Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top KSU
gioconda2 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 158
Dołączył: Jul 2021
Post: #41
RE: Mychartsowy Top KSU
(29.08.2023 10:03 PM)barb42 napisał(a):  W poprzednim topie mogły być sprinterskie głosy i jednoelementowe, więc dlaczego nie tu.
Oczywiście, że mogą być jednoelementowe, tylko.... myślałam, że thestranglers to stary punkowiec jest Icon_cool, bo tak rocznikowo by pasował...
A jak jestem przy rocznikach, to ... myślałam, że " Siczka" jest z 10 lat mlodszy Icon_rolleyes mimo różnych historii dobrze się trzyma Icon_razz
30.08.2023 09:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 129
Dołączył: Dec 2014
Post: #42
RE: Mychartsowy Top KSU
gioconda2 napisał(a):Celowo zastosowałam wielką literę, bo uznałam, że to nazwa własna, coś jak odpowiednik "latawicy"
ale latawicę napisałaś już małą Icon_eek

gioconda2 napisał(a):myślałam, że thestranglers to stary punkowiec jest, bo tak rocznikowo by pasował...
Haha, wybacz, ale nie wiem do którego rocznika rodzili się punkowcy, nawet nie wiem czy mój ulubiony zespół go grał. Wiem za to, że ten rodzaj muzyki niejedno ma imię.
30.08.2023 10:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #43
RE: Mychartsowy Top KSU
(30.08.2023 10:01 PM)thestranglers napisał(a):  Haha, wybacz, ale nie wiem do którego rocznika rodzili się punkowcy, nawet nie wiem czy mój ulubiony zespół go grał. Wiem za to, że ten rodzaj muzyki niejedno ma imię.
W sumie twój ulubiony zespół akurat pokazuje, że w ramach takiej prostej muzyki można robić naprawdę intrygujące rzeczy. Icon_wink Tak jak i wiele innych.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
30.08.2023 10:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
gioconda2 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 158
Dołączył: Jul 2021
Post: #44
RE: Mychartsowy Top KSU
(30.08.2023 10:01 PM)thestranglers napisał(a):  ale latawicę napisałaś już małą Icon_eek
... bo ona nie była chodnikowa Icon_lol ani inna jakaś Icon_wink
A "Chodnikowy Latawiec" to jak "Bolesław Chrobry" Icon_cool, czyli z przydomkiem Icon_razz
30.08.2023 10:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 088
Dołączył: Dec 2009
Post: #45
RE: Mychartsowy Top KSU
gioconda2 napisał(a):myślałam, że thestranglers to stary punkowiec jest
Kolega gustuje raczej w brytyjskich klimatach z okolic tego gatunku.

W ogóle widzę, że coś w tym wątku wyjątkowo często przekręca nicki cytowanych, już co najmniej dwa razy.
A ty, Giocondo, masz chyba jeszcze jedno zgłoszenie Chytry

WOLNE MEDIA!!!
31.08.2023 10:33 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 129
Dołączył: Dec 2014
Post: #46
RE: Mychartsowy Top KSU
Gio dwa razy zgłaszała już.
31.08.2023 01:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adameria Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 510
Dołączył: Dec 2014
Post: #47
RE: Mychartsowy Top KSU
Pierwszy singiel z ostatniego albumu:
Akordy

Utwór tytułowy z płyty z 2014 roku, niestety jeszcze bardziej aktualny teraz niż wtedy,
a u mnie osobiście wywołuje "gęsią skórkę":
Dwa narody
31.08.2023 03:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 088
Dołączył: Dec 2009
Post: #48
RE: Mychartsowy Top KSU
Super, a myślałem nad pisaniem PW Icon_smile

WOLNE MEDIA!!!
31.08.2023 05:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 088
Dołączył: Dec 2009
Post: #49
RE: Mychartsowy Top KSU
Całkiem nieźle to wygląda, ale brakuje mi jeszcze kilku kawałków (w zestawie zapomniałem jeszcze o "Esperal blues").

Ode mnie na razie
Kiedy naród umiera

WOLNE MEDIA!!!
01.09.2023 11:41 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #50
RE: Mychartsowy Top KSU
neo01 napisał(a):Moje Bieszczady II
Jak dla mnie znacznie lepsze od pierwszych, ale zgłaszam coś, co podoba mi się jeszcze bardziej.
Moje oczy
04.09.2023 03:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 088
Dołączył: Dec 2009
Post: #51
RE: Mychartsowy Top KSU
Zauważyłem, że mają sporo kawałków ze słowem "moje" w tytule Icon_smile
A Twój wybór rzeczywiście bardzo zacny.

To ode mnie może jeszcze
Moje stąd Icon_wink
Pościg

WOLNE MEDIA!!!
04.09.2023 03:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #52
RE: Mychartsowy Top KSU
Wybrałem całkiem dobrą dziesiątkę z czterema mocarnymi utworami. Żeby w innych topach było tak dobrze.
04.09.2023 04:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 088
Dołączył: Dec 2009
Post: #53
RE: Mychartsowy Top KSU
Cieszę się, tym bardziej, że jeszcze niedawno bardzo lubiłeś chyba tylko jeden ich kawałek Icon_smile

WOLNE MEDIA!!!
04.09.2023 06:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #54
RE: Mychartsowy Top KSU
neo01 napisał(a):jeszcze niedawno bardzo lubiłeś chyba tylko jeden ich kawałek
Tak naprawdę to dwa, ale jeden wyleciał mi z pamięci. No i Oczy, ale o nich to już w ogóle zapomniałem. Ale połowy mojej dziesiątki wcześniej nie słyszałem, z czego 2/3 podium. Czyli z tych czterech mocarnych znałem tylko dwa.
04.09.2023 11:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
barb42 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 334
Dołączył: Feb 2023
Post: #55
RE: Mychartsowy Top KSU
Będzie plejka na Spoti?
05.09.2023 07:26 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 088
Dołączył: Dec 2009
Post: #56
RE: Mychartsowy Top KSU

WOLNE MEDIA!!!
05.09.2023 12:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #57
RE: Mychartsowy Top KSU
Kolejny raz przy przesłuchaniach opieram się na chomikach (one mają dla mnie jedną wielką zaletę). Tym razem o mało bym się na tym nie przejechał, gdyż jeden utwór z mojej czołówki został na jednym z chomików źle otagowany, na szczęście dobrze go kojarzyłem i znalazłem dobrą wersję.
05.09.2023 03:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 088
Dołączył: Dec 2009
Post: #58
RE: Mychartsowy Top KSU
Który?
Od razu napiszę, że większość utworów z pierwszej płyty wybrałem w wersjach nagranych później na składance "21", bo są w moim odczuciu bardziej przystępne (zostawiłem dwa oryginalne, które dość mocno się różnią od późniejszych wersji).
Ale jeśli byłyby reklamacje, to dajcie znać, mogę zmienić.
I niestety wrzuciłem w formie linku, bo chyba za głupi jestem, żeby wkleić plejkę (nie mam też obecnie abonamentu na Spoti, chociaż to chyba nie ma znaczenia).

WOLNE MEDIA!!!
05.09.2023 03:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #59
RE: Mychartsowy Top KSU
neo01 napisał(a):Który?
Nie napiszę bo zdradziłbym jednego z moich faworytów. Ale zacząłem słuchać i był to zupełnie inny utwór. Na ale był inny chomik i tam było OK.
neo01 napisał(a):Od razu napiszę, że większość utworów z pierwszej płyty wybrałem w wersjach nagranych później na składance "21"
Ja przyjmuję za podstawowe pierwsze wersje i w zasadzie tylko takich słuchałem (zrobiłem tylko jeden wyjątek, bo pierwsza wersja była na płycie akustycznej z tego co kojarzę). Z 21 słuchałem tylko Za mgłą, bo wcześniej tego nie wydali.
neo01 napisał(a):niestety wrzuciłem w formie linku
Ja nawet tego nie potrafię. Zresztą playlisty też nie, ale nigdy tego nie próbowałem robić).
05.09.2023 04:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 129
Dołączył: Dec 2014
Post: #60
RE: Mychartsowy Top KSU
Zamykam przyjmowanie propozycji.
05.09.2023 06:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości