Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przy muzyce o sporcie
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 026
Dołączył: Dec 2009
Post: #2981
RE: Przy muzyce o sporcie
(31.05.2022 10:56 PM)kajman napisał(a):  Ja mam nadzieję, że Nadal zostanie zmiażdżony.
No i na szczęście się nie udało, wręcz przeciwnie Icon_smile

A Nadal to świetny, sympatyczny i bardzo lubiany w Paryżu zawodnik, no i Iga go uwielbia (ciekawe, czy kiedyś uda się z mixtem) Icon_smile A to, że się nadmiernie poci, jest perfekcjonistą i zapewne pedantem i w związku z tym co chwilę ociera ten pot, cóż, nie jego wina, taka jego "uroda"...

(01.06.2022 06:22 AM)kajman napisał(a):  Hiszpania Hiszpanią, ale Nadala szczególnie nie lubię i na pewno dołożył dużą cegłę do nielubienia kraju.
Ciekawe, że identyczne zdanie mógłbym powiedzieć, zamieniając na "Serbię" i "Dżoko"...

A mecze po 21. powinny zostać zdelegalizowane. Tyczy się to zarówno tenisa, jak i LM, ale reklamodawcy zapewne się cieszą... Taki świat Icon_rolleyes

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.06.2022 09:00 AM przez neo01.)
01.06.2022 08:55 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 427
Dołączył: Aug 2008
Post: #2982
RE: Przy muzyce o sporcie
No właśnie włączyłem TV ok. 22:45 w sobotę, patrzę Liga Mistrzów jakaś przerwa. Myślę: co to, dogrywka? A to okazało sie, że dopiero druga połowa się zaczęła...
Gdyby 30 lat temu o tej porze leciały mecze, to bym żadnego nie oglądał, to ewidentne zmuszanie dzieci (i dorosłych) do zarywania nocek... Icon_confused2 .

Kilka lat temu na pewno bym kibicował Novakowi, bo nie znoszę Nadala, a Serb był mi obojętny. Teraz trochę Rafal zapunktował, a Djokovič się całkiem pogrążył.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
01.06.2022 09:27 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 026
Dołączył: Dec 2009
Post: #2983
RE: Przy muzyce o sporcie
Co do LM to tam była grubsza sprawa. Mecz opóźniony o 36 minut ze względu na problemy z kibicami, którzy chcieli wejsć z fałszywymi biletami (zresztą ponoć wielu się to udało, więc nie wiadomo, kto tam był...). Przy okazji paryscy policjanci gazowali ludzi z legalnymi biletami, rodziców z dziećmi, masakra...
A do tego wszystkiego jakieś żenujące występy pseudo-artysyczne przed samym meczem dopełniły tej degrengolady.

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.06.2022 09:39 AM przez neo01.)
01.06.2022 09:38 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 427
Dołączył: Aug 2008
Post: #2984
RE: Przy muzyce o sporcie
Uuu, to nie wiedziałem, że to taka akcja! Słyszałem tylko, że Camilla Cabello miała (słuszne) prentensje, że kibice nie słuchali jej śpiewu.
Ja tylko pierwsze 10 minut drugiej połowy widziałem, właśnie wtedy jak włączyłem, potem przełączyłem na Stranger Things.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.06.2022 10:08 AM przez Miszon.)
01.06.2022 10:06 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #2985
RE: Przy muzyce o sporcie
neo01 napisał(a):Ciekawe, że identyczne zdanie mógłbym powiedzieć, zamieniając na "Serbię" i "Dżoko"
A ja tam go lubię. Icon_lol
Jednak wczoraj było widać że siadła kondycja światowej jedynki, a Rafa wymiatał jak młody bóg.
Jeśli chodzi o późną porę, to rzeczywiście coś w tym jest, a przecież było wiadome że mecz między takimi gwiazdami spokojnie może potrwać 4 godziny.
Kiedyś spokojnie mogłem siedzieć do późna, a teraz już mam z tym lekki problem, wczoraj przy tym meczy zasypiałem wręcz chwilami...
I zauważyłem ciekawostkę, otóż wydaje mi się że Nadal bardzo się postarzał, gdy Dżoković wciąż wygląda fantastycznie. Icon_cool A przecież Hiszpan ma 36 lat i jest od Serba tylko o rok starszy. Podejrzewam, że być może i mimo wszystko ma bardziej wyeksploatowany organizm? Icon_rolleyes

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
01.06.2022 02:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
santosz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 007
Dołączył: May 2021
Post: #2986
RE: Przy muzyce o sporcie
Jak pisze neo01 Nadala raczej zawsze miałem za równego, sympatycznego gościa, przynajmniej nie słyszałem o niczym co miało by mnie do niego zrazić. Djokoviča prędzej da się nie lubić, choć pomijając słuszność czy niesłuszność jego teorii, mimo wszystko za jego odwagę mówienia rzeczy niepopularnych i pójścia pod prąd, też w sumie go lubię.

Karpie zjem!
01.06.2022 02:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
santosz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 007
Dołączył: May 2021
Post: #2987
RE: Przy muzyce o sporcie
(01.06.2022 02:34 PM)Sundrajta napisał(a):  Jeśli chodzi o późną porę, to rzeczywiście coś w tym jest, a przecież było wiadome że mecz między takimi gwiazdami spokojnie może potrwać 4 godziny.
Kiedyś spokojnie mogłem siedzieć do późna, a teraz już mam z tym lekki problem, wczoraj przy tym meczy zasypiałem wręcz chwilami...
dziś wyjątkowo nie musiałem wstawać do roboty to posiedziałem do końca, mam nadzieję jednak, że taka pora rozgrywania meczów tenisowych to nie będzie nowy trynd

Karpie zjem!
01.06.2022 02:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #2988
RE: Przy muzyce o sporcie
Iga z podglądu gry zdawałoby się bez większych problemów Icon_lol pokonała Amerykankę Jessikę Pegulę 6:3, 6:2 i awansowała do jutrzejszego półfinału, w którym zmierzy się z Darią Kasatkiną z Rosji.

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
01.06.2022 04:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #2989
RE: Przy muzyce o sporcie
Ja nie mam nic przeciwko rozgrywaniu meczów o 21:00, ale niech to będą mecze pań, które wiadomo, że zamkną się w maks 3 godziny, a nie potencjalną pięciosetówkę Icon_rolleyes

No i też niestety, znów zapomniałem o wadzie sportów takich jak tenis, czy siatkówka w usługach VOD - po samym czasie relacji można się zorientować ile było setów, więc jeśli było ich cztery, to po trzecim kończy się zabawa Icon_razz2

Ja też Nadala kiedyś nie lubiłem, choć sam do końca nie wiem czemu. Jakoś jak tak na niego patrzyłem to mi się nie podobał Icon_razz2 No i wiadomo, kibicowałem Federerowi, więc na pełną sympatię nigdy nie mógł liczyć. Na stare lata jednak polubiłem się z nim bardziej, cieszył mnie widok radości, jaką sprawił mu ostatni Australian Open.

A o meczu Igi mogę powiedzieć tylko JAZDA Icon_wink

Radio Epsilon
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.06.2022 04:44 PM przez EVENo.)
01.06.2022 04:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #2990
RE: Przy muzyce o sporcie
neo01 napisał(a):sympatyczny
Mi się jako antypatyczny, chamski i obrażający przeciwników zawodnik. Chociaż jak ostatnio go widziałem to chyba nieco złagodniał.
01.06.2022 04:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 427
Dołączył: Aug 2008
Post: #2991
RE: Przy muzyce o sporcie
Mam to samo co kajman, to taki O'Sullivan tenisa.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
01.06.2022 04:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #2992
RE: Przy muzyce o sporcie
O'Sullivan nie ma do niego startu. Ale w czasie meczu raczej zachowuje się w porządku. Poza tym Ronniego bardzo lubię.
01.06.2022 05:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 427
Dołączył: Aug 2008
Post: #2993
RE: Przy muzyce o sporcie
Tak, to ostatnie mnie właśnie od lat dziwi.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
01.06.2022 05:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #2994
RE: Przy muzyce o sporcie
Sundrajta napisał(a):A właśnie co tu komentator mówił, że Polka nie przegrała od Igrzysk w Tokio, jak ta porażka z Amerykanką była w lutym tego roku? Chyba że chodziło mu o zimowe igrzyska w Pekinie?
Tak, przed chwilą powiedział dokładnie to samo, ale tym razem był już Pekin Icon_razz2

Radio Epsilon
02.06.2022 03:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #2995
RE: Przy muzyce o sporcie
Iga przeszłaby pół drabinki, a Nadal i Zverev nie skończyli nawet drugiego seta :o

Radio Epsilon
03.06.2022 05:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 026
Dołączył: Dec 2009
Post: #2996
RE: Przy muzyce o sporcie
I już nie skończą Icon_sad
Fatalna kontuzja kostki i Zverev o kulach żegna się z turniejem! Nie tak to miało wyglądać... Icon_sad
kajman napisał(a):Mnie się jako antypatyczny, chamski i obrażający przeciwników zawodnik.
Przyznam, że kiedyś nie śledziłem tenisa tak jak w ostatnim czasie (jeśli zdarzało mi się coś oglądać, to już prędzej był to pojedynki pań), ale przynajmniej teraz takiego zachowania na pewno u niego nie ma. Wręcz przeciwnie, słyszę, że wyraża się z szacunkiem o przeciwnikach, Iga też mówi, że jest sympatyczny, potrafi z nią zagadać, zgodził się nawet na wspólny trening, więc na pewno nie gwiazdorzy Icon_smile Może być jego styl bycia trochę irytujący, ale że chamski? Prędzej Dżoko raczej taki bywa... Teraz oczywiście też ładne obrazki, przytulas ze Zvierievem i widać, że na pewno nie cieszy go takie zwycięstwo...

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.06.2022 06:35 PM przez neo01.)
03.06.2022 06:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #2997
RE: Przy muzyce o sporcie
Nie ma co, dramaturgia sięgnęła zenitu w ułamku sekundy. Nigdy wcześniej nie oglądałem czegoś takiego...

Radio Epsilon
03.06.2022 06:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 026
Dołączył: Dec 2009
Post: #2998
RE: Przy muzyce o sporcie
Ja też... Icon_sad
Jeszcze jeden cytat mi umknął:
EVENo napisał(a):Ja nie mam nic przeciwko rozgrywaniu meczów o 21:00, ale niech to będą mecze pań, które wiadomo, że zamkną się w maks 3 godziny, a nie potencjalną pięciosetówkę
Tylko, że właśnie chodzi o to, żeby na te wieczorne sesje dawać zawodników przyciągających ludzi na trybuny i przed tv, a słyszałeś wypowiedź dyr. Mauresmo, że nie ma kogo dawać na wieczorne sesje z pojedynków pań? I się w sumie nie dziwię, bo od ćwierćfinałów tylo Iga była z pierwszej 10. rankingu. Tylko że ta wieczorna sesja, która ma się rozpoczynać o 20.30 czasem jest jeszcze później, wtedy było już po 21., no i niestety, środek tygodnia, a tu panowie grają do pierwszej, czy nawet dłużej...
Myślę, że trzeba by popracować nad układaniem terminarza, chociaż nie wiem, czy da się tu wiele zrobić, bo kortów jest ile jest, a meczów chyba coraz więcej (nie wiem od kiedy są rozgrywki osób na wózkach, ale wcześniej tego nie widziałem/nie słyszałem o tym).

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.06.2022 06:53 PM przez neo01.)
03.06.2022 06:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #2999
RE: Przy muzyce o sporcie
neo01 napisał(a):przynajmniej teraz takiego zachowania na pewno u niego nie ma
Nie oglądam męskiego tenisa, więc muszę wierzyć na słowo, że już obscenicznych (przynajmniej w moim odczuciu) gestów już nie prezentuje.
Mogę dodać, że jego styl gry mi nie odpowiada. Ja się wychowałem na Federerze.
03.06.2022 07:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #3000
RE: Przy muzyce o sporcie
neo01 napisał(a):(nie wiem od kiedy są rozgrywki osób na wózkach, ale wcześniej tego nie widziałem/nie słyszałem o tym).
To jest odkąd oglądam tenisa, czyli co najmniej od 2007 roku Icon_razz2

Sesja wieczorna myślę ma przede wszystkim trafić za ocean, tam to są godziny popołudniowe. Raczej nie ma przed tym ucieczki, jeśli przynosi to zysk. Pieniądz rządzi światem.

kajman napisał(a):Mogę dodać, że jego styl gry mi nie odpowiada. Ja się wychowałem na Federerze.
Ja podobnie. Dzisiaj dodatkowo już zaczynał mnie wkurzać tym swoim przeciąganiem serwisu, ciężko się tym nie znudzić oglądając mecz na pełnym dystansie.

Radio Epsilon
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.06.2022 07:18 PM przez EVENo.)
03.06.2022 07:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości