Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 977 - 29.11.2009
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 977 - 29.11.2009
Bohater ostatnich tygodni jest tylko jeden - Spięty! Jeśli było się bohaterem ostatnich kilku notowań, to co jeszcze można zrobić, by stać się również główną postacią kolejnego? Ano można wejść na pierwsze na obydwu listach, można skoczyć o 20 miejsc wprost na podium i przede wszystkim można zająć całe podium w piosenkach! Tego Spięty dokonał! "Opuszczone porty" do tej pory zawsze były przed "Ma czar karma", ale teraz w niejako najważniejszym momencie uległy i to singiel został zwycięzcą notowania. Taka karma. Ale czy uda się to powtórzyć za tydzień? Do bratobójczego pojedynku włączy się jeszcze "Bajka o śmierci", która po rewelacyjnym skoku jest już na trzecim miejscu!

Tym razem nie tak bogato jeśli chodzi o nowości. Renata Przemyk przebiła się wreszcie do 50-ki. Jak na jej wcześniejsze wyniki na mojej liście, to to już jest dobry wynik. Ale wygląda mi na to, że wynik ten może być jeszcze znacząco poprawiony. Po albumie "The Circle" wróciła mi wiara, że Bon Jovi może jeszcze nagrywać fajne rzeczy. Pierwszy singiel spędził kilka tygodni w pierwszej dziesiątce, a teraz na liście pojawia się moja druga ulubiona piosenka z płyty - "Work For The Working Man". O tym że bardzo spodobała mi się płyta Juliette Lewis mówiłem w Rockiestrze. Teraz jest na to dowód w postaci debiutu na piątym miejscu listy płyt. Polecam ten album tym, którzy jeszcze go nie znają. Może wreszcie na odpowiednie tory wskoczył Hey. Po dwóch tygodniach na końcu pierwszej dziesiątki i wypadnięciu z niej tydzień temu, teraz przesuwa się o kilka oczek do góry z szansami na przynajmniej utrzymanie się w tych rejonach przez kilka następnych tygodni. Ale mam nadzieję, że powalczą o więcej.

Notowanie 977:

01. 03. 03. 03. Ma czar karma - Spięty
02. 02. 03. 03. Opuszczone porty - Spięty
03. 23. 01. 01. Bajka o śmierci - Spięty
04. 01. 06. 06. Fuck U - Placebo
05. 07. 02. 02. Bad Company - Five Finger Death Punch
06. 05. 05. 05. Ich Verlasse Heut' Dein Herz - Lacrimosa
07. 04. 09. 09. Resistance - Muse
08. 06. 15. 15. Uprising - Muse
09. 10. 02. 02. Squander - Skunk Anansie
10. 09. 03. 03. Lęki i fobie - Happysad

11. 08. 07. Tribute - Tenacious D
12. 13. 09. Visionism - Rootwater
13. 32. 02. Żyję w kraju - Strachy na Lachy
14. 17. 08. Got Some - Pearl Jam
15. 28. 02. Startest - T-Raperzy znad Wisły
16. 11. 11. That Look You Give That Guy - Eels
17. 14. 25. Ashtray Heart - Placebo
18. 25. 03. Morning Sun - Robbie Williams
19. 18. 63. All Nightmare Long - Metallica
20. 12. 08. Tomorrow Never Comes - Beatallica
21. 22. 05. Eat Raw Meat = Blood Drool - Editors
22. 20. 09. Maria ma syna - Kult
23. 16. 08. Sleepy Shores - Johnny Pearson & His Orchestra
24. 19. 08. With Or Without You - Sungha Jung
25. 15. 08. Almaz - Randy Crawford
26. 26. 11. Papillon - Editors
27. 21. 14. Kanały - Lao Che
28. 30. 08. Mów mi dobrze - Happysad
29. 34. 06. My się nie chcemy bić - Happysad
30. 27. 05. Soul Cake - Sting
31. 31. 13. Border Reiver - Mark Knopfler
32. 24. 18. Stare Miasto - Lao Che
33. 42. 03. Kalikimaka - Spięty
34. 29. 04. Hollywood - Dick4Dick
35. 33. 16. Time Bomb - Dave Matthews Band
36. 41. 03. Undisclosed Desires - Muse
37. 35. 07. Jean - Kelly Jones
38. 47. 02. Made In China - Happysad
39. 37. 23. Ona Movie - Sofa
40. 36. 13. The End - Blue October
41. 38. 06. In My Time - Europe
42. NN. 01. Odjazd - Renata Przemyk
43. 44. 04. Black Gives Way To Blue - Alice In Chains
44. NN. 01. Work For The Working Man - Bon Jovi
45. 46. 03. Sex Bomb - Spinnerette
46. 39. 18. 1939 / Przed burzą - Lao Che
47. 48. 04. Car Door - Anita Lipnicka
48. 40. 16. Tauschen Gegen Dich - Die Toten Hosen
49. 43. 18. Zrzuty - Lao Che
50. 45. 06. Got A Song - Kucz & Kulka

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

49. 14. Przebicie do Śródmieścia - Lao Che
50. 06. 17 września (Polsza nie zagranica) - Paweł Kukiz

Legenda:
Pierwsza dziesiątka - miejsce, miejsce tydzień temu, liczba tygodni w dziesiątce, liczba tygodni w dziesiątce pod rząd.
Kolejne dziesiątki - miejsce, miejsce tydzień temu, licza tygodni w pięćdziesiątce.

Lista płyt. Notowanie 965:

01. 02. 02. 02. Antyszanty - Spięty
02. 01. 06. 06. Mów mi dobrze - Happysad
03. 03. 08. 08. Hurra! - Kult
04. 04. 10. 10. Hombre Lobo: 12 Songs Of Desire - Eels
05. NN. 01. 01. Terra Incognita - Juliette Lewis
06. 05. 16. 02. Battle For The Sun - Placebo
07. NN. 03. 01. Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy! - Hey
08. 10. 11. 11. The Resistance - Muse
09. 07. 18. 18. Powstanie Warszawskie - Lao Che
10. 08. 10. 10. Backspacer - Pearl Jam

Wypadły (z którego, ile razy były w dziesiątce, ile razy były w dziesiątce pod rząd):

06. 11. 11. Masterful Mystery Tour - Beatallica
09. 02. 02. The Circle - Bon Jovi
--------------------------

11. Masterful Mystery Tour - Beatallica
12. Black Gives Way To Blue - Alice In Chains
13. The Circle - Bon Jovi
14. Liebe ist für alle da - Rammstein
15. Black'n'Roll - Black River
16. Miłośnij - Bajzel
17. Reality Killed The Video Star - Robbie Williams
18. Them Crooked Vultures - Them Crooked Vultures
19. Set Your Madness Free - Bright Ophidia
20. Cztery - Ocean
02.12.2009 12:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #2
 
ku3a napisał(a):42. NN. 01. Odjazd - Renata Przemyk
Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 się nie spodziewałem!!! BJ nie kojarzę...

"dziś o nowościach, a kiedy indziej reszta Icon_razz "
Icon_razz

już właściwie wyjeżdżam, ale jak zobaczyłem Renatę to musiałem skomentować i ten ODJAZD Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
02.12.2009 01:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 697
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Ho ho, Spięty się spiął i zrobił niemałe zamieszanie. Icon_smile2 Top 3 należy do niego! U mnie takiej sytuacji nigdy nie było, ale kto wie. Pewnie zapoznam się z całą płytą Spiętego, bo jeszcze po nią nie sięgnąłem, a wyniki powalają. Z drugiej strony twój numer 1 dobrze znam i u mnie oscyluje w okolicach 4 dziesiątki.
"Żyję w kraju" już prawie w top 10 - nieźle.
T-Raperzy znad Wisły też mocno w górę - mi się też coraz bardziej podobają.
A w płytach nieoczekiwane wraca Hey, a spada Beatallica. A Juliette Lewis zaskakuje. Piosenki, które puściłeś w audycji całkiem dobre, ale musiałbym się bardziej w nie wsłuchać.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
02.12.2009 01:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kertoip Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 698
Dołączył: Apr 2009
Post: #4
 
ale jazda. Icon_biggrin3 super Spięty.
fajnie że Editorsi się trzymają dzielnie.
02.12.2009 09:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #5
 
ku3a napisał(a):05. NN. 01. 01. Terra Incognita - Juliette Lewis
Mam w planach zapoznać się na dniach, bo singiel mimo, że nie zdziałał wiele na mojej liście, to dał mi nadzieję na niezłą płytę. A że polecasz, to tym chętniej po nią sięgnę Icon_smile2
03.12.2009 12:43 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #6
 
Spięty - wiadomo, całe podium Icon_wink2
Placebo, złe, że spada z tronu tytułem piosenki odpowiada Spiętemu Icon_lol
"Odjazd" u mnie debiutuje także, tylko o 40 pozycji wyżej, u Ciebie Renata chyba nie ma szans nawet na Top10 Icon_razz
Car Door jeszcze się dźwignęło Icon_mrgreen
03.12.2009 06:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #7
 
ku3a napisał(a):09. 10. 02. 02. Squander - Skunk Anansie
Cieszę się bardzo z tak wysokiego miejsca, ale... u mnie jest wyżej. Postaraj się Icon_razz2
ku3a napisał(a):15. 28. 02. Startest - T-Raperzy znad Wisły
Jeszcze tego nie znam, przyznam się. Niedługo to pewnie zrobię. Pamiętam dwa ich stare kawałki. Wymiatały Icon_mrgreen
ku3a napisał(a):39. 37. 23. Ona Movie - Sofa
Łaał. Jak już długo u Ciebie są ;]
Ten Spięty naprawdę taki dobry? Ja jeszcze nic od niego nie słyszałem.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
04.12.2009 12:21 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Yacy napisał(a):Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 się nie spodziewałem!!!
wiedziałem, że się ucieszysz Icon_smile2.
tadzio3 napisał(a):A Juliette Lewis zaskakuje
e tam zaskakuje, mówiłem przecież, że ogromnie mi się spodobała Icon_smile2. naprawdę super płyta.
tadzio3 napisał(a):Piosenki, które puściłeś w audycji całkiem dobre, ale musiałbym się bardziej w nie wsłuchać.
może coś się da z tym zrobić, zobaczymy Icon_wink2.
vingoe napisał(a):Mam w planach zapoznać się na dniach, bo singiel mimo, że nie zdziałał wiele na mojej liście, to dał mi nadzieję na niezłą płytę. A że polecasz, to tym chętniej po nią sięgnę Icon_smile2
jakbyś się zapoznał, to chętnie się dowiem czy Ci się spodobało Icon_smile2.
Tomekk napisał(a):"Odjazd" u mnie debiutuje także, tylko o 40 pozycji wyżej, u Ciebie Renata chyba nie ma szans nawet na Top10 Icon_razz
"nawet" na top10? Icon_smile2 dla Renaty to już wielki sukces, że weszła Icon_smile2. nie pamiętam kiedy ostatnio była u mnie na liście z solową piosenką Icon_smile2. może trzeba by grzebać aż do "Zero"...
furbul napisał(a):Cieszę się bardzo z tak wysokiego miejsca, ale... u mnie jest wyżej. Postaraj się Icon_razz2
będę się starać jak Siergiej Bubka z rekordami świata Icon_razz
Cytat:Ten Spięty naprawdę taki dobry?
straszna cienizna, ale dla śmiechu dałem całe podium i sprawdzam reakcje Icon_wink2.
07.12.2009 04:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #9
 
ku3a napisał(a):nie pamiętam kiedy ostatnio była u mnie na liście z solową piosenką . może trzeba by grzebać aż do "Zero"...
a może byś grzebnął Icon_wink2

Spięty świetny!!! Odwróciłbym podium dokładnie o 200 gradów, ale poczekam na kolejne notowanie ...

wiem, wiem... top10 to sam szczyt itd., ale o wiele więcej spodziewałem się po Lękach... Może to jeszcze nie koniec... ale spodziewałem się więcej...

Za to super awans Strachów Icon_smile2 i T-Raperów... a ja ciągle bez płyty... jakoś nie mogę trafić do Empiku...

A w płytach pojawia się Hey... U mnie też są, ale nie tak jakbym chciał. Słucham, ale nie tęsknię za bardzo jak nie słyszę 3-4 dni... A tak było z poprzednią płytą...

ku3a napisał(a):straszna cienizna, ale dla śmiechu dałem całe podium i sprawdzam reakcje Icon_wink2
Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
07.12.2009 06:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Yacy napisał(a):a może byś grzebnął Icon_wink2
problem jest taki, że do tej pory w kompie miałem tylko pierwszą dziesiątkę i dopiero tegoroczną listę wpisuję w całości. więc nie wiem czy to bym znalazł... "Kochana" doszła do 11. miejsca, z tego co pamiętam, "Zero" też było w dziesiątce. spojrzałem w archiwum LP3 i z pewnością żaden inny jej utwór, który na Liście był, do mnie nie trafił. a spoza Listy, to nie pamiętam, żeby coś było. więc byłbym skłonny stwierdzić, że to faktycznie było "Zero"...
07.12.2009 08:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Podoba mi się to podium, chociaż wśród ''alternatywnej'' części naszego forum jestem niestety osamotniony, cóż. ''Bajka'' miała na początku szanse być moim pierwszym singlem, ale ''Opuszczone Porty'' jakoś bardziej na listę się moim zdaniem nadawały i to spowodowało, że wybór padł na nie. Ciężko byłoby go oprzeć na innym kryterium.
Skunk Anansie dobrze wykonuje swoje zadanie, u mnie czai się w poczekalni, ale chyba powinienem się w końcu przemóc. Nadal nie znam Strachów (który raz to piszę? Icon_lol ) Nie wiem czemu nie potrafię się zmobilizować i ich posłuchać. W końcu ostatnia płyta podobała mi się, była jedną z lepszych z Polski w 2008. Eels powoli zaczyna spadać, ciekawe czy doczeka się swojej kopii na DLP Icon_razz2 Teraz to ja będę narzekał, że musi się utrzymać do czasu, aż u mnie się nie pojawi Icon_razz Nowości pół na pół. Ja jednak nie przekonałem się do nowego Bon Jovi, tylko singiel był w miarę dobry. Mówiąc szczerzę, to dla mnie spokojnie mogliby już zniknąć. Nie potrzebuję takich zespołów już :roll:
Spinerette wcale nie lepiej niż u mnie, więc nie wiem czemu tak narzekałeś na postój mojego singla. Zresztą ostatnio podskoczyli na DLP i są wyżej niż ''Sex Bomb'' tutaj!
Cieszę się, że spada powoli Lao Che, jest to szansa na jakieś świeże rzeczy. Skoro płyta Hey pojawiła się na liście to nie ma odwrotu - ''Umieraj Stąd'' MUSI wejść! Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.12.2009 08:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Cytat:Podoba mi się to podium, chociaż wśród ''alternatywnej'' części naszego forum jestem niestety osamotniony
mi to wisi Icon_razz. ale cieszę się, że Tobie się podoba Icon_smile2.
saferłel napisał(a):Eels powoli zaczyna spadać, ciekawe czy doczeka się swojej kopii na DLP Icon_razz2
ja już nic na ten temat nie będę pisał Icon_wink2.
saferłel napisał(a):Skoro płyta Hey pojawiła się na liście to nie ma odwrotu - ''Umieraj Stąd'' MUSI wejść! Icon_wink
wystarczy tylko jedno - bardziej w danym tygodniu może mi się podobać co najwyżej 49 piosenek, prosta sprawa Icon_smile2.
07.12.2009 09:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
A jak Ci się spodoba ''Brothers In Arms'', to też je wpuścisz?Icon_biggrin W ogóle mnie to bardzo ciekawi czemu czasami pojawią się tu tak wiekowe nagrania, a czasami nie. Przecież to chyba logiczne, że jak wracasz do swojej piosenki wszech czasów, to nie powinno być na nią mocnych Icon_biggrin

Swoją drogą nie wierzę, byś skończył swoją przygodę z Heyem na dobrym, ale nie powalającym singlu.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.12.2009 10:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #14
 
Wow... chyba nie było jeszcze nigdy takiej Twojej listy, gdzie bym znał i lubił wszystkie Twoje nowości! Icon_smile2 Fajnie, że dałeś coś innego niż wszyscy z BJ.
ku3a napisał(a):Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

49. 14. Przebicie do Śródmieścia - Lao Che
50. 06. 17 września (Polsza nie zagranica) - Paweł Kukiz
Kurczę... sam nie wiem czy to jest forum muzyczne czy forum historyczne. Icon_lol
07.12.2009 11:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
saferłel napisał(a):A jak Ci się spodoba ''Brothers In Arms'', to też je wpuścisz?Icon_biggrin
kilka razy wchodziło na moją listę Icon_wink2. choć faktycznie po raz ostatni już dawno. i to musi być więcej niż tylko jedno przesłuchanie na Topie Wszech Czasów czy czymś takim.
saferłel napisał(a):W ogóle mnie to bardzo ciekawi czemu czasami pojawią się tu tak wiekowe nagrania, a czasami nie.
jeśli czegoś nie znałem wcześniej to sprawa jasna - traktuję jak zwykłą nowość. jeśli znałem wcześniej, to tak jak napisałem wyżej, musi to być kilka przesłuchań, które sprowokują do tego, by wejść, np. może to być przy okazji przygotowań do koncertu, potem samego koncertu i potem przeżywania go po czasie.
saferłel napisał(a):Swoją drogą nie wierzę, byś skończył swoją przygodę z Heyem na dobrym, ale nie powalającym singlu.
też nie chce mi się w to wierzyć Icon_wink2.
Paweł napisał(a):Wow... chyba nie było jeszcze nigdy takiej Twojej listy, gdzie bym znał i lubił wszystkie Twoje nowości! Icon_smile2
cieszę się Icon_smile2.
Paweł napisał(a):Fajnie, że dałeś coś innego niż wszyscy z BJ.
już kilka tygodni temu pisałem, że obok singla, to mój ulubiony utwór na płycie Icon_smile2.
07.12.2009 11:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
ku3a napisał(a):jeśli czegoś nie znałem wcześniej to sprawa jasna - traktuję jak zwykłą nowość. jeśli znałem wcześniej, to tak jak napisałem wyżej, musi to być kilka przesłuchań, które sprowokują do tego, by wejść, np. może to być przy okazji przygotowań do koncertu, potem samego koncertu i potem przeżywania go po czasie.

Fajnie się poczułem, gdy przeczytałem ten fragment postu Icon_smile2 A raczej wyobraziłem sobie ciebie jako muzycznego omnibusa, który zna 95% światowej muzyki wydanej do dnia dzisiejszego. Gdybym ja był na twoim miejscu, to praktycznie nie byłoby tygodnia bez jakichś odkryć z przeszłości. Albo jesteś bardzo surowy, albo wszystko znasz, albo nie słuchasz zbyt dużo nowej-starej muzyki i koncentrujesz się na typowych nowościach i powracasz to starych, dobrze znanych płyt. Takie wnioski nasuwają mi się na podstawie tej wypowiedzi.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.12.2009 11:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #17
 
mi też się nasuwa wniosek: to co pisze ku3a jest oczywiste Icon_wink2
to czego nie znałem jest dla mnie NOWOŚCIĄ Icon_wink2 jak dla mnie jedyne zdrowe podejście do tej poważnej zabawy jaką jest układanie listy Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
08.12.2009 12:15 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
W takim razie Wy naprawdę przerobiliście już wszystko w muzyce Icon_eek2 albo nie poznajcie w ogóle starszych płyt.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
08.12.2009 12:16 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
saferłel napisał(a):albo nie słuchasz zbyt dużo nowej-starej muzyki i koncentrujesz się na typowych nowościach i powracasz to starych, dobrze znanych płyt.
ta opcja byłaby mi najbliższa.
jeśli poznaję coś starszego, to to nie jest tłuczenie tej muzyki, tylko posłuchanie raz gdzieś przy okazji, drugi raz po jakimś tam czasie i jeszcze raz po jeszcze jakimś czasie, ale takie usłyszenie raz na tydzień i potem przerwa na pewno nie daje szans, żeby na listę wejść.
a znam na pewno mały wycinek tego co można znać, ale staram się poznawać jak najwięcej w tych gatunkach które mnie interesują.
08.12.2009 10:44 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #20
 
Podium mnie nie dziwi . Ewentualnie zmieniłbym kolejność. Ale po co się szarpać, skoro dziś może byc własciwa z mojego punktu widzenia Icon_wink2
Łeee Fobie i Lęki spadaja.
Ładnie za to do góry ten co zyje sobie w kraju raju i go robią w bambuko. Icon_smile2
Za prace domowa na nastepny tydzień mam zadane; przesłuchac Juliette lewis. Fantastyczny koncert dała na Łudstoku , a poźniej mi się zapomniało aby do jej muzyki powrócic. Icon_wink2
08.12.2009 10:45 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości