Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 100 z dnia 24 października 2009 r.
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #1
notowanie 100 z dnia 24 października 2009 r.
Nie wiem jak to się stało, ale udało się. Dotrwałem do 100 notowania. Po chwili przychodzi mi na myśl tylko jedno ze to dzięki Wam Drodzy Forowicze , którzy moja listę wspieraliście, komentowaliście , przeżywaliście. Cieszę się że tu trafiłem i mogę dzielić się z Wami moja /naszą wspólną pasją . Przyjaciele są tą częścią rodzaju ludzkiego przy której łatwiej być człowiekiem .

Dzięki Icon_smile2



Jeszcze dodam kilka słów na temat nowości w zestawieniu:




Katatonia – Potrafią stworzyć niepowtarzalny nastrój … nie inaczej jest na nowej płycie „ Night is the New Day” z kilkoma fantastycznymi momentami progresywnego i spokojnego rocka czasami o dość depresyjnym wydźwięku.


Arcane
– pochodzą z Australii i wprowadzają nas w świat prog rocka, jazzu, folk i metal oraz muzyki klasycznej. Inspirowali się na takich wykonawcach jak : Pain of Salvation, Porcupine Tree, Devin Townsend, Estradasphere, Dream Theater, Opeth, Tool, czy Sigur Ros


Closterkeller – moi znajomi się zachwycają … A i ja twierdzę że nowa płyta „Aurum” jest ,niezwykle dojrzałą i jedna z lepszych z całego dorobku zespołu.
Dla niektórych jednak posiada ogromny mankament: otóż skierowana jest do umysłów otwartych, wrażliwych i młodych (nie tylko ciałem ale przede wszystkim duchem!!!) Icon_wink2 Zachęcam jednak wszystkich do zapoznania się z tym nowym materiałem.


happysad
– oj tak ten utwór ma potencjał, ale nie tylko ja się o tym przekonałem….Jednym z impulsów była ubiegłotygodniowa Rockiestra.


Proghma-C
– to polski twór, który podlega ciągłym przemianom, licznym eksperymentom muzycznym a przede wszystkim nieprzerwanej chęci tworzenia muzyki, Inspiracje klimatami trans, , rock, new age, fusion czy progressive towarzyszą im od lat….
W ubiegłym roku nagrali swoja pierwszą debiutancka płytę, a „Army of me” to ich wersja swietnego utworu Bjork….

Trwa kontrola jakości, a za chwil parę nastąpi wysyłka do magazynu mp3….







Notowanie 100 z dnia 24.10.2009 r.





01 . 01 . 12 . LARKSPUR - The Veils
02 . 02 . 15 . TUSAN HOMICHI TUVOTA – Indukti & Nils Frykdahl
03 . 04 . 36 . PUPPET SHOW - Sleepytime Gorilla Museum
04 . 08 . 02 . 21ST CENTURY SCHIZOID MAN - The Human Experimente
05 . 03 . 15 . NINTH WAVE – Indukti
06 . 07 . 06 . BONNIE THE CAT – Porcupine Tree
07 . 06 . 16 . LUCIFORMS – The Mars Volta
08 . 09 . 40 . THE COMPANIONS - Sleepytime Gorilla Museum
09 . 05 . 08 . SO FAR FROM THE CLYDE – Mark Knopfler
10 . 13 . 03 . SEED OF HOPE - Silent Lapse

11 . 12 . 06 . FORSAKER - Katatonia
12 . 15 . 35 . HELPLESS CORPSES ENACTMENT - Sleepytime Gorilla Museum
13 . 24 . 03 . BLUE CHEADLE - Cheer-Accident
14 . 11 . 15 . ..AND WHO’S THE GOD NOW?! – Indukti & Maciej Taff
15 . 10 . 07 . MARYSIA – Kult
16 . 17 . 04 . FINAL ERROR - Silent Lapse
17 . 16 . 09 . THE BLIND HOUSE – Porcupine Tree
18 . 14 . 10 . SANSARA – Indukti
19 . 19 . 37 . SALT CROWN - Sleepytime Gorilla Museum
20 . 20 . 60 . ALL NIGHTMARE LONG – Metallica

21 . 21 . 47 . THIS I LOVE - Guns N' Roses
22 . 23 . 03 . SHALL WE? - Tides From Nebula
23 . 18 . 36 . THE WILLING VICTIM - Von Hertzen Brothers
24 . 22 . 22 . THE BEST OF TIMES – Dream Theater
25 . 25 . 77 . SUMMERS LOST – Hurt
26 . 26 . 40 . FORMICARY - Sleepytime Gorilla Museum
27 . 29 . 10 . HEIR APPARENT – Opeth
28 . NN . 01 . DEPARTER – Katatonia
29 . 31 . 06 . THE END - Blue October
30 . 30 . 07 . AS HORIZONS END – Paradise Lost

31 . 35 . 05 . FAITH DIVIDES US – DEATH UNITES US – Paradise Lost
32 . 27 . 12 . TIME FLIES – Porcupine Tree
33 . NN . 01 . NEPHILIM - Katatonia
34 . 28 . 48 . COUNTING SHEEP – Bigelf
35 . 32 . 12 . GIRL WITH ONE EYE - Florence + The Machine
36 . 33 . 20 . TAKE YOUR FINGERS FROM MY HAIR – Dream Theater
37 . 39 . 37 . ANGLE OF REPOSE - Sleepytime Gorilla Museum
38 . 45 . 07 . SEVERANCE - Dianoya
39 . 47 . 02 . ACCORDING TO THE SPIRAL - Cheer-Accident
40 . 34 . 14 . UNITED STATES OF EURASIA – Muse

41 . NN . 01 . THE SEER – Arcane
42 . 44 . 11 . INDUKTED – Indukti
43 . NN . 01 . MIĘDZY PIEKŁEM A NIEBEM – Closterkeller
44 . 46 . 03 . TRAGEDY OF JOSEPH MERRICK - Tides From Nebula
45 . 42 . 25 . THE PROVINCE – IQ
46 . 38 . 08 . ZWIEWNOŚĆ - Bez Jacka z Chórem i Orkiestrą
47 . NN . 01 . THE MALICE – Arcane
48 . NN . 01 . LĘKI I FOBIE – happysad
49 . NN . 01 . ARMY OF ME - Proghma-C

50 . 36 . 03 . OGRÓD PÓŁCIENI - Closterkeller



Wypadki :

37. 03. SECOND CHANCE - The Pineapple Thief
40. 04. SCHYŁEK – Naiv
41. 03. WHISKEY HANGOVER – Godsmack
43. 17. NO TWILIGHT WITHIN THE COURTS OF THE SUN – Steven Wilson
48. 35. THE OSSUARY - Sleepytime Gorilla Museum
49. 07. OCTANE TWISTED – Porcupine Tree
50. 04. PRETTY VISITORS - Arctic Monkeys
28.10.2009 09:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Gratuluję jubileuszu Icon_biggrin3 No to wypadałoby jakąś seteczkę wychylić z tej okazji Icon_mrgreen
A na liście katatoniczne klimaty w tym tygodniu, ale co dziwne tej wyższej nowości nie ma na tej wersji albumu która "wyciekła" na mój dysk :?: Kolejna z debiutujących nazw nic mi jeszcze nie mówi, ale sądząc po ich inspiracjach, to pewnie mi się spodoba Icon_mrgreen Kolor niebieski natomiast podoba mi się tym razem bardzo, a szczególnie ten niebieski z tytułu Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
28.10.2009 10:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
wielkie gratulacje! Icon_biggrin3
mam nadzieję, że jedna z moich ulubionych list dalej będzie w znakomitej formie Icon_mrgreen .
Aro napisał(a):to dzięki Wam Drodzy Forowicze , którzy moja listę wspieraliście, komentowaliście , przeżywaliście.
jeśli o mnie chodzi, to całkowicie z egoistycznych pobudek, bo oglądam i komentuję Twoją listę dla własnej przyjemności Icon_mrgreen .
a wyobraź sobie, że np. ja przez wiele lat robiłem tylko dla siebie, bez dzielenia się wynikami z kimkolwiek, bo nie było z kim Icon_smile2.
Aro napisał(a):happysad – oj tak ten utwór ma potencjał, ale nie tylko ja się o tym przekonałem….Jednym z impulsów była ubiegłotygodniowa Rockiestra.
nawet nie wiesz jak takie teksty mnie radują i dodają sił do dalszej pracy!

a wyniki listy:
lider godny jubileuszu Icon_smile2. ciekawe jak wypadnie w podsumowaniu roku.
"So Far From The Clyde" już z tendencją spadkową, a u mnie wciąż dobija się do listy...
liczę na to, że skoro ANL już tendencję spadkową powstrzymało, to teraz zrobi kolejny krok do przodu i powróci do tendencji wzrostowej Icon_cool2 Icon_mrgreen .
z nowości happysad oczywiście najbardziej mnie cieszy, a Closterkellera jeszcze nie miałem czasu przesłuchać w całości... Ale na pewno to w końcu nastąpi Icon_wink2.

dzięki za cotygodniowe emocje z listą! Icon_biggrin3
29.10.2009 11:57 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yoda Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 499
Dołączył: Jul 2009
Post: #4
 
Gratulacje z okazji jubileuszu Icon_biggrin3

Z nowości najwyżej oceniam Closterkellera Icon_smile2
30.10.2009 03:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #5
 
Cytat:Gratuluję jubileuszu Icon_biggrin3 No to wypadałoby jakąś seteczkę wychylić z tej okazji Icon_mrgreen
ku3a napisał(a):wielkie gratulacje! Icon_biggrin3
mam nadzieję, że jedna z moich ulubionych list dalej będzie w znakomitej formie Icon_mrgreen .
Yoda napisał(a):Gratulacje z okazji jubileuszu Icon_biggrin3
Wielkie dzięki za miłe słowa. Icon_biggrin3
Na dobry początek wypadałoby setkę przechylić za zdrowie listy aby dobrze rozpocząć odliczanie kolejnej i żeby po drodze się z jakiś pobudek nie pogubiła. Icon_lol
Co do formy to postaram się aby poziomem nie odbiegała od tej pierwszej setki a wtedy będzie dobrze.
p.u.r.h. napisał(a):A na liście katatoniczne klimaty w tym tygodniu, ale co dziwne tej wyższej nowości nie ma na tej wersji albumu która "wyciekła" na mój dysk :?:
heh, mi cos nie pasowało i sprawdziłem na wiki i się okazało że brakuje Departera, więc rozpocząłem poszukiwania . A później się okazało ze to jeden z najlepszych utworów na płycie.... Mogę podrzucić pełną wersje albumu w lepszej jakości od poprzedniej Icon_wink2
p.u.r.h. napisał(a):Kolejna z debiutujących nazw nic mi jeszcze nie mówi, ale sądząc po ich inspiracjach, to pewnie mi się spodoba Icon_mrgreen
jestem ciekawy czy sie spodobało. W sumie mało wiem o zespole ot wynalazek z moich wykopalisk się trafił ...
Cytat:a wyobraź sobie, że np. ja przez wiele lat robiłem tylko dla siebie, bez dzielenia się wynikami z kimkolwiek, bo nie było z kim Icon_smile2 .
dlatego bardzo podziwiam wszystkich którzy prowadzili swoje listy przed era internetową , blogową itp.
To się nazywa pasja do potęgi.
ku3a napisał(a):nawet nie wiesz jak takie teksty mnie radują i dodają sił do dalszej pracy!
Rockiestrę starałem się słuchać zawsze , jeśli zdarzyło mi się opuścić z różnych przyczyn, później odsłuchiwałem na mp3. I w każdej znalazłem mojego ulubionego wykonawce bądź utwory które bardzo lubię.
A gdy przychodzą Ci na myśl niesłuszne zwątpienia czy jest dla kogo grać, uwierz mi warto nawet jeśli miałoby tego słuchać kilka osób. Im więcej posiadamy radości, tym doskonalsi jesteśmy. Icon_smile2
ku3a napisał(a):lider godny jubileuszu Icon_smile2 . ciekawe jak wypadnie w podsumowaniu roku.
nie liczyłem przyznam się, sam jestem ciekawy , w weekend przysiądę to nadrobię zaległości , przy okazji do podsumowania pierwszej setki i roku.
ku3a napisał(a):"So Far From The Clyde" już z tendencją spadkową, a u mnie wciąż dobija się do listy...
mam nadzieje że się nie rozminiemy z Markiem i dojdzie kolejny wspólny.
Cytat:liczę na to, że skoro ANL już tendencję spadkową powstrzymało, to teraz zrobi kolejny krok do przodu i powróci do tendencji wzrostowej Icon_cool2 Icon_mrgreen .
Icon_lol Icon_mrgreen
ku3a napisał(a):Closterkellera jeszcze nie miałem czasu przesłuchać w całości... Ale na pewno to w końcu nastąpi Icon_wink2 .
oby jak najszybciej, płyta mnie bardzo zaskoczyła na plus, a Anja w świetnej formie .
ku3a napisał(a):dzięki za cotygodniowe emocje z listą! Icon_biggrin3
To ja dziękuję i polecam się.
Yoda napisał(a):Z nowości najwyżej oceniam Closterkellera Icon_smile2
Szkoda że dla takiego rockmena Katatonia nie podeszła Icon_wink2
30.10.2009 05:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Aro napisał(a):heh, mi cos nie pasowało i sprawdziłem na wiki i się okazało że brakuje Departera, więc rozpocząłem poszukiwania . A później się okazało ze to jeden z najlepszych utworów na płycie.... Mogę podrzucić pełną wersje albumu w lepszej jakości od poprzedniej Icon_wink2
Arochomik już mi przyszedł z pomocą. A album pewnie i tak wkrótce będę miał w oryginale Icon_smile2
Aro napisał(a):
p.u.r.h. napisał(a):Kolejna z debiutujących nazw nic mi jeszcze nie mówi, ale sądząc po ich inspiracjach, to pewnie mi się spodoba Icon_mrgreen
jestem ciekawy czy sie spodobało. W sumie mało wiem o zespole ot wynalazek z moich wykopalisk się trafił ...
Po pierwszym przesłuchaniu jest OK, chociaż na debiut jak na razie nie dość OK Icon_wink2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
30.10.2009 08:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Aro napisał(a):płyta mnie bardzo zaskoczyła na plus, a Anja w świetnej formie .
to jeszcze opiszę takie jedno zdarzenie. szedłem kiedyś do kolegi, ale gdzieś u niego w okolicy chciałem jeszcze wejść do sklepu i coś kupić. no to wchodzę, biorę z półki co potrzeba, podchodzę do kasy, ale jest kolejka. patrzę na babkę która stoi przede mną w kolejce i tak się zastanawiam... chwila, to przecież Anja Orthodox!! Icon_mrgreen
30.10.2009 08:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #8
 
Piękny jubileusz!!! G.R.A.T.U.L.U.J.Ę!!! Icon_smile2
Przyznam sie, że zwątpiłem czy Twoja lista nr 1 była tu czy jednak zacząłeś tu postować od listy "którejś tam" Icon_wink2 Zerknąłem do notowania, a tam MarK na 1 Icon_smile2

Nowości masz świetne!!! Szczegłonie Lęki i Między... Icon_smile2 Super!!!
MarK trochę osłabł, ale może to "słabość chwilowa..." Icon_wink2
początek 3 "10" mocny! TIL chyba jeszcze pójdzie w górę, co? Icon_razz

A co z listą płyt? Bo ciekawi mnie parę rzeczy Icon_wink2 No chyba, że jest na forum.lp3? sprawdzę...

Jeszcze raz gratuluję i życzę kolejnej setki Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
30.10.2009 10:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yoda Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 499
Dołączył: Jul 2009
Post: #9
 
Aro napisał(a):
Yoda napisał(a):Z nowości najwyżej oceniam Closterkellera Icon_smile2
Szkoda że dla takiego rockmena Katatonia nie podeszła Icon_wink2
To nie tak, że nie podeszła, po prostu jeszcze tego nie słyszałem Icon_wink2
31.10.2009 11:32 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #10
 
ku3a napisał(a):ale gdzieś u niego w okolicy chciałem jeszcze wejść do sklepu i coś kupić. no to wchodzę, biorę z półki co potrzeba, podchodzę do kasy, ale jest kolejka. patrzę na babkę która stoi przede mną w kolejce i tak się zastanawiam... chwila, to przecież Anja Orthodox!! Icon_mrgreen
ciekawe czy ktoś oprócz ciebie ją rozpoznał, choć mam wrażenie że tak... najbardziej długie krucze włosy i charakterystyczny ubiór i zawsze na czarno...
Przyznam szczerze,ze nie wyobrażam sobie jej smigajacej po sklepach inaczej np. w sukience w kwiatki oraz sandałkach Icon_mrgreen
ku3a napisał(a):Piękny jubileusz!!! G.R.A.T.U.L.U.J.Ę!!! Icon_smile2
Dzięki Jacku. Icon_biggrin3
Yacy napisał(a):Przyznam sie, że zwątpiłem czy Twoja lista nr 1 była tu czy jednak zacząłeś tu postować od listy "którejś tam" Icon_wink2 Zerknąłem do notowania, a tam MarK na 1 Icon_smile2
dokładnie wszystko zaczęło się tutaj na mycharts...przyciągnęła mnie reklama jak odbywał się wrześniowy 3 zlot w 2007 roku i na LP3 zdaje się że to kajman wystąpił w reklamówce Icon_wink2
Yacy napisał(a):Nowości masz świetne!!! Szczegłonie Lęki i Między... Icon_smile2 Super!!!
a propo nowosci . czy słyszysz jakieś podobieństwo wokalisty zespołu Arcane z Votum . ???
Yacy napisał(a):początek 3 "10" mocny! TIL chyba jeszcze pójdzie w górę, co? Icon_razz
u mnie wszystko jest możliwe.
Yacy napisał(a):co z listą płyt? Bo ciekawi mnie parę rzeczy Icon_wink2 No chyba, że jest na forum.lp3? sprawdzę...
jest jest i ma się dobrze. Faktycznie ostatnio prezentuję tylko na forum LP3, ale za chwil kilka wkleję i tu.
Yoda napisał(a):To nie tak, że nie podeszła, po prostu jeszcze tego nie słyszałem Icon_wink2
aaa to dobrze, to znaczy że moze Ci się spodoba. Icon_wink2
31.10.2009 07:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #11
 
Obiecana lista płyt :


Notowanie 42 z dnia 24.10. 2009



01 . 02 . 42 . IN GLORIOUS TIMES - Sleepytime Gorilla Museum (2007)
02 . 01 . 17 . IDMEN – Indukti (2009)
03 . 03 . 02 . FEAR DRAWS MISFORTUNE – Cheer-Accident (2009)
04 . 10 . 02 . NIGHT IS THE NEW DAY – Katatonia (2009)
05 . 06 . 08 . THE INCIDENT – Porcupine Tree (2009)
06 . 05 . 39 . WATERSHED – Opeth (2008)
07 . 04 . 05 . BIRTHRIGHT – Silent Lapse (2009)
08 . 07 . 22 . OCTAHEDRON – The Mars Volta (2009)
09 . 08 . 07 . BLACK GIVES WAY TO BLUE – Alice In Chains (2009)
10 . 09 . 04 . HURRA – Kult (2009)

11 . 13 . 28 . IN THE COURT OF THE CRIMSON KING - King Crimson (1969)
12 . 11 . 05 . FAITH DIVIDES US – DEATH UNITES US – Paradise Lost (2009)
13 . 16 . 03 . AURUM – Closterkeller (2009)
14 . NN . 01 . CHRONICLES OF THE WAKING DREAM – Arcane (2009)
15 . 14 . 42 . CHEAT THE GALLOWS – Bigelf (2008)
16 . 15 . 42 . DEATH MAGNETIC – Metallica (2008)
17 . 19 . 02 . SET YOUR MADNESS FREE – Bright Ophidia (2009)
18 . 17 . 03 . LESS IS MORE – Marillion (2009)
19 . 12 . 03 . THE CHAIR IN THE DOORWAY – Living Colour (2009)
20 . 20 . 42 . TIME MUST HAVE A STOP – Votum (2008)



Wypadki :

18 . 07 . GET LUCKY – Mark Knopfler
31.10.2009 07:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #12
 
SETKA!!!Gratulacje. Icon_biggrin3
01.11.2009 01:25 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Dziękuję!
Szczególy w innym miejscu.

No i gratulacje! I oby Twoja lista była jeszcze lepsza.
01.11.2009 02:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Aro napisał(a):ciekawe czy ktoś oprócz ciebie ją rozpoznał, choć mam wrażenie że tak... najbardziej długie krucze włosy i charakterystyczny ubiór i zawsze na czarno...
Icon_mrgreen otóż była ona całkowicie po, że tak powiem, domowemu i przede wszystkim absolutnie bez makijażu Icon_mrgreen . i z małym na ręku, więc wyglądała raczej jak zwykła mama, która przyszła do sklepu na zakupy, a nie jak ważna dla polskiego rocka osoba Icon_mrgreen .
02.11.2009 11:19 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #15
 
Gratulacje z okazji pierwszej setki Icon_smile2
Aro napisał(a):01 . 01 . 12 . LARKSPUR - The Veils
W NL sklasyfikowałem go na miejscach 24-44 - czyli górne rejony stanów średnich Icon_wink2

.
02.11.2009 11:24 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #16
 
emigrant napisał(a):SETKA!!!Gratulacje. Icon_biggrin3
kajman napisał(a):No i gratulacje! I oby Twoja lista była jeszcze lepsza.
stavanger napisał(a):]Gratulacje z okazji pierwszej setki Icon_smile2
Wielkie dzieki Icon_smile2
kajman napisał(a):Dziękuję!
Szczególy w innym miejscu.
Na zdrowie. Zapewne jeszcze skrobnę o tym wydarzeniu i nie tylko.
ku3a napisał(a):Icon_mrgreen otóż była ona całkowicie po, że tak powiem, domowemu i przede wszystkim absolutnie bez makijażu Icon_mrgreen . i z małym na ręku, więc wyglądała raczej jak zwykła mama, która przyszła do sklepu na zakupy, a nie jak ważna dla polskiego rocka osoba Icon_mrgreen .
Icon_mrgreen .
No właśnie . przecież tą są zwykli ludzie tacy jak my, którzy muszą czasami wejść do sklepiku po swieże bułeczki, mleczko pójść na jakiś bazarek . Tylko dlaczego takie sytuacje nas dziwią ?? Icon_wink2 Icon_lol
stavanger napisał(a):W NL sklasyfikowałem go na miejscach 24-44 - czyli górne rejony stanów średnich Icon_wink2
Aaaa to takie klocki.... A ja się zastanawiałem dlaczego nie weszło do finału Icon_wink2 Icon_mrgreen
02.11.2009 05:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Notowanie 831 z dnia 28 października 2023 r. Aro 0 187 01.11.2023 01:52 PM
Ostatni post: Aro
  Notowanie 830 z dnia 21 października 2023 r. Aro 1 199 25.10.2023 11:38 AM
Ostatni post: dziobaseczek
  Notowanie 829 z dnia 14 października 2023 r. Aro 0 64 22.10.2023 01:23 PM
Ostatni post: Aro
  Notowanie 828 z dnia 07 października 2023 r. Aro 0 132 22.10.2023 01:23 PM
Ostatni post: Aro
  Notowanie 777 z dnia 15 października 2022 r. Aro 3 330 04.11.2022 08:47 PM
Ostatni post: Aro
  Notowanie 779 z dnia 29 października 2022 r. Aro 0 182 30.10.2022 02:32 PM
Ostatni post: Aro
  Notowanie 778 z dnia 22 października 2022 r. Aro 0 82 30.10.2022 02:32 PM
Ostatni post: Aro
  Notowanie 776 z dnia 08 października 2022 r. Aro 0 91 20.10.2022 03:30 PM
Ostatni post: Aro
  Notowanie 775 z dnia 01 października 2022 r. Aro 0 144 20.10.2022 03:29 PM
Ostatni post: Aro
  Notowanie 361 z dnia 25 października 2014 r. Aro 2 867 24.11.2021 02:17 PM
Ostatni post: dziobaseczek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości