Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 974 - 08.11.2009
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 974 - 08.11.2009
W czołówce w ataku starsze utwory - Lacrimosa już na drugim, a w połowie dziesiątki debiutujący w niej "Tribute". Ciekawe jak długo będzie mnie to trzymać. I ciekawe ile jeszcze Muse będzie stawiać opór i czy emocje przedkoncertowe dodadzą jeszcze energii Placebo. Wyniki z pierwszej dziesiątki są chyba jednak odsunięte na dalszy plan przez Spiętego, którego 2 piosenki awansowały łącznie o ponad 50 oczek!! Za to Lao Che mocno traci... Tym razem spokojniej jeśli chodzi o nowości - zaledwie 3. Dick4Dick od kilku tygodni byli blisko debiutu, teraz w końcu postawili kropkę nad "i". Liczę się z tym, że będą mieć więcej przeciwników niż zwolenników Icon_razz. Mam natomiast nadzieję, że zupełnie inaczej będzie z pozostałymi dwoma nowościami. "Black Gives Way To Blue", tytułowy utwór z płyty Alice In Chains jest moim ulubionym na niej. Nie jestem pierwszym u którego się pojawia. Taka rockowa ballada powinna się spodobać nawet tym którzy za typowym aliceinchainsowym graniem nie przepadają. W dodatku na fortepianie gra tu sam Elton John. Anita Lipnicka szykuje spokojne granie w sam raz na zimowe wieczory. Nie wszystkie jej dzieła mi się podobają, ale "Car Door" chwyciło mnie szybko.

Tadzio postulował niedawno, żeby przedstawiał tu też drugą dziesiątkę mojej listy płyt, skoro i tak prezentuję ją na forum LP3. W końcu postanowiłem, że faktycznie będę tak robić i mam nadzieję, że zainteresuje ona też innych. Jest ona jednak całkowicie nieoficjalna, nie wliczana do jakichkolwiek podsumowań, stąd brak w niej pozycji sprzed tygodnia i liczby tygodni. Powiedzmy, że na razie to taki trial.

Notowanie 974:

01. 01. 06. 06. Resistance - Muse
02. 05. 02. 02. Ich Verlasse Heut' Dein Herz - Lacrimosa
03. 02. 03. 03. Fuck U - Placebo
04. 03. 12. 12. Uprising - Muse
05. 07. 03. 03. Tomorrow Never Comes - Beatallica
06. 11. 01. 01. Tribute - Tenacious D
07. 04. 05. 05. Almaz - Randy Crawford
08. 06. 04. 04. Sleepy Shores - Johnny Pearson & His Orchestra
09. 08. 05. 05. That Look You Give That Guy - Eels
10. 10. 05. 05. With Or Without You - Sungha Jung

11. 09. 15. Stare Miasto - Lao Che
12. 13. 04. Lęki i fobie - Happysad
13. 12. 11. Kanały - Lao Che
14. 23. 06. Maria ma syna - Kult
15. 42. 02. Opuszczone porty - Spięty
16. 17. 05. Got Some - Pearl Jam
17. 14. 60. All Nightmare Long - Metallica
18. 28. 03. Bad Company - Five Finger Death Punch
19. 46. 02. Ma czar karma - Spięty
20. 18. 08. Papillon - Editors
21. 19. 05. Mów mi dobrze - Happysad
22. 16. 13. Time Bomb - Dave Matthews Band
23. 31. 02. Soul Cake - Sting
24. 22. 04. Jean - Kelly Jones
25. 20. 10. Border Reiver - Mark Knopfler
26. 15. 15. 1939 / Przed burzą - Lao Che
27. 24. 10. The End - Blue October
28. 29. 03. My się nie chcemy bić - Happysad
29. 21. 13. Tauschen Gegen Dich - Die Toten Hosen
30. 34. 22. Ashtray Heart - Placebo
31. 25. 20. Ona Movie - Sofa
32. 35. 06. Visionism - Rootwater
33. 41. 02. Eat Raw Meat = Blood Drool - Editors
34. 26. 05. Kto tam? Kto jest w środku? - Hey
35. 27. 15. Zrzuty - Lao Che
36. 39. 03. In My Time - Europe
37. 30. 12. Przebicie do Śródmieścia - Lao Che
38. 33. 34. Farewell To The Fairground - White Lies
39. 40. 03. Got A Song - Kucz & Kulka
40. NN. 01. Hollywood - Dick4Dick
41. 32. 10. We Weren't Born To Follow - Bon Jovi
42. 37. 09. New Love In Town - Europe
43. 44. 04. 17 września (Polsza nie zagranica) - Paweł Kukiz
44. NN. 01. Black Gives Way To Blue - Alice In Chains
45. 36. 18. Crying Lightning - Arctic Monkeys
46. 49. 02. Niestety trzeba mieć ambicję - Piotr Bukartyk
47. NN. 01. Car Door - Anita Lipnicka
48. 38. 06. Larkspur - The Veils
49. 43. 20. Wither - Dream Theater
50. 45. 06. Because Of You - Skunk Anansie

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

47. 11. Kings Of Medicine - Placebo
48. 09. Pretty Visitors - Arctic Monkeys
50. 08. Hat, Meet Rabbit - Gaba Kulka

Legenda:
Pierwsza dziesiątka - miejsce, miejsce tydzień temu, liczba tygodni w dziesiątce, liczba tygodni w dziesiątce pod rząd.
Kolejne dziesiątki - miejsce, miejsce tydzień temu, licza tygodni w pięćdziesiątce.

Lista płyt. Notowanie 962:

01. 01. 03. 03. Mów mi dobrze - Happysad
02. 03. 05. 05. Hurra! - Kult
03. 04. 09. 09. Masterful Mystery Tour - Beatallica
04. 02. 15. 15. Powstanie Warszawskie - Lao Che
05. 05. 07. 07. Hombre Lobo: 12 Songs Of Desire - Eels
06. 06. 04. 04. Set Your Madness Free - Bright Ophidia
07. 07. 07. 07. Backspacer - Pearl Jam
08. 08. 08. 08. Hat, Rabbit - Gaba Kulka
09. NN. 01. 01. Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy! - Hey
10. 09. 08. 08. The Resistance - Muse

Wypadły (z którego, ile razy były w dziesiątce, ile razy były w dziesiątce pod rząd):

10. 10. 04. 04. Last Look At Eden - Europe
--------------------------

11. Last Look At Eden - Europe
12. Masakra na Wałbrzyskiej - Zacier
13. Black Gives Way To Blue - Alice In Chains
14. Get Lucky - Mark Knopfler
15. Liebe ist für alle da - Rammstein
16. War Is The Answer - Five Finger Death Punch
17. World Painted Blood - Slayer
18. Ferajna - Farben Lehre
19. In This Light And On This Evening - Editors
20. Spinnerette - Spinnerette
09.11.2009 05:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
PaTToN Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 505
Dołączył: Sep 2009
Post: #2
 
ku3a napisał(a):15. 42. 02. Opuszczone porty - Spięty
19. 46. 02. Ma czar karma - Spięty
I tutaj Polskie "Pussy"wyżej od "ma czar karma"

ku3a napisał(a):17. 14. 60. All Nightmare Long - Metallica
Staż robi wrażenie Icon_biggrin3

Chomik Last.fm
09.11.2009 06:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #3
 
Dwie z trzech nowości goszczą także u mnie na liście, czego nie mogę powiedzieć o "wypadkach", więc jak dla mnie notowanie bardzo udane Icon_smile2

.
09.11.2009 08:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 697
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
O już nowa lista - szybko jak na Ciebie Icon_wink2
Nieomieszkam jej skomentować Icon_smile2
Po pierwsze
ku3a napisał(a):Tadzio postulował niedawno, żeby przedstawiał tu też drugą dziesiątkę mojej listy płyt, skoro i tak prezentuję ją na forum LP3. W końcu postanowiłem, że faktycznie będę tak robić i mam nadzieję, że zainteresuje ona też innych
Super Icon_biggrin3 Dzięki. Na miejscach 11-20 dla mnie prywatnie są nawet lepsze płyty niż w top 10 Icon_wink2 Ale numer 1 idealny! Oby jak najdłużej. "Powstanie Warszawskie" już odpuszcza. Nie można jednak powiedzieć, by było nieudane Icon_wink2
ku3a napisał(a):40. NN. 01. Hollywood - Dick4Dick
Tej piosenki niestety nie potrafiłem strawić, jak i całego zespołu mimo tego, że raz byłem na ich koncercie.
ku3a napisał(a):47. NN. 01. Car Door - Anita Lipnicka
Powolutku zaczyna mi się podobać, ale na razie za mało żeby nawet do mojej poczeklani trafić.
ku3a napisał(a):15. 42. 02. Opuszczone porty - Spięty
ku3a napisał(a):19. 46. 02. Ma czar karma - Spięty
Spięty się spiął i wyskoczył razy 2. Mi te piosenki trochę przekombinowane i trudno mi uchycić coś co mnie by przyciągnęło, ale też daję czas tej piosnce, bo na pewno nie są to utwory, które bym nazwał koszmarkami. A same Lao Che już utraciło top 10. W sumie i tak byli znacznie dłużej niż myślałem.
Za tydzien obstawiam Lacrimose na pierwszym, to będzie prawie tak samo jak u mnie Icon_wink2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
09.11.2009 09:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yoda Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 499
Dołączył: Jul 2009
Post: #5
 
Lacrimosa prawie, prawie Icon_biggrin3

z nowości najwyżej oceniam Alicję, mimo, że uważam, że jest to jedna ze słabszych piosenek na tej płycie. Dick4Dicka dość lubię, natomiast Car Door mimo, że jest juz parę tygodni na LP3 to wciąż nie potrafię zanucić, więc nie powiem teraz czy mi się podoba Icon_smile2
09.11.2009 11:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #6
 
ku3a napisał(a):Nie wszystkie jej dzieła mi się podobają, ale "Car Door" chwyciło mnie szybko.
to dobrze, że nowy utwór chwycił, mam nadzieję, że miejsce 47. to nie szczyt jej możliwości Icon_wink2
Spięty i jego "bity" aż 27 do góry Icon_eek2
Editors na szczęscie w dól, a Hey na nieszczęście tak samo... (dobrze, że są na liście płyt Icon_mrgreen )
Dick4Dick jest całkiem, całkiem Icon_razz
10.11.2009 02:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #7
 
Myślałem, ze Porty wpięły się do top10... ale to kwestiia czasu. kwestia tygodnia Icon_wink2 Mi nawet Czarmakarmy słucha się coraz lepiej, ale jeszcze ani jeden, ani drugi kawałek nie ma szans na top50...
Nowości rewelacja!!! Oczywiście dwie niższe Icon_razz Cieszy mnie bardziej ta wyższa, bo miałem obawy, że tylko mi sie taki smęcior spodobał Icon_wink2
Kult zbliża się do top 10... A u mnie zbliża się do listy płyt, ale ten krok będzie bardzo ciężki do wykonania...
Sporo więcej spodziewałem się po Kelly J., Europe i szczególnie po happysad... ale może muszą sobie odpocząć przed atakiem Icon_wink2

Fajnie, że wrzuciłeś top20 płyt. A tam Alicja i Mark Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
10.11.2009 02:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
40. NN. 01. Hollywood - Dick4Dick - cieszy mnie debiut tego fantastycznego nagrania

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
11.11.2009 12:31 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #9
 
ku3a napisał(a):44. NN. 01. Black Gives Way To Blue - Alice In Chains
O... jedno z nielicznych nowości, które znam już w chwili wprowadzenia kawałka na listę u Ciebie.
ku3a napisał(a):Taka rockowa ballada powinna się spodobać nawet tym którzy za typowym aliceinchainsowym graniem nie przepadają.
Czyli np. mi. Ja nie lubię tego typu grania, ale ten kawałek nawet mi się spodobał. Chociaż może głównie dzięki Pulsowi Muzyki.
11.11.2009 07:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Metodą prymitywną (youtube), ale jednak poznałem Dick4Dick. Mogę więc powiedzieć śmiało, że znam i lubię wszystkie nowości. Tak, ten swojski klimat ''Holywood'' dobrze się do mnie dostroił w ostatnim czasie, aczkolwiek zmieniłby nieco w tej piosence, by uczynić ją jeszcze lepszą. O Lipnickiej moje zdanie znasz, o Alicji też. Chociaż akurat tytułowy track brzmi dosyć osobliwie na tle reszty, ale co z tego skoro to świetny motyw. Mówiąc szczerze nie liczyłem, że Muse stanie się tu wyznacznikiem dobrego smaku Icon_wink Spodziewałem się raczej krytycznych uwag na temat płyty, a tu proszę, kolejny tydzień na czele. I może doczekamy się niedługo r'n'b singla :-> Spięty - wbrew swojemu pseudonimowi - na luzie podchodzi do cotygodniowych notowań i efekt jest widoczny. Super! Bezproblemowo jest już w top 20. ''Got Some'' podskoczyło o jedno oczko - tak jak u mnie. Właśnie układam nowe notowanie swoją drogą i już jestem przy obstawieniu właśnie top 10 Icon_wink Skunk Anansie nie poszaleli sobie (znów), za to pewnie ''Squander'' na horyzoncie, co? Kult wreszcie ożył - na to czekałem, może zmobilizuje mnie to do przepchnięcia tego numeru z poczekalni na główną listę.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.11.2009 06:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
marsvolta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 506
Dołączył: Mar 2008
Post: #11
Re: notowanie 974 - 08.11.2009
ku3a napisał(a):44. NN. 01. Black Gives Way To Blue - Alice In Chains
Niesamowita jest ta płyta! cięgle nie mogę w nią uwierzyć.

Zostało dokładnie pół roku do tysięcznego notowania! Super wynik!
15.11.2009 05:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Cytat:I tutaj Polskie "Pussy"wyżej od "ma czar karma"
jednak klasa tych dwóch nagrań jest całkowicie inna...
tadzio3 napisał(a):O już nowa lista - szybko jak na Ciebie Icon_wink2
yhy Icon_smile2. ostatnio nie zdążam przed audycją (bo raczej pracuję, by z nią zdążyć), tym razem wyjątkowo się udało.
tadzio3 napisał(a):"Powstanie Warszawskie" już odpuszcza. Nie można jednak powiedzieć, by było nieudane Icon_wink2
zdecydowanie bardzo udane Icon_smile2. i rzeczywiście już odpuszcza, widać to na obydwu listach... Ale jest już Spięty, nie tak dużo czasu minie i będzie nowe Lao Icon_biggrin3.
tadzio3 napisał(a):Tej piosenki niestety nie potrafiłem strawić, jak i całego zespołu mimo tego, że raz byłem na ich koncercie.
nie znam zespołu, więc po prostu słucham tej piosenki Icon_wink2. na ich koncercie też nie byłem.
tadzio3 napisał(a):Za tydzien obstawiam Lacrimose na pierwszym, to będzie prawie tak samo jak u mnie Icon_wink2
ja już wiem jak wyszło, a pewnie zapostować uda się znowu w środę Icon_wink2.
Yacy napisał(a):Myślałem, ze Porty wpięły się do top10... ale to kwestiia czasu. kwestia tygodnia Icon_wink2
j.w. Icon_wink2
Tomekk napisał(a):to dobrze, że nowy utwór chwycił, mam nadzieję, że miejsce 47. to nie szczyt jej możliwości Icon_wink2
też mam taką nadzieję Icon_smile2. niech się stara Icon_wink2.
Yacy napisał(a):Sporo więcej spodziewałem się po Kelly J., Europe i szczególnie po happysad... ale może muszą sobie odpocząć przed atakiem Icon_wink2
takie podejście mi się podoba Icon_smile2. dopóki piłka w grze... Icon_wink2
Cytat:Fajnie, że wrzuciłeś top20 płyt.
cieszę się, że Cię zainteresowało Icon_smile2.
saferłel napisał(a):Tak, ten swojski klimat ''Holywood'' dobrze się do mnie dostroił w ostatnim czasie
o, wcale nie było dla mnie oczywiste, że Tobie to się spodoba.
saferłel napisał(a):Mówiąc szczerze nie liczyłem, że Muse stanie się tu wyznacznikiem dobrego smaku Icon_wink
"Black Holes And Revelations" było ponad 60 tygodni na liście płyt Icon_biggrin3 . i mieli 4 duże przeboje Icon_biggrin3.
saferłel napisał(a):Spięty - wbrew swojemu pseudonimowi - na luzie podchodzi do cotygodniowych notowań i efekt jest widoczny. Super!
też się cieszę Icon_wink2.
saferłel napisał(a):Skunk Anansie nie poszaleli sobie (znów), za to pewnie ''Squander'' na horyzoncie, co?
oj jest Icon_wink2. już w tym notowaniu prawie wszedł, a w najnowszym...
saferłel napisał(a):Kult wreszcie ożył - na to czekałem, może zmobilizuje mnie to do przepchnięcia tego numeru z poczekalni na główną listę.
oby Icon_razz
marsvolta napisał(a):Zostało dokładnie pół roku do tysięcznego notowania!
ano, coś trzeba będzie wymyślić Icon_smile2.
16.11.2009 01:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #13
 
Super Maria. Zaczyna mnie coraz bardziej krecic ten utwór, oprócz Gigantici no i Maryski.
Lęki i fobie tym razem nie weszły do TOP 10. Moze nastepnym razem.
Super Opuszczone galoty . Ciekawe jak tam płyta? Może się nawet skuszę , jesli poznam jutro w Rockiestrze kilka innych ciekawych utworów Icon_wink2
ANL po kolejnym roku spotkało sie wspolnie na 17 miejscu Icon_mrgreen
Sting w niezłym utworze takze do góry. Bardzo mnie cieszy debiut Alicji , kto wiem moze dojdzie nam kolejny wspolny utworó na naszych listach.
Ostatecznie Przebicie się nie przebiło do TOp 10 , a teraz juz chyba tylko pozostaje odwrót. Larskup konczy karierę . Ale ciesze się że dzielnie walczyło.
Ano własnie Tysiak juz za pół rocku . Bedzie się działo.
16.11.2009 03:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Aro napisał(a):Moze nastepnym razem.
może Icon_mrgreen Icon_wink2
Aro napisał(a):Ciekawe jak tam płyta? Może się nawet skuszę , jesli poznam jutro w Rockiestrze kilka innych ciekawych utworów Icon_wink2
Icon_mrgreen chyba nie będzie wielką niespodzianką jak napiszę, że Spięty na pewno się pojawi Icon_mrgreen . no i mam nadzieję, że coś Ci się spodoba.
Aro napisał(a):Larskup konczy karierę . Ale ciesze się że dzielnie walczyło.
cieszę się, że mogłem go poznać Icon_smile2.
Aro napisał(a):Ano własnie Tysiak juz za pół rocku . Bedzie się działo.
na razie jeszcze jestem spokojny i nie czuję tego, ale emocje będą rosły z każdym tygodniem Icon_smile2.
16.11.2009 04:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #15
 
ku3a napisał(a):chyba nie będzie wielką niespodzianką jak napiszę, że Spięty na pewno się pojawi Icon_mrgreen . no i mam nadzieję, że coś Ci się spodoba.
też mam. Więc rezerwuje sobie bilet na jutrzejszy wieczór.
16.11.2009 06:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
jesteś pierwszy, więc załapałeś się na miejsce dla VIPów Icon_wink2.
16.11.2009 08:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #17
 
ku3a napisał(a):esteś pierwszy, więc załapałeś się na miejsce dla VIPów Icon_wink2 .
łaaaał znaczy będzie kawior, szampan i harem dziewcząt u boku .
Tylko co na ten wydźwięk Ada by powiedziała . No cóż jeszcze nie znudziło mi się oddychanie prostym nosem Icon_wink2 Icon_lol
16.11.2009 08:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #18
 
ku3a napisał(a):chyba nie będzie wielką niespodzianką jak napiszę, że Spięty na pewno się pojawi
Kto to jest ten "Spięty"? Icon_eek2 :roll: Ciągle zaczęliście ostatnio o tym czymś pisać znikąd. Icon_eek2
Cytat:ano, coś trzeba będzie wymyślić Icon_smile2 .
Czekam na 4 godzinny wieczór podsumowujący w Radiu Orbit. Icon_razz Chociaż podsumowanie 1000 notowań to najlepiej jakiś 8 godzinny. Icon_razz
17.11.2009 06:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
Paweł napisał(a):Kto to jest ten "Spięty"? Icon_eek2 :roll: Ciągle zaczęliście ostatnio o tym czymś pisać znikąd. Icon_eek2

Coś ty taki spięty! Icon_lol Wpisz do googli i od razu masz same prawidłowe wyniki wyszukiwania. To ten gość od Lao Che.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.11.2009 06:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości