Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Robbiego Williamsa
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 027
Dołączył: Sep 2017
Post: #95
RE: Mychartsowy Top Robbiego Williamsa
AKT! napisał(a):nadrabia charyzmą i humorem (choć wydaje się strasznym dupkiem, czego czasem nie udaje mu się zamaskować),
Haha, sama prawda Icon_lol Nawet trudno konkretnie powiedzieć dlaczego, ale faktycznie też postrzegam go jako dupka Icon_razz2

Mam jednak nadzieję, że reszta Twojej wypowiedzi nie będzie tak trafna, choć tego się obawiam. Wolałbym uniknąć stwierdzenia "rozczarowująco", bo wiem czego się spodziewać i jest to miałki, acz ładny pop, prognozuję dominację oceny 6/10. To raczej nie będzie źle spędzony czas, ale zobaczymy jak szybko tego typu wykonawca mi się znudzi przy dłuższym posiedzeniu. Głosy niemal na pewno oddam na to, co już teraz uważam za swoich faworytów, pytaniem jest jedynie kolejność, bo na ten moment nie mam pojęcia.

Mimo wszystko, faktycznie może to być rozczarowujące, bo z przyjemnością zaśpiewam większość z tych utworów, ale wsłuchanie się w nie może pozostawić wrażenie, że w pamięci wydają się być lepsze, niż są w rzeczywistości Icon_wink

W statystykach globalnych (Spotify i Last.fm) Anioły wiodą prym i powiedzieć, że zespół Piotra Kupichy jest tuż za nimi byłoby przesadą, przewaga Angels jest dosyć widoczna. Też bardziej kojarzę z polskich mediów Feel, bo też chyba lepiej się wpisuje w realia naszych radj. Radiów. Kuźde, znowu? Icon_mrgreen Aczkolwiek Angels to dla mnie dosyć spora kalka ballad Bon Jovi w stylu Bed Of Roses. Nawet jest pełnoprawna solówka. Słaba, ale jest Icon_razz2

Tudzież wolałbym, żeby wygrało coś bardziej dynamicznego. Nawet Supreme, które też jest przecież balladą, ale ma w sobie trochę więcej kopa.

Dodam jeszcze, że w telewizji najbardziej katowane było chyba Tripping, bo tam teledysk faktycznie robił robotę.

Radio Epsilon
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.08.2022 11:04 PM przez EVENo.)
30.08.2022 10:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Mychartsowy Top Robbiego Williamsa - EVENo - 30.08.2022 10:43 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości