Top 50 znam zaledwie trzy utwory, ale najbardziej kibicuję La Roux i Kent. Liczę na tę najwyższą nowość w wykonaniu "Squandera" ;] "Pussy" pewnie też wejdzie Icon_wink

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
06.12.2009 11:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #24
 
koszMAREK napisał(a):ANIMAL COLLECTIVE – Brothersport - słucham, słucham i słucham i niestety nie mogę się do tego singla przekonać. Nie zaistnieje na mojej liście.

szkoda Icon_sad
ale są miejsca w sieci, gdzie utwór ten figuruje już jako singiel roku 2009

furbul napisał(a):Numer jeden oczywiście świetny, już chyba o tym wspominałem.

zgadza się, świetny, a nawet rewelacyjny! Icon_smile
09.12.2009 09:10 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Listoholik napisał(a):ale są miejsca w sieci, gdzie utwór ten figuruje już jako singiel roku 2009
Nie jest tak dobry jak dwa poprzednie kawałki AC, więc może być ewentualnie trzecim singlem roku.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.12.2009 09:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #26
 
saferłel napisał(a):Nie jest tak dobry jak dwa poprzednie kawałki AC, więc może być ewentualnie trzecim singlem roku.

ale u mnie jest pierwszym singlem z 'Merriweather Post Pavilion', który doszedł do pozycji Nr 1
dwa wcześniejsze single były na podium, ale pozycji pierwszej nie osiągnęly...
09.12.2009 10:10 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości