Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Robbiego Williamsa
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 427
Dołączył: Aug 2008
Post: #221
RE: Mychartsowy Top Robbiego Williamsa
A z drugiej strony "Ok Boomer" składa się z samego wokalu w zasadzie i to takiego bez melodii, a kajmanowi się podoba. Nie odgadniesz Icon_razz .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
23.10.2022 01:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 375
Dołączył: Jun 2007
Post: #222
RE: Mychartsowy Top Robbiego Williamsa
Sundrajta napisał(a):No nie przesadzaj 1%.
Zważ, że ja mówię tu o wokalu jako takim. Ale wokal nie istnieje w próżni. Istnieje interakcja między nim a instrumentami, wpływ na budowanie przestrzeni dźwiękowej itd.
Sundrajta napisał(a):Jakby kompozycyjnie było rewelacyjnie, a na wokalu zawodził Grzegorz Halama, to byś nawet ośmiu oczek nie dał.
Jakby się nie wpasował w całość to może nawet i pięć bym nie dał.
Miszon napisał(a):A z drugiej strony "Ok Boomer" składa się z samego wokalu w zasadzie
No chyba jaja sobie robisz. Kapitalnie pracuje tam piano. Wokal z nim świetnie współgra. I do tego wszystkiego w końcówce bardzo dobrą robotę robią smyczki.
23.10.2022 03:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 427
Dołączył: Aug 2008
Post: #223
RE: Mychartsowy Top Robbiego Williamsa
Wierzę na slowo, ostatni raz w całości słuchałem w polskim topie, a ogólnie tylko kilka razy, zatem nie wiem co tam jest na końcu. Na początku jest tylko bit. I nie zauważyłem tam żadnego piano, kojarzę tylko perkusję i gościa czytającego tekst.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.10.2022 05:09 PM przez Miszon.)
23.10.2022 05:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 375
Dołączył: Jun 2007
Post: #224
RE: Mychartsowy Top Robbiego Williamsa
Na moje uszy to jest perkusja, a w takim wypadku przynajmniej ja o bicie mówił nie będę. Ale jest faktem, że jest najsłabszym elementem tego utworu. Gdyby była lepsza to może utwór załapałby się na moją listę.
Miszon napisał(a):Na początku jest tylko bit.
Przez pierwszych pięć sekund jest tylko piano, perkusja wchodzi w szóstej.
23.10.2022 05:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 375
Dołączył: Jun 2007
Post: #225
RE: Mychartsowy Top Robbiego Williamsa
Podczas przesłuchiwania Boomera zaczął mi się coraz bardziej podobać. Na tyle, że trafi na moją listę i załapie się pierwszy raz na głos na LP357.
30.10.2022 08:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości