Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paweł TOP 20 /27.11.09r./
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #1
Paweł TOP 20 /27.11.09r./
Gdy spisywałem statystyki, tj. które miejsce ostatnio i ile tygodni na liście zastanowiłem się przez chwilę czy ja aby nie pomyliłem czasem dzisiejszego notowania z poprzednim...ale nie... tak mało zmian, że właściwie mógłbym skopiować poprzednią i by wyszło prawie to samo co jest dzisiaj.
Natomiast w komentarzu skupię się chwilę na nowościach. Trzy nowości i trzy odmienne gatunki... w każdej z tych nowości mi się coś innego podoba. Muse z najnowszej płyty, w tym nagraniu podoba mi się głównie melodia. Dla fanów polskiej muzyki Ziyo i nagranie "Tylko Mnie Kochaj". Tu mi się podoba zwrotka, tekst oraz wciągający głos wokalisty. Nie wiem czemu ale ta piosenka coś w sobie ma, czym mnie urzekła. Natomiast refren moim zdaniem jest zbyt banalny, zbyt stylowy dla tego typu piosenek. Czego nie mogę powiedzieć o miejscu 15-tym, na którym znalazł się kawałek, w którym najbardziej spodobał mi się właśnie refren.
Kolejny nudny wg was cover wypadł... cieszycie się? Icon_razz

Lp. Poprz. Ilość Tyg. Wykonawca i Utwór

01. 01. 14. Muse - Uprising
02. 02. 06. Budka Suflera - Sięgnąć Gwiazd
03. 03. 10. Trail - Prism
04. 05. 04. Muniek - Tina
05. 04. 05. Renata Przemyk - Odjazd
06. 10. 10. Hockey - Song Away
07. 06. 17. U2 - I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight

08. 07. 08. Agnieszka Chylińska - Nie Mogę Cię Zapomnieć
09. 09. 08. Marit Larsen - If A Song Could Get Me You
10. 08. 11. Bon Jovi - We Weren't Born To Follow

11. 11. 02. Sasha Strunin - Zaczaruj Mnie Ostatni Raz
12. 12. 04. Closterkeller - 12 Dni
13. 13. 05. Verba - Nie Łam Mi Serca
14. 16. 02. Rammstein - Pussy
15. NE. 01. Queensberry - Hello (Turn Your Radio On)
16. NE. 01. Muse - I Belong To You

17. 19. 03. Robbie Williams - Bodies
18. 17. 04. Morandi - Colors
19. NE. 01. Ziyo - T.M.K (Tylko Mnie Kochaj)
20. 14. 14. Agnieszka Chrzanowska - Nie Znajdziesz Mnie


WYPADLI:
Alexander Rybak - Roll With The Wind
Video - Fantastyczny Lot
Mariah Carey - I Want To Know What Love Is
27.11.2009 11:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
''I Belong To You'' chętnie wymieniłbym pozycjami z ''Uprising''. To jedna z moich ulubionych piosenek ze średniej płytki ''The Resistance''. Dobry wybór i niesinglowy, co rzadkie na tej liście.
Z ciekawości sprawdziłem to Queensberry, które jak się okazało obdarły oryginał Shakespears Sister z jego głębokiego wydźwięku, dodając niepotrzebnie ten post-techniawowy beat i kilka fajerwerków. Po za tym raczej mało się napracowały, by udoskonalić kawałek. Posłuchaj lepiej oryginału.
Czy to U2 kiedyś wypadnie z top 10 Icon_razz2? Tyle tygodni tam już siedzi, nawet mi się trochę znudziło. Gdybyś jechał na dzisiejszy koncert Rammsteina, to pewnie ''Pussy'' bardziej by skoczyło ;P. Trzymam kciuki za Williamsa, bo za Mariah trzymałem wystarczająco mocno....i udało jej się wypaść Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
27.11.2009 11:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #3
 
znam dwie nowości i tak:
Queensberry - oryginał lepszy Icon_wink2
Muse - najlepsza nowość, choć na albumie wydaje się przeciętna
piękny skok Hockey
fajnie, że Trail utrzymał pozycję Icon_smile2
a u mnie Uprising właśnie wypadło
28.11.2009 07:26 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #4
 
saferłel napisał(a):''I Belong To You'' chętnie wymieniłbym pozycjami z ''Uprising''. To jedna z moich ulubionych piosenek ze średniej płytki ''The Resistance''. Dobry wybór i niesinglowy, co rzadkie na tej liście.
Wow, nareszcie jakiś taki bardziej pozytywny z Twojej strony komentarz. Icon_razz Ale to nagranie to wynik przygotowania się do ostatniego Pulsu Muzyki. Icon_wink2
saferłel napisał(a):Czy to U2 kiedyś wypadnie z top 10 Icon_razz2? Tyle tygodni tam już siedzi, nawet mi się trochę znudziło.
Myślałem, że Ciebie już wcześniej to nudziło, a nie, że dopiero teraz Ci się trochę znudziło. Icon_razz
saferłel napisał(a):Gdybyś jechał na dzisiejszy koncert Rammsteina, to pewnie ''Pussy'' bardziej by skoczyło
Nie pojechałbym na ich koncert bo ich nie lubię! Ostatnia płyta to parę nagrań, które nawet 'mogą być'. Pussy... no wyjątek. Ale i tak poza jeszcze "Ameriką" nie jestem zbyt dobrze nastawiony do ich twórczości.
saferłel napisał(a):Trzymam kciuki za Williamsa, bo za Mariah trzymałem wystarczająco mocno....i udało jej się wypaść Icon_smile
A wiesz, że duża szansa jest że tym razem też to podziała? :->
28.11.2009 11:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Paweł napisał(a):Myślałem, że Ciebie już wcześniej to nudziło, a nie, że dopiero teraz Ci się trochę znudziło. Icon_razz

Na tej liście znudziło mi się później, bo i nie ma tutaj zbyt dużej alternatywy dla tego nagrania....niestety.

Paweł napisał(a):A wiesz, że duża szansa jest że tym razem też to podziała? :->
Co by się z nim nie działo i tak wolałbym tu widzieć nowy singiel Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
28.11.2009 11:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #6
 
saferłel napisał(a):Na tej liście znudziło mi się później, bo i nie ma tutaj zbyt dużej alternatywy dla tego nagrania....
O..ciekawa teoria nawet. W sumie masz z tym rację. Nagrania, które lubię na Twojej liście niekoniecznie lubię na listach, z którymi mam wiele wspólnego, bo tam są lepsze. Icon_wink2
saferłel napisał(a):Co by się z nim nie działo i tak wolałbym tu widzieć nowy singiel Icon_wink
Nie będzie. Ten już będzie spadał a z nową płytą Robbiego wolę się nie zapoznawać.
28.11.2009 11:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Paweł napisał(a):Nie będzie. Ten już będzie spadał a z nową płytą Robbiego wolę się nie zapoznawać.

Dlaczego, skoro ''Bodies'' udało się dostać do 20-stki? :roll:

Cytat:O..ciekawa teoria nawet. W sumie masz z tym rację. Nagrania, które lubię na Twojej liście niekoniecznie lubię na listach, z którymi mam wiele wspólnego, bo tam są lepsze. Icon_wink2

Trzeba więcej poznawać Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
29.11.2009 12:30 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #8
 
Paweł napisał(a):04. 05. 04. Muniek - Tina
05. 04. 05. Renata Przemyk - Odjazd
Tu widzę szanse na pierwszą trójkę Icon_smile2

.
29.11.2009 12:45 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #9
 
saferłel napisał(a):Dlaczego, skoro ''Bodies'' udało się dostać do 20-stki? :roll:
Wyjątek... dużo się tego nasłuchałem w radiu. Ale długo nie posiedzi.
30.11.2009 12:45 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
To może i drugiego singla się ''dużo nasłuchasz w radio''. Dosyć dziwne pewniki przyjmujesz...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
30.11.2009 12:46 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #11
 
Nie... po prostu nie lubię Robbiego i nie będę się w jego dyskografie wkręcał. Natomiast Bodies leci praktycznie codziennie w stacjach radiowych no i nie mogę tego że tak powiem nie znać.
30.11.2009 12:49 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #12
Re: Paweł TOP 20 /27.11.09r./
Paweł napisał(a):Kolejny nudny wg was cover wypadł... cieszycie się? Icon_razz
Nie.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
30.11.2009 01:04 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 112
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Paweł napisał(a):Kolejny nudny wg was cover wypadł... cieszycie się? Icon_razz
tak Icon_razz
Paweł napisał(a):Natomiast Bodies leci praktycznie codziennie w stacjach radiowych no i nie mogę tego że tak powiem nie znać.
od znania do lubienia to chyba piekielnie daleka droga.
z listy najbardziej lubię Muse, Renatę Przemyk i Bon Jovi, więc cieszę się, że wciąż znajdują się w pierwszej dziesiątce.
30.11.2009 12:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 071
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
01. 01. 14. Muse - Uprising - utwór dobry, mnie jednak szybko się znudził

18. 17. 04. Morandi - Colors - temu nagraniu kibicuję Icon_smile2

19. NE. 01. Ziyo - T.M.K (Tylko Mnie Kochaj) - to nowe nagranie czy jakiś staroć wygrzebałeś :?:

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
30.11.2009 02:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #15
 
ku3a napisał(a):od znania do lubienia to chyba piekielnie daleka droga.
Czy ja wiem, żeby coś polubić trzeba coś znać.
Konrad napisał(a):19. NE. 01. Ziyo - T.M.K (Tylko Mnie Kochaj) - to nowe nagranie czy jakiś staroć wygrzebałeś :?:
Podobno nowe nagranie... na pewno z najnowszej płyty zespołu.
30.11.2009 06:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #16
 
Paweł napisał(a):Kolejny nudny wg was cover wypadł... cieszycie się? Icon_razz
Nie

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
01.12.2009 09:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #17
 
Może wróci. Walczy z paroma polskimi nagraniami w poczekalni.
02.12.2009 04:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Bdb nr 1.
Fajnie widzieć kolejne nagranie Muse na liście Icon_smile2

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
02.12.2009 11:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #19
 
W I Belong To You najbardziej podoba mi się początek i koniec piosenki... w środku troszkę już wokalista przedłuża niepotrzebnie. Ale kawałek jak najbardziej dobry. To tak słowem dodania.
03.12.2009 06:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości