Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RJD2 - The Colossus
Listoholik
Unregistered

 
Post: #1
RJD2 - The Colossus
[Obrazek: 613PazW0KQL.jpg]

Premiera albumu: 26 Styczeń 2010
I jak na razie, z 25 płyt datowanych na rok 2010, których już słuchałem, ta zajmuje miejsce 1. Muzyka definiowalna jako Instrumental Hip Hop, Trip Hop, a nawet Soul Jazz czy Acid Jazz. Dla każdego na tym albumie coś dobrego. Jazda obowiązkowa w tym roku. Płyta stycznia 2010.


Całość można pobrac:
TU
29.01.2010 12:49 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Nie przepadam za czysto instrumentalną muzyką, ale się skuszę.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
29.01.2010 01:02 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #3
 
ale na tej płycie sporo wokali Icon_smile
instrumentale tylko od czasu do czasu.
29.01.2010 01:04 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #4
 
drogi listku.obok downloada daj cos do posluchania i tak

http://www.myspace.com/rjd2

i let there be horns i games.... bardzo mi sie podobaja ! biore plyte Icon_biggrin
29.01.2010 01:44 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #5
Re: RJD2 - The Colossus
Listoholik napisał(a):Obrazek

Muzyka definiowalna jako Instrumental Hip Hop, Trip Hop, a nawet Soul Jazz czy Acid Jazz. Dla każdego na tym albumie coś dobrego. Jazda obowiązkowa w tym roku. Płyta stycznia 2010.
ja bym dodal jeszcze funk+psychodela.

kurde podoba mi sie ! slucham na razie pobierznie wiec na werdykt ostateczny troche pozniej ale juz czuje ze plyta jest niezla. buja jak cholera! az milo! i rap i trip hop i ambient i elemnty rocka i jazzu. total misz masz. the stranger-numer instrumentalny ale te deciaki fantastyczne +gitara na koncu! prosta (cos dla damona Icon_biggrin ale jakby on w takim kawalku swoj wokal wplutl :DDD)
29.01.2010 01:48 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #6
 
polecam także inną płytę RJD2, ich debiut z 2002 r. "Deadringer", uznawaną jako ich najlepsze dzieło Icon_exclaim
29.01.2010 05:56 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yoda Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 499
Dołączył: Jul 2009
Post: #7
Re: RJD2 - The Colossus
Listoholik napisał(a):z 25 płyt datowanych na rok 2010, których już słuchałem
O, dobry jesteś, ja ledwie kilka przesłuchałem (ale to może dlatego, że głównie przygotowywałem podsumowanie roku 2009). Jakie jeszcze polecasz z 2010 roku?
A płyta już się pobrała
29.01.2010 09:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #8
 
Yoda napisał(a):Jakie jeszcze polecasz z 2010 roku?

25, to już nieaktualne, bo już mam 26 Icon_smile
i wszystko ułożone w odpowiedniej kolejności u mnie na RYM'ie Icon_smile2
29.01.2010 09:39 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #9
 
Listoholik napisał(a):polecam także inną płytę RJD2, ich debiut z 2002 r. "Deadringer", uznawaną jako ich najlepsze dzieło Icon_exclaim

a tak. bardzo dobre plyty maja. teraz sie kocham w 2 more dead. ten fortepian, perkusja, deciaki! znakomite!
01.02.2010 11:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #10
 
jeśli kogoś zainteresuje, OTO LINK do pierwszej [genialnej!] ich płyty!
02.02.2010 12:33 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 647
Dołączył: May 2008
Post: #11
 
sprawdzę skoro polecacie, ale nie lubię takich połączeń; zresztą acid jazz z czymkolwiek brzmi fatalnie Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
02.02.2010 12:35 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 647
Dołączył: May 2008
Post: #12
 
A jednak! Fajne, lekkie, bujające. Taki cross-over gatunkowy wokół szeroko pojętych produkcji hip-hopowych, trochę przypomina mi Jazzanovę, choć to raczej luźne skojarzenie. Generalnie nie jest to płyta roku, ale ma w sobie to coś, co sprawia, że miło się tego słucha Icon_smile

A tagi na RYMie kłamią na potęgę, bo tylko 6 utworów jest instrumentalnych, a acid jazz występuje tu w śladowych ilościach czy nawet wcale.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
02.02.2010 07:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości