Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podsumowania lat "zerowych" przełomu wieków
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #41
 
debilne zestawienie. jak można dawać płytę która wyszła niecały miesiąc temu Icon_confused2 .
15.12.2009 04:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #42
 
Ja się dziwię dlaczego tu są same rockowe pozycje, bo RS to przecież magazyn nastawiony na muzykę szeroko pojętną gatunkowo.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
15.12.2009 05:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #43
 
ku3a napisał(a):jak można dawać płytę która wyszła niecały miesiąc temu .
DOkłądnie. MIejsca 11 i 13 nie wiem co tu robią. Ocenimy to za parę lat, a nie po miesiącu.
Aczkolwiek miejsca 3, 4, 7, 10 i 12 faktycznie jakoś w momencie wydania nie zrobiły takiego szumu, jak powinny, często dopiero później zaskoczyły, a nawet nie one, tylko ich następcy.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
15.12.2009 08:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #44
 
Z płyt, które wymieniłeś nie znam tylko 12, ale pozostałe pozycje zrobiły szum...właśnie w momencie, gdy pojawiły się na rynku.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.12.2009 09:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #45
 
saferłel napisał(a):debilne zestawienie. jak można dawać płytę która wyszła niecały miesiąc temu Icon_confused2 .
A co w tym złego?
15.12.2009 09:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #46
 
Bo może jeszcze nie zdążyły zostać docenione?

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
15.12.2009 10:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #47
 
saferłel napisał(a):Z płyt, które wymieniłeś nie znam tylko 12, ale pozostałe pozycje zrobiły szum...właśnie w momencie, gdy pojawiły się na rynku.
No OK, Racounters może tak, z tym że na rynku alternatywnym, a nie w pierwszej lidze, Muse też "załapali" (aczkolwiek nie wszędzie i jakby dopiero po chwili zastartowali jako giganci sceny), ale np. pierwszy kawałek KoL jaki gdzieś usłyszałem, to Sex on fire. Z kolei ten R.E.M. jakby w cieniu innych ich płyt ostatnich był.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
15.12.2009 10:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #48
 
Miszon napisał(a):ale np. pierwszy kawałek KoL jaki gdzieś usłyszałem, to Sex on fire.
No wiesz....po ''Because'' stali się rozpoznawalni wszędzie. Ja np. z przyjemnością mogę się pochwalić, że żyłem już ze świadomością istnienia takich megahitów jak np. ''On Call''.
Zresztą moim zdaniem już w czasie Because byli bardzo znani. Może po prostu Ci umknęli.

Miszon napisał(a):Z kolei ten R.E.M. jakby w cieniu innych ich płyt ostatnich był.
Akurat ''Accelerate'' to najlepiej odebrana przez krytykę płytę R.E.M. w tym wieku....Zgarnia o niebo lepsze oceny od poprzednich, ja również uważam ją za lepszą (całościowo) niż ''Reveal'' czy ''Around The Sun''. Sprzedaż bodajże też jest lepsza (od ''Around The Sun'' bankowo) albo na podobnym poziomie (''Reveal'' ma już swoje lata i sporo kopii się rozeszło chociażby z tego powodu).
''Accelerate'' nie posiada tak popowego brzmienia jak poprzednicy, single praktycznie przepadły (ale teraz one się już nie liczą, mało kto o nie dba), w Polsce chyba szum był też mniejszy (tutaj niestety trzeba mieć singla w RMF i takiego alternatywnego na 30 tyg. w Lp3), lecz to absolutnie nie świadczy, że na świecie jej odbiór był słabszy.
Swoją drogą R.E.M. wyda nowy album....chyba pod koniec 2010 już Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.12.2009 11:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #49
 
furbul napisał(a):Bo może jeszcze nie zdążyły zostać docenione?
Jak widać już zdążyły Icon_razz2
15.12.2009 11:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #50
 
Są przecież na liście albumów najbardziej niedocenionych.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
15.12.2009 11:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #51
 
A - jeśli wy chcecie dorzucić się do takiego zestawienia płyt ostatniego 10-lecia - jak najbardziej nie widzę przeszkód. Co więcej - można wygrać płytę lub bilet na Open'era! Icon_biggrin3

O, tu zasady i możliwość głosowania:
http://radioorbit.pl/voting/index.php

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
08.03.2010 08:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Różne podsumowania roku 2009 AKT! 15 4 330 08.01.2010 02:50 PM
Ostatni post: saferłel
  Różne podsumowania roku 2008 Miszon 45 13 291 16.03.2009 06:55 PM
Ostatni post: Gary

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości