Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
465 MOJA LISTA
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #1
465 MOJA LISTA
Notowanie nr 465 z 23.11.2009

[ Icon_wink2 ZASKAKUJĄCE Icon_wink2 ]

01 . 01 . 05 . ODJAZD - Renata Przemyk

02 . 02 . 07 . 12 DNI - Closterkeller
03 . 03 . 12 . BORDER REIVER - Mark Knopfler
04 . 05 . 09 . SO FAR FROM THE CLYDE - Mark Knopfler
05 . 04 . 09 . CHECK MY BRAIN - Alice In Chains
06 . 07 . 11 . IN MY TIME - Europe
07 . 12 . 03 . BLUESADA - After Blues
08 . 08 . 21 . COME UNDONE - Placebo
09 . 06 . 12 . HORSES FROM SHELLVILLE - Hatifnats
10 . 10 . 08 . WIEM - Stare Dobre Małżeństwo

11 . 18 . 02 . ILE KOSZTUJE MIŁOŚĆ - Renata Przemyk
12 . 11 . 43 . THIS I LOVE - Guns N' Roses
13 . 09 . 10 . BECAUSE OF YOU - Skunk Anansie
14 . 16 . 06 . BLACK GIVES WAY TO BLUE - Alice In Chains
15 . 13 . 25 . GHOST - Depeche Mode
16 . 23 . 02 . ŻYJĘ W KRAJU - Strachy Na Lachy
17 . 17 . 76 . ONE CARESS - Depeche Mode
18 . 14 . 06 . LISTA ZAKUPÓW NA MIESIĄC MAJ - Trzydwa%UHT
19 . 15 . 22 . WITH TWILIGHT AS MY GUIDE - The Mars Volta
20 . 22 . 04 . LĘKI I FOBIE - happysad

21 . 20 . 04 . SLEEPY SHORES - Johnny Pearson and His Orchestra
22 . 21 . 31 . PEACE - Depeche Mode
23 . 25 . 05 . CAR DOOR - Anita Lipnicka
24 . 19 . 06 . THIS JOKE SPORT SEVERED - Manic Street Preachers
25 . 27 . 03 . U TWYCH STÓP SKŁADAM MÓJ ŚWIAT - Katarzyna Groniec
26 . NN . 01 . TRAFIONY - ZATOPIONY - Spięty
27 . 24 . 41 . THE WILLING VICTIM - Von Hertzen Brothers
28 . 30 . 02 . DISAPPEARING ACT - U2
29 . NN . 01 . NA NIC TO - Closterkeller
30 . NN . 01 . BRACIA KRWI - Grzegorz Markowski



Statystyka TOP30:

Nowości: 3 Skoki: 10 Spadki: 11 Pozostało: 6

Moje wypadki z TOP30:
z 26 po 27 tyg. GOD HELP THE GIRL - God Help The Girl
z 28 po 04 tyg. NO SOUND BUT THE WIND - Editors
z 29 po 12 tyg. FALL AGAIN - Michael Jackson



MOJA POCZEKALNIA


poz . ub . UTWÓR – Wykonawca

31 . 33 . NJUJORKCZIPY - [ i ]
32 . 34 . SQUANDER - Skunk Anansie
33 . 38 . OPUSZCZONE PORTY - Spięty
34 . 32 . MIĘDZY PIEKŁEM A NIEBEM - Closterkeller
35 . 35 . GALWAY'S SONG - George Dorn Screams
36 . 39 . NINTH WAVE - Indukti
37 . -- . FRAGILE TENSION - Depeche Mode
38 . 37 . SHALL WE? - Tides From Nebula
39 . 40 . GOODNIGHT MOON - Shivaree
40 . 43 . YOSHINO BLOSSOM - U2

41 . 42 . JIM CAIN - Bill Callahan
42 . 36 . ME IN THE DARK - Votum
43 . -- . GLASSY ESSENCE - Votum
44 . 44 . TINA - Muniek
45 . 49 . LATE BLOOMER - High Places
46 . 41 . I LOST MY STAR IN KRASNODAR - Lacrimosa
47 . -- . FIRE ON THE MOON - Steve Hackett
48 . 45 . LITTLE LOOK - Eleanor McEvoy & Banana Boat
49 . 48 . ISLE IN ME - Sylvan
50 . 47 . RESTLESS HEART SYNDROME - Green Day

Moje wypadki z poczekalni:
z 46 . WIR SIND WAHR - Nena
z 50 . THE SWEETEST THING - Camera Obscura


Polska Piosenka Tygodnia

Kasia Kowalska – Jak rzecz

Zagraniczna Piosenka Tygodnia

Sandra – Little Girl

Ciagle z mojego Topu2009 [ nie ułożonego ]

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
22.11.2009 08:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #2
 
“ZASKAKUJĄCE” z tytułu ML, to przede wszystkim nowe pozycje Clostrkeller, Spiętego I Depeche Mode. Szczególnie ta ostatnia pozycja dla mnie samego jest zaskoczeniem... Jeśli chodzi o TRAFIONY – ZATOPIONY i NA NIC TO to są to utwory najlepszy i prawie najlepszy z płyt tych wykonawców na dzień dzisiejszy... DM ma na płycie przynajmniej jeden utwór, który [tak mi się wydawało] podoba mi się bardziej... Ale jakoś w ub. tygodniu słuchałem ostatniej płyty na wyrywki – 3-4 – utwory, min. FT, potem całość. I w sobotę usłyszałem FT, które miało wypaść z lp3... jakoś inaczej... sam nie wiem... Przesłuchanie po liście i teledysk do tego utworu obejrzany wczoraj w nocy. Właściwie nie byłem pewien czy to jest oficjalne video, ale raczej tak... http://www.youtube.com/watch?v=lD87Hbm9mrI . I żebym nie miał wątpliwości to dziś porównałem Fragile Tension i „ten teoretycznie najlepszy utwór na SOTU” i ... tak mi właśnie wyszło... Nie spodziewam się kariery na miarę PEACE, ale zobaczymy. A ten drugi utwór jest w „nastce” tuż za listą, więc też zobaczymy co z nim będzie... Icon_mrgreen

Jeśli chodzi o TRAFIONY – ZATOPIONY to był w dwójce pretendującej do debiutu na ML. I ten wyścig wygrał. Jeden wyścig przegrał, bo jestem drugą osobą, która ma ten utwór na liście. Uprzedziła mnie Lilian, ale ja się tylko z tego mogę bardzo cieszyć Icon_smile2
O Closterkeller wspomniałem w czasie ostatniej Rockiestry [ w komentarzu oczywiście, a nie w eterze Icon_razz] ale że tak szybko się pojawi, to nie przypuszczałem...

W top30 pojawia się BROTHERS IN ARMS po polsku... Nie wierzyłem, że to możliwe, ale jednak stało się!!!

W poczekalni są jeszcze dwa debiuty oprócz DM: Votum i Steve Hackett. Obydwa usłyszałem jako pierwsze z płyt i tak jest, że w tej chwili podobają mi się najbardziej. Ale na jednej i na drugiej płycie są inne świetne utwory, więc w najbliższych tygodniach pewnie zweryfikuję swoje zdanie. Płyty w każdym razie bardzo mi się podobają!!!

Wszystkie nowe w klatce!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
22.11.2009 08:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #3
 
Yacy napisał(a):37 . -- . FRAGILE TENSION - Depeche Mode

wreszcie, a już myślałem, że spisałeś ten utwór na straty Icon_razz2
to mój niedawny numer 1.
22.11.2009 09:15 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Ja już wybrałem sobie nowy singiel DM do promocji na zimę i możecie się zdziwić Icon_smile...chyba, że zmienię decyzję w ostatnim momencie. Masz szczęście, bo gdybyś nie wprowadził tego nagrania na listę, to miałbyś chyba mniej utworów z SOTU niż ja Icon_razz2 Lider pewnie nie zmieni się przez kilka tygodni, a i ''One Caress'' poczuje jego oddech Icon_lol Dzielnie trzyma się Alice in Chains, a jak tam nowy ich singiel? Trafi tu, nie trafi?
Z nowości cieszy mnie Closterkeller (i ten numer już znam!) oraz Spięty, który wzmaga mój apetyt na płytę. W sumie zastanawiam się czy nie obciążyłem jego osoby zbyt wygórowanymi oczekiwaniami, ale tylko odsłuch to zweryfikuje. Myślałem, że Lipnicka będzie na tej liście rządzić i dzielić, a tu dosyć spokojnie jak na moje wyobrażenia. Żal Camera Obscura, oj żal Icon_sad

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.11.2009 09:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #5
 
Listoholik napisał(a):wreszcie, a już myślałem, że spisałeś ten utwór na straty Icon_razz2
ja też tak myślałem Icon_wink2

saferłel napisał(a):Ja już wybrałem sobie nowy singiel DM do promocji na zimę i możecie się zdziwić Icon_smile
juz wiesz co Ci się będzie podobalo za miesiąc...? Fajnie Icon_razz
saferłel napisał(a):Lider pewnie nie zmieni się przez kilka tygodni
może tak się stać, bo nie mogę się uwolnić od ODJAZDU... Podobnie jak od AIC... Ale od całych płyt, więc może się zdarzyć że coś innego zadebiutuje. Niekoniecznie singel...
Ale Spiętego czyba nie słyszałeś, bo Ku3a chyba tego akurat nie puszczał... Tzn. cieszy Cię tak "na zaś" ? Icon_razz
saferłel napisał(a):Myślałem, że Lipnicka będzie na tej liście rządzić i dzielić
tu też myślalem jak Ty, ale jak widać życie [czytaj kolejne odsłuchania tej i innych płyt] weryfikuje przypuszczenia Icon_wink2

edit: a jednak T-Z był u Ku3y! i drugi mój ulubiony fragmrnt z płyty również!!! No to jestem ciekawy co sie u Niego pojawi na liście? Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
22.11.2009 11:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Yacy napisał(a):juz wiesz co Ci się będzie podobalo za miesiąc...? Fajnie Icon_razz
eeee, no tak. Mam swój ulubiony numer z płyty i pewnie on wejdzie na listę. Czy za miesiąc? Nie wiem. Tak mi się napisało. Możecie to nazwać singlem grudniowym, świątecznym, noworocznym....wypatrujcie go i tyle Icon_wink

Yacy napisał(a):Ale Spiętego czyba nie słyszałeś, bo Ku3a chyba tego akurat nie puszczał... Tzn. cieszy Cię tak "na zaś" ?
A to tylko Kuba rozprowadza jego nagrania przez Rockiestre? Icon_razz2 Ale fakt, nie słyszałem. Po prostu cieszę się, że jest. To tak jakbym zobaczył nowy, nieznany numer swojego ulubionego artysty i już przed odsłuchem byłbym w pewnym stopniu zadowolony z tego faktu Icon_wink Akurat Spięty kojarzy mi się bardzo dobrze po singlu, to może być album wypełniony naprawdę niebanalną muzyką, więc stąd to zamieszanie Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.11.2009 12:52 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
Spięty! Icon_biggrin3
Yacy napisał(a):a jednak T-Z był u Ku3y! i drugi mój ulubiony fragmrnt z płyty również!!! No to jestem ciekawy co sie u Niego pojawi na liście? Icon_smile2
szansa myślę jest spora Icon_smile2.
Yacy napisał(a):O Closterkeller wspomniałem w czasie ostatniej Rockiestry [ w komentarzu oczywiście, a nie w eterze Icon_razz ] ale że tak szybko się pojawi, to nie przypuszczałem...
ja też, ale i tu się cieszę, bo to mój ulubiony utwór na płycie Icon_smile2. może go sobie wrzucę na playlistę, żeby miał dodatkowe odsłuchy, żeby była większa szansa Icon_smile2.
do trzeciej nowości nie mogę się do końca przekonać, ale odbieram ją raczej pozytywnie, więc wymiana utworów w tym tygodniu jak dla mnie fantastyczna Icon_biggrin3.
no i jeszcze poczekam na listę płyt, żeby obczaić Spiętego Icon_mrgreen .
25.11.2009 05:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 883
Dołączył: Aug 2007
Post: #8
 
Yacy napisał(a):DM ma na płycie przynajmniej jeden utwór, który [tak mi się wydawało] podoba mi się bardziej...
ciekawe jaki to Icon_wink2 Icon_mrgreen
trzymam kciuki i czekam na kolejną nowość Icon_smile2
Yacy napisał(a):I w sobotę usłyszałem FT, które miało wypaść z lp3... jakoś inaczej... sam nie wiem...
cieszę się, że "Fragile Tension" dotarł na Twoją listę! Icon_biggrin3
Yacy napisał(a):Jeśli chodzi o TRAFIONY – ZATOPIONY to był w dwójce pretendującej do debiutu na ML. I ten wyścig wygrał.
z tego też sie bardzo cieszę Icon_smile2 a to dlatego, ze u mnie też debiutuje ten utwór.
Yacy napisał(a):Uprzedziła mnie Lilian
o właśnie Icon_wink2

Yacy napisał(a):Jeden wyścig przegrał, bo jestem drugą osobą, która ma ten utwór na liście.
to może dodam jeszcze, że u mnie na liście jest "Trafiony..." w dużej mierze dzięki Tobie Icon_wink2

Żyję w kraju, w którym wszyscy chcą mnie zrobić w hajuh Icon_lol Icon_lol Świetny montaż, Jacku! Icon_biggrin3
25.11.2009 09:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #9
 
ku3a napisał(a):szansa myślę jest spora
no i pojawił się u Ciebie "drugi mój ulubiony fragment z płyty" Icon_wink2. ciekawe kiedy ... u mnie ... Icon_razz
ku3a napisał(a):może go sobie wrzucę na playlistę, żeby miał dodatkowe odsłuchy,
to jeszcze go nie masz?!!! Icon_eek2
ku3a napisał(a):jeszcze poczekam na listę płyt, żeby obczaić Spiętego
chyba jutro. ja juz wiem Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
26.11.2009 12:26 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #10
 
Lilian napisał(a):ciekawe jaki to
nie wiesz...? wiesz! Icon_wink2

Lilian napisał(a):ze u mnie też debiutuje ten utwór.
a, że to nie są wyścigi, więc też mnie to cieszy Icon_smile2

Lilian napisał(a):Żyję w kraju, w którym wszyscy chcą mnie zrobić w hajuh
u mnie jest chajuch Icon_mrgreen ja jednak mimo wszystko wolę oryginał, bez poprawek Icon_redface2 Icon_lol ale dziękuję Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
26.11.2009 12:31 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Yacy napisał(a):to jeszcze go nie masz?!!! Icon_eek2
ano na razie nie, na razie tylko słucham przy okazji słuchania płyty, czyli to zaledwie jedno przesłuchanie tygodniowo, więc na listę ciężko się w takich warunkach przebić.
26.11.2009 12:35 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #12
 
Yacy napisał(a):chyba jutro. ja juz wiem
jeszcze nie jest "jutro", ale już zapodaję listę albumów:

Moja Lista Albumów nr 465 z 23.11.2009

poz . ub. tydz . ilość tyg . PŁYTA (rok wyd.) - Wykonawca

01 . 01 . 02 . ODJAZD (2009) - Renata Przemyk
02 . 02 . 07 . AURUM (2009) - Closterkeller
03 . 11 . 02 . ANTYSZANTY (2009) - Spięty
04 . 04 . 10 . BLACK GIVES WAY TO BLUE (2009) - Alice In Chains
05 . 03 . 05 . LISTY JULII (2009) - Katarzyna Groniec
06 . 05 . 10 . GET LUCKY (2009) - Mark Knopfler
07 . 06 . 09 . BEFORE IT IS TOO LATE (2009) - Hatifnats
08 . 07 . 23 . OCTAHEDRON (2009) - The Mars Volta
09 . 09 . 06 . LISTA ZAKUPÓW NA MIESIĄC MAJ (2009) - Trzydwa%UHT
10 . 08 . 12 . AURA (2009) - Tides From Nebula

11 . 13 . 03 . MÓW MI DOBRZE (2009) - Happysad
12 . 12 . 47 . LOVE REMAINS THE SAME (2008) - Von Hertzen Brothers
13 . 10 . 11 . LAST LOOK AT EDEN (2009) - Europe
14 . 17 . 02 . HARD LAND OF WONDER (2009) - Anita Lipnicka
15 . 15 . 04 . MIŁOŚĆ! UWAGA! RATUNKU! POMOCY! (2009) - Hey
16 . 14 . 47 . TIME MUST HAVE A STOP (2008) - Votum
17 . 16 . 03 . HURRA! (2009) - Kult
18 . NN . 01 . OUT OF THE TUNNEL'S MOUTH (2009) - Steve Hackett
19 . NN . 01 . METAFICTION (2009) - Votum

20 . 18 . 32 . SOUNDS OF THE UNIVERSE (2009) - Depeche Mode

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
26.11.2009 01:32 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Cytat:03 . 11 . 02 . ANTYSZANTY (2009) - Spięty
Icon_biggrin3 no to faktycznie Cię wyprzedziłem, ale ledwie o włos. po Twojej odpowiedzi w poprzednim notowaniu spodziewałem się mniejszego skoku. wspaniale! za tydzień się będzie działo, bo pewnie nawet na drugie wejść będzie potwornie ciężko.
fajnie że Happysad do góry Icon_smile2.
26.11.2009 11:04 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 883
Dołączył: Aug 2007
Post: #14
 
Yacy napisał(a):nie wiesz...? wiesz! Icon_wink2
ano okazało się że wiem Icon_wink2 Icon_biggrin3

Yacy napisał(a):03 . 11 . 02 . ANTYSZANTY (2009) - Spięty
wow! rzeczywiście piękny wyskok! Icon_smile2 cieszy dzisiaj Spiętek Icon_smile2

szkoda tylko że jeden depeszek sie ostał w tej klasyfikacji listowej:
Yacy napisał(a):20 . 18 . 32 . SOUNDS OF THE UNIVERSE (2009) - Depeche Mode
chyba potrzebny jest koncert! Icon_smile2 Jakoś ciężko mi uwierzyc że już zaraz grudzień a koncert w lutym! jeszcze tylko momencik, chwileczka do tego wydarzenia! Icon_biggrin3
26.11.2009 01:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #15
 
ku3a napisał(a):po Twojej odpowiedzi w poprzednim notowaniu spodziewałem się mniejszego skoku.
ja też Icon_wink2
Lilian napisał(a):cieszy dzisiaj Spiętek
polecam rozmowę Stelmiego ze Spiętym [na chomiku Jotem3], ciekawe rzeczy mówił np. o nowej płycie Lao Che... M.in. o inspiracji muzyką grupy Kraftwerk! "Gitary owszem będą, ale nie na pierwszym planie..." tak mniej wiecej stwierdził... ciekawe...

Lilian napisał(a):Jakoś ciężko mi uwierzyc że już zaraz grudzień a koncert w lutym! jeszcze tylko momencik, chwileczka do tego wydarzenia!
mhm. w przerwie między jednym Icon_confused2 szkicem, a drugim Icon_confused2 zerknąlem na forum depeszów i przeczytałem o koncercie z Bolonii, który odbył sie przedwczoraj... potem znalazłem fragmenty na youtubie... posłużę się jednym z komentarzy:

WOW!! what aďťż luck you guys!!! Icon_biggrin

tez tak myślę...
a chodzi o te fragmenty:

http://www.youtube.com/watch?v=8pEboe1Bn...re=related
i
http://www.youtube.com/watch?v=teGexVM0YdY

gdyby tak w Łodzi... Icon_lol Icon_lol Icon_lol pomarzyć ...

tytuły tych fragmentów to:

depeche mode madrid 16 11 2009 one caress Madrid
Depeche Mode @ Bologna * 25-11-2009 * Part 3: Miles Away * Policy of truth * It's No Good * In Your Room * I Feel You * One Caress

ech... Icon_lol Icon_lol Icon_lol

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
27.11.2009 02:41 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości