Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paweł TOP 20
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #1
Paweł TOP 20
No to może jakiś krótki komentarz dam. Lider niezmiennie ten sam i raczej jeszcze troszkę tam pobędzie. Bardzo trudno jest wbić się do pierwszej dziesiątki co powoduje to, że wiele utworów nie przechodzi wyżej i bardzo szybko spada. U2 przeżywa taką drugą młodość na liście, chociaż w sumie miejsce 11 to nie było jakieś złe miejsce. Bon Jovi zachował miejsce na podium.
Jeszcze słówko o nowościach. Budka Suflera z nowej płyty wydanej z okazji rocznicy istnienia grupy. Mówiłem już o tym w Pulsie Muzyki, ba.. nawet puszczałem kawałek "Sięgnąć Gwiazd". Ewa Farna to cover znanego wszystkim utworu sprzed lat. Muszę przyznać, że mimo wszystko ciekawie zaśpiewany. Chociaż żadnych szaleństw tam nie ma... no może właśnie dlatego go polubiłem? No i ostatnią nowość należy potraktować bardziej na luzie. Ot taki kawałek imprezowy, wpadł mi w ucho ale pewnie równie szybko wypadnie. No i pewnie zauważyliście, ale na mojej liście coraz więcej polskich popowych zespołów. Tak..rodzima scena muzyczna to jest to czego ostatnio zdecydowanie więcej słucham i na razie tak zostanie. Icon_smile2

Lp. Poprz. Ilość Tyg. Wykonawca i Utwór

01. 01. 09. Muse - Uprising
02. 03. 12. U2 - I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight
03. 02. 06. Bon Jovi - We Weren't Born To Follow
04. 05. 09. Agnieszka Chrzanowska - Nie Znajdziesz Mnie
05. 04. 07. Coldplay - Strawberry Swing
06. 06. 07. Alexander Rybak - Roll With The Wind
07. 09. 02. K.A.S.A. - Z Tego Co Masz
08. 12. 03. Marit Larsen - If A Song Could Get Me You
09. 07. 10. Madonna - Celebration
10. NE. 01. Budka Suflera - Sięgnąć Gwiazd

11. NE. 01. Ewa Farna - Dmuchawce, Latawce, Wiatr

12. 13. 03. Agnieszka Chylińska - Nie Mogę Cię Zapomnieć
13. 08. 06. Placebo - Ashtray Heart
14. 10. 05. Trail - Prism
15. 11. 07. Mika - We Are Golden
16. 14. 05. Hockey - Song Away
17. 15. 02. Ania Wyszkoni - Z Ciszą Pośród Czterech Ścian
18. 16. 03. Partizan - Daleko
19. NE. 01. Monopol - Zodiak Na Melanżu
20. 18. 02. Zakopower - Udomowieni


WYPADLI:
Colbie Caillat - Fallin' For You
Natalia Lesz - Coś Za Coś
Kult - Amnezja
23.10.2009 03:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #2
 
Paweł napisał(a):01. 01. 09. Muse - Uprising
lider cieszy, ale powoli zaczyna nudzić
niesamowicie spisuje się U2
Paweł napisał(a):13. 08. 06. Placebo - Ashtray Heart
14. 10. 05. Trail - Prism
15. 11. 07. Mika - We Are Golden
16. 14. 05. Hockey - Song Away
wielka szkoda, że te utwory spadają Icon_frown
24.10.2009 06:20 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #3
 
michal91d napisał(a):lider cieszy, ale powoli zaczyna nudzić
A mnie nie... i pewnie jeszcze trochę posiedzi na pierwszym. Przede wszystkim mało go słucham i może dlatego mi się jeszcze nie nudzi. Icon_smile2
michal91d napisał(a):wielka szkoda, że te utwory spadają Icon_frown
Placebo i Mika powoli za to już mi się zaczynają nudzić. Natomiast w przypadku Hockey i Trail to taki wypadek przy pracy.. po prostu musieli innym ustąpić, ale to nie znaczy, że lubię ich mniej. Icon_wink2
24.10.2009 10:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
z listy lubię 3 piosenki, ale na szczęście dwie z nich są na podium Icon_smile2.
26.10.2009 03:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 071
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
11. NE. 01. Ewa Farna - Dmuchawce Latawce - wbrew pozorom i opiniom niektórych forowiczów uważam, że ten cover jest dobry. Ja lubię mocne głosy młodych dziewcząt Icon_smile2

10. NE. 01. Budka Suflera - Sięgnąć Gwiazd - trochę taki pop stylizowany na lata 80-te, ale mimo wszystko utwór ma coś w sobie

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
27.10.2009 11:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #6
 
Konrad napisał(a):wbrew pozorom i opiniom niektórych forowiczów...
to między innym o mnie Icon_razz
posluchałem przez Ciebie jeszcze ...
niestety...

Jednak najważniejsze co mi nie gra w tym utworze to to, ze nie stroi jej glos z akustycznym podkładem!!
no i mogłaby poćwiczyć dykcję Icon_wink2 "drzącej" Icon_evil "drżącej" powinna zaśpiewać!!!


Paweł swietne miejsce trzecie!!! Chociaż u mnie już niestety na wylocie...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
27.10.2009 11:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #7
 
ku3a napisał(a):z listy lubię 3 piosenki, ale na szczęście dwie z nich są na podium Icon_smile2 .
No wiadome jest którą pominąłeś... z najnowszej płyty tak uwielbianej przez Ciebie. Icon_razz Ja tam najnowszą płytę uwielbiam. Icon_wink2 Nie jest to to co grali kiedyś i nie wiem czy te utwory przejdą tak do historii jak te najważniejsze z dyskografii U2, ale coś w sobie mają, że fajnie mi się ich słucha. A Crazy to już w ogóle wymiata. Icon_smile2
Konrad napisał(a):11. NE. 01. Ewa Farna - Dmuchawce Latawce - wbrew pozorom i opiniom niektórych forowiczów uważam, że ten cover jest dobry. Ja lubię mocne głosy młodych dziewcząt Icon_smile2
Zgadzam się z Tobą! Uważam, że właśnie to, że ona prawie nic nie zmieniła w piosence jest własnie na plus. Piosenka nabrała świeżości, ale nie straciła swojego poprzedniego charakteru.
Konrad napisał(a):10. NE. 01. Budka Suflera - Sięgnąć Gwiazd - trochę taki pop stylizowany na lata 80-te, ale mimo wszystko utwór ma coś w sobie
Też się zgadzam. Budka Suflera udowodniła, że nadal jest zespołem takim jak w latach 80-tych.
Yacy napisał(a):Paweł swietne miejsce trzecie!!! Chociaż u mnie już niestety na wylocie...
A szkoda. Icon_wink2
28.10.2009 09:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Budka Suflera niezła. Pisałem już w komentarzu do audycji o tym. Nie liczyłem na nic wielkiego, a tu proszę....To zdecydowania najciekawsza nowość. Muse na pierwszym to taki bardzo standardowy wybór Icon_wink Szkoda Placebo, szczególnie patrząc przez pryzmat pojedynku rock: komercyjne granie (jak sam to nazywasz Icon_wink) Mam nadzieję, że niedługo pojawi się jakiś nowy Hey, skoro rodzinna scena tak się podoba. Pewnie wskoczy też jakiś happysad.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
28.10.2009 11:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #9
 
saferłel napisał(a):Mam nadzieję, że niedługo pojawi się jakiś nowy Hey, skoro rodzinna scena tak się podoba.
Rodzinna scena to nie wiem, ale rodzima jak najbardziej. Icon_lol
Oj nie wiem nie wiem... Na razie Hey odłożyłem na później. Jest sporo innych ciekawszych wg mnie albumów... np. taki Hurt, którego mi się ostatnio przyjemnie słucha.
saferłel napisał(a):Pewnie wskoczy też jakiś happysad.
No tu już bliżej. "Mów Mi Dobrze" jest nawet niezły, ale na razie brakuje mu tego "czegoś".
30.10.2009 05:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości