Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mr Zoob - "Ja tu czekam"
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #1
Mr Zoob - "Ja tu czekam"
Dzisiaj w nocy pracowałem i specjalnie parę minut po 4.00 włączyłem radyjko i ... nic się nie stało czyli tak jak pisałem o kawałku Nieameryka - po za wokalem i saksofonem nie ma nic ze starego Mr Zoob Icon_frown
Pomyślałem że może dam im szanse i po 7.00 znów przyczaiłem się przy radio i ... tylko się utwierdziłem. Szkoda Icon_frown

No niestety pisząc te słowa znów słyszę ...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
28.06.2007 09:05 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 778
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
Re: Mr Zoob - "Ja tu czekam"
Yacy napisał(a):No niestety pisząc te słowa znów słyszę ...
W Trójce?
28.06.2007 10:21 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #3
 
kajman napisał(a):W Trójce?

Ja słucham muzyki z następujących źródeł:
1 CD
2 mp3
3 DVD
4 PR III - Trójka

więc jeśli piszę radio to nie może być nic innego Icon_smile2

jeszcze dzisiaj po 17.00 pewnie puszczą

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
28.06.2007 01:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Yacy napisał(a):więc jeśli piszę radio to nie może być nic innego
U mnie jest podobnie z tym, ze dochodzi jeszcze jedna kategoria apropos radia tzn stacje słuchane niechcianie (mimowolnie słyszy się). Mam tak w pracy, w której leci Eska bądź RMF. W autobusie włączona jest RMFka. U wielu znajomych jest Akadera, Jard, Eska, a w lepszym wypadku Zetka
Dopiero w domu mam swoją kochaną Trójeczkę, z którą zasypiam i sie budzę Icon_smile2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
28.06.2007 03:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #5
 
tadzio3 napisał(a):stacje słuchane niechcianie

faktycznie o tym zapomniałem, ale to dlatego że zawładnąłem radiem w pracy zupełnie Icon_mrgreen Tylko jak jest Kuba S. to są prośby o zmianę Icon_smile2 i wczoraj zmieniłem na ... Moją Listę!!!!! Icon_smile2 i poleciał cały top 50!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
28.06.2007 05:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Yacy napisał(a):4 PR III - Trójka

więc jeśli piszę radio to nie może być nic innego Icon_smile2
czyli mowisz - "radio", myslisz - "Trojka" Icon_smile2
Yacy napisał(a):wczoraj zmieniłem na ... Moją Listę!!!!! Icon_smile2 i poleciał cały top 50!
nic nie mowiles, ze to gdzies w radio leci! Icon_wink2

pomyslcie, jakbysmy sie dorwali do jakiegos radia i puszczali nasze prywatne listy Icon_mrgreen
28.06.2007 08:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #7
 
ku3a napisał(a):pomyslcie, jakbysmy sie dorwali do jakiegos radia i puszczali nasze prywatne listy

każdy kto jest na last.fm ma swoje radio. Tylko by go słuchac trzeba wykupić subskrypcję lub ... nie logować się na siebie Icon_smile2 albo słuchac np. radio Gary lub radio mrsap Icon_smile2 Fajna sprawa

Chociaż ja w tej chwili wrzuciłem sobie całą swoją play-listę i lecą losowo wszystkie "moje" kawałki. i tak przez bite 5 godzin Icon_smile2 Więc tak sobie słucham rozgłośni mojego pokoju ( nazwa zapożyczona od jednego z byłych userów na mycharts.forka.eu ) Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
28.06.2007 08:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Yacy napisał(a):Chociaż ja w tej chwili wrzuciłem sobie całą swoją play-listę i lecą losowo wszystkie "moje" kawałki. i tak przez bite 5 godzin Icon_smile2
Ja z kolei słucham również losowo, ale z następującymi założeniami.
a/ są 2 playlisty: 40 z ostatniego notowania, druga : 20 z mojej niepublikowanej poczekalni + co najmniej 20 piosenek, które tam wrzucam. Można je nazwać propozycjami do listy.
b/ słucham w systemie losowym najpierw 10 z pierwszej playlisty, następnie 15 z drugiej. Czasami zdarza się, że powtarzam to dwukrotnie w ciągu dnia. W weekendy z reguły te proporcje są wyższe.
c/ zawsze w piątek przed listą słucham ostatniego wydania mojej listy od miejsca 40 do 1. Chyba, że mam mniej czasu to odpowiednio to obcinam.
Oczywiście jeśli mam ochotę posłuchać sobie jakiejś piosenki to to robię niezależnie od playlisty. To nawet lepiej dla takiej piosenki, bo to wróży jej lepsze miejsce na liście. Icon_smile2
A zrobiłem tak, żeby to wszystko jakoś ogarnąć, że tak powiem cały ten bałagan. Icon_wink2
28.06.2007 08:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Gary napisał(a):Ja z kolei słucham również losowo, ale z następującymi założeniami.
Temat ciekawy, zasługujacy nawet na odrębny wątek.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
03.07.2007 12:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #10
 
tadzio3 napisał(a):Temat ciekawy, zasługujacy nawet na odrębny wątek.

pewnie tak Icon_mrgreen

jak miałem top10 to nawet mi do głowy nie przyszło aby robić pliki itd. kładłem 10 płyt i ewentualnie wrzucałem po kolei ... Icon_smile2
Ale od momentu kiedy mam top30 a szczególnie gdy jestem na last.fm i szukam sam muzy to bez tego nie byłbym w stanie zrobić to sumiennie.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
03.07.2007 03:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
U mnie w jednym katalogu sa piosenki z listy i poczeklani. Codziennie robię playlistę do słuchania i wybieram utwory, które akurat chcę posłuchać.
Najczęsciej jednak każdą piosenkę z listy i poczekalni posłucham choć raz. Po wypadnięciu piosenki z listy bądź poczekani, usuwam z tego katalogu.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
04.07.2007 10:51 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #12
 
tadzio3 napisał(a):Po wypadnięciu piosenki z listy bądź poczekani, usuwam z tego katalogu.
Katalog "out" u mnie składa się z kilkuset plików Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
04.07.2007 12:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Yacy napisał(a):
tadzio3 napisał(a):Po wypadnięciu piosenki z listy bądź poczekani, usuwam z tego katalogu.
Katalog "out" u mnie składa się z kilkuset plików Icon_mrgreen
Tak jak i u mnie Icon_surprised Potem wrzucam wszystkie na płytkę. Oczywiście z tych co odpadły jakiś procent trafia do katalogu z najlepszymi piosenkami róznych artystów bądź do plików z poszczególnymi wykonawcami.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
04.07.2007 01:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
A wracając do tematu, czyli piosenki Mr. Zoob. Jako, że od wczoraj jestem sam w biurze to upajam się trójeczką od samego rana Icon_biggrin3 Ich piosenke słyszałem już 3 razy i muszę przyznać, że jest bardzo chwytliwa i nie zdziwię się, jeśli zrobi umiarkowaną karierę na lp3. Taki przebój w sam raz na lato. Icon_smile2
11.07.2007 10:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Gary napisał(a):Jako, że od wczoraj jestem sam w biurze to upajam się trójeczką od samego rana
Ja od dziś mam swoje radyjko Icon_biggrin3

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
11.07.2007 11:44 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 778
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
tadzio3 napisał(a):U mnie w jednym katalogu sa piosenki z listy i poczeklani. Codziennie robię playlistę do słuchania i wybieram utwory, które akurat chcę posłuchać.
Najczęsciej jednak każdą piosenkę z listy i poczekalni posłucham choć raz. Po wypadnięciu piosenki z listy bądź poczekani, usuwam z tego katalogu.
U mnie wszystko jest na winampie ułożone w kolejności od ostatniego do pierwszego miejsca. Podczas przesłuchiwania kolejne utwory przesuwam na niższe miejsca. Przesłuchuję 3 razy: cały zestaw, 50kilka i 30kilka piosenek. Najczęściej w 3 przesłuchaniu zmiany są kosmetyczne. Nowe piosenki dorzucam na początek zestawu lub jeżeli wiem, że zadebiutuje wysoko, na pozycję, poniżej której jestem pewien, że nie spadnie. Oczywiście używam winampa także do słuchania innych utworów, ale wtedy dorzucam je w jednym miejscu i po przesłuchaniu(ach) wyrzucam.
11.07.2007 11:55 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 778
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
Gary napisał(a):A wracając do tematu, czyli piosenki Mr. Zoob. Jako, że od wczoraj jestem sam w biurze to upajam się trójeczką od samego rana Icon_biggrin3 Ich piosenke słyszałem już 3 razy i muszę przyznać, że jest bardzo chwytliwa i nie zdziwię się, jeśli zrobi umiarkowaną karierę na lp3. Taki przebój w sam raz na lato. Icon_smile2
A ja słyszałem to tylko raz. Icon_evil
11.07.2007 11:56 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #18
 
Cóż, jeszcze nie znam tego singla, ostatnio nie słuchałem rano trójki Icon_neutral2

.
11.07.2007 03:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
kajman napisał(a):A ja słyszałem to tylko raz. Icon_evil
Oj widzę, że Ci się chyba nie podoba i gdziekolwiek się pojawi na liście czeka go " Icon_evil ". Icon_wink2
11.07.2007 04:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
Gary napisał(a):Jako, że od wczoraj jestem sam w biurze to upajam się trójeczką od samego rana Icon_biggrin3
ja od poniedzialku przez 2 tygodnie bede sam w pokoju Icon_smile2
tyle ze z drugiej strony oznacza to znacznie wiecej roboty.
11.07.2007 05:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Helucze - Czekam na kwiaty kacper130700 0 77 21.04.2023 07:14 PM
Ostatni post: kacper130700
film Mr. Zoob - Tylko nie płacz kacper130700 1 264 27.02.2021 01:06 PM
Ostatni post: kajman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości