Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 51 z 2.11.07
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 375
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
ku3a napisał(a):1. czywiscie najbardziej sie ciesze z "Nieprzygody" Icon_smile2
2. super, ze "Broken Promise" jeszcze do gory i dobrze, ze u Garego sie oddalilo od granicznego 30. miejsca Icon_wink2
3. fajnie, ze "Piosenka SK" ladnie do gory Icon_smile2.
1. I pewnie będziesz cieszył się jeszcze bardziej, bo to na pewno nie kres jej możliwości u mnie (chociaż tak wysoko jak u Ciebie to raczej nie zajdzie).
2. I wygląda na to, że na obu listach jeszcze trochę pobędzie, a to oznacza u mnie awans w podsumowaniu wszechczasów (a już jest bardzo wysoko). Tylko szkoda, że u nikogo więcej się nie łapie, bo mogłoby trochę poszalć na Forumowej.
3. Swoją drogą zaskoczeniem jest, że ten utwór wybrali do lansowania. To chyba najtrudniejszy w odbiorze utwór z całej płyty. I jeden z najlepszych, chociaż podoba mi się też np. Polska miłość.
07.11.2007 12:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
kajman napisał(a):Swoją drogą zaskoczeniem jest, że ten utwór wybrali do lansowania. To chyba najtrudniejszy w odbiorze utwór z całej płyty.
dzieki czemu z powrotem duzo u mnie zyskali, bo pierwszy singiel to wyjatkowa chala.
07.11.2007 12:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
kajman napisał(a):1. Pewnie dla nikogo, kto zagląda na moje listy. Ale nie wiem jak dalej pójdzie. To nagranie przemyka tak szybko, że trudno zauważyć, kiedy się kończy.
2. A które konkretnie? Bo ja sam mam problemy z przewidzeniem ruchów na liście.
3. Nie dziwię się. O ile kojarzę to wszystko ładnie się prezentuje także na Twojej liście.
4. Może wreszcie się ustatkuje, chociaż pewnie wolałbyś, żeby wyżej niż w okolicach 35 miejsca.
1. No niestety, to co najlepsze, najszybciej się kończy Icon_wink2
2. Rzecz jasna te które u mnie się omsknęły z top30 Icon_smile2
4. Byłoby fajnie, ale nic na siłę Icon_mrgreen

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
07.11.2007 04:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
kajman napisał(a):3. Piękna piosenka z bardzo nierównej płyty. Ostatnio słyszałem jej w całości i mam bardzo mieszane uczucie. W każdym razie absolutnie Absolutnie nie będzie moim faworytem
Moim raczej też nie, choć jest lepsze od wczasowiczów. Jednak co najważniejsze nie wytrzymuje porównania z oryginałem.
07.11.2007 04:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 375
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
p.u.r.h. napisał(a):
kajman napisał(a):1. Pewnie dla nikogo, kto zagląda na moje listy. Ale nie wiem jak dalej pójdzie. To nagranie przemyka tak szybko, że trudno zauważyć, kiedy się kończy.
2. A które konkretnie? Bo ja sam mam problemy z przewidzeniem ruchów na liście.
3. Nie dziwię się. O ile kojarzę to wszystko ładnie się prezentuje także na Twojej liście.
4. Może wreszcie się ustatkuje, chociaż pewnie wolałbyś, żeby wyżej niż w okolicach 35 miejsca.
1. No niestety, to co najlepsze, najszybciej się kończy Icon_wink2
2. Rzecz jasna te które u mnie się omsknęły z top30 Icon_smile2
4. Byłoby fajnie, ale nic na siłę Icon_mrgreen
Czyli Gino Vanelli i Angelique Kidjo :?: Icon_lol Icon_mrgreen Icon_lol
4. U mnie raczej nic nie dzieje się na siłę. Wszystko jest raczej spontaniczne, co widać po ruchach.
07.11.2007 06:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 375
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
ku3a napisał(a):
kajman napisał(a):Swoją drogą zaskoczeniem jest, że ten utwór wybrali do lansowania. To chyba najtrudniejszy w odbiorze utwór z całej płyty.
dzieki czemu z powrotem duzo u mnie zyskali, bo pierwszy singiel to wyjatkowa chala.
Moim zdaniem to przesada, ale jestem w stanie zrozumieć te odczucia.
07.11.2007 06:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 375
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
Gary napisał(a):
kajman napisał(a):3. Piękna piosenka z bardzo nierównej płyty. Ostatnio słyszałem jej w całości i mam bardzo mieszane uczucie. W każdym razie absolutnie Absolutnie nie będzie moim faworytem
Moim raczej też nie, choć jest lepsze od wczasowiczów. Jednak co najważniejsze nie wytrzymuje porównania z oryginałem.
Akurat w tym przypadku oryginał też mnie nie zachwycał, szczególnie że kojarzy mi się z koczowatym serialem, do którego został napisany.
07.11.2007 06:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
kajman napisał(a):Czyli Gino Vanelli i Angelique Kidjo :?: Icon_lol Icon_mrgreen Icon_lol
No cóż, co kto lubi Icon_lol Icon_mrgreen Icon_lol

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
07.11.2007 09:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości