Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 970 - 11.10.2009
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 970 - 11.10.2009
Mała rewolucja. I świadczy o tym kilka rzeczy. Choć powody niektórych nie są wcale wesołe... Informacja o Bodeczku strasznie mną wstrząsnęła i w zeszłym tygodniu zupełnie inaczej słuchało mi się wszystkich utworów jakoś z nim się kojarzących. A najbardziej mnie chwytało za serce w trakcie "Almaz". Utwór ten znam od wielu lat, ale nigdy nie był na mojej liście, bo pochodzi z czasów sprzed istnienia mojej listy. W zeszłym tygodniu słuchałem kilka razy i wiedziałem, że będzie bardzo wysoki debiut. Później uświadomiłem sobie, że to nawet będzie debiut w dziesiątce, a potem gdy przyszło do układania listy i skreślania kolejnych pozycji okazało się, że "Almaz" w tym tygodniu wzruszał mnie najbardziej!! Debiut na pierwszym miejscu Icon_exclaim Ale nie tylko utwory związane z Bodeczkiem weszły na listę. W ostatnich tygodniach było kilka ważnych premier, które w końcu dobiły się do listy. O rewolucji świadczy więc też to, że jest aż 8 nowości! I jeszcze przynajmniej jedna rzecz która świadczy o rewolucji... 113 - to będzie rekordowy staż na mojej liście. Jak długo? Sam jestem ciekaw. "M.I.A." wiele razy dokonywała cudów na liście, broniła się przed wypadnięciem, ale w końcu się pożegnała... "M.I.A." wypadło z listy Icon_frown.

Sungha Jung bardzo mi się kojarzy ze zlotem, ale na pewno nie zadebiutowałby tak wysoko, a kto wie czy w ogóle by zadebiutował, gdyby nie inne... wypadki. Od poniedziałku jednak zupełnie inaczej patrzę na to jego nagranie i ciągle się zastanawiam czy to przypadkiem nie właśnie wtedy... "Sleepy Shores" zamyka zestaw utworów związanych z tym wydarzeniem, reszta nowości jest już niezależna od tego. "Mów mi dobrze" i "Kto tam? Kto jest w środku?" to piosenki które zwiastują nowe płyty jednych z moich ulubionych polskich zespołów. Na początku się nie spodobały zbyt mocno, ale po kilku kolejnych przesłuchaniach przebrnęły przez eliminacje. Natomiast od pierwszego przesłuchania spodobało mi się "Fuck U" - utwór dołączony do singla "Ashtray Heart". W Rockiestrze też się spodobał i ciekaw jestem czy zdobędzie jakąś większą popularność na forum. Pisałem też wcześniej, że "Got Some" to mój ulubiony utwór z "Backspacera", a tu proszę, okazało się, że to drugi singiel z tego albumu. Duże sukcesy na liście płyt Beatallica w końcu potwierdziła na głównej liście. Moje ulubione nagranie z przytupem wchodzi na listę. Choć ciekaw jestem jak ten, ale też wiele innych wyników, będzie sprostowany w kolejnym notowaniu, bo to jest naprawdę wyjątkowe, ze względu na nastrój jaki panował, a on przełożył się na to, czego miałem ochotę słuchać.

Nowości nie brak również na liście płyt. Kultowi już tydzień temu bardzo mało zabrakło, by się pojawić. Druga część płyty zaczęła się podobać (czy przypadkiem jest, że drugiej części płyty słuchaliśmy w samochodzie wracając w sobotę z elpetrójki?...) i od razu znalazło to odzwierciedlenie w notowaniu. A że Europe bardzo mi się podoba, to już kilka tygodni temu mówiłem w audycji. Dopełnieniem tego, i potwierdzeniem, jest pozycji w najnowszym notowaniu. A mam nadzieję, że to nie koniec.

I mam nadzieję, że jeszcze wiele notowań przed nami...

Notowanie 970:

01. NN. 01. 01 Almaz - Randy Crawford
02. 01. 08. 08. Uprising - Muse
03. 08. 02. 02. Resistance - Muse
04. 02. 10. 10. Stare Miasto - Lao Che
05. 03. 05. 05. Kanały - Lao Che
06. 21. 01. 01. That Look You Give That Guy - Eels
07. 04. 08. 08. 1939 / Przed burzą - Lao Che
08. 05. 03. 03. Border Reiver - Mark Knopfler
09. NN. 01. 01 With Or Without You - Sungha Jung
10. 06. 13. 13. Ona Movie - Sofa

11. 19. 09. Tauschen Gegen Dich - Die Toten Hosen
12. 16. 09. Time Bomb - Dave Matthews Band
13. 13. 08. Przebicie do Śródmieścia - Lao Che
14. 15. 56. All Nightmare Long - Metallica
15. 12. 05. New Love In Town - Europe
16. 07. 06. We Weren't Born To Follow - Bon Jovi
17. 09. 11. Zrzuty - Lao Che
18. NN. 01. Tomorrow Never Comes - Beatallica
19. NN. 01. Sleepy Shores - Johnny Pearson & His Orchestra
20. 11. 14. Crying Lightning - Arctic Monkeys
21. 10. 08. Dance With Somebody - Mando Diao
22. 18. 16. Wither - Dream Theater
23. 14. 18. Ashtray Heart - Placebo
24. 17. 30. Farewell To The Fairground - White Lies
25. 35. 06. The End - Blue October
26. 44. 02. Larkspur - The Veils
27. 20. 06. Pretty Visitors - Arctic Monkeys
28. 27. 08. Kings Of Medicine - Placebo
29. 31. 15. We Are The People - Empire Of The Sun
30. 22. 15. Grzeczne dziewczynki - Kumka Olik
31. 24. 25. For What It's Worth - Placebo
32. 40. 02. Because Of You - Skunk Anansie
33. 32. 05. Hat, Meet Rabbit - Gaba Kulka
34. 23. 16. Say It - Blue October
35. 25. 04. Papillon - Editors
36. 26. 08. Heavy Cross - Gossip
37. 30. 21. Niejasności - Gaba Kulka
38. 37. 02. Maria ma syna - Kult
39. NN. 01. Got Some - Pearl Jam
40. 28. 10. Heads Will Roll - Yeah Yeah Yeahs
41. NN. 01. Mów mi dobrze - Happysad
42. 42. 17. May Your Hearts Stay Strong - Cloud Cult
43. 47. 02. Visionism - Rootwater
44. NN. 01. Kto tam? Kto jest w środku? - Hey
45. 29. 19. Take On Me - L-Dópa
46. 39. 03. I Lost My Star In Krasnodar - Lacrimosa
47. 45. 02. Vodka - Korpiklaani
48. NN. 01. Fuck U - Placebo
49. 38. 17. Funny The Way It Is - Dave Matthews Band
50. 48. 03. Get Lucky - Mark Knopfler

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

33. 12. Moja mała - Żywiołak
34. 16. Kasia - Blenders
36. 14. Disco - Die Toten Hosen
41. 06. Tear The Place Up - Skunk Anansie
43. 16. 7 Days - The Butterfly Effect
46. 06. Lucifer - Behemoth & Maciej Maleńczuk
49. 15. Auflösen - Die Toten Hosen & Birgit Minichmayr
50. 113. M.I.A. - Avenged Sevenfold

Legenda:
Pierwsza dziesiątka - miejsce, miejsce tydzień temu, liczba tygodni w dziesiątce, liczba tygodni w dziesiątce pod rząd.
Kolejne dziesiątki - miejsce, miejsce tydzień temu, licza tygodni w pięćdziesiątce.

Lista płyt. Notowanie 958:

01. 01. 11. 11. Powstanie Warszawskie - Lao Che
02. 02. 05. 05. Masterful Mystery Tour - Beatallica
03. 03. 03. 03. Backspacer - Pearl Jam
04. 04. 04. 04. The Resistance - Muse
05. 07. 03. 03. Hombre Lobo: 12 Songs Of Desire - Eels
06. NN. 01. 01. Hurra! - Kult
07. NN. 01. 01. Last Look At Eden - Europe
08. 05. 17. 17. In Aller Stille - Die Toten Hosen
09. 08. 02. 02. Hat, Rabbit - Gaba Kulka
10. 06. 07. 07. Humbug - Arctic Monkeys

Wypadły (z którego, ile razy były w dziesiątce, ile razy były w dziesiątce pod rząd):

09. 16. 06. Bad - Michael Jackson
10. 24. 14. Jedynka - Kumka Olik
14.10.2009 11:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
ku3a napisał(a):01. NN. 01. 01 Almaz - Randy Crawford
No tak, wolałbym żeby tego debiutu nie było, choć to utwór z mojego topu wszech czasów...Chyba tylko "Dust in the wind" miałoby szansę się z nim równać z nią w ubiegłym tygodniu...też z mojego topu. Icon_frown
14.10.2009 11:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #3
 
Gary napisał(a):No tak, wolałbym żeby tego debiutu nie było, choć to utwór z mojego topu wszech czasów..
mógłbym sie podpisać pod tymi slowami... Icon_frown

i tyle na dziś...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
14.10.2009 11:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #4
 
ku3a napisał(a):01. NN. 01. 01 Almaz - Randy Crawford

bardzo lubiłem ten utwór, gdy był na LP3, chłopiec z podstawówki a już wiedział co w muzyce najlepsze Icon_wink2
14.10.2009 11:24 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
ku3a napisał(a):01. NN. 01. 01 Almaz - Randy Crawford
Ech.. No tak. W każdym razie nie spodziewałem się tak wysokiego debiutu, w ogóle nie myślałem, ze wejdzie na listę
ku3a napisał(a):M.I.A." wiele razy dokonywała cudów na liście, broniła się przed wypadnięciem, ale w końcu się pożegnała... "M.I.A." wypadło z listy .
Zawsze może przecież powrócić Icon_wink2
ku3a napisał(a):08. 05. 03. 03. Border Reiver - Mark Knopfler
Oj szkoda, że już nie pójdzie wyżej
ku3a napisał(a):09. NN. 01. 01 With Or Without You - Sungha Jung
Chłopak robi wrażenie. Mi też teraz jakoś dziwnie sie kojarzy.
ku3a napisał(a):21. 10. 08. Dance With Somebody - Mando Diao
Ależ gruchnęło!
ku3a napisał(a):41. NN. 01. Mów mi dobrze - Happysad
U mnie jeszcze nie zadebiutuje. Dopiero będzie w poczeklani
ku3a napisał(a):44. NN. 01. Kto tam? Kto jest w środku? - Hey
A to już w ogóle nie wiem, czy kiedykolwiek zadebiutuje
ku3a napisał(a):46. 39. 03. I Lost My Star In Krasnodar - Lacrimosa
Szybko kończy karierę na liscie
ku3a napisał(a):47. 45. 02. Vodka - Korpiklaani
I to też...

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
15.10.2009 10:33 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #6
 
M.I.A. wypadło Icon_eek2 w sumie szkoda...
nowość na pierwszym Icon_eek2 co to "lista zaskoczeń" :?:
z nowości wybieram happysad, Pearl Jam i Hey (tylko czemu tak nisko Icon_wink2 )
15.10.2009 11:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 532
Dołączył: Nov 2008
Post: #7
 
"Almaz"...
w zasadzie mógłbym napisać dokładnie to samo co Ty... również znam od zawsze, ale dopiero w ostatnich dniach w pełni do mnie trafił, dostrzegłem w nim to czego nie zauważałem wcześniej...
Sungha Jung...
przyznam że w TAMTEJ Rockiestrze gdzieś mi umknął... gdy poczytałem sobie o tym chłopczyku to pomyślałem, że to jakiś żart, dopiero gdy zobaczyłem filmiki na youtube to uwierzyłem... Płytę przesłuchałem pierwszy raz wczoraj w nocy, jestem pod wielkim wrażeniem...
"Sleepy Shores"... tu komentarz niepotrzebny...
najbardziej cieszą mnie duże awanse Eels i zwłaszcza The Veils.
a z nowości (oprócz tych o których już pisałem) Placebo.
15.10.2009 12:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kaczy1993 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 430
Dołączył: Feb 2009
Post: #8
 
Ten debiut na pierwszym troszkę zaburzył, tę wspaniałą dziesiątkę sprzed tygodnia, ale nie ma co znowu narzekać Icon_razz
Z nowości wybieram oczywiście Pearl Jam Icon_wink2

[Obrazek: Kaczy93.gif]
15.10.2009 02:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 506
Dołączył: Aug 2008
Post: #9
 
113 - pechowa trzynastka zadziałała?
Ja z kolei powiem szczerze, że nie kojarzę tej Randy Crawford. Zdaje się, że rok temu zajrzałem na youtube cóż to, jak zobaczyłem na drugim miejscu w głosowaniu Bodeczka na TW. Ale wcześniej nie kojarzę, abym słyszał ten kawałek.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
16.10.2009 11:14 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #10
 
Ładnie z tym Almaz. To piękny utwór.
17.10.2009 10:08 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
tadzio3 napisał(a):W każdym razie nie spodziewałem się tak wysokiego debiutu, w ogóle nie myślałem, ze wejdzie na listę
jak mogło nie wejść, skoro tyle razy słyszałem i takie wrażenie robiło i takie skojarzenia teraz budzi.
tadzio3 napisał(a):Zawsze może przecież powrócić Icon_wink2
jasne, może kiedyś z okazji koncertu na przykład Icon_smile2.
tadzio3 napisał(a):Oj szkoda, że już nie pójdzie wyżej
ten tydzień był wyjątkowy, więc nie ma co wniosków wyciągać, ale i tak piąte miejsce to znacznie wyżej niż się spodziewałem.
tadzio3 napisał(a):Ależ gruchnęło!
jakoś nie miałem ochoty na dance, dance, daaaaaance...
tadzio3 napisał(a):A to już w ogóle nie wiem, czy kiedykolwiek zadebiutuje
a mi podoba się coraz bardziej i bardziej Icon_smile2
tadzio3 napisał(a):I to też...
to tak jak w przypadku Mando Diao...
Miszon napisał(a):Ale wcześniej nie kojarzę, abym słyszał ten kawałek.
ja nie wiem od kiedy znam, ale na pewno od dawna. a gdzieś tak ze 4 lata temu na nowo i mocniej niż dotychczas sobie przypomniałem. a teraz to już w ogóle...
19.10.2009 10:38 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #12
 
ku3a napisał(a):01. NN. 01. 01 Almaz - Randy Crawford
zostanie zapisane i zapamietane....
ku3a napisał(a):09. NN. 01. 01 With Or Without You - Sungha Jung
ładna wersja , pierwszy raz usłyszałem to w najbardziej przejmujacej Rockiestrze..
ku3a napisał(a):19. NN. 01. Sleepy Shores - Johnny Pearson & His Orchestra
utwor symboliczny i wiecej nic nie trzeba dodawać....
ku3a napisał(a):25. 35. 06. The End - Blue October
26. 44. 02. Larkspur - The Veils
Bardzo mnie ucieszyły awanse. Blue October choc na razie u mnie nie imponuje to zapewniam ze jest mocny Icon_wink2
Larskpur na Twojej liście. Fantastycznie Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
przyznam szczerze że nie pamietam kiedy ostatnio miałem tutaj swojego ostatniego-lidera. Po czasie mi przychodzi na mysl tylko jeden pewniak..ANL Icon_wink2
ku3a napisał(a):27. 20. 06. Pretty Visitors - Arctic Monkeys
mam wrazenie że świetne Małpki powalcza jeszcze o wyższe pozycje, tylko wyjątkowe okoliczności spowodowały ze znalazły się w odwrocie.
ku3a napisał(a):38. 37. 02. Maria ma syna - Kult
39. NN. 01. Got Some - Pearl Jam
41. NN. 01. Mów mi dobrze - Happysad
38. U mnie Marysia już w TOP 10, natomiast u Ciebie synek Marysi coś psoci...
39. 41. Nie biorąc pod uwage nowosci które pojawiły sie ze wzgledu na smutne wydarzenia, te dwie bardzo mi sie podobają.
ku3a napisał(a):50. 113. M.I.A. - Avenged Sevenfold
taaki wynik , przeszedł własnie do historii, trudno bedzie go pobić, no moze poza jednym wyjątkiem. Icon_wink2
19.10.2009 10:52 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 065
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Duży plus za numer 1

Alamaz pure and simple, born in a world, where love survives , piękne Icon_smile2 Icon_smile2 Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
19.10.2009 06:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Aro napisał(a):Larskpur na Twojej liście. Fantastycznie Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
przyznam szczerze że nie pamietam kiedy ostatnio miałem tutaj swojego ostatniego-lidera. Po czasie mi przychodzi na mysl tylko jeden pewniak..ANL Icon_wink2
kto wie czy tak nie było. dobrze, że to się zmieniło Icon_smile2.
Aro napisał(a):38. U mnie Marysia już w TOP 10, natomiast u Ciebie synek Marysi coś psoci...
Icon_mrgreen
Aro napisał(a):taaki wynik , przeszedł własnie do historii, trudno bedzie go pobić, no moze poza jednym wyjątkiem. Icon_wink2
Avenged Sevenfold są w strachu czy rekord przetrwa więcej niż 60 tygodni Icon_wink2 Icon_mrgreen .
Konrad napisał(a):piękne
bo dużo rzeczy które w muzyce są simple, są piękne Icon_smile2.
20.10.2009 02:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Ciekawe ile ''utwory związane z Bodeczkiem'' posiedzą na liście. W sumie ja nigdy z żadnych względów pozamuzycznych nic nie wrzucałem na swoją listę, ale każdy ma różne podejście. Lidera nie znam. Pierwsze słyszę w ogóle o takim artyście i piosence. Reszta nowości już bardziej rozpoznawalna Icon_wink Do singla Hey raczej się już nie przekonam, tzn. nie będzie możliwości dać mu szansy, chociaż pewnie zasługuje na listę nie mniej niż jego koledzy i koleżanki. Ciężko będzie go po prostu wcisnąć w tym momencie Icon_cry2 Beatallici raczej nie akceptuję - z czysto formalnych powodów Icon_razz2
Miałem wrażenie, że PJ już się kiedyś pojawił tutaj Icon_smile Dobrze, że teraz świadomie będę wiedział o jego istnieniu i śledził poczynania. Placebo mnie znów dobija. Ostatnie siły witalne wydobywasz z tego średniaka. Katujesz niemiłosiernie.
Czułem, że poleci HWR. Jak ma się zły humor, to taneczne nagrania się większości osób nie podobają. Kult bez rewelacji, a szkoda. ''Pretty Visitors'' nie doszli tam, gdzie oczekiwałem....pozostaje mi tylko oczekiwać nowego singla Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
20.10.2009 03:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
saferłel napisał(a):Lidera nie znam. Pierwsze słyszę w ogóle o takim artyście i piosence.
uuu, to niedobrze Icon_smile2. zresztą może znasz, tylko nie kojarzysz po tytule. poznaj, bo warto, piękna piosenka. i tak w ogóle to artystka, nie artysta Icon_wink2.
saferłel napisał(a):Placebo mnie znów dobija. Ostatnie siły witalne wydobywasz z tego średniaka. Katujesz niemiłosiernie.
usłyszałem to "Fuck U" i od pierwszego przesłuchania chwyciło mnie strasznie mocno Icon_smile2.
saferłel napisał(a):Kult bez rewelacji
w tamtym tygodniu wiele utworów było bez rewelacji, ale nie można na to czysto racjonalnie patrzeć.
saferłel napisał(a):''Pretty Visitors'' nie doszli tam, gdzie oczekiwałem....pozostaje mi tylko oczekiwać nowego singla Icon_smile
i tu podobnie. ale mam nadzieję, że z płyty coś tu jeszcze trafi Icon_smile2.
20.10.2009 03:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #17
 
saferłel napisał(a):Ciekawe ile ''utwory związane z Bodeczkiem'' posiedzą na liście.

ja też jestem ciekaw.. bo o Michaela Jacksonie jakoś szybko już prawie zapomniano na tym forum ;/
20.10.2009 03:59 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
szybko? u mnie teraz dopiero wypadło "Bad", a "Dangerous" przy takiej wielkiej ostatnio konkurencji, było na liście 12 tygodni i wypadło miesiąc temu.
a zresztą to, choć podobne, 2 różne sytuacje.
20.10.2009 04:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #19
 
ku3a napisał(a):"Dangerous" było na liście 12 tygodni

śmierć zmierzona w kategoriach 12-tu tygodni Icon_eek2
jeszcze bardziej jestem zatem ciekaw, ile tygodni wytrzyma na liście Almaz :roll:
20.10.2009 04:11 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 506
Dołączył: Aug 2008
Post: #20
 
U mnie Jackson jest cały czas na Liście.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
20.10.2009 04:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości