Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 976 - 22.11.2009
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 976 - 22.11.2009
Z tym że co, teraz tak - był sobie Spięty, no i Spięty sobie grał i grał, i grał i nagrał płytę, a że to chłop nie miętki, nie gamoń, to miałem nadzieję, że płyta się spodoba i chłop egzamin zda. I zdał! Płyta bardzo się spodobała i już teraz zadebiutowała w dziesiątce i to na którym miejscu - na drugim! A piosenki z niej? Dwie sa już na podium, trzecia idzie do góry, a czwarta, "Bajka o śmierci", się pojawia i zapewne trochę namiesza w następnych notowaniach. Z pewnością obecni liderzy na obydwu listach za tydzień będą drżeć czy uda się znowu obronić fotel. Na liście dziś 4 nowości, a o trzech można powiedzieć, że są całkiem wysoko. Drugą jest nowa piosenka T-Raperów znad Wisły, którzy zawsze znakomicie sobie na mojej liście radzili. W "Starteście" w dodatku gościnnie występują wyśmienici goście i rewelacyjnie wywiązują się ze swego działania, choć do dyspozycji mają tylko po kilkanaście sekund. Strachy na Lachy w swojej pierwszej autorskiej piosence od kilku lat trafiły już na niejedną listę na forum. Również i mi bardzo się spodobały. Oby cała płyta podtrzymała taki poziom. Czwarta nowość to czwarta na liście piosenka Happysad. Od samego początku "Made In China" należała do ulubionych nagrań na płycie, a jej wejście na listę tylko potwierdza jak mocno podoba mi się cały krążek. Do dziesiątki płyt po koncercie wraca, co z pewnością nie jest wielką niespodzianką, "Battle For The Sun". Przesłuchania przed koncertem, po, ale również na samym koncercie, bo większość utworów usłyszeliśmy na żywo, zrobiły swoje. O samym koncercie więcej dziś w Rockiestrze, zapraszam!

Notowanie 976:

01. 01. 05. 05. Fuck U - Placebo
02. 05. 02. 02. Opuszczone porty - Spięty
03. 06. 02. 02. Ma czar karma - Spięty
04. 02. 08. 08. Resistance - Muse
05. 04. 04. 04. Ich Verlasse Heut' Dein Herz - Lacrimosa
06. 03. 14. 14. Uprising - Muse
07. 11. 01. 01. Bad Company - Five Finger Death Punch
08. 08. 03. 03. Tribute - Tenacious D
09. 10. 02. 02. Lęki i fobie - Happysad
10. 15. 01. 01. Squander - Skunk Anansie

11. 09. 10. That Look You Give That Guy - Eels
12. 07. 07. Tomorrow Never Comes - Beatallica
13. 22. 08. Visionism - Rootwater
14. 23. 24. Ashtray Heart - Placebo
15. 13. 07. Almaz - Randy Crawford
16. 14. 07. Sleepy Shores - Johnny Pearson & His Orchestra
17. 18. 07. Got Some - Pearl Jam
18. 20. 62. All Nightmare Long - Metallica
19. 12. 07. With Or Without You - Sungha Jung
20. 17. 08. Maria ma syna - Kult
21. 19. 13. Kanały - Lao Che
22. 27. 04. Eat Raw Meat = Blood Drool - Editors
23. NN. 01. Bajka o śmierci - Spięty
24. 16. 17. Stare Miasto - Lao Che
25. 34. 02. Morning Sun - Robbie Williams
26. 24. 10. Papillon - Editors
27. 25. 04. Soul Cake - Sting
28. NN. 01. Startest - T-Raperzy znad Wisły
29. 32. 03. Hollywood - Dick4Dick
30. 21. 07. Mów mi dobrze - Happysad
31. 26. 12. Border Reiver - Mark Knopfler
32. NN. 01. Żyję w kraju - Strachy na Lachy
33. 28. 15. Time Bomb - Dave Matthews Band
34. 30. 05. My się nie chcemy bić - Happysad
35. 29. 06. Jean - Kelly Jones
36. 33. 12. The End - Blue October
37. 36. 22. Ona Movie - Sofa
38. 37. 05. In My Time - Europe
39. 31. 17. 1939 / Przed burzą - Lao Che
40. 35. 15. Tauschen Gegen Dich - Die Toten Hosen
41. 43. 02. Undisclosed Desires - Muse
42. 46. 02. Kalikimaka - Spięty
43. 38. 17. Zrzuty - Lao Che
44. 40. 03. Black Gives Way To Blue - Alice In Chains
45. 39. 05. Got A Song - Kucz & Kulka
46. 48. 02. Sex Bomb - Spinnerette
47. NN. 01. Made In China - Happysad
48. 45. 03. Car Door - Anita Lipnicka
49. 42. 14. Przebicie do Śródmieścia - Lao Che
50. 44. 06. 17 września (Polsza nie zagranica) - Paweł Kukiz

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

41. 06. Kto tam? Kto jest w środku? - Hey
47. 11. We Weren't Born To Follow - Bon Jovi
49. 35. Farewell To The Fairground - White Lies
50. 10. New Love In Town - Europe

Legenda:
Pierwsza dziesiątka - miejsce, miejsce tydzień temu, liczba tygodni w dziesiątce, liczba tygodni w dziesiątce pod rząd.
Kolejne dziesiątki - miejsce, miejsce tydzień temu, licza tygodni w pięćdziesiątce.

Lista płyt. Notowanie 964:

01. 01. 05. 05. Mów mi dobrze - Happysad
02. NN. 01. 01. Antyszanty - Spięty
03. 02. 07. 07. Hurra! - Kult
04. 04. 09. 09. Hombre Lobo: 12 Songs Of Desire - Eels
05. NN. 15. 01. Battle For The Sun - Placebo
06. 03. 11. 11. Masterful Mystery Tour - Beatallica
07. 05. 17. 17. Powstanie Warszawskie - Lao Che
08. 08. 09. 09. Backspacer - Pearl Jam
09. 06. 02. 02. The Circle - Bon Jovi
10. 07. 10. 10. The Resistance - Muse

Wypadły (z którego, ile razy były w dziesiątce, ile razy były w dziesiątce pod rząd):

09. 05. 05. Set Your Madness Free - Bright Ophidia
10. 02. 02. Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy! - Hey
--------------------------

11. Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy! - Hey
12. Set Your Madness Free - Bright Ophidia
13. Black Gives Way To Blue - Alice In Chains
14. Liebe ist für alle da - Rammstein
15. Black'n'Roll - Black River
16. Hat, Rabbit - Gaba Kulka
17. Obrazki z wystawki - Bielizna
18. 9 - Ira
19. Reality Killed The Video Star - Robbie Williams
20. Get Lucky - Mark Knopfler
24.11.2009 04:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Nie mogło być innego lidera po koncercie. Ale chyba nie zagrali tego live (tak jak zresztą przewidywałeś)? Widać, że Lao Che ma poważnego konkurenta w dziedzinie przejmowania władzy na liście. Jakoś tak dziwnie się złożyło, że to ich wokalista Icon_razz2 A są przecież jeszcze (czy też będą w przyszłości) solowe płyty innych ludzi z grupy. Ciekawe czy one też będą tak śmiało sobie radziły. Czyżby narodził się (polski) skład wszech czasów Icon_smile?
Skunk Anansie chyba nie równe Eels, ale to nie przeszkadza mi lubić obu projektów. Niezła wymiana zaszła w top 10 Icon_wink Tak jak się zresztą spodziewałem. Moje ulubione Placebo wraca z impetem w górne warstwy forum. Kiedy się w końcu u mnie przebije Icon_biggrin? Williams też porządnie jak na popowego wokalistę pociągnął. Dziewięć oczek to świetny wynik. Strachy nadal w kolejce do odsłuchu. Polskie nowości zwykle nie robią na mnie dużego wrażenia, bo i nie ma za bardzo moim zdaniem z czego wybierać, ale teraz sprawiłeś mi przyjemność tym Happysadem. Już w Topłycie nawet zaznaczyłem jego wyraźną dominację na nowym krążku! Nie spodziewałem się, że Ci się spodoba, szczególnie że mało kto uznaje ten kawałek za jeden z mocniejszych z płyty.
Hey wypadł. A gdzie nowy utwór tego zespołu Icon_cry ?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.11.2009 05:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #3
 
ku3a napisał(a):48. 45. 03. Car Door - Anita Lipnicka
45. 39. 05. Got A Song - Kucz & Kulka
Wypadły:
41. 06. Kto tam? Kto jest w środku? - Hey
Icon_frown
kolejny Spięty, nie za dużo ich :?: Icon_mrgreen
a "Lęki i fobie" też lubię i cieszy mnie ich obecność w Top10 Icon_cool2
24.11.2009 06:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #4
 
Poznane piosenki z płyty Spiętego nie zrobiły na mnie wrażenia, więc kciuki trzymam za innych moich faworytów.
Ciekawe, że większość z nich znajduje się obok siebie na miejscach 26-32
ku3a napisał(a):26. 24. 10. Papillon - Editors
27. 25. 04. Soul Cake - Sting
28. NN. 01. Startest - T-Raperzy znad Wisły
29. 32. 03. Hollywood - Dick4Dick
30. 21. 07. Mów mi dobrze - Happysad
31. 26. 12. Border Reiver - Mark Knopfler
32. NN. 01. Żyję w kraju - Strachy na Lachy

.
24.11.2009 06:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #5
 
ku3a napisał(a):to chłop nie miętki, nie gamoń, to miałem nadzieję
czy przypadkiem czegoś nie opuścileś... Icon_mrgreen świetnie! BAJKA jest na pewno w mojej obecnej trójce z płyty! I chyba będę musiał poszerzyć Top, jak bym miał wpuścić kolejnego Spiętego... no ale jak będzie chciał, to co ja poradzę Icon_wink2

I Strachy sie pojawiają - również super!!!

I T-Raperzy... Icon_confused miałem ich płytę w reku, ale musze czekać na przesyłkę z Merlina Icon_confused no nic wytrzymam Icon_wink2

ostatnia nowość tez nienajgorsza Icon_smile2 chociaż z płyty wolę kilka innych bardziej...

dziś o nowościach, a kiedy indziej reszta Icon_razz

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
24.11.2009 09:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
PaTToN Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 505
Dołączył: Sep 2009
Post: #6
 
ku3a napisał(a):Oby cała płyta podtrzymała taki poziom
Mogłaby być jeszcze lepsza
ku3a napisał(a):02. 05. 02. 02. Opuszczone porty - Spięty
03. 06. 02. 02. Ma czar karma - Spięty
Co ci szkodzi żeby któreś było na pierwszym Icon_wink2

Chomik Last.fm
24.11.2009 09:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #7
 
ku3a napisał(a):02. 05. 02. 02. Opuszczone porty - Spięty
03. 06. 02. 02. Ma czar karma - Spięty
23. NN. 01. Bajka o śmierci - Spięty
42. 46. 02. Kalikimaka - Spięty

Lista płyt. Notowanie 964:
02. NN. 01. 01. Antyszanty - Spięty



nic więcej mi nie pozostaje, jak tylko serdecznie współczuć Icon_eek2
25.11.2009 12:39 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #8
 
ku3a napisał(a):Strachy na Lachy w swojej pierwszej autorskiej piosence od kilku lat trafiły już na niejedną listę na forum. Również i mi bardzo się spodobały.
czy można się dowiedzieć której wersji słuchasz, Kubo? Grabaż w 100% czyli "Żyję w kraju" w pełnej wersji czy ocenzurowanej przez Yacy'ego czy też innego cenzora? Icon_smile2

Fajnie że tylu Spiętych tutaj na liście! Icon_mrgreen Robi wrażenie ostatnia płyta Huberta.
Słuchał ktoś z Was [=forowiczów] TuBarona w poniedziałek? gdzieś tak po 10 była rozmowa z nim. Ja się załapałam na kawałek Icon_smile2
25.11.2009 12:53 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #9
 
Lilian napisał(a):Słuchał ktoś z Was [=forowiczów] TuBarona w poniedziałek? gdzieś tak po 10 była rozmowa z nim. Ja się załapałam na kawałek
Jest u Jotema3 w spiżarni Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
25.11.2009 08:52 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #10
 
Lilian napisał(a):czy można się dowiedzieć której wersji słuchasz, Kubo? Grabaż w 100% czyli "Żyję w kraju" w pełnej wersji czy ocenzurowanej przez Yacy'ego czy też innego cenzora? Icon_smile2
Mniemam sobie, że Kuba nie dopuściłby do sytuacji w której cenzor pociąłby Stracha Icon_wink2 No bardzo mnie raduje ta i nie tylko nowość.
Nowego Spiętego słyszałem zdaje się w Twojej audycji , to chyba ten utwór w którym po raz kolejny rozwalił mnie ciętym tekstem.
Haa . A właśnie Spięty i Kazik . O ile Bajka Cie nie razi to dziwi mnie ze wcześniej powiedziałeś ze "Idiota stad" tak. Bo dla mnie i w jednym i drugim przypadku widzę dużo podobieństw. Icon_smile2
Oo pojawił się nowy happysad. Mnie taka postawa bardzo cieszy, o ile płyta się podoba to po co zwlekać z nowymi kawałkami jeśli maja duży potencjał aby wejść na listę.
Większość utworów którym kibicuje ma się dobrze. Opuszczone porty za tydzień pierwszejsze. oby Icon_mrgreen
Visionism chyba największa radość mi sprawił. Ależ ma fantastyczną formę od pewnego czasu . oby tak dalej. ANL nie che zostać w tyle i ponownie pokazał pazurki nie tylko młodzieniaszkom z listy. Maria niech jeszcze też powalczy.
Szkoda ze PW Lao traci tak szybko i z płytą i poszczególnymi utworami. Przyznam ze spodziewałem się zdecydowanie lepszej kariery na liscie.
Alicja wymięka.
25.11.2009 06:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kertoip Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 698
Dołączył: Apr 2009
Post: #11
 
Yacy napisał(a):Jest u Jotema3 w spiżarni Icon_wink2
jak wszystko zresztą Icon_wink2
się tych Spiętych namnożyło. muszę w końcu tę płytę nabyć.
26.11.2009 09:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yoda Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 499
Dołączył: Jul 2009
Post: #12
 
Kolejny Spięty Icon_biggrin3
I Visionism jak sobie radzi Icon_eek2 Icon_smile2 U mnie tak dobrze nie było Icon_wink2
27.11.2009 11:13 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 697
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Numer 1 do przewidzenia. Działania Spiętego już nie. Ciekawie się układa. Na razie każdy projekt Lao Che i Spiętego radzi sobie u Ciebie genialnie, jak chyba zaden inny (nie tylko polski artysta). Jeszcze chyba nie wziąłeś "na warsztat" pierwszej płyty zespołu, ale o sukces tamtej będzie myślę trudno, bo sama płyta jest dziwna i nie łatwa w odbiorze. Kiedyś, gdy ta płyta się ukazała i ją słuchałem miałem wrażenie, że słucham najdziwniejszej płyty z muzyką rozrywkową Icon_wink2 Po latach jakoś się broni.
Ostro wkroczyli T-Raperzy znad Wisły. Pamiętam, że ich lubiłeś więc mocno mnie nie zaskoczyłeś jednakże nie liczę, że będą wielkie sukcesy tej piosenki na liście. U mnie też może sie pojawi Icon_smile2 I Strachy wysoko zadebiutowały. Chyba będzie przebój na forumowej Icon_smile2
No i happysad z kolejną piosenką jest na liście. bardzo fajnie, bo to też kawałek, który mi się podoba. A płyta jeszcze się trzym na szczycie, ale po debiucie w top 10 Spiętego juz raczej nie ma szans na obrone pierwszej pozycji.
banałem jest pisanie, że "All Nightmare Long" super sobie radzi, ale nie potrafię się powstrzymać Icon_wink2
Hey cię jednak mocno nie chwycił - i dobrze Icon_wink2
White Lies z wielkim przebojem opuszcza liste, w sumie czas najwyższy, ale szkoda Europe

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
27.11.2009 02:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
38. 37. 05. In My Time - Europe - oj słabiutko

Ostatnio ciężko mi tu znależć faworytów, ale nie będzie nim numer 8. Spięty też jest ok

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
30.11.2009 02:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #15
 
ku3a napisał(a):50. 44. 06. 17 września (Polsza nie zagranica) - Paweł Kukiz
A do mnie wejdzie prawdopodobnie inne nagranie Kukiza.
30.11.2009 06:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
saferłel napisał(a):Nie mogło być innego lidera po koncercie. Ale chyba nie zagrali tego live (tak jak zresztą przewidywałeś)?
ano nie zagrali niestety. zapewne trochę emocje koncertowe miały wpływ w tygodniu sporo Placebo słuchałem, ale to akurat taki czas, że "Fuck U" bardzo mi się podoba, co było widać od kilku tygodni.
saferłel napisał(a):Widać, że Lao Che ma poważnego konkurenta w dziedzinie przejmowania władzy na liście. Jakoś tak dziwnie się złożyło, że to ich wokalista Icon_razz2
wszystko zostaje w rodzinie Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):Moje ulubione Placebo wraca z impetem w górne warstwy forum.
to akurat faktycznie jest efekt koncertowych przygotowań, jak i samego koncertu Icon_smile2. plus to, że słyszę to w radio, które mamy włączone w pracy (choć akurat wczoraj po południu udało mi się przełączyć na Trójkę i jeszcze nikt się nie dorwał, by zmienić Icon_wink2)
saferłel napisał(a):Williams też porządnie jak na popowego wokalistę pociągnął. Dziewięć oczek to świetny wynik.
Robbie jest bardzo zasłużoną dla mojej listy postacią, więc taki wynik nie dziwi Icon_smile2. mam cichą nadzieję, że powalczy o dziesiątkę...
saferłel napisał(a):Polskie nowości zwykle nie robią na mnie dużego wrażenia, bo i nie ma za bardzo moim zdaniem z czego wybierać
współczuję Icon_wink2
saferłel napisał(a):teraz sprawiłeś mi przyjemność tym Happysadem.
cieszę się, że się cieszysz Icon_smile2. mam nadzieję, że i u Ciebie dostanie swą szansę.
saferłel napisał(a):Hey wypadł. A gdzie nowy utwór tego zespołu Icon_cry ?
myślę, że jeszcze się pojawi. tak jak i w kilku innych przypadkach, muszę przerzucić na playlistę piosenek, żeby były dodatkowe odsłuchy, nie tylko w czasie słuchania płyty.
Tomekk napisał(a):kolejny Spięty, nie za dużo ich :?: Icon_mrgreen
nie Icon_razz. ale jak ktoś nie lubi Spiętego, to nie wróże mu pozytywnych wrażeń przez kilka następnych tygodni Icon_mrgreen .
stavanger napisał(a):Poznane piosenki z płyty Spiętego nie zrobiły na mnie wrażenia, więc kciuki trzymam za innych moich faworytów.
cieszę się więc, że masz tych innych swoich faworytów Icon_smile2.
Yacy napisał(a):czy przypadkiem czegoś nie opuścileś... Icon_mrgreen
i zda? i zdał! Icon_mrgreen
Yacy napisał(a):świetnie! BAJKA jest na pewno w mojej obecnej trójce z płyty!
u mnie też jest obecnie w trójce Icon_mrgreen
ku3a napisał(a):I Strachy sie pojawiają - również super!!!
to takie Strachy jakie bardzo lubię, więc powinno być jeszcze znacznie lepiej Icon_smile2.
Yacy napisał(a):I T-Raperzy... Icon_confused miałem ich płytę w reku, ale musze czekać na przesyłkę z Merlina Icon_confused no nic wytrzymam Icon_wink2
weź nic nie mów, ja też do dziś czekam... Premiera niby 20.11, a jeszcze nie mam przesyłki. ale dziś zobaczyłem w Merlinie, że już wreszcie zamówienie skompletowane, więc pewnie jutro po pracy będę już mógł odebrać.
Yacy napisał(a):dziś o nowościach, a kiedy indziej reszta Icon_razz
a jaka jest definicja "kiedy indziej"? Icon_mrgreen
PaTToN napisał(a):Co ci szkodzi żeby któreś było na pierwszym Icon_wink2
był jeden problem, ale bałem się podchodzić i prosić o przepuszczenie Spiętego na szczyt, bo się lider od razu na mnie denerwował Icon_mrgreen .
Lilian napisał(a):czy można się dowiedzieć której wersji słuchasz, Kubo? Grabaż w 100% czyli "Żyję w kraju" w pełnej wersji czy ocenzurowanej przez Yacy'ego czy też innego cenzora? Icon_smile2
Icon_mrgreen wersje ocenzurowane przydały się do audycji, raz jeszcze dzięki Icon_mrgreen , ale teraz to już słucham wersji dla twardzieli Icon_wink2 Icon_lol
więc punkt dla Aro:
Aro napisał(a):Mniemam sobie, że Kuba nie dopuściłby do sytuacji w której cenzor pociąłby Stracha Icon_wink2
Icon_mrgreen
a Ty której? Icon_smile2
Lilian napisał(a):Robi wrażenie ostatnia płyta Huberta.
jest fantastyczna Icon_smile2.
Lilian napisał(a):Słuchał ktoś z Was [=forowiczów] TuBarona w poniedziałek? gdzieś tak po 10 była rozmowa z nim. Ja się załapałam na kawałek Icon_smile2
nie słuchałem wtedy, a potem zapomniałem odsłuchać w chomiku niezawodnego jotema, ale mam wrażenie, że potem ten sam wywiad leciał u Mariusza w piątek.
Aro napisał(a):Haa . A właśnie Spięty i Kazik . O ile Bajka Cie nie razi to dziwi mnie ze wcześniej powiedziałeś ze "Idiota stad" tak. Bo dla mnie i w jednym i drugim przypadku widzę dużo podobieństw. Icon_smile2
w pewnym sensie tak, a jednak w "Idiocie stąd" jakoś mi to nie podchodzi, tu zupełnie inaczej. bardzo to subiektywne jest. choć i tak już teraz "Idiota" mniej mnie razi Icon_smile2.
Aro napisał(a):Oo pojawił się nowy happysad. Mnie taka postawa bardzo cieszy, o ile płyta się podoba to po co zwlekać z nowymi kawałkami jeśli maja duży potencjał aby wejść na listę.
dla mnie to jest oczywiste Icon_cool2 . zawsze tak u mnie było i nie widzę powodu, żeby kiedykolwiek miało się zmienić.
Aro napisał(a):Visionism chyba największa radość mi sprawił. Ależ ma fantastyczną formę od pewnego czasu . oby tak dalej.
sam się nie spodziewałem takich wyników. pisałem, że mam nadzieję, że będzie lepiej niż było na początku, wcześniej pisałem, że mam nadzieję, że w końcu tak chwyci, by na listę wejść i jakoś tak niemrawo to wszystko szło, a teraz nie mogę pojąć jak to mogło tak marnie sobie radzić. teraz to mnie strasznie mocno wali po głowie i mam nadzieję, że to nie koniec osiągnięć.
Aro napisał(a):Alicja wymięka.
e tam, jedynie przepuściła kilku narwańców którzy się przepychali do przodu Icon_mrgreen .
tadzio3 napisał(a):Na razie każdy projekt Lao Che i Spiętego radzi sobie u Ciebie genialnie, jak chyba zaden inny (nie tylko polski artysta).
że żaden to bym nie powiedział, ale fakt, że na razie wszystko radzi sobie genialnie. ciężko też porównywać wyniki jeśli chodzi o średnią z innymi którzy mają większy staż. na pewno ostatnie 2 lata zdecydowanie należą do nich Icon_smile2.
tadzio3 napisał(a):Jeszcze chyba nie wziąłeś "na warsztat" pierwszej płyty zespołu, ale o sukces tamtej będzie myślę trudno, bo sama płyta jest dziwna i nie łatwa w odbiorze.
tak, nie znam jeszcze "Guseł" i myślę, że gdzieś za rok się za nie zabiorę. póki co w ogóle mi się nie spieszy, nie chcę poznawać, żeby tylko znać. na razie się napawam płytą Spiętego, prawie że za chwilę będzie Lao, posiedzi z pół roku na pierwszym Icon_mrgreen , potem przyjdzie jesień i się o "Gusłach" powoli zacznie myśleć Icon_wink2.
tadzio3 napisał(a):I Strachy wysoko zadebiutowały. Chyba będzie przebój na forumowej Icon_smile2
mam nadzieję Icon_smile2. ode mnie jeszcze kilka dodatkowych punktów powinno wpaść do koszyka Icon_smile2.
tadzio3 napisał(a):banałem jest pisanie, że "All Nightmare Long" super sobie radzi, ale nie potrafię się powstrzymać Icon_wink2
a nie powstrzymuj się Icon_mrgreen . ja się nie powstrzymuję przed słuchaniem i uwielbianiem Icon_mrgreen .
tadzio3 napisał(a):Hey cię jednak mocno nie chwycił - i dobrze Icon_wink2
jeszcze nie powiedziałem "hop" Icon_wink2
Cytat:38. 37. 05. In My Time - Europe - oj słabiutko
pokaż mi inne listy, oprócz Yacego, na których radzi sobie lepiej Icon_razz. chyba, że "dobrze" zaczyna się od wejścia do dziesiątki Icon_wink2.
Paweł napisał(a):A do mnie wejdzie prawdopodobnie inne nagranie Kukiza.
no to czekam Icon_smile2.
01.12.2009 12:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #17
 
ku3a napisał(a):współczuję
taaa, ja też Icon_wink2

ku3a napisał(a):u mnie też jest obecnie w trójce
awansował o 20 oczek??? nieźle... Icon_wink2

ku3a napisał(a):ale dziś zobaczyłem w Merlinie, że już wreszcie zamówienie skompletowane,
a u mnie ciągle "czekamy na 1" Icon_confused a wczoraj widziałem w moim Empiku... Fakt, że z Merlina mam sporo taniej, ale ...

Cytat:a jaka jest definicja "kiedy indziej"?
"następnym razem, pod warunkiem, że będzie czas spokojnie popatrzeć na zestawienie i pod drugim warunkiem, że się o tym nie zapomni..." drugi warunek nie został spełniony Icon_redface2

Cytat:mam wrażenie, że potem ten sam wywiad leciał u Mariusza w piątek.
w każdym razie podobne pytania czyli i odpowiedzi również. Podobnie z Renatą. Jak słyszałem wywiad w 3/5/7 to już przed Renatą odpowiadałem na pytania Stelmiego. I prawidłowo odpowiadałem - mam świadka Icon_razz

ku3a napisał(a):jednak w "Idiocie stąd" jakoś mi to nie podchodzi, tu zupełnie inaczej.
dokładnie mam to samo. Spięty robi to, hmm... z jajem Icon_mrgreen a Kazik jakoś tak bez... wg mnie ofkors.

ku3a napisał(a):pokaż mi inne listy, oprócz Yacego, na których radzi sobie lepiej
ech... no ja też liczyłem na więcej! Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
01.12.2009 12:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
ku3a napisał(a):współczuję Icon_wink2
Nie moja wina, że polska muzyka nie tworzy w takich kanonach w jakich chciałbym ją słyszeć Icon_biggrin Co płyta, to jakiś metal, poezja śpiewana, miałki pop/rock albo undergroundowy punk i hip hop.

ku3a napisał(a):cieszę się, że się cieszysz Icon_smile2 . mam nadzieję, że i u Ciebie dostanie swą szansę.
Oj ciężko będzie. Happysad nie jest jeszcze na tyle cenionym przeze mnie zespołem, by nawet najlepsze jego kompozycje wchodziły na listę, albo inaczej: świetna piosenka na płycie Happysad równa się średniej piosence Animal Collective (ale głupie porównanie, ale nie denerwuj się ;D) ''Made In China'' jest w każdym razie najlepszym ich numerem jaki kiedykolwiek nagrali. Chwali im się to.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
01.12.2009 04:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
saferłel napisał(a):ale głupie porównanie, ale nie denerwuj się ;D
Icon_lol

albo The Flaming Lips. w końcu przesłuchałem tę płytę. nie wiem czy będę mieć jeszcze tyle samozaparcia, żeby powtórzyć ten wyczyn Icon_mrgreen .
01.12.2009 05:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
Na nowej płycie TFL faktycznie brzmią jak starszy i nieco bardziej rockowy Animal Collective. Ale to świetny zespół, naprawdę Icon_biggrin Jak dla mnie jedna z płyt roku (''Embryonic'').

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
01.12.2009 05:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości