Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przy muzyce o sporcie
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 190
Dołączył: Jul 2014
Post: #2961
RE: Przy muzyce o sporcie
Za to Iga i Hubert "programowo" i bez większych kłopotów, no i bez straty seta awansowali do trzeciej rundy. Icon_cool

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
26.05.2022 10:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 627
Dołączył: Jun 2007
Post: #2962
RE: Przy muzyce o sporcie
A największe rywalki Igi giną jak muchy. Z top 12 pozostały tylko 3, 7 i 11.
27.05.2022 06:58 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #2963
RE: Przy muzyce o sporcie
Jest w takim gazie, że chyba tylko Covid-19 mógłby ją wyeliminować.

Niestety, to wczoraj spotkało w Giro di Italia Joao Almeidę. Portugalczyk niedługo przed końcem wyścigu (w niedzielę ostatni etap) zajmował 4 miejsce, z niewielką stratą do podium. W nocy ze środy na czwartek poczuł się nieco gorzej, zrobiono test, okazał się pozytywny i zawodnik w ostatniej chwili musiał być wycofany z kolejnego etapu... Icon_frown .

Wyścig jest w tym roku bardzo ciekawy, jak zwykle zdarzają się pechowe odpadnięcia faworytów (kontuzja Simona Yatesa, zwycięzcy dwóch etapów, zatrucie pokarmowe Romana Bardeta, będącego w tamtym momencie w pierwszej czwórce, autoeliminacja Biniama Girmaya, który świętując na podium wygraną etapową... strzelił sobie korkiem od szampana w oko!), czy narodziny nowych gwiazd (Buitrago, Lopez, Girmay), tym większa szkoda, że skład podium jest już w zasadzie ustalony: trio Carapaz-Hindley-Landa ma sporą przewagę nad resztą. Ale ponieważ dzieli ich minuta z groszami, to kwestia zwycięstwa jest nadal otwarta.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.05.2022 09:15 AM przez Miszon.)
27.05.2022 09:05 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 069
Dołączył: Dec 2009
Post: #2964
RE: Przy muzyce o sporcie
Lepiej nie kracz z tym covidem, bo Iga trenowała z zakażoną czeską tenisistką, która wycofała się z turnieju.
I rzeczywiście, najgroźniejsze rywalki giną jak muchy, jest naprawdę spory kryzys w kobiecym tenisie - tylko Iga wyrasta ponad to wszystko Icon_smile

WOLNE MEDIA!!!
27.05.2022 09:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #2965
RE: Przy muzyce o sporcie
neo01 napisał(a):Iga trenowała z zakażoną czeską tenisistką, która wycofała się z turnieju
Ups, nie wiedziałem Icon_rolleyes .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
27.05.2022 12:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 992
Dołączył: Sep 2017
Post: #2966
RE: Przy muzyce o sporcie
Danka okazała się rywalką nieco trudniejszą, niż można się było spodziewać, ale nie wykorzystała swoich szans w drugim secie. Iga nadal idzie jak burza Icon_biggrin

Radio Epsilon
28.05.2022 01:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 627
Dołączył: Jun 2007
Post: #2967
RE: Przy muzyce o sporcie
A tymczasem najwyższa rozstawiona poza Igą to na obecną chwilę nr 11.
28.05.2022 04:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 190
Dołączył: Jul 2014
Post: #2968
RE: Przy muzyce o sporcie
No ale z małymi kłopotami, nasze gwiazdy przeszły. Hubertowi na pewno pomogła niedyspozycja lewego uda u Davida Goffina, bo od drugiej części drugiego seta było widać, że Belg ma problemy z nogą! I też, przynajmniej ja to widziałem, że Polak krępował się z wykorzystywaniem z premedytacją kontuzji rywala. Oby to miękkie serce nie odbiło się na naszym zawodniku później, chociaż jeśli wierzyć w karmę, powinno być wręcz przeciwnie. Icon_cool

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
28.05.2022 09:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 992
Dołączył: Sep 2017
Post: #2969
RE: Przy muzyce o sporcie
To chyba będzie długi mecz...

Edit: chociaż w tym drugim secie Chinka zapomniała jak się serwuje Icon_razz2
Edit 2: więc wezwała fizjoterapeutkę, aby jej przypomniała xD

Radio Epsilon
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.05.2022 07:23 PM przez EVENo.)
30.05.2022 07:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 190
Dołączył: Jul 2014
Post: #2970
RE: Przy muzyce o sporcie
W pierwszym secie weszła Chinka na poziom kosmiczny, no i to się odbiło w drugim, mięśnie uda odmówiły posłuszeństwa, a raczej się przepaliły!
A swoją drogą trzeba podziwiać jej psychikę, obronić pięć setboli Igi, to naprawdę wyczyn. I wszystko rozstrzygnie się w trzecim secie.

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
30.05.2022 07:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 992
Dołączył: Sep 2017
Post: #2971
RE: Przy muzyce o sporcie
Jeszcze nie dziś, ale jak dziewczyna wyrobi sobie kondycję na takie turnieje to w przyszłości może być groźna.

Iga jednak bezlitośnie wykorzystuje te słabości, sama zaczęła uderzać mocniej i celniej, teraz po prostu wbija gwoździe.

Radio Epsilon
30.05.2022 07:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 190
Dołączył: Jul 2014
Post: #2972
RE: Przy muzyce o sporcie
EVENo napisał(a):jak dziewczyna wyrobi sobie kondycję na takie turnieje to w przyszłości może być groźna
Może tak, a może nie? Już wiele widziałem takich zawodniczek, które się świetnie zapowiadały. Chociażby Danielle Collins, która w półfinale AO zdecydowanie pokonała naszą Igę, by później przegrać nieszczęśliwie w finale z Ashleigh Barty. Od tego czasu jakoś nie widzę jej w czołówkach następnych turniejów?
A właśnie co tu komentator mówił, że Polka nie przegrała od Igrzysk w Tokio, jak ta porażka z Amerykanką była w lutym tego roku? Chyba że chodziło mu o zimowe igrzyska w Pekinie? Icon_rolleyes

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
30.05.2022 08:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 069
Dołączył: Dec 2009
Post: #2973
RE: Przy muzyce o sporcie
Sundrajta napisał(a):Polka nie przegrała od Igrzysk w Tokio
To już prawie rok by był, ja tego nie kojarzę, może się przejęzyczył czy cuś.
Brawa dla Igi, chociaż gdyby Chinka była w pełni zdrowa... różnie mogło się to skończyć. Ale faktycznie zaliczyła mały falstart, natomiast z pewnością ma potencjał na ścisłą czołówkę na najbliższe lata - czy to wykorzysta? Zobaczymy. Bo kryzys kobiecego tenisa trwa w najlepsze, więc jest na pewno szansa, żeby to wykorzystać.
Teraz w ćwierćfinale 11. w WTA Begula, dalej tylko teoretycznie słabsze przeciwniczki. Nic dziwnego, że kursy na zwycięstwo Igi w turnieju są niskie, jak ponoć nigdy wcześniej na żadną zawodniczkę na tym etapie (druga w kolejności przed tym meczem w typach buków była... Chinka Icon_smile).

Zmieniając temat. Cytując Roberta Lewandowskiego z dzisiekszej konferencji: mój czas w Bayernie dobiegł końca. A co na to Bayern? Zdaje się, że uda im się pozyskać Mané, więc teraz tylko Barca musi wynaleźć skądś 50-60 mln i będzie po sprawie (problem w tym, że ogranicza ją w tym zdaje się finansowe fair play Icon_rolleyes).

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.05.2022 09:10 PM przez neo01.)
30.05.2022 09:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 992
Dołączył: Sep 2017
Post: #2974
RE: Przy muzyce o sporcie
neo01 napisał(a):kryzys kobiecego tenisa trwa w najlepsze
Bez dwóch zdań, tym bardziej brawa dla Huberta za tegoroczny występ, bo w męskim tenisie nie ma taryfy ulgowej Icon_lol

Radio Epsilon
30.05.2022 09:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 190
Dołączył: Jul 2014
Post: #2975
RE: Przy muzyce o sporcie
Tak jest, dzisiaj raczej nie miał szans wbrew opinii komentatora, który mówił że Polak nie wykorzystywał swoich szans. No ale akurat pierwszego i zwycięskiego trzeciego seta nie widziałem, stąd może moje wrażenie że Hubert był jakiś ospały i nie grał tego co lubi najbardziej.

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
30.05.2022 10:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 992
Dołączył: Sep 2017
Post: #2976
RE: Przy muzyce o sporcie
Możliwe, że "finał" turnieju panów rozgrywa się w tym momencie. Mam nadzieję, że Rafa z Novakiem nie będą jednak grali do drugiej w nocy, bo rano trzeba wstać do roboty Icon_lol

Radio Epsilon
31.05.2022 09:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 627
Dołączył: Jun 2007
Post: #2977
RE: Przy muzyce o sporcie
Ja mam nadzieję, że Nadal zostanie zmiażdżony.
31.05.2022 10:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
santosz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 033
Dołączył: May 2021
Post: #2978
RE: Przy muzyce o sporcie
(31.05.2022 10:56 PM)kajman napisał(a):  Ja mam nadzieję, że Nadal zostanie zmiażdżony.

Co Ci ci Hiszpanie zrobili? Może jakaś hiiszpańska inkwizycja Cię nawiedziła w poprzednim wcieleniu?

Karpie zjem!
31.05.2022 11:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 627
Dołączył: Jun 2007
Post: #2979
RE: Przy muzyce o sporcie
Hiszpania Hiszpanią, ale Nadala szczególnie nie lubię i na pewno dołożył dużą cegłę do nielubienia kraju.
01.06.2022 06:22 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 122
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #2980
RE: Przy muzyce o sporcie
Kto wymyślił ten mecz o 21... Wytrzymałem do 0.40. Reszta rano z odtworzenia. Na szczęście wygrał Rafa.
A jeszcze kilka lat temu wkurzały mnie jego rytuały. Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
01.06.2022 07:17 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: bear, 2 gości