Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przy muzyce o sporcie
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #2801
RE: Przy muzyce o sporcie
Teraz czytam, że Zieliński w ogóle nie miał kontroli dopingowej: na IO dlatego, że ma ją tylko grupa A (pierwsza ósemka), a w trakcie przygotowań dlatego, że nie wiadomo gdzie był. Oficjalnie trenował z bratem w Osetii Płd. ale nie mial żadnych wpisów w paszporcie że wyjeżdża do Rosji (mówił że zgubił paszport i dlatego ma nowy), a jak tam pojechali kontrolerzy z WADA, to podobno akurat "wyszli na dwudniową wyprawę w góry"...
Wygląda to na przekręt...

Dodam, że jako brązowy medalista olimpijski dostanie nagrodę 50tys. zł. Całe szczęście nie dostanie emerytury olimpijskiej, bo miał ponaddwuletnią dyskwalifikację (4 lata od Rio, został też wtedy wyrzucony z klubu i armii).

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
24.12.2021 10:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #2802
RE: Przy muzyce o sporcie
Miszon napisał(a):Teraz czytam, że Zieliński w ogóle nie miał kontroli dopingowej: na IO dlatego, że ma ją tylko grupa A (pierwsza ósemka)
Poziom absurdu wywaliło poza skalę.

Radio Epsilon
24.12.2021 11:20 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #2803
RE: Przy muzyce o sporcie
A właśnie mi się tak wydawało, że udowodnili mu doping przy innej okazji. No to rzeczywiście, żenada poziom kosmosu.

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.12.2021 12:05 PM przez neo01.)
24.12.2021 12:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 511
Dołączył: Nov 2008
Post: #2804
RE: Przy muzyce o sporcie
"Modlę się z wami aby nigdy się nie poddawać, nigdy nie tracić nadziei, nigdy nie wątpić. Nie lękajcie się".

Wypier*alaj portugalski hipokryto.
Wstyd mi, że tyle razy go w różnych dyskusjach broniłem. Ale ja zawsze byłem naiwny.
(I trochę śmieszne, że rok temu Boniek nie chciał zwalniać Brzęczka w grudniu bo nie zwalnia się ludzi przed wigilią, a ten odstawia taki numer w samym środku świąt. )
26.12.2021 05:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #2805
RE: Przy muzyce o sporcie
Cóż, pokazał nam miejsce w szeregu.
I pewnie się nie dogadywał z Kuleszą, zmiana prezesa myślę miała na to wpływ.
Ogólnie: nic dobrego z jego zatrudnienia nie wynikło. Bilans ma fatalny, nic nie poprawił, a jeszcze popsuł.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
26.12.2021 06:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #2806
RE: Przy muzyce o sporcie
Hah, niezły kabaret się zrobił. Chytry 2 razy traci?
https://weszlo.com/2021/12/28/sensacyjny...na-lodzie/
Icon_lol

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
28.12.2021 03:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #2807
RE: Przy muzyce o sporcie
I oby tak się stało. Tak czy inaczej siwy bajerant, jak go określa M. Pol, już od jakiegoś czasu chciał uciec i czekał tylko na nadarzającą się okazję. Ta mu nie wypali, weźmie inną ofertę.
A tak na marginesie, może i Weszło dociera do ciekawych informacji i pisze o piłce interesująco, ale poziom raczej nie wyższy niż na innych portalach (pomijając literówkę, trudno zrozumieć dlaczego najpierw "Flamengo rezygnuje z Sousy i skupia się na rozmowach z Jorge Jesusem", by następnie z niego zrezygnować, wrócić do Sousy, na co JJ miałby być wściekły i teraz znowu mają na niego postawić?).

WOLNE MEDIA!!!
28.12.2021 04:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #2808
RE: Przy muzyce o sporcie
Przyznam że też całe zamieszanie nie zostało jak dla mnie wystarczająco dobrze wyjaśnione, zwłaszcza że nie siedzę w temacie.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
28.12.2021 04:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 511
Dołączył: Nov 2008
Post: #2809
RE: Przy muzyce o sporcie
Im dłużej o tym wszystkim myślę tym bardziej jestem pewny, że ten cyrk ze składem na Węgry to był celowy sabotaż. Był pewny, że gdy przegra i zepchnie nas do drugiego koszyka w barażach, to Kulesza nie wytrzyma. Przeliczył się.

Jakiś czas temu znalazłem dobry wpis na twitterze (nie pamiętam niestety autora) o tym, jak mógł wyglądać jego dzień "pracy". Pobudka pewnie koło 9, kawa z ekspresu za kilka tysięcy euro, szybkie sprawdzenie internetu, potem jakiś spacer po portugalskiej plaży albo siłownia, na obiad owoce morza, sprawdzić czy Kulesza nie dzwonił i fajrant. I cyk, 70 000 euro co miesiąc, a drugie tyle dla jego przydupasów.

Przecież on poza zgrupowaniami nie utrzymywał w ogóle kontaktu z zawodnikami. Czasem gdzieś do kogoś dla picu pojechał, zrobił sobie zdjęcie i to wszystko. Myślę, że prawdziwe szambo wybije jak kadrowicze przemówią, a kiedyś przecież będą musieli.

Nie wiem jak można było mu na tyle pozwolić. Na takie ostentacyjne lekceważenie kraju, w którym zarabia. Liga jest jaka jest, ale jakoś Leo potrafił z niej wyłowić kilka perełek - jasne, miał też parę spektakularnych wtop, ale przynajmniej próbował. Jeździł na mecze, spotykał się z trenerami, prowadził pokazowe treningi dla dzieciaków (sam jeden z takich treningów miałem przyjemność obserwować). Żył tutaj, mieszkał, interesował się tym, co się o nim pisze i mówi (co ostatecznie go zgubiło). Znał mentalność, charakter, wszystkie uwarunkowania.

A ten siwy bajerant pewnie nigdy nie przeszedł się sam warszawską ulicą, nie wie jak smakuje żurek, nigdy nie obejrzał "Znachora". Nie wie, jak wygląda Giewont, Hel czy Licheń. Woli te swoje żółte lizbońskie złomy od nowoczesnych warszawskich niskopodłogowców. A jak ktoś nigdy nie był w Świebodzinie to nic dziwnego, że kusi go Rio.

Wycieranie sobie mordy papieżem, w wigilię wrzucenie na media społecznościowe zdjęcia z Fatimy (teraz okazuje się, że właśnie w Fatimie dogadał się z tymi brazylijskimi naiwniakami). Wielki katolik, który w drugi dzień Bożego Narodzenia dzwoni do swojego szefa z życzeniami świątecznymi (rychło w czas), a po chwili informuje go, że chce odejść. I nawet nie da się go wywieźć na furze gnoju, no bo go tu kur*a nie ma.
neo01 napisał(a):Weszło dociera do ciekawych informacji i pisze o piłce interesująco, ale poziom raczej nie wyższy niż na innych portalach
odkąd Stanowski wszedł w Kanał Sportowy, to jest tam dramat, dzieciarnia poszła w formaty wideo, a czytać - poza Leszkiem Milewskim - nie ma tam już kogo. Często jest jakieś ciekawy tytuł, a pod nim 4 zdania, z czego 2 z błędem.
Jeśli chodzi o tę telenowelę to polecam śledzić Tomka Cwiakalę - zna portugalski i jest świetnie zorientowany w temacie, nagrał nawet filmik po portugalsku dla brazylijskich kibiców i dziennikarzy z historią dezertera.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.12.2021 08:08 PM przez bear.)
28.12.2021 07:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #2810
RE: Przy muzyce o sporcie
bear napisał(a):nigdy nie obejrzał "Znachora"
Rozwaliło mnie to Icon_lol .
bear napisał(a):Nie wie, jak wygląda Giewont, Hel
W sumie ja też nie.
A w Licheniu byłem w 1990 lub 1991, pewnie się sporo pozmieniało od tego czasu.
bear napisał(a):jak ktoś nigdy nie był w Świebodzinie
A tu akurat byłem Icon_smile2 .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
28.12.2021 07:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #2811
RE: Przy muzyce o sporcie
No dobrze, bear, wylałeś pomyje, nie Ty pierwszy, ale powstaje pytanie kto mu na to wszystko pozwolił i komu zawdzięczamy taką opinię o naszej reprezentacji, bo przecież piękny Paulo w ciemno nie szedł.
28.12.2021 08:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #2812
RE: Przy muzyce o sporcie
Ciekawe, Maryna Gąsiennica-Daniel już 3 raz z rzędu zajęła 6 miejsce w zawodach PŚ w slalomie gigancie!

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
11.01.2022 12:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #2813
RE: Przy muzyce o sporcie
O proszę, a ja jeszcze ani razy tych zawodów nie obejrzałem! Icon_redface

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
11.01.2022 12:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #2814
RE: Przy muzyce o sporcie
Swoją drogą, wychodzi na to, że jest ona na razie naszym najlepszym sportowcem zimowym. No chyba że Stoch był więcej niż raz w top6?

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
11.01.2022 01:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #2815
RE: Przy muzyce o sporcie
Małysz zdobył 4 razy puchar świata, Kamil był 4 razy w pierwszej trójce, dalej nie wiem. Poza tym jeszcze Justyna przecież.
Z tym najlepszym polskim sportowcem zimowym to grubo pojechałeś Icon_smile

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.01.2022 01:56 PM przez neo01.)
11.01.2022 01:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #2816
RE: Przy muzyce o sporcie
Małysz w tym sezonie nie startował, przecież w 2011 skończył karierę Icon_lol . Kowalczyk też od dawna nie startuje, więc nie wiem o co chodzi.
Stoch raz był na podium, nie wiem czy jeszcze udało mu się w szóstce być, nie śledziłem początku sezonu dobrze. Wiem, że niedawne 7 miejsce Żyły jest jego najlepszym wynikiem.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.01.2022 02:00 PM przez Miszon.)
11.01.2022 01:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #2817
RE: Przy muzyce o sporcie
Aa, o to chodziło Icon_smile
Więc Kamil w tym sezonie jest w bardzo słabej formie, jak i cały nasz team, ale ponoć wraca do formy teraz. O top 6 póki co nie ma co mówić.

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.01.2022 02:11 PM przez neo01.)
11.01.2022 02:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #2818
RE: Przy muzyce o sporcie
Teraz wiem że bez formy, pytanie czy na początku sezonu miał lepsze od niej wyniki? Raz tak, ale czy więcej?

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
11.01.2022 02:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #2819
RE: Przy muzyce o sporcie
Raczej od początku sezonu są wszyscy bez formy, ale aż tak dokładnie nie śledziłem. Myślałem, że pierwszej szóstki w ogóle jeszcze nie było, a już 3 razy to jestem prawie pewien.

WOLNE MEDIA!!!
11.01.2022 02:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #2820
RE: Przy muzyce o sporcie
Sprawdziłem - jednak jest lepszy, miał miejsca 5, 8, 3 (z wysokich też 11).

Ale Maryna mniej startowała (opuściła kilka zawodów z powodu koronawirusa), miała miejsca: 11, 29, 37, 37, 6, 6, 6. Ale te miejsca poniżej 20 to w supergigancie.
Trzy razy szóste z rzędu!!
Uu, ciekawie przed IO.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.01.2022 02:26 PM przez Miszon.)
11.01.2022 02:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości