Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przy muzyce o sporcie
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #3221
RE: Przy muzyce o sporcie
neo01 napisał(a):Ja wiem, że to hiperbola czy inna przerzutnia, ale jednak można być fanem i być najdalej jak tylko można od klimatu stadionowych burd... (aczkolwiek na mecz Stali planuję się w końu wybrać, na szczęście derby już właśnie były).
Oczywiście, że to była hiperbola, bo dla mnie fan piłki nożnej to ktoś, kto ogląda piłkę nożną. Mężczyzn. Kobiet. Dzieci. A kto chodzi na derby jest fanem rozpierduchy i tylko mu się wydaje, że jest fanem piłki nożnej. Z resztą w Polsce mamy mnóstwo "fanów" skoków narciarskich, którzy gardzą Pucharem Świata Kobiet (i ogólnie kobietami), a o Pucharze Kontynentalnym to słyszeli może raz w telewizji. Oni wprawdzie nie są tak groźni, jak ich futbolowy wzorzec, ale równie głupi.

Radio Epsilon
03.10.2022 01:30 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 027
Dołączył: Dec 2009
Post: #3222
RE: Przy muzyce o sporcie
Tymczasem okazuje się, że mamy kolejny wielki sukces w dość niszowej dyscyplinie, jaką jest koszykówka 3x3!
Tym razem to nasza młodzież naprawdę się postarała i zdobyła złoto podczas MŚ do lat 23 - po pasjonującym finale pokonując Serbię 21:20, zdobywając punkty na wagę zwycięstwa w ostatnich sekundach spotkania! Icon_smile
Brawo! Icon_biggrin
https://www.sport.pl/koszykowka/7,64947,...=SNO_Img_2

WOLNE MEDIA!!!
10.10.2022 09:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #3223
RE: Przy muzyce o sporcie
Nie widzę komentarzy o bardzo dobrym występie naszych siatkarek na MŚ (ME?). Nawet ja, kiedy włączyłem wczoraj w połowie czwartego seta, to obejrzałem do końca (z przerwą na wyjście po herbatę tuż przed końcem czwartego seta) Icon_wink . A wcześniej też ze 2 sety innych meczów widziałem.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
12.10.2022 09:04 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #3224
RE: Przy muzyce o sporcie
(12.10.2022 09:04 AM)Miszon napisał(a):  (ME?).
Stany, Brazylia, Dominikana? Icon_lolIcon_lolIcon_lol

a mecz - rewelacja, trochę szkoda, ale miesiąc temu nikt raczej w taki rozwój wypadków nie wierzył. no i szkoda, bo to raczej Nasze przegrały niż one wygrały.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
12.10.2022 09:58 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #3225
RE: Przy muzyce o sporcie
Aaa faktycznie, kojarze jakieś 2 mecze z USA, faktycznie.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
12.10.2022 10:47 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #3226
RE: Przy muzyce o sporcie
Zabrakło naprawdę niewiele, ale czasem można być zadowolonym nawet z porażki, gdy widać że zespół dał z siebie wszystko!
I faktycznie, to raczej szczęście w końcówce tie-breaka, bardziej niż umiejętności, dało wygraną obrończyniom tytułu. Icon_twisted
Bo już w końcówce czwartego seta i od początku piątego, widziałem strach w oczach Serbek...

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
12.10.2022 04:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #3227
RE: Przy muzyce o sporcie
wspaniały wczorajszy mecz w wykonaniu naszych dziewczyn! grały jak równy z równym z obecnymi mistrzyniami świata!
i wczoraj postawa taka, że można być dumnym z drużyny nawet po porażce!
szkoda przegranego tie-breaka z Turcją albo jednego seta z Niemkami, bo wtedy w ćwierćfinale byśmy grali z USA.
jestem optymistycznie nastawiony do dalszych losów tej ekipy.
12.10.2022 05:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 027
Dołączył: Dec 2009
Post: #3228
RE: Przy muzyce o sporcie
Wspaniały mecz wczoraj, pierwszy wygrany set, potem pościgi w dwóch kolejnych, niestety przegranych, czwarty set znów dla nas, walka łeb w łeb w tiebreaku i... na końcu chyba czegoś zabrakło...
Szkoda, ale i tak wielkie brawa dla dziewczyn! Znów mamy drużynę pań na najwyższym światowym poziomie! A przegrać w takim stylu z mistrzyniami świata to naprawdę nie żadna ujma.

Edit: hehe, nie zauważyłem postu Kuby (Sundrajty też nie), a widzę, że podobnie podeszliśmy do tematu Icon_smile

WOLNE MEDIA!!!
12.10.2022 06:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 027
Dołączył: Dec 2009
Post: #3229
RE: Przy muzyce o sporcie
Po wygranej z Villareal 3:0 (!!!) Lech melduje się w fazie pucharowej Ligi Konferencji - zawsze miło, że polski klub będzie można oglądać na wiosnę w europejskich rozgrywkach Icon_smile

WOLNE MEDIA!!!
04.11.2022 12:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #3230
RE: Przy muzyce o sporcie
wczorajszy mecz w wykonaniu Lecha naprawdę bardzo dobry! gratulacje!
04.11.2022 09:47 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #3231
RE: Przy muzyce o sporcie
Tak, oglądałem pierwszą połowę i wyglądało to naprawdę nieźle.
No i wyjście z grupy! Co prawda po losowaniu rozmawiałem ze szwagrem (wielkim kibicem Lecha od 35 lat), że jakby grali na normalnym poziomie, to z takiej grupy można by wyjść. Tyle, że wówczas zdecydowanie nie grali na normalnym poziomie, drużyna była w rozpadzie. Nie wiem jak od tego czasu to wygląda w lidze, ale w pucharach jak widać się pozbierali.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
04.11.2022 10:25 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 511
Dołączył: Nov 2008
Post: #3232
RE: Przy muzyce o sporcie
Mnie najbardziej cieszy, że pierwszą bramkę zrobili najbardziej wyszydzani przez własnych kibiców piłkarze, bo to jest bardzo przewrotne.
I że sporo punktów zrobili do krajowego rankingu.

A dziś jest mi cholernie smutno.
Przez długi czas uważałem Igora Sypniewskiego za najlepszego piłkarza, jakiego widziałem na własne oczy. Właściwie wtedy patrzyło się tylko na niego.
Szkoda, że po tamtej rundzie w Radomsku poszedł do Wisły i już całkowicie się pogubił...
Może gdyby został, to pojechałby na mundial do Korei, a RKS nie spadłby z ekstraklasy...
Może... gdyby...
47 lat...
04.11.2022 12:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #3233
RE: Przy muzyce o sporcie
Myślę, że niestety uczynił wiele, aby dojść do takiego końca... A pewnie też nie znalazło się wielu, którzy by go przed tym uratowali.
Te mecze w Panathinaikosie, to jednak był jego szczyt i potem już tylko gorzej. Nie można długo grać na poważnym poziomie w piłkę będąc nonstop na gazie. Jak widać, długo żyć też nie...

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.11.2022 01:45 PM przez Miszon.)
04.11.2022 01:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 511
Dołączył: Nov 2008
Post: #3234
RE: Przy muzyce o sporcie
Był czas że nie pił, bodajże 3 lata, książka też kończyła się optymistycznie, posypał się znowu po śmierci rodziców.
Od dłuższego czasu słyszało się, że znów jest z nim źle, no i niestety...
04.11.2022 01:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 027
Dołączył: Dec 2009
Post: #3235
RE: Przy muzyce o sporcie
Ech, niestety. Oby tam gdzie jest było mu lepiej...

A tymczasem w serie C taki gol Polaka Icon_cool (w sumie wczoraj Podolski dokonał podobnego wyczynu Icon_smile)
https://twitter.com/i/status/1589228022556725248

WOLNE MEDIA!!!
06.11.2022 04:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #3236
RE: Przy muzyce o sporcie
Z innej beczki. Iga wygrała grupę w WTA Finals w świetnym stylu. Mam nadzieję, że w półfinale i finale też sobie poradzi i potwierdzi dominatora w kobiecym tenisie tego roku.
Jeżeli nie zostanie sportowcem roku to będzie jawna niesprawiedliwość. No chyba że kopacze zostaną mistrzem świata, a Polak zostanie uznany najlepszym graczem imprezy.
06.11.2022 04:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #3237
RE: Przy muzyce o sporcie
Przecież sam wiesz, że to jest niemożliwe. Icon_twisted

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
06.11.2022 04:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #3238
RE: Przy muzyce o sporcie
kajman napisał(a):Mam nadzieję, że w półfinale i finale też sobie poradzi i potwierdzi dominatora w kobiecym tenisie tego roku.
szkoda tylko, że tak fatalne godziny tych najważniejszych meczów. 2 pierwsze mecze oglądałem, wczorajszego nie, bo i godzina fatalna, i presja na zwycięstwo też znacznie mniejsza. dziś chciałoby się obejrzeć, ech.
06.11.2022 04:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 027
Dołączył: Dec 2009
Post: #3239
RE: Przy muzyce o sporcie
kajman napisał(a):No chyba że kopacze zostaną mistrzem świata, a Polak zostanie uznany najlepszym graczem imprezy.
Nie zapominaj o skoczkach - Kubacki zaczął PŚ od zwycięstwa, a termin głosowania wyjątkowo im sprzyja Icon_rolleyes

WOLNE MEDIA!!!
06.11.2022 05:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #3240
RE: Przy muzyce o sporcie
No sorry, przez dwa miesiące ich osiągnięcia miałyby przeważyć to na co Iga pracowała cały rok? Gdyby ktoś z nich ją pokonał to byłaby żenada. Nie piszę o skoczkach, lecz o głosujących. Już były żenujące rozstrzygnięcia, ale to chyba by przebiło wszystkie.
06.11.2022 05:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości