Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Michael Buble - Crazy Love
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #1
Michael Buble - Crazy Love
[Obrazek: CrazyLove-sm.preview-300x299.jpg]

Kod:
1. Cry Me A River
2. All Of Me
3. Georgia On My Mind
4. Crazy Love
5. Haven't Met You Yet
6. All I Do Is Dream Of You
7. Hold On
8. Heartache Tonight
9. You're Nobody Till Somebody Loves You
10. Baby (You've Got What It Takes)
11. At This Moment
12. Stardust
13. Whatever It Takes (bonus track)

Plyta akurat na jesien. Kolorowa.
16.10.2009 11:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #2
 
Album może nie świetny, jak podaje opis, ale na pewno udany. Mimo gorszego pierwszego singla, płyta wypada lepiej od poprzedniej "Call Me Irresponsible". Znakomity duet z Sharon Jones & the Dap Kings w "Baby (You've Got What It Takes)". Nie mniej jednak, jeśli ktoś do tej pory nie przepadał za Bublem, to raczej ta płyta nie zmieni o nim jego opinii.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
16.10.2009 11:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #3
 
aaktt napisał(a):Nie mniej jednak, jeśli ktoś do tej pory nie przepadał za Bublem, to raczej ta płyta nie zmieni o nim jego opinii.

czyli nie mam co po niego sięgać. dzięki.
bo jeszcze bym się niepotrzebnie zapędził... Icon_mrgreen
16.10.2009 11:48 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #4
 
fajna, ale no cóż, bardzo podobna do poprzednich
ja oceniam pozytywnie Icon_biggrin3
17.10.2009 12:58 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 506
Dołączył: Aug 2008
Post: #5
 
Ja też. Co prawda słyszałem tylko singiel, ale ogólnie Buble jakoś do mnie trafia. Fajnie robi to co robi Icon_smile2.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
20.10.2009 08:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Listoholik napisał(a):czyli nie mam co po niego sięgać. dzięki.

Czyli również i ja nie powinienem chyba tego słuchać.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.10.2009 02:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #7
 
saferłel napisał(a):
Listoholik napisał(a):czyli nie mam co po niego sięgać. dzięki.

Czyli również i ja nie powinienem chyba tego słuchać.

Bo?

Plyta lekka i przyjemna, wg. mnie dobra ot tak poprostu. Nie jest powalająca na kolana ale słucha sie z przyjemnoscia...
23.10.2009 12:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
jszmiles napisał(a):Bo?

Bo:

aaktt napisał(a):Nie mniej jednak, jeśli ktoś do tej pory nie przepadał za Bublem, to raczej ta płyta nie zmieni o nim jego opinii.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.10.2009 12:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
drwycior Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 711
Dołączył: Aug 2007
Post: #9
 
Kazdy z tych utworow moglby sie znalezc jakod dodatek na jego poprzednich plytach i nie bylby to ani + ani -. Czyli dziesiata woda po kisielu. Na Call Me Irresponsible bylo jeszcze pare milych zaskoczen, swietna interpretacja kilku rzadziej wykonywanych nie tylko standartow. Lubie taka muzyke jesli jest cos ciekawie wykonane z POMYSLEM. Tutaj niestety wybral takie gnioty ktorych po raz siedemdziesiaty zaspiewanych podobnie juz nie da sie sluchac + zupelnie hybiona wersja Heartache Tonight.

https://radio-orbit.pl/
23.10.2009 12:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
niestety już ostatnia płyta to było pójście w kierunku który mi się nie podobał. to już taka komercha, tylko że pod przykrywką takiej niby inteligentnej muzyki. a nowej płyty to już nawet nie chce mi się w całości słuchać, tym bardziej, że singiel tylko potwierdził moje obawy, że teraz będzie już tylko coraz gorzej.
to już nie to co Buble z pierwszej czy momentami drugiej płyty.
23.10.2009 02:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #11
 
Bardzo przykra jest taka generalizacja jak "komercha". I to jeszcze "pod przykrywką inteligentnej muzyki"? Co to ma niby znaczyć? To ludzie sami szufladkują i doczepiają łatki. Buble po prostu wydaje płyty. Nie sądzę, aby kiedykolwiek ten mainstreamowy piosenkarz uważał swoją muzykę za nie wiadomo jaką awangardę. Od samego początku jego płyty to były jazzowe standardy w popowych aranżacjach na dobrym poziomie i uważam, że patrząc na to w taki sposób, niewiele się zmieniło. Nie uważam, żeby Buble bardzo obniżył loty, album jest równy, singiel wbrew pozorom nie odzwierciedla potencjału całej płyty. A dlaczego ludzie uważają ten album gorszy od poprzednich? Bo to któraś płyta w takim samym stylu, tylko dlatego. Jestem pewien, że gdyby odwrócić kolejność wydawania albumów, to diametralnie zmieniłyby się na ich temat opinie niektórych. Wg mnie już od "It's Time" jest to w przypadku Michaela lekka równia pochyła, ale nowa płyta w moim odczuciu jest lepsza od "Call Me Irresponsible".

I jeszcze raz pytam - czym jest "inteligentna muzyka"? Albo jeszcze inaczej - czym jest "przykrywka niby inteligentnej muzyki"? Czy to, że coś jest obecne w mediach odbiera mu klasę? To taka próba bycia alternatywnym za wszelką cenę. Buble jest ok.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
23.10.2009 02:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 506
Dołączył: Aug 2008
Post: #12
 
aaktt napisał(a):Buble jest ok.
O. I pod tym się podpisuję.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
23.10.2009 02:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
drwycior Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 711
Dołączył: Aug 2007
Post: #13
 
Gdyby to byla pierwsza plyta...zgadzam sie. Ale to nie jest pierwsza plyta. I po 10ej plycie trzeba czyms sluchacza przyciagnac, tak jak to bylo na poprzednich. I nie chodzi o styl, niech jest ten sam styl przeciez, ale chodzi o wybor repertuaru - ciagle te same tematy sie pojawiaja i spiewane tak samo przez 125 artyste ktorym jest tutaj M.Buble.

https://radio-orbit.pl/
23.10.2009 03:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Cytat:I jeszcze raz pytam - czym jest "inteligentna muzyka"? Albo jeszcze inaczej - czym jest "przykrywka niby inteligentnej muzyki"?
choćby to całe występowanie w garniturze na koncertach. czyli "kurde, jestem zwykłym piosenkarzem jakich setki i nie mam pomysłu jak rozwijać swoją karierę, to chociaż będę śpiewać w garniturze, żeby sobie ludzie myśleli jakie to wyrafinowane".
23.10.2009 03:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #15
 
drwycior napisał(a):Gdyby to byla pierwsza plyta...zgadzam sie. Ale to nie jest pierwsza plyta. I po 10ej plycie trzeba czyms sluchacza przyciagnac, tak jak to bylo na poprzednich. I nie chodzi o styl, niech jest ten sam styl przeciez, ale chodzi o wybor repertuaru - ciagle te same tematy sie pojawiaja i spiewane tak samo przez 125 artyste ktorym jest tutaj M.Buble.
w pewnym sensie muszę się zgodzić, tematy są powielane, wykonania są podobne, ale taka ich specyfika; przyznam, że sam wolałbym całkowicie odautorską płytę od Buble'a, jego wykonania zazwyczaj są dobre i prześcigają wiele wcześniejszych; to nie wyścig, tu nie chodzi o to, kto był pierwszy

ku3a napisał(a):
Cytat:I jeszcze raz pytam - czym jest "inteligentna muzyka"? Albo jeszcze inaczej - czym jest "przykrywka niby inteligentnej muzyki"?
choćby to całe występowanie w garniturze na koncertach. czyli "kurde, jestem zwykłym piosenkarzem jakich setki i nie mam pomysłu jak rozwijać swoją karierę, to chociaż będę śpiewać w garniturze, żeby sobie ludzie myśleli jakie to wyrafinowane".
ja tak nie uważam, wydaje mi się, że to doskonale pasuje do jego repertuaru

timberlake podczas ostatniej trasy koncertowej też występował w garniturze. i co z tego? nic. no właśnie Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
23.10.2009 04:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 506
Dołączył: Aug 2008
Post: #16
 
drwycior napisał(a):Gdyby to byla pierwsza plyta...zgadzam sie. Ale to nie jest pierwsza plyta. I po 10ej plycie trzeba czyms sluchacza przyciagnac, tak jak to bylo na poprzednich.
Jakoś The Rolling Stones czy Iron Maiden nie stosują się do tych zaleceń i idzie im całkiem nieźle Icon_razz .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
23.10.2009 05:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #17
 
ku3a napisał(a):
Cytat:I jeszcze raz pytam - czym jest "inteligentna muzyka"? Albo jeszcze inaczej - czym jest "przykrywka niby inteligentnej muzyki"?
choćby to całe występowanie w garniturze na koncertach. czyli "kurde, jestem zwykłym piosenkarzem jakich setki i nie mam pomysłu jak rozwijać swoją karierę, to chociaż będę śpiewać w garniturze, żeby sobie ludzie myśleli jakie to wyrafinowane".

Kubo, znajdz mi setki piosenkarzy, z głosem jak Michael.

Dobra, jak już sie poddasz na 10, podaj listę chociaż tych 10... a jak i to nie wyjdzie, przyznaj się do błedu Icon_smile))))))
23.10.2009 07:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 506
Dołączył: Aug 2008
Post: #18
 
aaktt napisał(a):
ku3a napisał(a):
Cytat:I jeszcze raz pytam - czym jest "inteligentna muzyka"? Albo jeszcze inaczej - czym jest "przykrywka niby inteligentnej muzyki"?
choćby to całe występowanie w garniturze na koncertach. czyli "kurde, jestem zwykłym piosenkarzem jakich setki i nie mam pomysłu jak rozwijać swoją karierę, to chociaż będę śpiewać w garniturze, żeby sobie ludzie myśleli jakie to wyrafinowane".
ja tak nie uważam, wydaje mi się, że to doskonale pasuje do jego repertuaru

timberlake podczas ostatniej trasy koncertowej też występował w garniturze. i co z tego? nic. no właśnie Icon_smile
Albo też chociażby panowie Stachursky czy Nazar. Nie wspominając o (i tu następuje kulminacja tego jakże błyskotliwego postu)... The Beatles Icon_mrgreen .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
23.10.2009 08:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #19
 
Borze, co to jest inteligentna muzyka Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2

[Obrazek: spotify-screenshot.png]
23.10.2009 09:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
drwycior Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 711
Dołączył: Aug 2007
Post: #20
 
Miszon napisał(a):
drwycior napisał(a):Gdyby to byla pierwsza plyta...zgadzam sie. Ale to nie jest pierwsza plyta. I po 10ej plycie trzeba czyms sluchacza przyciagnac, tak jak to bylo na poprzednich.
Jakoś The Rolling Stones czy Iron Maiden nie stosują się do tych zaleceń i idzie im całkiem nieźle Icon_razz .

Rolling Stones i Iron Maiden tworza nowa muzyke.

https://radio-orbit.pl/
24.10.2009 11:29 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Michael Bublé - Higher Szymek79 11 798 20.03.2022 11:24 AM
Ostatni post: kajman
  Michael Jackson - Michael Szymek79 18 5 308 09.08.2018 12:08 AM
Ostatni post: Szymek79
  Michael Gertschen - Secondo cuore prz_rulez 0 559 17.09.2017 03:09 PM
Ostatni post: prz_rulez
  Michael Jackson - Scream Szymek79 1 841 11.09.2017 11:30 AM
Ostatni post: AKT!
  Michael Bublé - Nobody But Me Szymek79 17 2 481 24.10.2016 07:27 AM
Ostatni post: kajman
  Michael Jackson - Xscape Szymek79 3 1 285 20.05.2014 09:41 AM
Ostatni post: Szymek79
  Michael Buble - To Be Loved Szymek79 5 1 745 12.04.2013 12:03 PM
Ostatni post: caligoola
  Michael Jackson - Bad 25 Szymek79 0 1 084 14.08.2012 08:18 PM
Ostatni post: Szymek79
  Michael Buble - Christmas Szymek79 5 1 910 18.11.2011 08:36 PM
Ostatni post: Szymek79
  Michael Jackson - Immortal Szymek79 7 2 354 09.10.2011 11:34 PM
Ostatni post: AKT!

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości