Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 869 - 04.11.2007
gabram Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 216
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Napiszę krótko: Super TOP 10 Icon_exclaim

Bardzo mnie cieszy powrót Marka Knopflera Icon_smile2
06.11.2007 11:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Niesamowite... Avenged Sevenfold wciąż na szczycie Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
A tuż za nim kolejne dwa genialne utwory, a szczególnie ten z drugiego miejsca.
Za to czwartego miejsca nie znam. Może spróbuję poznać niedługo, tylko przypomnij mi z jakiej to jest płyty.

Jednak jeszcze bardziej cieszą mnie nowości...
Spodziewałem się, że "Fake It" zadebiutuje w tym tygodniu. Mam nadzieję, że poradzi sobie przynajmniej tak samo dobrze jak "Surrender" Icon_mrgreen Ciekaw jestem czy u Ciebie na liście był wcześniej jakiś utwór Seethera.

Ale ładnie podskoczył "Jeżozwierz" Icon_smile2 Za to w odwrocie "AutumnSong" i "Critical Acclaim". Czyżby niedługo miałoby już nie zostać na liście nic z "Send Away The Tigers"?
Płyta Avenged Sevenfold wciąż mnie nie zachwyca, a singlowe kawałki powoli mi się nudzą. Całe szczęście, że pojawia się u Ciebie aktualnie mój ulubiony kawałek z tej płyty, o której jeszcze złego słowa nie słyszałem. Wszystkim się podoba oprócz mnie... Mam nadzieję, że to tylko kwestia osłuchania.

Szkoda, że "Nieprzygoda" spada z pierwszego miejsca wśród płyt...

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
10.11.2007 12:15 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
mrsap napisał(a):Niesamowite... Avenged Sevenfold wciąż na szczycie Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
Icon_biggrin3
teraz jednak bedzie bardzo ciezko sie utrzymac, poniewaz wytoczono przeciwko nim potezne dziala. Tak potezne jak tylko moga byc...
mrsap napisał(a):Za to czwartego miejsca nie znam. Może spróbuję poznać niedługo, tylko przypomnij mi z jakiej to jest płyty.
nie wiem na jakiej plycie bylo pierwotnie, ja to mam na skladance "Forever Delayed"
mrsap napisał(a):Spodziewałem się, że "Fake It" zadebiutuje w tym tygodniu. Mam nadzieję, że poradzi sobie przynajmniej tak samo dobrze jak "Surrender" Icon_mrgreen
Icon_smile2 na razie niech wejdzie do dwudziestki, to juz bedzie bardzo dobrze.
mrsap napisał(a):Ciekaw jestem czy u Ciebie na liście był wcześniej jakiś utwór Seethera.
tylko "Broken", ale za to 8 tygodni w dziesiatce, najwyzej na drugim i 26. miejsce w podsumowaniu 2004.
mrsap napisał(a):Czyżby niedługo miałoby już nie zostać na liście nic z "Send Away The Tigers"?
najprawdopodobniej tak wlasnie bedzie juz w ta niedziele...
mrsap napisał(a):Całe szczęście, że pojawia się u Ciebie aktualnie mój ulubiony kawałek z tej płyty, o której jeszcze złego słowa nie słyszałem.
jak widac z mojej listy, "Gunslinger" to takze najbardziej lubiany w tej chwili przeze mnie kawalek z plyty. Poza tym bardzo mi sie podoba "A Little Piece Of Heaven". Wiecej o plycie napisze pewnie przy okazji komentarza do niedzielnego notowania.
10.11.2007 03:38 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości