Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przy muzyce o sporcie
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Cytat:to tego ja nie pamietam, ale pamietam jak Legia przegrala tyle z Bayernem Monachium...
Ja za to ten mecz wtedy oglądałem i może faktycznie Legia strzeliła 3, ale straciła chyba 2 bramki więcej. Icon_wink2
A propo Legii to pamiętam dramatyczny dwumecz z Interem. Na Łazienkowskiej było 3:2 dla Legii i chyba Inter tę drugą strzelił w końcówce meczu, natomiast w rewanżu mecz życia rozegrywał Kazimierski w bramce Legii. Niestety przepuścił ten jeden jedyny strzał, o ile dobrze pamiętam Pietro Fanny (my mówiliśmy na niego Wanna Icon_lol ) i Legia niestety odpadła. A mecz w Mediolanie był dramatyczny. W Legii grali wtedy bliźniacy Sikorscy: Andrzej i Witold. I prawdopodobnie obaj dostali po żółtej kartce, ale sędzia chyba się pomylił i temu drugiemu wlepił czerwoną kartkę, czy jakoś tam. Może na codzień to Legii nie kibicowało się, ale w pucharach jak najbardziej. Icon_smile2
ku3a napisał(a):Niemcy i Anglia.
No to jest od kiedy pamiętam dwójka najbardziej nielubianych przeze mnie. Choć Niemcy to absolutny numer 1. Icon_evil Choć na ostatnich mistrzostwach naprawdę grali nieźle i bym im kibicował, gdyby nie przekręcili Argentyny (tzn. sędziowie : brak ewidentnego rzutu karnego dla Argentyny i brak czerwonej kartki za brutalny faul na bramkarzu Klose Icon_evil ). W ogóle to poza Polską to Argentyna jest moim number 1, a na 2 miejscu oczywiście od ery Van Bastena i Gullita - Holandia. Icon_biggrin3
28.06.2007 09:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Gary napisał(a):Ja za to ten mecz wtedy oglądałem i może faktycznie Legia strzeliła 3, ale straciła chyba 2 bramki więcej. Icon_wink2
Dżizas, oczywiscie, ze tak! Icon_redface2
Gary napisał(a):a na 2 miejscu oczywiście od ery Van Bastena i Gullita - Holandia. Icon_biggrin3
no ba, pewnie ze tak! Icon_mrgreen
van Basten, Gullit, Rijkaard... Ech...
28.06.2007 09:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 375
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
To szczególnie ostatnio mój ulubiony sposób oglądania sportu. Dzisiaj na przykład słuchawki na uszach i przesłuchuje mój zestaw do tutejszej listy i piszę na forum jednym, drugim, trzecim. Od czasu do czasu lookam w telewizorem i widzę końcówkę drugiego gema Radwańskiej. Więc przerzut z t na t i muzyka leci, a ja patrzę i się delektuję. Nie wiem, czy ktoś widział jeszcze ten mecz (byli tacy na pewno), ale tym nie widzącym powiem jedno: nie wierzę w kontuzję Muller. Pierwszy set ją zniszczył, zniknęła na leczenie, ale w drugim miała po prostu dosyć i wykorzystała okazję, żeby z względnym honorem odejść. Agnieszka po prostu robiła co chciała. A jedno zagranie powinna wejść do klasyki jako szczyt perfidii: lob na końcową linię, uderzenie tuż za siatkę i zaraz potem drugi lob na końcową linię. Niemka już nawet nie próbowała wracać. Jeżeli zagra na takim poziomie w kolejnej rundzie, to absolutnie może ostro zawalczyć.
29.06.2007 01:19 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 375
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
ku3a napisał(a):
stavanger napisał(a):A Agnieszka Radwańska zagra w III rundzie Wimbledonu z rozstawioną z numerem 5 rosjanką Kuźniecową. Icon_exclaim
po pierwsze jest chyba w znakomitej formie, wiec moze pokusi sie o wielka niespodzianke... (choc dzisiaj Niemka raczej nie byla w pelni zdrowia), a po drugie wazne, ze w ogole zagra w trzeciej rundzie! Rewelacja!
Też nie byłbym w pełnym zdrowiu, gdybym dostał takie lanie. Jedynego gema uszczknęła przy serwisie Radwańskiej po 2:0 (ewidentnie chwila dekoncentracji), a potem Agnieszka grała jak profesor.
ku3a napisał(a):
stavanger napisał(a):Na razie jest w poczekalni Icon_mrgreen
Icon_lol
jak tu nie uwielbiac tego forum Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
kurcze, moze nawet na nastepnym wielkoszlemowym bedzie rozstawiona...
Jeżeli nie przejdzie do kolejnej rundy to może być trudno. Rok temu była w czwartej, więc jeżeli teraz skończy na trzeciej, to poleci w dół.
29.06.2007 01:25 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 375
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Yacy napisał(a):no dobra czas brać się do roboty bo zbliża sie EURO 2012 Icon_wink2
Może najpierw będzie EURO 2008.
29.06.2007 01:26 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
kajman napisał(a):Też nie byłbym w pełnym zdrowiu, gdybym dostał takie lanie.
Icon_smile2
Twoj opis mnie pociesza i dodaje wiary, ze mozna naprawde powalczy z Kuzniecowa. Ktos wie kiedy i o ktorej ma byc wg planu ten mecz? I gdzie daja w tv?
29.06.2007 01:31 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #27
 
Pierwszą wielką imprezę jaką pamiętam były zimowe igrzyska w Calgary, a w zasadzie tylko ceremonie otwarcia, potem pamiętam mundial we Włoszech 90', a tak naprawde to zacząłem się interesować sportem od igrzysk w Barcelonie.
Kojarze też mecz Legii z Manchesterem City ale nie wiem który to był rok :roll:
ku3a napisał(a):Ktos wie kiedy i o ktorej ma byc wg planu ten mecz? I gdzie daja w tv?
Mecz będzie jutro, dzisiaj Agnieszka wspólnie z holenderką Krajicek zagra w I rundzie debla.
Szczegółową rozpiskę na bieżący dzień można zobaczyć na stonie: http://www.wimbledon.org/en_GB/scores/sc...index.html

.
29.06.2007 09:06 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #28
 
kajman napisał(a):Yacy napisał/a:
no dobra czas brać się do roboty bo zbliża sie EURO 2012

Może najpierw będzie EURO 2008.

to zależy bo jeśli chodzi o nowe drogi to ani w Austrii ani w Szwajcarii nic nie mam z tym do czynienia Icon_smile2
29.06.2007 09:08 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #29
 
Anonymous napisał(a):
kajman napisał(a):Yacy napisał/a:
no dobra czas brać się do roboty bo zbliża sie EURO 2012

Może najpierw będzie EURO 2008.

to zależy bo jeśli chodzi o nowe drogi to ani w Austrii ani w Szwajcarii nic nie mam z tym do czynienia Icon_smile2

to oczywiście ja to napisałem - w końcu mnie też dopadło wylogowanie Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
29.06.2007 09:10 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #30
 
Polska - Brazylia 1:0, tak się wczułem w mecz, że ani razu nie przełączyłem na siatkarzy Icon_cool2
i moja lista w związku z tym będzie dopiero w poniedziałek Icon_razz

.
30.06.2007 11:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
jak dla mnie jestes w pelni usprawiedliwiony Icon_mrgreen .
ja jednak czasem sie przelaczalem.
skonczyl sie mecz, przelaczam na siate, a tam nasi zdobywaja punkt na 24:23, meczbol i punkt! Icon_biggrin3
30.06.2007 11:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #32
 
ku3a napisał(a):skonczyl sie mecz, przelaczam na siate, a tam nasi zdobywaja punkt na 24:23, meczbol i punkt!
U mnie było podobnie, tylko że było 23:23 jak przełączyłem Icon_smile2
Następne mecze naszych, niestety są późną nocą :roll:

.
30.06.2007 11:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
a ja wzialem sobie urlop od srody do nastepnej srody Icon_razz
tyle ze calkowicie przypadkiem w czasie Mistrzostw. No ale skoro juz wzialem to skrzetnie wykorzystam Icon_biggrin3. O ile bedzie mi dane, bo prawdopodobnie wyjade na kilka dni.
01.07.2007 12:04 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
piotreklp3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 465
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #34
 
Cytat:Polska - Brazylia 1:0
Tylko, żeby nie zlekceważyli USA i Koreę
02.07.2007 02:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #35
 
Bramkka - marzenie. Może nie samo okienko, ale mistrzostwo normalnie. Nie kojarzę czy on tak ma czy mu się udało? NIE WAŻNE.
piotreklp3 napisał(a):Tylko, żeby nie zlekceważyli USA i Koreę
dokładnie tak ...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
02.07.2007 05:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
 
Yacy napisał(a):Nie kojarzę czy on tak ma czy mu się udało?
Chyba ma... Bo przecież inaczej nie wpuszczaliby 17-latka na prawie cały mecz przeciwko 3 lata starszym gwiazdom... Na pewno trzeba będzie zapamiętać nazwisko Krychowiak. No i jeszcze Cywka, bo z nim sytuacja jest podobna... Czytałem gdzieś, że Krychowiak jest porównywany do Stevena Gerrarda... Oczywiście to jeszcze nic nie znaczy, ale nie zmienia to faktu, że kopać on umie całkiem nieźle.. Icon_razz
Trzymam kciuki za naszą drużynę, będę oglądać wszystkie ich mecze, mam nadzieję, że włącznie z finałowym Icon_biggrin3

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
03.07.2007 12:22 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #37
 
mrsap napisał(a):Trzymam kciuki za naszą drużynę, będę oglądać wszystkie ich mecze, mam nadzieję, że włącznie z finałowym Icon_biggrin3
no tak, apetyt rosnie Icon_smile2
poki co niech wyjda z grupy, i to przynajmniej na drugim miejscu.
a potem jak u Malysza - kazdy nastepny mecz niech bedzie najwazniejszy w zyciu.
03.07.2007 12:50 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
piotreklp3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 465
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #38
 
No to dziś ze Stanami. Aby wygrali. Trzymamy wszyscy mocno kciuki.
03.07.2007 02:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #39
 
piotreklp3 napisał(a):No to dziś ze Stanami. Aby wygrali. Trzymamy wszyscy mocno kciuki.
no dobra 2:1 dla naszych?
chociaż pewnie będzie co innego widzisz co innego słuchasz Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
03.07.2007 03:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #40
 
No jakoś udało nam się wyjść z grupy, teraz czeka na nas obrońca tytułu Argentyna :roll:
A jeszcze dzisiaj początek ligi światowej i mecz Polska - Francja Icon_biggrin3

.
11.07.2007 02:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości