Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paweł TOP 20 /04.12.09r./
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #1
Paweł TOP 20 /04.12.09r./
Właściwie to dużo mówić nie muszę. Bo mało zmian na liście. Powróciłem do publikowania niezałapanych utworów, myślę, że z tego się ucieszycie. Jeśli chodzi o nowości, polskie przeboje muzyki pop-rockowej bardzo chwyciły. Natomiast OneRepublic... wczoraj poznałem, że nagranie, które znam jest właśnie tego zespołu... no i odnieśli wielki sukces bo już dziś weszli na listę! Właśnie, jak się pisze: OneRepublic czy One Republic? Bo ja widziałem różne wersje.

Lp. Poprz. Ilość Tyg. Wykonawca i Utwór

01. 01. 15. Muse - Uprising
02. 02. 07. Budka Suflera - Sięgnąć Gwiazd
03. 03. 11. Trail - Prism
04. 06. 11. Hockey - Song Away

05. 04. 05. Muniek - Tina
06. 05. 06. Renata Przemyk - Odjazd
07. 08. 09. Agnieszka Chylińska - Nie Mogę Cię Zapomnieć
08. NE. 01. Yugopolis & Kukiz - Bez Kagańca
09. 11. 03. Sasha Strunin - Zaczaruj Mnie Ostatni Raz
10. NE. 01. Andy - Nic Z Tego Nie Będzie

11. 07. 18. U2 - I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight
12. 09. 09. Marit Larsen - If A Song Could Get Me You
13. 14. 03. Rammstein - Pussy
14. 10. 12. Bon Jovi - We Weren't Born To Follow
15. 12. 05. Closterkeller - 12 Dni
16. NE. 01. OneRepublic - All The Right Moves
17. 16. 02. Muse - I Belong To You
18. 18. 05. Morandi - Colors
19. 19. 02. Ziyo - T.M.K (Tylko Mnie Kochaj)
20. 17. 04. Robbie Williams - Bodies


WYPADLI:
Verba - Nie Łam Mi Serca
Queensberry - Hello (Turn Your Radio On)
Agnieszka Chrzanowska - Nie Znajdziesz Mnie


NIE ZAŁAPAŁY SIĘ DO LISTY:
Video - Fantastyczny Lot
Mariah Carey - I Want To Know What Love Is
Foo Fighters - Wheels
04.12.2009 05:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Pisze się tak jak ty nie napisałeś Icon_razz2

Nie wiem czym jest Yugopolis feat. Kukiz oraz Andy, ale raczej nie chcę tego poznawać. Wspomniane OR całkiem znośne. Williams jeszcze nie wypadł, no ale w końcu jak sam pisałeś znasz to nagranie Icon_lol Jak ''You Know Me'' poznasz, to może ten fakt wystarczy, by się załapało. Lepsze Muse robi wielką karierę. Gratuluję Icon_sad Widzę, że dziewczyny z Queensberry szybko się znudziły, no tak, nie można im wybaczyć profanacji ''Hello'' Icon_wink
Twoja poczekalnia naprawdę imponująca.....mogłeś tak naprawdę zaczekać kilka tygodni i dopiero wtedy pokazać, co nie zmieściło się w zestawie. Nie chce mi się aż wierzyć, że masz taką małą poczekalnie....i nie chcę też by cokolwiek z niej przedostało się wyżej.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.12.2009 05:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #3
 
Nie narzekaj!

Paweł, znasz może rekord pobytu na pierwszym miejscu Twojej listy? Może "Uprising" to już rekordzistka ;D Twój numer 4 dla mnie bardzo przeciętny, ale widzę, że Cię wziął (i nie tylko Ciebie). Agnieszka wskoczyła i u mnie. Piosenka trochę zyskuje z czasem, poza tym mocno wchodzi w głowę Icon_smile2 Ten Yugopolis nie jest już stary. Możliwe, że poznałem już to nagranie.. jakieś dwa lata temu Icon_wink) Weterani z U2 powoli odpuszczają. Może to dobrze. Wybierzesz coś jeszcze niesinglowego z płyty? Dobra nowość na 16. Bardzo mnie cieszy wypadek Verby. Nie znoszę tego podmiotu wykonawczego ;] Z niezałapanych bardzo mi się ostatnio spodobał Foo Fighters, a Maraję toleruję ;]

saferłel napisał(a):Pisze się tak jak ty nie napisałeś Icon_razz2
A właśnie, że pisze się OneRepublic. ;P

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
04.12.2009 06:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Dokładnie, a on na początku miał wpisane ''One Republic''. Edytował wpis.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.12.2009 07:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Świetna nowość na 16 Icon_smile2

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
04.12.2009 07:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #6
 
bomba Icon_mrgreen
Paweł napisał(a):03. 03. 11. Trail - Prism
04. 06. 11. Hockey - Song Away
no pięknie Icon_wink2
utwór zespołu Andy słyszałem, ale nie przemawia do mnie to kobiece granie Icon_razz
świetna nowość na 16 (OneRepublic) Icon_wink2
teraz czekam na "You Know Me" Icon_wink2
04.12.2009 07:32 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #7
 
saferłel napisał(a):Pisze się tak jak ty nie napisałeś Icon_razz2
furbul napisał(a):A właśnie, że pisze się OneRepublic. ;P
saferłel napisał(a):Dokładnie, a on na początku miał wpisane ''One Republic''. Edytował wpis.
Tak, Edytowałem wpis.
saferłel napisał(a):Nie wiem czym jest Yugopolis feat. Kukiz oraz Andy, ale raczej nie chcę tego poznawać.
To są nowe nagrania pop-rockowe promowane głównie przez Radio Wawa grające polską muzyką. Nie są to jakieś nie wiadomo jakie ponadczasowe przeboje, ale wpadają w ucho na jakiś czas.
saferłel napisał(a):Williams jeszcze nie wypadł, no ale w końcu jak sam pisałeś znasz to nagranie
Oj uczepiłeś się tego jak nie wiem. :roll: Wstawiam na listę to co lubię... co ja poradzę, że spodobał mi się trochę ten kawałek i postanowiłem go dać na listę?
saferłel napisał(a):Lepsze Muse robi wielką karierę. Gratuluję Icon_sad
Czemu smutna minka?
saferłel napisał(a):Gratuluję Icon_sad Widzę, że dziewczyny z Queensberry szybko się znudziły, no tak, nie można im wybaczyć profanacji ''Hello'' Icon_wink
Powiedziałbym raczej, że musiały ustąpić lepszym. Icon_wink2
saferłel napisał(a):Twoja poczekalnia naprawdę imponująca.....mogłeś tak naprawdę zaczekać kilka tygodni i dopiero wtedy pokazać, co nie zmieściło się w zestawie. Nie chce mi się aż wierzyć, że masz taką małą poczekalnie....
Nic nie poradzę, że nie mam tak olbrzymiej ilości utworów w poczekalniach jak np. Ty. Inna sprawa, że poczekalnia nie jest typową poczekalnią, a utworami niezałapanymi. Jeśli nazwiemy poczekalnię jako miejsce, gdzie utwory czekają na wejście lub spokojnie sobie tam dłużej siedzą gdyż nie mają na razie szans na wejście to pewnie znalazłoby się w niej wiele nagrań. Natomiast to jest lista utworów, które brałem pod uwagę przy wprowadzaniu nowości do tego konkretnego notowania. One właśnie się nie załapały.
furbul napisał(a):Paweł, znasz może rekord pobytu na pierwszym miejscu Twojej listy? Może "Uprising" to już rekordzistka ;D
Oficjalnych statystyk nie prowadzę, natomiast jest to nieklasyfikowany lider wśród liderów. Icon_razz To już wiadome na pierwszy rzut oka. Dodam, że nie tak długo, ale też dość długo był zwycięzca podsumowania setki notowań, którą prezentowałem w Radiu Orbit. No i była to Metallica ze swoim coverem. Icon_smile2
furbul napisał(a):Piosenka trochę zyskuje z czasem, poza tym mocno wchodzi w głowę
Mnie już powoli zaczyna nudzić i będzie zaliczać trend spadkowy.
Dziś jeszcze tego nie widać, ale to taki mały wychył. Icon_razz
furbul napisał(a):Ten Yugopolis nie jest już stary.
Że co? Icon_mrgreen
furbul napisał(a):Możliwe, że poznałem już to nagranie.. jakieś dwa lata temu Icon_wink)
Wszędzie w internecie czytam, że to jest nagranie z 2009 roku. Natomiast nie interesuję się dyskografią Kukiza i mogę się mylić. Dużo o tym nagraniu szczerze mówiąc nie wiem.
furbul napisał(a):Weterani z U2 powoli odpuszczają. Może to dobrze.
No powoli tak, ale pewnie jeszcze troszkę wody w Wiśle upłynie zanim wypadną całkowicie z listy. Jak dobiją 20 tygodni na liście to będzie to istny rekord, będę musiał wymyślić jakiś specjalny kolor dla weteranów powyżej 20-tu tygodni. Icon_razz
furbul napisał(a):Wybierzesz coś jeszcze niesinglowego z płyty?
Chodzi Ci o No Line On The Horizon?
furbul napisał(a):no pięknie Icon_wink2
Tak jak pisałem, zarówno Trail, jak i Hockey, a może i Muse z podium zajmują tak wysokie pozycje również dzięki temu, że nie słucham ich tak często i mi się nadal nie nudzą. Icon_smile2
michal91d napisał(a):utwór zespołu Andy słyszałem, ale nie przemawia do mnie to kobiece granie Icon_razz
A ja właśnie od godziny ciągle je nucę... i nie mogę przestać jakoś. Icon_mrgreen
05.12.2009 11:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #8
 
Paweł napisał(a):Że co? Icon_mrgreen
Ojj pomyliłem sięIcon_wink Wiesz o co chodziło.
Paweł napisał(a):Wszędzie w internecie czytam, że to jest nagranie z 2009 roku.
Naprawdę wszędzie?
Paweł napisał(a):Chodzi Ci o No Line On The Horizon?
Nie wiem, może być każda inna piosenka Icon_razz
Paweł napisał(a):
furbul napisał(a):no pięknie Icon_wink2
O nie nie nie nie. Icon_lol

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
06.12.2009 12:35 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 112
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
który to już raz Muse na pierwszym?
juhu, Jutu poza dziesiątką! Icon_razz
nic co lubię nie poszło do góry, ani nie zadebiutowało Icon_razz.
07.12.2009 11:18 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 783
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Nic nie poradzę, ale ten zespół imigrantów z Ameryki Pd jest totalnie beznadziejny.
07.12.2009 09:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #11
 
furbul napisał(a):Ojj pomyliłem sięIcon_wink Wiesz o co chodziło.
Wiem, wiem. Icon_wink2
furbul napisał(a):Naprawdę wszędzie?
Rozumiem. Nie sprawdzałem w za wielu miejscach i mało wiem o tym kawałku. Stąd ten mój błąd.
furbul napisał(a):Nie wiem, może być każda inna piosenka Icon_razz
A... czyli ogólnie o U2 Ci chodzi tak? Na razie nie planuję nic z ich dyskografii.
ku3a napisał(a):który to już raz Muse na pierwszym?
2 tygodnie temu był 11 raz na pierwszym, 12-ty na podium. Ciekawe który raz jest dzisiaj. Icon_wink2
ku3a napisał(a):juhu, Jutu poza dziesiątką! Icon_razz
Ale w strefie nagrań, które mogą do niej wrócić. Icon_razz
ku3a napisał(a):nic co lubię nie poszło do góry, ani nie zadebiutowało Icon_razz .
Ostatnio chyba pisałeś zachwalający komentarz, więc musi być równowaga. Icon_wink2
07.12.2009 11:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości