Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mycharts Top 30 - Notowanie 359
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 778
Dołączył: Jun 2007
Post: #41
RE: Mycharts Top 30 - Notowanie 359
Wygląda, że nadal będzie prowadzona, chociaż pewnie nie tak dobrze.
04.08.2023 03:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 883
Dołączył: Aug 2007
Post: #42
RE: Mycharts Top 30 - Notowanie 359
Ja też dołączam się do podziękowań dla meniego za prowadzenie zabawy i podliczanie notowań. Icon_smile
I czekam na jakąś krótka relacje z koncertu DM w Krakowie, jeśli chciałbyś się podzielić wrażeniami, meni Icon_smile

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
06.08.2023 12:21 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 131
Dołączył: Dec 2014
Post: #43
RE: Mycharts Top 30 - Notowanie 359
Przychylam się do prośby! Icon_smile
06.08.2023 11:54 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
meni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 934
Dołączył: Feb 2011
Last.fm
Post: #44
RE: Mycharts Top 30 - Notowanie 359
barb42 napisał(a):Decyzja podjęta, prośby o kontynuację zostaną odrzucone?
Zastępca jest i myślę, że to najważniejsze w tym całym zamieszaniu. Icon_smile
barb42 napisał(a):Bardzo Ci dziękuję za całą kadencję, z przyjemnością brałam w niej udział, świetnie prowadzona zabawa!
Lilian napisał(a):Ja też dołączam się do podziękowań dla meniego za prowadzenie zabawy i podliczanie notowań. Icon_smile
Dziękuję pięknie!

Lilian napisał(a):I czekam na jakąś krótka relacje z koncertu DM w Krakowie, jeśli chciałbyś się podzielić wrażeniami, meni Icon_smile
Obecność była obowiązkowa, zwłaszcza w kontekście śmierci Andy'ego. Forma fizyczna Dave'a Gahana fantastyczna, wręcz godna pozazdroszczenia. Wokalnie też wydaje mi się, że śpiewał mniej siłowo niż podczas trasy "Spirit" co uważam za dużą zaletę. Aczkolwiek znam takich co po koncercie twierdzili, że dalej szarpał głosem i moment gdy mikrofon przejął Martin uważali za najlepszy. Icon_razz2 Bardzo dopracowane, świetne wizualizacje, z barwnymi, intensywnymi, żywymi kolorami - zdecydowanie atrakcyjniej to wyglądało w stosunku do poprzedniej trasy.

Osobiście uważam, że mieliśmy w Krakowie tę fajniejszą odmianę tracklisty na czele z "Home" i triumfalnie powracającym, intymnie zagranym "Condemnation". Zwłaszcza, że jednym z utworów podmienianych było "Strangelove", które w Krakowie pojawiło się już w 2018 roku, a w dodatku wciąż grają to w wersji balladowej. Jasne, to kapitalny utwór, ale dla mnie pełną moc ujawnia dopiero w oryginale.

Ważne momenty/spostrzeżenia:
- "In Your Room" tym razem grane w wersji singlowej - instrumentarium zrobiło fenomenalną robotę. A ja dzięki temu mam obie wersje przeżyte live za sobą.
- świetne było "Home" z wsparciem publiczności
- agresywne, rzężące, świdrujące gitarami "I Feel You".
- "World in My Eyes" z wiadomą dedykacją
- oczywiste hity ("Enjoy", "Personal", "Never Let Me Down Again"), no ale to jazda obowiązkowa, nic odkrywczego i zawsze cieszy. Icon_wink Może jedynie partia instrumentalna "Enjoy the Silence" którą zmieniają co trasę, aby się im nie znudziło grać ciągle to samo była mało przekonująca.
- "Everything Counts", które na poprzedniej trasie było momentem kulminacyjnym zabawy z publicznością, tym razem zagrane wcześniej i nieco mniej wyeksponowane

http://rateyourmusic.com/~meni
09.08.2023 12:37 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 131
Dołączył: Dec 2014
Post: #45
RE: Mycharts Top 30 - Notowanie 359
Dziękujemy. Icon_wink
09.08.2023 12:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
barb42 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 334
Dołączył: Feb 2023
Post: #46
RE: Mycharts Top 30 - Notowanie 359
Menu, i ja dziękuję za relację, czuję jakbym tam była.
Lilian, w Warszawie "Never Let Me Down" miało chyba szczególną oprawę, a może pomyliłam utwory?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.08.2023 01:33 PM przez barb42.)
09.08.2023 01:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości