Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przy muzyce o sporcie
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 070
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #2841
RE: Przy muzyce o sporcie
bardziej w Barty nawet Icon_razz

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
26.01.2022 02:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 261
Dołączył: Jun 2007
Post: #2842
RE: Przy muzyce o sporcie
To wierzysz to raczej oznacza, że przewidujesz czy może jej kibicujesz?
26.01.2022 02:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 070
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #2843
RE: Przy muzyce o sporcie
jestem pewien, ze zagra w finale. ale absolutnie jej nie kibicuję.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
26.01.2022 02:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 158
Dołączył: Jul 2014
Post: #2844
RE: Przy muzyce o sporcie
Oj to dobrze, że nie zarwałem nocy! Oglądałem na Eurosporcie powtórkę od trzeciego seta i to był obraz nędzy i rozpaczy, żadna z zawodniczek nie była w stanie utrzymać swego podania, a 12 podwójnych błędów serwisowych Polki przy piętnastu własnych gemach świadczy dobitnie o poziomie jej serwowania. I widać było, że Estonki w trzecim secie praktycznie nie było widać na korcie. Myślę że australijski upal dla kondycji 36-latki zrobił swoje. I teraz po dwóch tak ciężkich mimo wszystko meczach, już jutro czeka Igę półfinał. Na szczęście będzie rozgrywany wieczorem, ale nie byłbym zbytnim optymistą, bo po pierwsze Amerykanka Collins też raczej preferuje siłowy tenis i grała przed Świątek mecz z Francuzką Cornet, i w drugim secie to był spacerek dla niej... Icon_twisted

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
26.01.2022 04:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 30 981
Dołączył: Dec 2014
Post: #2845
RE: Przy muzyce o sporcie
kajman napisał(a):Oglądać sport z odtworzenia? No nie, kompletnie nie dla mnie.
tu się zgodzę, uchodzi gdzieś ten czar
26.01.2022 05:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 413
Dołączył: Aug 2008
Post: #2846
RE: Przy muzyce o sporcie
Chyba żę się nie zna wyniku. Ja często oglądam wyścigi kolarskie (skróty lub nagrane ostatnia godzina-dwie) wieczorem.

Zresztą - mecz Polska-Niemcy za Nawałki oglądałem 3,5 raza (leciały powtórki, szczególnie w covidowym zamknięciu jak nie było meczów) i za każdym razem byłem zaskoczony i ucieszony, że tym razem nie przegraliśmy Icon_razz Icon_lol .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
26.01.2022 05:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 978
Dołączył: Sep 2017
Post: #2847
RE: Przy muzyce o sporcie
Miszon napisał(a):Chyba żę się nie zna wyniku.
No tak, to jedyna rozsądna opcja.

Na Igrzyska na przykład musiałbym specjalnie brać urlop żeby wszystko zobaczyć. A tak, Tokyo się skończyło, a ja jeszcze przez miesiąc nadrabiałem niektóre rozstrzygnięcia Icon_biggrin I w takim przypadku im mniej startuje Polaków, tym lepiej, bo żeby natknąć się na spoiler dotyczący wyniku hokeja na trawie to naprawdę trzeba chcieć Icon_razz2

Radio Epsilon
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.01.2022 05:31 PM przez EVENo.)
26.01.2022 05:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 30 981
Dołączył: Dec 2014
Post: #2848
RE: Przy muzyce o sporcie
nie przekonaliście mnie, zawsze może bowiem coś się zdarzyć co na pierwsze strony gazet trafi
26.01.2022 05:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 413
Dołączył: Aug 2008
Post: #2849
RE: Przy muzyce o sporcie
Kupujesz gazety?

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
26.01.2022 05:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 30 981
Dołączył: Dec 2014
Post: #2850
RE: Przy muzyce o sporcie
hehe, tak się mówi(ło) Icon_lol
26.01.2022 06:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 978
Dołączył: Sep 2017
Post: #2851
RE: Przy muzyce o sporcie
No ja tak miałem z nienormalnym konkursem na normalnej skoczni. W pracy byłem do 22 i chciałem se zobaczyć po robocie, ale Kubacki odwalił coś takiego, że wszyscy w pracy o tym mówili. Chociaż nikt nie widział, na eremefie usłyszeli. Szlag mnie miał wtedy jasny trafić.

Radio Epsilon
26.01.2022 06:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 261
Dołączył: Jun 2007
Post: #2852
RE: Przy muzyce o sporcie
Miszon napisał(a):Chyba żę się nie zna wyniku.
Mimo wszystko to nie dla mnie. Jeżeli nie mogę oglądać to sprawdzam wynik, a jeżeli nie sprawdzam to oznacza, że mi na tej wiedzy nie zależy i nie mam po co oglądać. Pewnie to dlatego, że interesuje mnie przede wszystkim wynik, a niewielkie ma dla mnie znaczenie jak został osiągnięty.
26.01.2022 06:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 413
Dołączył: Aug 2008
Post: #2853
RE: Przy muzyce o sporcie
To podejście jest całkiem dobre w przypadku zawodów, które są nudne lub wiemy że czytanie wyniku czy relacji jest ciekawsze od oglądania spotkania Icon_razz .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
26.01.2022 06:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 978
Dołączył: Sep 2017
Post: #2854
RE: Przy muzyce o sporcie
(26.01.2022 06:28 PM)Miszon napisał(a):  To podejście jest całkiem dobre w przypadku zawodów, które są nudne lub wiemy że czytanie wyniku czy relacji jest ciekawsze od oglądania spotkania Icon_razz .

Czyli kolarstwo Icon_mrgreen

Radio Epsilon
26.01.2022 06:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 413
Dołączył: Aug 2008
Post: #2855
RE: Przy muzyce o sporcie
EVENo napisał(a):Czyli kolarstwo
Nie, w kolarstwie akurat oglądanie wyników jest nudne Icon_smile2 , za dużo dzieje się w trakcie (no, chyba że to jest płaski etap wieloetapowego wyścigu - wystarczy obejrzeć ostsatnie 5-10km).
Pasuje idealnie siatkówka: zawsze jak czytam relację (także na żywo), to się pasjonuję, a jak oglądam jak grają, to zasypiam - dziwny przypadek.
Może też być polska liga piłkarska.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
26.01.2022 06:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 261
Dołączył: Jun 2007
Post: #2856
RE: Przy muzyce o sporcie
Miszon napisał(a):To podejście jest całkiem dobre w przypadku zawodów, które są nudne lub wiemy że czytanie wyniku czy relacji jest ciekawsze od oglądania spotkania
Czytanie wyniku dla mnie jest zawsze ciekawe niż oglądanie zawodów po fakcie. W wielu dyscyplinach też ciekawsze niż oglądanie na żywo.
26.01.2022 06:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 158
Dołączył: Jul 2014
Post: #2857
RE: Przy muzyce o sporcie
thestranglers napisał(a):tu się zgodzę, uchodzi gdzieś ten czar
Mecz na żywo, realnie też ma mawet kilkunastosekundowy poślizg...
Miszon napisał(a):i za każdym razem byłem zaskoczony i ucieszony, że tym razem nie przegraliśmy
Icon_lol
Miszon napisał(a):Może też być polska liga piłkarska.
Tu się mogę zgodzić, bo oglądanie skrótów spotkań jest o wiele bardziej emocjonujące.

A wczoraj jeszcze o meczu Igi chciałem napisać, że gdyby zamiast Kanepi była Sabalenka, to Polki w tym turnieju już raczej by nie było! Icon_twisted
A tak wciąż walczy o finał. W pierwszym secie jednak wróciły stare błędy, Świątek została trzy razy przełamana i nawet to że sama dwa razy dokonała tego przy serwisie Danielle, nie pomogło.

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
27.01.2022 01:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 004
Dołączył: Dec 2009
Post: #2858
RE: Przy muzyce o sporcie
W drugim secie nie jest niestety lepiej Icon_sad
No nic, to i tak spory sukces moim zdaniem. A potem French Open, turniej w Rzymie, czyli nawierzchnie, które bardziej jej leżą i liczę, że będzie jeszcze lepiej...

WOLNE MEDIA!!!
27.01.2022 01:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 158
Dołączył: Jul 2014
Post: #2859
RE: Przy muzyce o sporcie
Tak źle serwującej Polki nie widziałem dotąd, to cud że w turnieju zaszła tak daleko! Widocznie ma inne argumenty, którymi ostatecznie pokonywała wcześniejsze rywalki. Niestety tym sposobem gry coraz bardziej przypomina Agę Radwańską, której jak pamiętamy, nie udało się wygrać żadnego turnieju Wielkiego Szlema.
Aż zdziwiłem się, że Iga wygrywając losowanie nie zrezygnowała z prawa do pierwszego serwisu. Icon_lol
W pierwszym secie jeszcze Polka wróciła ze stanu 0:4 odrobiła na 4:6, ale w drugim już jest raczej pozamiatane...
Dla mnie to nawet lepiej że łomot dostaje w półfinale, bowiem w finale z Ashleigh Barty nie miałaby szans! Australijka w całym turnieju tylko raz została przełamana i rzecz jasna nie przegrała (jeszcze) seta, więc Iga naprawdę nie miałaby żadnych argumentów, by z nią wygrać. I taką porażkę byśmy bardziej pamiętali i z całą pewnością bardziej by bolała niż ta teraz z Amerykanką Collins. Chytry

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
27.01.2022 01:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 261
Dołączył: Jun 2007
Post: #2860
RE: Przy muzyce o sporcie
Sundrajta napisał(a):której jak pamiętamy, nie udało się wygrać żadnego turnieju Wielkiego Szlema
No ale Świątek to się już udało.
27.01.2022 01:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości