Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Beyoncé
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 088
Dołączył: Dec 2009
Post: #61
RE: Mychartsowy Top Beyoncé
Ja tej pani nie neguję dlatego, że jej nie było na LP3, tylko dlatego, że nie podoba mi się jej muzyka.
Ale z ew. zagłosowaniem poczekam, nigdzie mi się nie spieszy.

WOLNE MEDIA!!!
09.08.2023 07:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
gioconda2 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 158
Dołączył: Jul 2021
Post: #62
RE: Mychartsowy Top Beyoncé
Miszon napisał(a):R'n'b?
O właśnie taki, tylko nie mogłam sobie przypomnieć, jak on się nazywa. Nie lubię takiego gatunku i już.
AKT! napisał(a):nie potrafię w to uwierzyć
A jednak.
Yacy napisał(a):mam problem aby połączyć Beyonce, tytuł i dźwięki.
Właśnie tak mam. Nic mi się z nią nie kojarzy. Znam ją tylko z portalu plotkarskiego. Wiem jak wygląda i że ma 3 dzieci. Przy pierwszym padały zarzuty o surogatkę, to przy kolejnych bliźniakach już robiła sobie sesje z gołym brzuchem a'la Madonna. Niedawno dała dwa koncerty w Warszawie, na które walili warszawscy celebryci i się lansowali. Stąd wiem, że bycie na jej koncercie było obiektem pożądania (w pewnych kręgach). Tyle wiem, a muzycznie ni w ząb!
Miszon napisał(a):Lady Gaga
Jej twórczości też nie znam, poza oscarowym Shallow i piosence nagranej do Top Gun 2 (tytułu nie pamiętam).

I nie zamierzam się męczyć, jak to błędnie odczytał dejmieeen, jak już, to pójdę drogą EVENo i zagłosuję na coś losowo, bo podobnie jak kajmanowi (idea programu lojalnościowego do tego zmierza) zależeć mi może ewentualnie na gwiazdkach i punktach. Na wartości poznawczej raczej nie. Dobrze mi było przy trójkowym radiu. I się tego nie wypieram. To radio mnie ukształtowało. A Bohaterka tego topu jest dla mnie zbyt awangardowa, reprezentuje niestrawny dla mnie gatunek muzyczny i nie mam potrzeby wchodzenia w jej świat.
09.08.2023 07:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #63
RE: Mychartsowy Top Beyoncé
gioconda2 napisał(a):Znam ją tylko z portalu plotkarskiego. Wiem jak wygląda i że ma 3 dzieci.
A to ja tego nie wiem (i długo nie wiedziałem, jak wygląda) Icon_lol , znam tylko od strony muzycznej i wiem, że jest żoną znanego rapera, ale którego to nie pamiętam.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.08.2023 08:08 PM przez Miszon.)
09.08.2023 08:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Brite Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 234
Dołączył: May 2018
Post: #64
RE: Mychartsowy Top Beyoncé
Cuff It
Church Girl
09.08.2023 11:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #65
RE: Mychartsowy Top Beyoncé
7/11
Freakum Dress

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
10.08.2023 11:38 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 088
Dołączył: Dec 2009
Post: #66
RE: Mychartsowy Top Beyoncé
Miszon napisał(a):ale którego to nie pamiętam
Niejakego Jaya Z. Nawet nagrali ze sobą dość znany numer, tak że słabo Icon_wink

WOLNE MEDIA!!!
10.08.2023 11:47 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
barb42 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 334
Dołączył: Feb 2023
Post: #67
RE: Mychartsowy Top Beyoncé
(10.08.2023 11:47 AM)neo01 napisał(a):  
Miszon napisał(a):ale którego to nie pamiętam
Niejakego Jaya Z. Nawet nagrali ze sobą dość znany numer, tak że słabo Icon_wink
I nawet płytę.

Gioconda, ale TY masz rozległą wiedzę o życiu pozamuzycznym twórców.

Jeśli ktoś potrzebuje dodatkowego zgłoszenia, posiadam wolne miejsce.
10.08.2023 11:57 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #68
RE: Mychartsowy Top Beyoncé
barb42 napisał(a):Jeśli ktoś potrzebuje dodatkowego zgłoszenia, posiadam wolne miejsce.
to może "I Care"? Icon_smile


— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
10.08.2023 12:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #69
RE: Mychartsowy Top Beyoncé
(10.08.2023 11:47 AM)neo01 napisał(a):  
Miszon napisał(a):ale którego to nie pamiętam
Niejakego Jaya Z. Nawet nagrali ze sobą dość znany numer, tak że słabo Icon_wink
Że nagrali numer i płytę to wiem, ale czy coś matrymonialnego, to nie muszę pamiętać, bo mnie to nie interesuje.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
10.08.2023 12:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #70
RE: Mychartsowy Top Beyoncé
barb42 napisał(a):Jeśli ktoś potrzebuje dodatkowego zgłoszenia, posiadam wolne miejsce.
to może "Broken‐Hearted Girl"? Ballada bez bitów, to może podejdzie Icon_wink2 .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
10.08.2023 12:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dyfeomorfizm Offline
ajatollah
*****

Liczba postów: 1 076
Dołączył: Oct 2020
Post: #71
RE: Mychartsowy Top Beyoncé
kilka ważnych utworów, które dobrze byłoby zgłosić:
"formation"
"xo"
"superpower"
"daddy lessons"
"freedom"
"cozy"
"alien superstar"
"break my soul"
"virgo's groove"
"america has a problem"
"summer renaissance"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.08.2023 12:17 PM przez Dyfeomorfizm.)
10.08.2023 12:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stokrotka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 924
Dołączył: Jan 2020
Post: #72
RE: Mychartsowy Top Beyoncé
Listen (piękna ballada z "Dreamgirls")
Beautiful Liar (duet z Shakirą i ten belly dance w teledysku!)
10.08.2023 12:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #73
RE: Mychartsowy Top Beyoncé
Ja sobie na spokojnie posłucham w weekend i wybiorę coś może z przytupem.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
10.08.2023 12:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 088
Dołączył: Dec 2009
Post: #74
RE: Mychartsowy Top Beyoncé
Miszon napisał(a):Że nagrali numer i płytę to wiem, ale czy coś matrymonialnego, to nie muszę pamiętać, bo mnie to nie interesuje.
OK, tyle że sam pisałeś, że wiesz, że jest żoną rapera, a to już blisko do tego który to może być Icon_wink

WOLNE MEDIA!!!
10.08.2023 02:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #75
RE: Mychartsowy Top Beyoncé
Raperów jest wielu Icon_cool , niekoniecznie trzeba z mężem nagrywać.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.08.2023 02:39 PM przez Miszon.)
10.08.2023 02:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 088
Dołączył: Dec 2009
Post: #76
RE: Mychartsowy Top Beyoncé
Ale skoro nie pamiętałeś z jakim, a wiesz, że z nim nagrywała, to... Icon_wink
No nie wiem, ja to wiele razy słyszałem, że są razem, Tobie pewnie też się obiło o uszy, tylko zapomniałeś o którego chodziło, ale w każdym razie łatwo byłoby połączyć tu kropki, tak mi się wydaje tylko. Ale spokojnie, to tylko taki mały wtręt, nic wartego uwagi.

WOLNE MEDIA!!!
10.08.2023 03:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
barb42 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 334
Dołączył: Feb 2023
Post: #77
RE: Mychartsowy Top Beyoncé
(10.08.2023 02:38 PM)Miszon napisał(a):  Raperów jest wielu Icon_cool , niekoniecznie trzeba z mężem nagrywać.
Miszonisz po całości. Przy Crazy in Love jest nawet ft. JAY Z. Icon_lol
10.08.2023 03:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #78
RE: Mychartsowy Top Beyoncé
No ja wiem, za Crazy in Love jest z Jay Z, mam to w swoim Topie Wszech Czasów - ale czy tam pisze w nawiasie, że to mąż? Icon_wink

Po prostu nie widzę związku. Podejrzewałem, że to może on, ale nie byłem pewien. Zapewne też słyszałem o tym wiele razy, ale nie przywiązuję do tego uwagi, więc wylatywało mi to z głowy. Jakoś mi się nasuwał Kanye West.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.08.2023 04:01 PM przez Miszon.)
10.08.2023 03:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #79
RE: Mychartsowy Top Beyoncé
barb42 napisał(a):Przy Crazy in Love jest nawet ft. JAY Z.
Ale to tylko piosenka (lub coś w tym rodzaju - nie pamiętam utworu) i nie musi mieć żadnych wspólnych elementów z rzeczywistością.
10.08.2023 03:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 129
Dołączył: Dec 2014
Post: #80
RE: Mychartsowy Top Beyoncé
Tu akurat rozumiem Miszona, bo sam nie przejmuję się powinowactwami w świecie artystycznym. Bardziej zdziwiłem się tym stwierdzeniem:

Miszon napisał(a):długo nie wiedziałem, jak wygląda
,
jako że kultowe 'Say My Name' nagrała (z koleżankami) już w wieku 18 lat (!)

Btw, dobrze kojarzę, że od początku kariery solowej nasza bohaterka zaprzestała dopisywania swojego nazwiska? Żeby było śmiesznie to napiszę, że przez chwilę zastanawiałem się czy aby nie wpisać go w tytuł wątku. Icon_lol
10.08.2023 04:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości