Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 52 z 9.11.07
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
kajman30 nr 52 z 9.11.07
Lista jakoś u mnie się nie chce ustabilizować, a nawet w 10 większe ruchy niż ostatnio. Ale przy tym wszystkim tylko 4 nowości, ale za to aż 4 powroty. Walka o wszystkie miejsca była niezwykle zacięta, a najciekawsza o pozycje 4-7.
1. Na pewno największym wydarzeniem jest zmasowany atak Kurta Ellinga. Wprawdzie dwie piosenki: A new body and soul i Undun trochę straciły, ale za to inne znacznie mocniej awansowały. Najmniej Tight, ale oznacza to awans na 6 miejsce. Dużo większy skok zaliczyło Nightmoves, ale jest on w cieniu awansu And we will fly z 29 na 8 miejsce.
2. W tym tygodniu wszystkie nowości przyćmił jeden powrót. Na 20 miejscu pojawił się weteran Hump de bump.
3. Fatalny tydzień dla Angelique Kidjo. Gimmie shelter spadło o 10 oczek, a Djin djin aż o 14 i to z 6 miejsca.
4. Dwa największe skoki walczyły o 10 miejsce. Przegrala Nieprzygoda, ale nie można jej nazywać przegraną, skoro skoczyła z 39 miejsca.
5. W zeszłym tygodniu ze zdziwieniem stwierdziłem, że What if nie zadebiutowało (było na 51 miejscu). Jednak tym razem odpracowało to niepowodzenie z nawiązką lądując na 25 miejscu.
6. Intension po świetnym debiucie tym razem dużo straciło. Ale Tool nie może narzekać, bo Right in two awansowało na 4 miejsce.
7. Najpierw były Good times i Godsmack znalazł się w okolicach 20 miejsca, ale potem nadeszły bad times i w końcu wylądował na 34.
8. Natomiast zdecydowanie przyszły dla White Stripes, bo zarówno Rag and bone jak i Icky thump awansowały.
9. Chyba zżera mnie tęsknota za górami, bo Zabieszczaduj z nami pięknie idzie w górę.
10. Wprawdzie Tall tales taste like sour grapes awansowało tylko o jedno oczko, ale to oznacza najwyższe miejsce FTM na liście. Do tego jeszcze do 50 powrócił Dance of the manatee.
11. Mimo sukcesów Kurta to jedna Anna Maria jest tutaj królową. Wprawdzie Teraz i tu już tak nie błyszczy jak kiedyś, ale To co nienazwane i Zrób co możesz ciągle są na szczycie.
12. Trzy tygodnie temu sąsiadowały ze sobą na końcu pierwszej 10, a teraz Arc of the curve i The great divide sąsiadują na miejscu 38 i 39.
13. Piękny awans zalicza The funeral, piosenka z 32-tygodniowym stażem.
14. Natomiast dwie inne piosenki z dużym stażem wykonywane przez Placebo spadają. Przy czym Broken promise dostojnie utrzymując się w 10, ale już Running up that hill z wielkim hukiem.
15. Kolejny niespodziewany powrót na listę stał się udziałem Kingdoms of rain.
16. Wiele tygodni przeleżały Dogs w poczekalni, żeby wreszcie pojawić się na 40 miejscu.
17. Uzupełniając skład podium trzeba dodać, że na jego 3 miejscu wygodne gniazdko umościł sobie Stay tuned.
18. Trzeba przyznać, że Król radzi sobie u mnie znacznie gorzej niż na innych listach, ale jednak w końcu do 50 trafił.
19. Ostatnio mocno zaświeciły Lights, żeby w tym tygodniu znacznie przygasnąć.
20. No i żeby dokończyć informacje o sytuacji na szczycie to dodam, że Nie zabijaj początkowo dzielnie broniło 4 miejsca, żeby w pewnym momencie spaść na 6 i ostatecznie wylądować na 5 pozycji.

1. 1. 10 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
2. 2. 6 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
3. 3. 5 STAY TUNED - Robert Wyatt & Anja Garbarek
4. 8. 39 RIGHT IN TWO - Tool
5. 4. 11 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec
6. 11. 4 TIGHT - Kurt Elling
7. 5. 20 BROKEN PROMISE - Placebo & Michael Stipe
8. 9. 4 TALL TALES TASTE LIKE SOUR GRAPES - Fair to Midland
9. 7. 6 PREY - Recoil
10. 29. 4 AND WE WILL FLY - Kurt Elling
11. 39. 2 NIEPRZYGODA - Happysad

12. 10. 4 A NEW BODY AND SOUL - Kurt Elling
13. 13. 3 TRANQUILIZE - The Killers & Lou Reed
14. 17. 21 RAG AND BONE - The White Stripes
15. 27. 6 NIGHTMOVES - Kurt Elling
16. 18. 9 ANGEL - Chaka Khan
17. 14. 3 MATULU MOJA - Digitallove
18. 6. 7 DJIN DJIN - Anguelique Kidjo & Alicia Keys & Branford Marsalis
19. 36. 2 ZABIESZCZADUJ Z NAMI - Stare Dobre Małżeństwo/The Gruz Brothers Band
20. P. 25 HUMP DE BUMP - Red Hot Chili Peppers
21. 12. 24 LIGHTS - Archive
22. 16. 6 ANOTHER FACE IN A WINDOW - Antimatter
23. 19. 4 UNDUN - Kurt Elling
24. 20. 18 ME AND MRS JONES - Michael Buble
25. N. 1 WHAT IF - Coldplay
26. 24. 27 TERAZ I TU - Anna Maria Jopek
27. 40. 32 THE FUNERAL - Band Of Horses
28. 30. 2 SEX CHANGES - The Dresden Dolls
29. 23. 5 PIOSENKA STARYCH KOCHANKÓW - Raz Dwa Trzy
30. 25. 6 CIVILIANS - Joe Henry
31. 15. 27 RUNNING UP THAT HILL - Placebo
32. 43. 26 ICKY THUMP - The White Stripes
33. 35. 6 UNFURL - Katatonia
34. N. 1 GOOD TIMES BAD TIMES - Godsmack
35. 28. 11 SPENCER PERCEVAL - iLiKETRAiNS
36. P. 12 KINGDOMS OF RAIN - Soulsavers
37. 21. 2 INTENSION - Tool
38. 22. 6 ARC OF THE CURVE - Fish
39. 32. 5 THE GRAET DIVIDE - Gino Vanelli
40. N. 1 DOGS - Damien Rice
41. 31. 13 SOLAR WINDS - Devin Townsend
42. 50. 2 WAY DOWN IN A HOLE - Tom Waits & Kronos Quartet
43. 33. 11 GIMME SHELTER - Anguelique Kidjo & Joss Stone
44. P. 5 I HAD A DREAM - Gary Moore
45. 44. 4 CIAŁÓ I KREW - Ceti
46. 26. 13 UNTIL THE END - Norah Jones
47. 37. 2 WHILE MY GUITAR GENTLY WEEPS - The Beatles
48. P. 16 DANCE OF THE MANATEE - Fair to Midland
49. N. 1 KRÓL - Zespół Reprezentacyjny
50. 41. 3 NANTES - Beirut


Teraz poczekalnia:
34. FREE - Marcus Miller & Corinne Bailey Rae
48. INNOCENCE - Bjork
42. NO LLORES - Gloria Estefan
38. BOSSANOVA Z AUGUSTOWA - Basia Stępniak-Wilk & Andrzej Poniedzielski
49. HJOMALIND - Sigur Ros
LONDYN 8:15 - IRA
46. THE FIRST PINK YELL - Calfornia Stories Uncovered
47. PUTTING HOLES IN HAPINESS - Marilyn Manson
YOU DON'T KNOW WHAT LOVE IS (YOU JUST DO AS YOU'RE TOLD) - The White Stripes
U-TURN (LILI) - AaRON
ILLEGAL ATTACKS - Ian Brown & Sinead O'Connor
NOT GOING AWAY - Ozzy Osbourne
GARDENS OF LIFE 2 - Ceti
DOWN HERE - Stateless
BETTER – Regina Spector
THE HEART OF SATURDAY NIGHT - Diana Krall
THE DECEPTION - iLiKETRAiNS
45. GOODBYE PHILADELPHIA - Peter Cincotti
THE BLEEDING - Five Finger Death Punch
ANESTHETIZE - Porcupine Tree
APRIL FOOLS AND EGGMEN - Fair to Midland
M.I.A. - Avenged Sevenfold
WIOSNA - Zabili Mi Żółwia
HUNTING FOR WITCHES - Bloc Party
HEART IT RACES - Architecture in Helsinki
END OF THE WORLD - Ash
NIENASYCENIE - Less Is More
MY GIFT OF SILENCE - Blackfield
SEPTEMBER SUN - Type O'Negative
TEENAGERS - My Chemical Romance
1234 - Feist
SYMPATHY FOR THE DEVIL PART 666 - Sweet Noise
STOKROTKA - Radosław Rakocz
MESIBAT KITA - HaIvrit
DREAMING WITH A BROKEN HEART - John Mayer
BURN MY SHADOW - UNKLE
THE UNTHINKING MAJORITY - Serj Tankian
IF YOU WERE A SAILBOAT - Katie Melua
SPINDRIFT - Rush
TRACĘ CZAS - Cała Góra Barwinków

I na zakończenie leżakownia:
MY ASHES - Porcupine Tree
EVA - Nightwish
08.11.2007 01:47 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
NIEPRZYGODAAAAAAA Icon_exclaim Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Takiego wyniku to sie nie spodziewalem Icon_biggrin3
mimo wszystko wynik "Broken Promise" nie jest dla mnie rozczarowaniem.
coraz bardziej sie przekonuje do tych Killersow z Lou Reedem.
fajnie, ze "Dogs" sie w koncu przegryzly i ze "Krol" dal rade.
08.11.2007 12:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
WHAT IF!!! Icon_biggrin3 Gdyby to było dwa lata temu to pierwsza trójka u mnie murowana, a teraz cóż za późno. Icon_smile2
Do Godsmacka coraz bardziej się przekonuje. Z awansu obu White Stripes się cieszę wiedząc, że za tydzień może być sytuacja odwrotna.
No, ale najbardziej zaskoczony jestem "Hump the bump". Gdzie to jeszcze się utrzymało? Icon_mrgreen
08.11.2007 04:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
Re: kajman30 nr 52 z 9.11.07
Eh, to "right in two" jest nie do zdarcia Icon_wink2 w odróżnieniu od "intension" jak widać... Icon_wink2
Oprócz tego moje oko zwróciło uwagę na pozycje 8, 33, 48, oraz:
kajman napisał(a):34. N. 1 GOOD TIMES BAD TIMES - Godsmack
Nie ukrywam że mam Smaka na tą nowość Icon_smile2 Czy twoje chomiki jadają takie rzeczy? Icon_mrgreen
A Najwyższa nowość co prawda odrobinę nieświeża ale nadal całkiem apetyczna Icon_wink2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
08.11.2007 06:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
ku3a napisał(a):1. NIEPRZYGODAAAAAAA Icon_exclaim Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Takiego wyniku to sie nie spodziewalem Icon_biggrin3
2. mimo wszystko wynik "Broken Promise" nie jest dla mnie rozczarowaniem.
3. coraz bardziej sie przekonuje do tych Killersow z Lou Reedem.
4. fajnie, ze "Dogs" sie w koncu przegryzly i ze "Krol" dal rade.
1. Już tydzień temu miałem wrażenie, że ten debiut na 39 to było cosik za nisko. Teraz jest na właściwym miejscu.
2. Mimo wszystko to już wieki jest w 10, więc raczej dziwiłbym się, gdyby to było rozczarowanie.
3. Mnie to od razu chwyciło. Ale przyznam się, że klimatem do tego, z czym Killersi mi się kojarzą, to zupełnie nie pasuje.
4. Pytanie tylko czy następnym razem utrzymają tak wysoką formę.
08.11.2007 07:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Gary napisał(a):1. WHAT IF!!! Icon_biggrin3 Gdyby to było dwa lata temu to pierwsza trójka u mnie murowana, a teraz cóż za późno. Icon_smile2
2. Do Godsmacka coraz bardziej się przekonuje.
3. Z awansu obu White Stripes się cieszę wiedząc, że za tydzień może być sytuacja odwrotna.
4. No, ale najbardziej zaskoczony jestem "Hump the bump". Gdzie to jeszcze się utrzymało? Icon_mrgreen
1. No tak, ale u tadzia3 sobie poszalało, to i u mnie mogło. Przyznam się, że dopiero to poznałem i od razu mnie chwyciło. I co ciekawe, to brzmi dla mnie najbardziej beatlesowsko ze wszystkich utworów na mojej liście, a...
2. Chyba Godsmack mi wyjątkowo pasuje, bo w NL u mnie był na 2 miejscu, a ta wersja znanego tematu bardzo mi się spodobała.
3. To fakt, Strajpsi u mnie hulają w bardzo różnych kierunkach, ale Icky już drugi tydzień idzie ostro w górę, więc może nagle nie spadnie.
4. U Pawła. Ale ostro spadło na 29, więc pewnie u mnie to już labędzi śpiew.
08.11.2007 07:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
Re: kajman30 nr 52 z 9.11.07
p.u.r.h. napisał(a):1. Eh, to "right in two" jest nie do zdarcia Icon_wink2 w odróżnieniu od "intension" jak widać... Icon_wink2
2.
kajman napisał(a):34. N. 1 GOOD TIMES BAD TIMES - Godsmack
Nie ukrywam że mam Smaka na tą nowość Icon_smile2 Czy twoje chomiki jadają takie rzeczy? Icon_mrgreen
3. A Najwyższa nowość co prawda odrobinę nieświeża ale nadal całkiem apetyczna Icon_wink2
1. Pewnie Right in two w końcu się zedrze, bo u Konrada już raczej nisko. Z kolei Intension gdzieś przemyka obok mojej świadomości. Niby każdy fragment mi się podoba, a utwór się kończy i jakoś nie pamiętam, o co w nim biegało.
2. Ja tam nie znam gustu mojego chomika Icon_mrgreen , ale może sam zobaczysz. Icon_biggrin3
3. O tak, dla mnie niezwykle apetyczna. I dla mnie całkiem świeża, bo akurat tego utworu jeszcze 2 tygodnie temu nie znałem.
08.11.2007 07:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Powrót Hump The Bump - jak miło. Jednak wolałbym, że zespół wydał już jakiś nowy track na singlu :/ Szkoda, że top 3 bez zmian.
Kolejnym udanym powrotem jest Soulsavers i Fair To Midland. Tool nadal na samym czubku. Pewnie wygra klasyfikacje roczną. Psy miały się u mnie pojawić, jakoś jeszcze ich nie ma. Eh i znów lista gdzie jest ten nieszczesny Król Icon_wink Zapomniałem posłuchać Beatlesów, a widzę, że idzie im u ciebie dośc słabo.
Sex Changes do góry Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
08.11.2007 08:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
saferłel napisał(a):1. Powrót Hump The Bump - jak miło. Jednak wolałbym, że zespół wydał już jakiś nowy track na singlu :/
2. Szkoda, że top 3 bez zmian.
3. Kolejnym udanym powrotem jest Soulsavers i Fair To Midland.
4. Tool nadal na samym czubku. Pewnie wygra klasyfikacje roczną.
5. Psy miały się u mnie pojawić, jakoś jeszcze ich nie ma.
6. Eh i znów lista gdzie jest ten nieszczesny Król Icon_wink
7. Zapomniałem posłuchać Beatlesów, a widzę, że idzie im u ciebie dośc słabo.
8. Sex Changes do góry Icon_smile
1. A ja chyba aż tak nowego singla nie pragnę. Hump de bump to jedyny utwór z ostatniej płyty, który naprawdę mi się podobał (chociaż wszystkich nie znam).
2. I pewnie sporo jeszcze to potrwa. Nie podoba Ci się Wyatt?
3. Przyznam się, że Soul savers samego mnie zaskoczyło, chociaż nie aż tak, jak RHChP.
4. No to już wiadomo od dawna, że jeżeli by taka klasyfikacja powstała, to by ją wygrał.
5. U mnie też bardzo długo czekały.
6. Tego Króla należy traktować trochę w innych kategoriach, chociaż muzycznie to wcale nie jest złe. A do tego poprzednia wersja (na której się opieram) jest znacznie ciekawsza.
7. Akurat to nie jest moje ulubione nagranie z Love. Madonna i Kite doszli znacznie wyżej.
8. Przyznam się, że to nagranie zdecydowanie nie w moim stylu, podobnie jak Architekture in Helsinki, które tkwi w poczekalni, ale obydwa mają w sobie coś takiego, co powoduje, że u mnie się łapią.
08.11.2007 08:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
Re: kajman30 nr 52 z 9.11.07
kajman napisał(a):2. Ja tam nie znam gustu mojego chomika Icon_mrgreen , ale może sam zobaczysz. Icon_biggrin3
Żarłoczna z niego bestia Icon_mrgreen
Całkiem fajna wersja, ale ja raczej niechętnie wstawiam na listę covery, no chyba że mnie czymś totalnie zaskoczą (a parę razy tak się stało i nawet miałem kilka razy covery na pierwszym Icon_wink2)

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
08.11.2007 08:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Nie znam Wyatta i piszę tak tylko na podstawie tej, że za top 3 jest kilka kawałków, które mogłyby zmienić coś na szczycie. Nie mam nic oczywiście przeciwko poznaniu numeru 3 z twojej listy. Jakby był na chomiku kajmana - czemu nie Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
08.11.2007 11:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
saferłel napisał(a):Nie znam Wyatta i piszę tak tylko na podstawie tej, że za top 3 jest kilka kawałków, które mogłyby zmienić coś na szczycie. Nie mam nic oczywiście przeciwko poznaniu numeru 3 z twojej listy. Jakby był na chomiku kajmana - czemu nie Icon_smile
Zajrzyj, może tam się ukrywa. Icon_biggrin3
09.11.2007 12:05 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #13
 
kajman napisał(a):1. 1. 10 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
2. 2. 6 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
I jak tu nie być szczęśliwym!? A słyszałeś już "On wszystko o nas wie" - AMJ / OSCAR CASTRO NEVES / MINO CINELU z doskonałej płytki "SIESTA 3"? Znakomita, jakże inna niż do tej pory interpretacja tego utworu, który na pamięć znamy już z płyt "Nienasycenie" i "Secret". Polecam!
I jeszcze pytanko: skąd ten Gino Vannelli? Można go znaleźć na jakimś Chomiku może?
10.11.2007 05:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Fajnie, że Tool wciąż tak wysoko Icon_smile2
Poza tym cieszy znakomity wynik nowego FTM. No i stary powraca Icon_smile2
Ale ładnie podskakuje "Nieprzygoda" Icon_razz Jednak nie dorównuje ona "Długiej drodze w dół".
Ładnie podskakuje SDM i chyba poszukam tego utworu po chomikach, skoro nie dane mi jest usłyszeć go na LP3 Icon_wink2
Debiutują Coldplay i Godsmack. O ile pierwszy na pewno u mnie się nie pojawi, bo już skończyłem z tą płytą, to drugi ma pewnie szasne, szczególnie że to Godsmack Icon_wink2
Postaram się poznać Fisha (nawet wiem gdzie go znaleźć Icon_wink2) i Damiena Rice'a/
Szokujący jest dla mnie spadek "Intention". Ja będę musiał przesłuchać ten utwór jeszcze kilka razy, ale raczej się u mnie nie pojawi.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
12.11.2007 03:03 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Jopkolog napisał(a):
kajman napisał(a):1. 1. 10 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
2. 2. 6 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
I jak tu nie być szczęśliwym!? A słyszałeś już "On wszystko o nas wie" - AMJ / OSCAR CASTRO NEVES / MINO CINELU z doskonałej płytki "SIESTA 3"? Znakomita, jakże inna niż do tej pory interpretacja tego utworu, który na pamięć znamy już z płyt "Nienasycenie" i "Secret". Polecam!
I jeszcze pytanko: skąd ten Gino Vannelli? Można go znaleźć na jakimś Chomiku może?
No niestety jeszcze nie poznałem i nie wiem, kiedy mi się to uda, a jestem tym mocno zainteresowany.
A jeżeli wiesz, gdzie się ukrywa mój chomik Icon_lol to go odwiedź i zobacz, czy czegoś nie zachomikował.
12.11.2007 05:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
Sporo grzybów na tej liście Icon_mrgreen a nowości tylko 4 i ta najniższa jest najlepsza Icon_neutral2

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
13.11.2007 07:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości