Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przy muzyce o sporcie
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #41
 
tak, na siatke sie mocno nastawiam. Teraz jestesmy tacy silni, ze duzym rozczarowaniem bedzie jak przegramy. Fajnie, ze te sukcesy sa powtarzalne, a nie ze to sa pojedyncze wybryki.
jesli chodzi o U-20 to i tak zalozenia byly takie, zeby wyjsc w grupy i to juz bedzie dobrze. Jak przegraja z Argentyna, to nikt nie bedzie im mial tego za zle. No chyba ze 1:6...
11.07.2007 05:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #42
 
Czy ktoś wystawił swoje drużyny w konkursie "Gazety Wyborczej" - "Wygraj Ligę" :?:
Bo ja wystawiłem ich 5. Może jeszcze kilka obstawię. Icon_smile2
27.07.2007 10:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #43
 
juz kilka lat w to nie gram, nawet nie wiedzialem, ze to jeszcze jest.
swego czasu bardzo lubilem Ad-Ama, ale zlikwidowali Icon_frown.
27.07.2007 11:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #44
 
Ostatnio nie było "Wygraj Ligi", ale teraz znowu jest. Przez Internet to jest bardziej wygodne, niż te kupony i smsy. Icon_smile2 Najlepszy wynik osiągnąłem w "Wygraj Euro 2004". Moja najlepsza drużyna zajęła dwieście-któreś miejsce. Icon_lol

W Ad-Ama niestety nie grałem.
27.07.2007 11:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #45
 
Gary napisał(a):Przez Internet to jest bardziej wygodne, niż te kupony i smsy.
w papierowej edycji grałem parę lat temu a teraz nawet nie wiedziałem że jest możliwość przez net Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
27.07.2007 11:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #46
 
Mój największy sukces w Wygraj Ligę to miejsce w pierwszej setce w jednej z kolejek,
grałem od II edycji, wtedy wysyłało się jeszcze kupony naklejane na kartki pocztowe, bez możliwości zmian przez całą runde
Słyszałem, że od tego sezonu WL wraca, ale i tak zapomniałem ustawić skład Icon_confused

.
28.07.2007 11:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #47
 
zawsze można w trakcie się zgłosić. Icon_wink2 Szczerze mówiąc to nie mam rozeznania w naszych ligowcach i po każdej kolejce będę z pewnością sporo zmian dokonywał. Icon_smile2
29.07.2007 12:36 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #48
 
Robił się OT, więc przeniosłem dyskusje do bardziej odpowiedniego wątku, żeby nie zaśmiecać Prz_ zaległych notowań Icon_cool2

ku3a napisał(a):
stavanger napisał(a):Podziękowania dla sąsiadujących z naszym namiotem kibiców Legii, którzy przyczynili się do takiego stanu rzeczy (sorry Ku3a).
wiesz, sa jeszcze inne rzeczy zwiazane z bandytami ktorzy chodza w szalikach Legii, z ktorymi mam nadzieje mnie nie wiazesz.
No oczywiście, że nie wiąże Icon_smile2 znam wielu Warszawiaków (też kibiców) i wszystko jest OK Icon_smile2

nie chce tylko wiedziec co by było gdyby oni dowiedzieli sie ze jestesmy z Poznania, wcześniej niż 3 godziny przed wyjazdem :roll:
ku3a napisał(a):pozdrowienia dla Lecha, powodzenia! Icon_smile2
Pozdrowienia dla Ciebie i kibiców Legii (tych prawdziwych)

.
11.08.2007 12:30 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #49
 
Ja grałem we wszystkich poprzednich edycjach z wyjątkiem jednej (na początku w "Wygraj Ligę", a potem w "Piłkarzyki"), ale tym razem, mimo że się zarejestrowałem, nie wystawiłem nawet drużyny na pierwszą kolejkę. Głównie z braku czasu, bo konkurs rozpoczął się na kilka dni przed moim wyjazdem nad morze.
Wielkich sukcesów nigdy nie osiągnąłem (chyba najwyżej byłem w trzecim lub w czwartym tysiącu na koniec edycji), ale w rodzinie mam już jedno trofeum, bo mój tata zajął w jednej z edycji pierwsze miejsce Icon_exclaim

Nie dziwię się wcale zainteresowaniem tą grą na tym forum, bo to w sumie taka listowa zabawa Icon_wink2 Lista transferowa, lista rankingowa itd. Icon_mrgreen

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
11.08.2007 12:56 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #50
 
tylko przez te smsy zabawa straciła swój urok. Co z tego, że co kolejkę mogę wpuszczać na boisku swoich rezerwowych piłkarzy, skoro muszę wysłać smsa po kod.
11.08.2007 01:01 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #51
 
mrsap napisał(a):ale w rodzinie mam już jedno trofeum, bo mój tata zajął w jednej z edycji pierwsze miejsce Icon_exclaim
wow! gratulacje!
ja jesli dobrze pamietam raz zmiescilem sie w tysiacu
11.08.2007 09:50 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #52
 
Mój największy sukces to 91 miejsce w jednej z kolejek, tylko akurat wtedy w gazecie zamiast setki opublikowali tylko 50-tke Icon_evil

.
11.08.2007 11:12 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #53
 
Michał Przysiężny w 1 rundzie US Open, pokonał Łukasza Kubota Icon_wink2 w 3 setach.
Można iść spać. Icon_smile2

.
26.08.2007 01:26 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #54
 
Temat trochę poupadł a tu ZŁOTKA weszły do półfinału ME !!! Icon_smile2

Mam dwa pytanka:
1. Wynik Polska - Serbia
2. Miejsce Polek

Moim zdaniem
1. 3:1
2. 1 Icon_smile2

licze na Wasze głosy Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
28.09.2007 09:53 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #55
 
1. 3:0
2. oczywiście 1 miejsce Icon_biggrin3

.
28.09.2007 10:42 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #56
 
poprzedni mecz z Serbkami poszedl gladziutko, wiec mam nadzieje, ze i teraz wygraja i juz wszystko mi jedno ile. Dobrze, ze w ostatnich trzech meczach graly tylko 10 setow, w ostatecznym rozrachunku w finale (wierze, ze w nim beda) to moze juz grac pewna role. Nie chce typowac na ktorym beda miejscu, ale bardzo mocno trzymam kciuki!
28.09.2007 12:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #57
 
1. 3:2
2. 1
28.09.2007 07:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #58
 
No mam nadzieję że Polki nie przystąpią zbyt rozluźnione do tego meczu. Tamta gładka wygrana aby im nie namieszała w głowach.

Typuję 3:1 dla naszych pań a w finale jakoś mi przeczucie podpowiada że będą 2...ale obym się mylił Icon_wink

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
29.09.2007 11:45 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #59
 
No i niestety jutro będziemy walczyć o 3 miejsce z rosjankami Icon_neutral2

.
29.09.2007 09:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #60
 
A z takim graniem co dzisiaj to będzie ciężko... Icon_frown Icon_neutral2 Icon_confused2 Icon_confused Icon_mad Icon_cry :roll:

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
29.09.2007 09:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości