Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Michaela Jacksona
barb42 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 334
Dołączył: Feb 2023
Post: #41
RE: Mychartsowy Top Michaela Jacksona
(17.07.2023 06:35 AM)EVENo napisał(a):  Pozwolę sobie na parę moich przemyśleń o panu MJ. Pan MJ kiedyś był normalny, gdzieś w latach 90. zaczęło mu odbijać, aż w końcu stał się świrem odlepionym od rzeczywistości. Jest więc możliwe, że na liście nienormalnych rzeczy, które robił, znajduje się również ta, o której nikt nie chce mówić.
Dobrze napisane.

(17.07.2023 04:02 PM)AKT! napisał(a):  co do zgłoszeń, widzę głównie przeboje, ale wciąż brakuje mi tych utworów, które są dla mnie naprawdę ważne i, dla których postanowiłem tego nieszczęsnego michaela ocalić; pewnie będę żebrał o pomoc przy zgłoszeniach Icon_razz
Mam przyjemność mieć przebój i ważne w jednym. Icon_wink

A drugą propozycją mogę wesprzeć potrzebujących.
17.07.2023 06:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
wojtek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 637
Dołączył: Jan 2020
Post: #42
RE: Mychartsowy Top Michaela Jacksona
The Way You Make Me Feel
Remember The Time
18.07.2023 08:51 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #43
RE: Mychartsowy Top Michaela Jacksona
"I Can't Help It"
"Love Never Felt So Good"
(wersja bez timberlake'a)

z ulubionych brakuje mi jeszcze sporo Icon_sad bardzo proszę o zainspirowanie się niezdecydowanych i szlachetnych :*
"Can't Get Outta the Rain"
"Don't Stop 'Til You Get Enough"
"Thriller"
"Blood on the Dance Floor"
"You Rock My World"
"2000 Watts"

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
18.07.2023 07:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 778
Dołączył: Jun 2007
Post: #44
RE: Mychartsowy Top Michaela Jacksona
AKT! napisał(a):wersja bez timberlake'a
Ale chyba nie można wybierać wersji. Tylko utwór. A kto będzie głosował na jaką wersję (jeżeli w ogóle będzie) to już jego sprawa.
AKT! napisał(a):Thriller
No ten brak mnie zaskakuje. Nie zgłoszę, bo mam 20 kandydatów wyżej, ale gdyby był to bym na niego głosował, bo na razie tylko cztery utwory z mojego topu są w zastawie.
18.07.2023 08:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #45
RE: Mychartsowy Top Michaela Jacksona
Fajnie jakby ktoś zgłosił "Smile"

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
18.07.2023 09:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #46
RE: Mychartsowy Top Michaela Jacksona
kajman napisał(a):Ale chyba nie można wybierać wersji. Tylko utwór. A kto będzie głosował na jaką wersję (jeżeli w ogóle będzie) to już jego sprawa.
tak wiem, ale to był singlowy remiks, więc wyskakuje wszędzie jako pierwszy, niezbyt szczęśliwy niestety
to może raczej uwaga do kogoś, kto będzie robił plejlistę, o ile sam jej nie zrobię -- oryginalna wersja jest solowa, a wszystkie trzy (bo jeszcze był ten popowy remiks w wersji solo) wydano oficjalnie tego samego dnia, na tej samej płycie

kto, jakiej będzie słuchał, to jego sprawa, ale sygnalizuję, że mam na myśli głównie tę:


kajman napisał(a):No ten brak mnie zaskakuje. Nie zgłoszę, bo mam 20 kandydatów wyżej, ale gdyby był to bym na niego głosował, bo na razie tylko cztery utwory z mojego topu są w zastawie.
z mojego top 10 też, razem z tymi, które sam zgłosiłem Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
18.07.2023 10:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 778
Dołączył: Jun 2007
Post: #47
RE: Mychartsowy Top Michaela Jacksona
AKT! napisał(a):razem z tymi, które sam zgłosiłem
To mam lepiej bo jeszcze swoich nie zgłaszałem. A Ty z moich raczej nie skorzystasz więc nadal będziesz miał cztery.
19.07.2023 09:06 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #48
RE: Mychartsowy Top Michaela Jacksona
Don't Stop 'Til You Get Enough
Thriller

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
19.07.2023 06:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 131
Dołączył: Dec 2014
Post: #49
RE: Mychartsowy Top Michaela Jacksona
Przypomniała mi się wersja jednego z jego przebojów o biednym studencie, który musi borykać się z publiczną komunikacją miejską.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.07.2023 03:46 PM przez thestranglers.)
19.07.2023 07:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
miszony Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 622
Dołączył: Jan 2015
Post: #50
RE: Mychartsowy Top Michaela Jacksona
Bardzo było by miło jakby ktoś miał ochotę zgłosić bardzo osobisty utwór Michaela - Stranger in Moscow. Dziękuję
19.07.2023 07:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
wwas Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 334
Dołączył: Nov 2019
Post: #51
RE: Mychartsowy Top Michaela Jacksona
Gone Too Soon
19.07.2023 08:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
barb42 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 334
Dołączył: Feb 2023
Post: #52
RE: Mychartsowy Top Michaela Jacksona
Stranger in Moscow
19.07.2023 08:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
miszony Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 622
Dołączył: Jan 2015
Post: #53
RE: Mychartsowy Top Michaela Jacksona
Dziękuję, można liczyć na Ciebie Icon_smile
19.07.2023 09:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #54
RE: Mychartsowy Top Michaela Jacksona
Can’t Get Outta the Rain
Blood on the Dance Floor

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
20.07.2023 06:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #55
RE: Mychartsowy Top Michaela Jacksona
Dobromiera napisał(a):Don't Stop 'Til You Get Enough
Thriller
furbul napisał(a):Can’t Get Outta the Rain
Blood on the Dance Floor
merci Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
20.07.2023 06:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #56
RE: Mychartsowy Top Michaela Jacksona
ja jednak, jak się okazało, źle oceniłem sytuację i znalazłem w obecnym zestawie zupełnie satysfakcjonującą dziesiątkę -- rzadko w sumie słucham jakichkolwiek numerów jacksona spoza mojego żelaznego zestawu ulubionych -- tych przebojów było wiele i one co jakiś czas same mnie znajdują; to nie tak, że ich nie lubię, ale pewien kontekst się dla mnie wyczerpał chyba niestety nieodwołalnie; mimo wszystko chętnie zrobię sobie rundkę przez te nieodwiedzane dawno, być może momentami dość oczywiste wybory i a nuż coś zadrży w mojej zabetonowanej od kilku dobrych lat dyszce -- swoją drogą porównałem sobie moje głosy z własnym topem mj-a, zrobionym na gorąco zaraz po jego śmierci i wiele rzeczy, które wówczas wydawały mi się dobre, naturalnie wypadło z rotacji Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
21.07.2023 10:10 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 778
Dołączył: Jun 2007
Post: #57
RE: Mychartsowy Top Michaela Jacksona
Come Together
Maria (You Were the Only One)
21.07.2023 01:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stokrotka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 924
Dołączył: Jan 2020
Post: #58
RE: Mychartsowy Top Michaela Jacksona
AKT! napisał(a):kto, jakiej będzie słuchał, to jego sprawa, ale sygnalizuję, że mam na myśli głównie tę:
AKT! napisał(a):"Love Never Felt So Good" (wersja bez timberlake'a)
Zgadzam się w całej rozciągłości, tylko i wyłącznie wersja oryginalna.

Pewnie znalazłby się lepszy kandydat na moje ostatnie zgłoszenie, ale tego utworu nie powinno w zestawie zabraknąć:

You Are Not Alone
21.07.2023 02:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
obserw99 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 407
Dołączył: Nov 2018
Post: #59
RE: Mychartsowy Top Michaela Jacksona
(21.07.2023 01:17 PM)kajman napisał(a):  Come Together
Maria (You Were the Only One)
Coś tak czułem, że Come Together zgłosi Kajman więc już nie zgłaszałem tej oczywistej propozycji. Icon_cool
21.07.2023 03:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #60
RE: Mychartsowy Top Michaela Jacksona
plejlista:


— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
21.07.2023 08:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mychartsowy Top George'a Michaela thestranglers 106 12 888 02.03.2022 07:34 PM
Ostatni post: kajman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości