Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 973 - 01.11.2009
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 102
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
saferłel napisał(a):Z tego co wiem dla ciebie wszystko jest proste. Jak się podoba, to powinno znaleźć swoje miejsce w topie Icon_wink
to nie jest proste, to jest oczywiste Icon_mrgreen
tylko że na płycie może być 10 piosenek które się podobają, ale tak, że po prostu bardzo fajnie się ich słucha i jednocześnie nie tak bardzo, żeby wchodzić na listę. z drugiej strony, może być płyta, która ma jakieś hity, ale też utwory które się nie za bardzo podobają i obniżają w moich oczach wartość płyty. dlatego lubię obydwie listy, bo co innego prezentują. gdyby patrzeć tylko na listę płyt, to można by sądzić, że Muse będzie na pierwszym w płytach, bo ma 2 piosenki na podium, a jak nie na pierwszym, to przynajmniej na podium, a tymczasem płyty Kultu słucha mi się znacznie lepiej niż Muse.
o! Icon_wink2
09.11.2009 03:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #22
 
ku3a napisał(a):koncert fajny, ale miał zdecydowanie 2 różne odsłony... Może powiem coś o tym w Rockiestrze...
to ja może powiem że niestety nie bedzie mnie jutro wieczerzą przy komputerowych głosniczkach , więc pozostanie mi odsłuchanie z chomiczówki .
ku3a napisał(a):powtórzę - znam już wyniki kolejnego notowania
Oby dzis była masakra , trzymam kciuki.
ku3a napisał(a):tylko że na płycie może być 10 piosenek które się podobają, ale tak, że po prostu bardzo fajnie się ich słuchai jednocześnie nie tak bardzo, żeby wchodzić na listę.
Swietne Icon_mrgreen I mam nadzieje że wszyscy to rozumieją , no bo Kuba więcej nie bedzie powtarzał Icon_lol
09.11.2009 03:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 102
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Aro napisał(a):pozostanie mi odsłuchanie z chomiczówki .
będzie mi bardzo miło jeśli wysupłasz na to czas Icon_smile2.
Aro napisał(a):Swietne Icon_mrgreen I mam nadzieje że wszyscy to rozumieją , no bo Kuba więcej nie bedzie powtarzał Icon_lol
no co? Icon_razz bo nie kapuję Icon_razz.
09.11.2009 04:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #24
 
ku3a napisał(a):01. 01. 05. 05. Resistance - Muse
03. 04. 11. 11. Uprising - Muse
08. 06. 04. 04. That Look You Give That Guy - Eels
14. 12. 59. All Nightmare Long - Metallica
18. 21. 07. Papillon - Editors
23. 26. 05. Maria ma syna - Kult
25. 18. 19. Ona Movie - Sofa
26. 27. 04. Kto tam? Kto jest w środku? - Hey
31. NN. 01. Soul Cake - Sting
33. 29. 33. Farewell To The Fairground - White Lies
34. 31. 21. Ashtray Heart - Placebo
36. 32. 17. Crying Lightning - Arctic Monkeys
40. 48. 02. Got A Song - Kucz & Kulka
44. 44. 03. 17 września (Polsza nie zagranica) - Paweł Kukiz
45. 34. 05. Because Of You - Skunk Anansie
48. 40. 09. Pretty Visitors - Arctic Monkeys
50. 39. 08. Hat, Meet Rabbit - Gaba Kulka
To lubię z Twojej listy.
Tak chwalisz u mnie Skunk Anansie, a ja widzę, że tutaj tylko jeden kawałek masz na liście. W dodatku nisko. W dodatku ten, który najpóźniej chwycił Icon_razz2

ku3a napisał(a):02. 02. 02. 02. Fuck U - Placebo
A co to za kawałek? Ja chyba nie jestem w temacie. Jakiś b-side?

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
09.11.2009 04:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #25
 
furbul napisał(a):
ku3a napisał(a):02. 02. 02. 02. Fuck U - Placebo
A co to za kawałek? Ja chyba nie jestem w temacie. Jakiś b-side?
To B-Side z singla "Ashtray Heart"

.
09.11.2009 05:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #26
 
ku3a napisał(a):będzie mi bardzo miło jeśli wysupłasz na to czas Icon_smile2 .
jak będzie późnym wieczorkiem to w Independence day sobie posłucham na bank.
Cytat:no co? Icon_razz bo nie kapuję Icon_razz .
nic wszystko ok. Już kiedyś poruszaliśmy ten temat przy kilku innych wykonawcach i dlatego mi się "uśmiechnęło" Icon_smile2
09.11.2009 05:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 102
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
furbul napisał(a):Tak chwalisz u mnie Skunk Anansie, a ja widzę, że tutaj tylko jeden kawałek masz na liście. W dodatku nisko. W dodatku ten, który najpóźniej chwycił Icon_razz2
no to co, że najpóźniej Icon_smile2. to że najpóźniej, to nie znaczy przecież, że jest najgorsze. pierwszy już wyleciał, ten teraz jeszcze jest na liście, a trzeci już zaraz wejdzie Icon_smile2.
09.11.2009 05:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
''Squander'' muzycznie jest chyba najlepszy z tych wszystkich nowych numerów SA. Kojarzy mi się mocno ze stylem kilku grup, ale to jak najbardziej pozytywne skojarzenia. Wolałbym jednak inne wykonanie wokalne, ta babka raczej nie jest mistrzynią wysokich partii. Zbyt bardzo ''zdarta'' już jest Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.11.2009 05:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 122
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #29
 
saferłel napisał(a):Zbyt bardzo ''zdarta'' już jest Icon_razz2
o kobiecie piszesz !!! Szacunku trochę!!!
Icon_lol Icon_lol Icon_lol

A ten trzeci utwór SA to u mnie w kolejności jest raczej drugi, bo drugi jest zdecydowanie pierwszy , a pierwszy - trzeci. No chyba, że się okaże że jednak trzeci jest pierwszy...

[chyba za długo w pracy siedzę... :roll: ]

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
09.11.2009 05:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 102
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
Cytat:[chyba za długo w pracy siedzę... :roll: ]
dobra, namówiłeś mnie, wychodzę Icon_mrgreen
09.11.2009 06:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości