Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przy muzyce o sporcie
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #61
 
no i niestety było ciężko. Ja widziałem tylko pierwszy set i miałem nadzieję... Szkoda, ale i tak za I i II rundę WIELKIE DZIĘKI!!!
A teraz ... operacja PEKIN 2008 Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
30.09.2007 08:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #62
 
Z tą operacją Pekin będzie ciężko. Mamy tylko turniej w styczniu, z któego awansuje jedna drużyna...

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
30.09.2007 09:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #63
 
A może stworzyć osobny wątek dla miłośników ryb pod tytułem przy muzyce o szprocie?
07.10.2007 11:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #64
 
Hamilton czy Alonso? A moze Raikonen? Nie pytam kto uwazacie ze wygra, ale kto chcielibyscie zeby wygral. Jesli chodzi o mnie to zdecydowanie Alonso albo ewentualnie Raikkonen Icon_exclaim Oby nie ta cholerna swieta krowa Hamilton. Dzis po raz n-ty w sezonie uniknal kary, bo jest pupilkiem Rona Dennisa Icon_evil . Jakby byl taki dobry, to by nie potrzebowal na kazdym kroku pomocy sedziow!
A-LON-SO! RAI-KKO-NEN!
19.10.2007 11:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #65
 
^^^^^^^Popieram! Icon_smile2
20.10.2007 09:36 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #66
 
Już McLaren zrobi wszystko, żeby Hamilton ruszył z 1 lub 2 miejsca na starcie Icon_evil
A tu wypowiedź Kubicy po ostatnim wyścigu w którym jechał być może po zwycięstwo:
http://www.sport.pl/moto/1,78995,4554566.html :roll:

.
20.10.2007 01:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #67
 
Czuję, że Hamilton nie wygra. Stare wygi już się postarają, żeby się "zagotował". Icon_smile2
21.10.2007 02:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #68
 
Czekam na wyniki, więc krótko i na temat:


RAIKKONEN Icon_exclaim Icon_exclaim Icon_exclaim Icon_exclaim Icon_exclaim Icon_exclaim Icon_exclaim

Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
21.10.2007 09:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #69
 
KIMIIIIIIII Icon_exclaim Icon_exclaim Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
alez emocje! alez wyscig! alez sezon Icon_exclaim
alez... radosc Icon_mrgreen Icon_exclaim

i wielkie brawa dla Roberta za bardzo dobry wyscig i znakomity sezon Icon_exclaim
22.10.2007 02:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #70
 
a to jeszcze ... nie koniec Icon_frown
Podobno m.in BMW lało za ... ciepłe paliwo do zbiorników i grozi im dyskfalifikcja !!!
I Hamilton będzie mistrzem Icon_frown Jeśli tak będzie to chyba sobie daruję oglądanie tego "sportu" w przyszłym sezonie.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
22.10.2007 09:40 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #71
 
Gary napisał(a):Czuję, że Hamilton nie wygra. Stare wygi już się postarają, żeby się "zagotował".
No i się zagotował Icon_lol

.
22.10.2007 11:18 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #72
 
stavanger napisał(a):No i się zagotował
ale raczej nie on tylko paliwo u konkurencji. Nie wiem czy ktoś może mi powiedziec czy w poprzednich latach też były takie przekręty? Nie chodzi mi tu o to paliwo ale tak jak czytam to za podobne przewinienia jeden Icon_wink2 nie jest karany a inni tak...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
22.10.2007 12:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #73
 
Jasne, że młody się zagotował, bo jest cienki jak baton. Jak BMW zrobi w następnym sezonie kolejny postęp, to będzie wąchał dym za Kubicą. Icon_mrgreen
Prawdziwa F1 to taka jak walka Kubicy z Massą jeden drugiego wywoził poza tor, ale nie skoczyli sobie do gardeł tylko podali sobie ręce. Hamilton w pierwszym sezonie dał sobie przylepić łatkę beksy i lalusia, więc mu nie zazdroszczę w przyszłej karierze. Szkoda, że tacy goście wchodzą do F1, a wypadają tacy co mają jaja jak np. Juan Pablo Montoya. Najważniejsze, że na koniec sprawiedliwości stało się zadość i Kimi wygrał. Icon_biggrin3
24.10.2007 08:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #74
 
Gary napisał(a):Jasne, że młody się zagotował, bo jest cienki jak baton.
dżenson? Icon_lol
Gary napisał(a):Najważniejsze, że na koniec sprawiedliwości stało się zadość i Kimi wygrał. Icon_biggrin3
a najbardziej mi sie podobalo, ze frajer na wlasne zyczenie przegral, bo sam zastopowal samochod Icon_lol
24.10.2007 11:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #75
 
ku3a napisał(a):dżenson? Icon_lol
Icon_lol

Nie no mam nadzieję, że nie odbiorą tych punktów Kubicy i nic się nie zmieni w klasyfikacji, bo to by była parodia, a nie sport.
A wracając do Hamiltona to najszczęśliwszą osobą po zwycięstwie Raikonena podejrzewam, że był Alonso. Icon_mrgreen
24.10.2007 11:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #76
 
Gary napisał(a):bo to by była parodia, a nie sport.
to byloby po prostu zenujace
Gary napisał(a):A wracając do Hamiltona to najszczęśliwszą osobą po zwycięstwie Raikonena podejrzewam, że był Alonso. Icon_mrgreen
jaki byl szczesliwy na podium Icon_mrgreen
25.10.2007 12:01 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #77
 
Polska po remisie z Serbią wychodzi z 1 miejsca w grupie, nie wiem jak grały nasze orły, gdyż w tym czasie obserwowałem jak Chorwaci wyrzucają za burtę Anglików Icon_razz

.
21.11.2007 11:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #78
 
nasze pierwsze miejsce oczywiscie cieszy mnie przeogromnie Icon_exclaim Icon_exclaim Icon_exclaim
ale nie zakwalifikowanie sie Anglii rowniez Icon_mrgreen
o kurde, widze, ze nawet na 2:2 wyrownali w pewnym momencie Icon_razz
22.11.2007 12:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #79
 
Polska - Włochy 3:0 Icon_exclaim Icon_biggrin3
Przezornie nie oglądałem jak się dowiedziałem, że jest 2:0 w setach i 21:18 w trzecim. Wczoraj zacząłem oglądać jak było 2:1 dla Polaków i 19:15 w czwartym secie i przegrali! Icon_cry
08.01.2008 08:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #80
 
wczoraj ja na szczescie tylko sluchalem telewizora wlaczonego w drugim pokoju. Bo inaczej to bym sie ostro wkurzyl, ze stracilem tyle czasu... Za to dzisiejszy wynik mnie zszokowal Icon_smile2.
08.01.2008 08:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości