Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Beyoncé
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 764
Dołączył: Jun 2007
Post: #41
RE: Mychartsowy Top Beyoncé
barb42 napisał(a):Nie widziałam w fonie tego postu, skąd ta decyzja?
Na Sebastosie prze topie B jest. Powód - nie podoba mu się, że tam zgłosiłem utwór.
09.08.2023 11:45 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 128
Dołączył: Dec 2014
Post: #42
RE: Mychartsowy Top Beyoncé
kajman, mam wrażenie, że barb pyta Ciebie
09.08.2023 12:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 088
Dołączył: Dec 2009
Post: #43
RE: Mychartsowy Top Beyoncé
Dobra, zgłoszę coś, bo przydadzą się punkty, choć miałem ten wątek omijać szerokim łukiem...
Na szczęście znalazłem coś w miarę strawnego:
Pray You Catch Me

Napisałbym jeszcze, żeby kajman przestał się wygłupiać, ale i tak nie posłucha.

WOLNE MEDIA!!!
09.08.2023 12:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 128
Dołączył: Dec 2014
Post: #44
RE: Mychartsowy Top Beyoncé
neo01 napisał(a):zgłoszę coś, bo przydadzą się punkty
a jak zagłosujesz to na pewno będziesz jeszcze w tym miesiącu wybierał Icon_wink
09.08.2023 12:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 088
Dołączył: Dec 2009
Post: #45
RE: Mychartsowy Top Beyoncé
Możliwe, że zagłosuję na jeden utwór Icon_wink

WOLNE MEDIA!!!
09.08.2023 12:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 688
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #46
RE: Mychartsowy Top Beyoncé
thestranglers napisał(a):Zagłosowali:

kajman
EVENo
dzieciniada

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
09.08.2023 12:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 014
Dołączył: Sep 2017
Post: #47
RE: Mychartsowy Top Beyoncé
Następnym razem mam poczekać do końca i zagłosować na dziewięć losowych?
09.08.2023 12:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 764
Dołączył: Jun 2007
Post: #48
RE: Mychartsowy Top Beyoncé
thestranglers napisał(a):kajman, mam wrażenie, że barb pyta Ciebie
Mnie? Przecież wszystko napisałem wcześniej.
neo01 napisał(a):Napisałbym jeszcze, żeby kajman przestał się wygłupiać
To ja się wygłupiam?
Szymek79 napisał(a):dzieciniada
Zależy mi tylko na punktach, a twórczość tej pani mnie nie interesuje. Gdyby nie sytuacja z Sebastosem to przynajmniej posłuchałbym propozycji, ale nie ma już serca do tej zabawy.
09.08.2023 01:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 128
Dołączył: Dec 2014
Post: #49
RE: Mychartsowy Top Beyoncé
Kajmanie, neo nazwał bardzo delikatnie to, co od ostatniego czasu prezentujesz na naszym forum.
09.08.2023 01:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
barb42 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 334
Dołączył: Feb 2023
Post: #50
RE: Mychartsowy Top Beyoncé
Napisałeś, że kończysz udział, a ja chciałam wiedzieć dlaczego?
09.08.2023 01:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 764
Dołączył: Jun 2007
Post: #51
RE: Mychartsowy Top Beyoncé
Chcesz się dla kaprysu wycofać z Sebastosa. Nie wiem, czy to jest poważne.
09.08.2023 01:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 128
Dołączył: Dec 2014
Post: #52
RE: Mychartsowy Top Beyoncé
Poprawię Cię, wycofałem się. Twój wczorajszy wybryk był gwoździem do trumny.
09.08.2023 01:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 764
Dołączył: Jun 2007
Post: #53
RE: Mychartsowy Top Beyoncé
To, że zgłosiłem propozycję? To taki wybryk?
09.08.2023 01:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 128
Dołączył: Dec 2014
Post: #54
RE: Mychartsowy Top Beyoncé
Przypomnę Ci, że prosiłem Cię o zgłaszanie utworów tu. Ostatnim razem nie sprawiło Ci to problemu. Miszon do dziś nie miał z tym kłopotu, Ty już tak.
Nie chcę, żeby dochodziło do sytuacji takich jak z Kubą, i to nie z takiej przyczyny, że ktoś nie może się zalogować na mycharts, a z takiego, że ma taki nomen omen kaprys.
Od dawna nie widziałem powodu trudzić się na dwa fora, więc dzieliłem ten obowiązek tylko na Twoją prośbę.
09.08.2023 02:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 764
Dołączył: Jun 2007
Post: #55
RE: Mychartsowy Top Beyoncé
thestranglers napisał(a):Przypomnę Ci, że prosiłem Cię o zgłaszanie utworów tu.
Prosiłeś mnie o zgłaszanie utworów tutaj poprzednio. Teraz nie. Dla mnie tamto forum jest ważne i nie wiem co Tobie przeszkadza, że zgłaszam utwór tam, szczególnie że głosuję tutaj (a nie tam, co też mogłem czynić).
09.08.2023 02:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 128
Dołączył: Dec 2014
Post: #56
RE: Mychartsowy Top Beyoncé
Rób co uważasz.
09.08.2023 02:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #57
RE: Mychartsowy Top Beyoncé
EVENo napisał(a):Następnym razem mam poczekać do końca i zagłosować na dziewięć losowych?
może też zawsze posłuchać i zagłosować normalnie; nie wiem, dlaczego nagle to nie jest opcja do rozważenia

kajman napisał(a):Gdyby nie sytuacja z Sebastosem
myślę, że niestety trzeba się pogodzić z tym, że sebastos już od lat de facto nie istnieje -- jest w najlepszym razie tablicą obwieszczeń, kto na co głosuje, bez jakiejkolwiek formuły forum dyskusyjnego; a ta dwoistość głosowania podobnie jak wcześniej przy innych inicjatywach, gdzie się głosowało, tworzy niestety przestrzeń do nadużyć ze strony użytkowników-słupów i użytkowników-krzaków, co do których prawdziwości można mieć wątpliwości -- ja swego czasu, niejednokrotnie w różnych kontekstach przeglądałem te aktywności pod kątem ewentualnych nadużyć, ale nie udało mi się niczego jednoznacznie udowodnić -- wszystko pozostaje kwestią domysłów, natomiast jestem pewien na 99%, że w dalszym ciągu do tych nadużyć dochodzi; wyłączenie sebastosa to w tym kontekście jedyna słuszna decyzja, zresztą nie tylko niewymierzona w jakichkolwiek użytkowników, ale przeciwnie, służąca transparentności

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
09.08.2023 02:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dejmieeen Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 273
Dołączył: Apr 2018
Post: #58
RE: Mychartsowy Top Beyoncé
Specjalnie się zalogowałem, by skomentować to, co się tutaj wydarzyło w postach, bo to jest aż niepojęte. xD

Myślę, że napisać „nóż się w kieszeni otwiera” to za mało. Naprawdę, nie do pojęcia jest dla mnie, jak można wprost napisać „nie zamierzam słuchać piosenek, wybiorę 9 losowych”. Nie chcesz brać udziału w zabawie to nie bierz, do nędzy, ale nie psuj jej innym. Jak już chcesz głosować, to uczciwie przesłuchaj te piosenki. A pisanie „nie znam, ale będę się męczyła” to jakiś absurdalny poziom niedorzeczności.

Wyjdźcie w końcu z tej waszej „trujkowej” bańki, bo naprawdę, istnieje też muzyka poza tym radiem i negowanie jej, bo nie pojawiła się na LP3 to dziaderstwo xD

PS. Ja z chęcią wezmę udział, mój faworyt już jest zgłoszony, ale jest jeszcze kilka opcji - poczekam i zobaczę, czego mi będzie w zestawie szczególnie brakować.
09.08.2023 04:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 764
Dołączył: Jun 2007
Post: #59
RE: Mychartsowy Top Beyoncé
dejmieeen napisał(a):jak można wprost napisać „nie zamierzam słuchać piosenek, wybiorę 9 losowych”
Ale on właśnie napisał, że nie zamierza tego robić. Zagłosował na jedną i koniec. Nie widzi sensu dobierać następnych losowo. Ja zresztą podobnie.
dejmieeen napisał(a):A pisanie „nie znam, ale będę się męczyła” to jakiś absurdalny poziom niedorzeczności.
Skądże! Każdy zna swój gust i jeżeli wie, co wykonuje dany artysta to zdaje sobie sprawę, że to muzyka nie dla niej. Czy jeżeli trafisz na muzykę opisaną jako jazz awangardowy to z własnej woli będziesz jej słuchał?
dejmieeen napisał(a):istnieje też muzyka poza tym radiem
Istnieje, ale nie znaczy, że ma się nam podobać. W każdym razie nie w całości.
dejmieeen napisał(a):negowanie jej, bo nie pojawiła się na LP3 to dziaderstwo
Bluesa na LP3 nie było prawie wcale, a ja nie tylko go nie neguję, ale bardzo chwalę. Podobnie z jazzem (pomijam smooth bo to nie do końca to samo). A pewne rzeczy uważam za fatalne mimo że były na LP3. Więc takie uogólnienia sensu nie mają.
09.08.2023 05:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
miszony Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 622
Dołączył: Jan 2015
Post: #60
RE: Mychartsowy Top Beyoncé
dejmieeen - lubię toIcon_wink
09.08.2023 06:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości