Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przy muzyce o sporcie
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #2881
RE: Przy muzyce o sporcie
EVENo napisał(a):Na szafce pierwszego widnieje ogromny napis czarnym flamastrem "Chorzowska k***a zginie w rurze". Podejrzanych o ten akt wandalizmu jest wielu, bo tu większość za Gieksą.
Icon_lol
U szwagra ojciec jest za Lechem, syn za Legią.
Oj, bywa ciekawie na meczach Icon_wink2 .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
21.02.2022 02:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 000
Dołączył: Sep 2017
Post: #2882
RE: Przy muzyce o sporcie
Mi tam nie jest do śmiechu, ja z tymi skończonymi kretynami muszę czasem pracować.

Radio Epsilon
21.02.2022 02:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 082
Dołączył: Dec 2009
Post: #2883
RE: Przy muzyce o sporcie
thestranglers napisał(a):Haha, namów fana Ruchu, żeby poszedł na piwo ze zwolennikiem Górnika Zabrze. Już o wiadomych przykładach z Krakowa i Łodzi nie wspomnę.
Na piwo nikt nie musi iść, nienawiść to już zupełnie inna sprawa.
Miszon napisał(a):U szwagra ojciec jest za Lechem, syn za Legią.
A oni pochodzą z tych miast, czy tylko tak po prostu lubią?

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.02.2022 02:34 PM przez neo01.)
21.02.2022 02:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #2884
RE: Przy muzyce o sporcie
Szwagier kibicuje Lechowi od meczów z Barceloną w 1988, mieszkał wtedy w kieleckim. Jego syn urodził się już w Warszawie.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
21.02.2022 02:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #2885
RE: Przy muzyce o sporcie
EVENo napisał(a):skończonymi kretynami
Sorry, to jest kretynizm? Jest to o tyle normalne, że wszystko to kibice piłkarscy.
U mnie swego czasu (nie wiem czy teraz także, ale jakoś o tym nie słyszę) toczyły się wojny między kibicami żużla i kopanki. Często mnie pytano czy wolę Elanę czy Apatora. Ja ich pytałem w co oni ze sobą grają - w hokeja czy w co innego? Ale to do nich nie przemawiało.
21.02.2022 03:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 000
Dołączył: Sep 2017
Post: #2886
RE: Przy muzyce o sporcie
(21.02.2022 03:46 PM)kajman napisał(a):  
EVENo napisał(a):skończonymi kretynami
Sorry, to jest kretynizm?

Opisałem ludzi - kretyni. Nie zachowanie - kretynizm. Mówimy tu o ludziach, którzy ukończyli maksymalnie szkołę zawodową (a i w to czasem wątpię), często trzeba im tłumaczyć po kilka razy na czym polega ich praca. Gdy mają coś poprawić, to dla pewności tłumaczę im, że jeden centymetr to 10 milimetrów, bo zdarzało się, że ucinali o 100. Do tego są nierobami, potrafią godzinami przeglądać TikToka i wiecznie mają pretensje, gdy ktoś każe im ruszyć dupsko. Wielu z nich ćpie. Trudno to opisać, trzeba po prostu z nimi obcować. Fanatyzm kibolski to tylko wierzchołek góry lodowej.

Radio Epsilon
21.02.2022 05:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Online
Moderator
*****

Liczba postów: 31 124
Dołączył: Dec 2014
Post: #2887
RE: Przy muzyce o sporcie
Jeszcze rozumiem kibicowanie polskim klubom. Zagranicznym już nie. Mówię oczywiście o jakichś ponad zdroworozsądkową miarę.
21.02.2022 08:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #2888
RE: Przy muzyce o sporcie
W końcu Kulesza zrobił to co powinien dwa dni temu.
Nie gramy z Rusami.
26.02.2022 11:20 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #2889
RE: Przy muzyce o sporcie
Dziwne że tak późno. Z bandytami nie gra się w piłkę.
UEFA to w ogóle zjeby, oczywiście morda w kubeł, żadnych decyzji, Zenit jak gdyby nigdy nic grał sobie mecz pucharowy w czwartek... Icon_mad Icon_mad .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
26.02.2022 11:26 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #2890
RE: Przy muzyce o sporcie
Ruch należy do FIFY , mam nadzieje ze będzie to decyzja jedyna i sluszna. W przeciwnym razie sami sobie zgotują medialne piekło.
generalnie sankcje wobec bandziorów powinny być jak najbardziej dotkliwe, nie tylko w życiu gospodarczym co spowoduje erozję jej bazy przemysłowej oraz obniżenie inwestycji zagranicznych, ale również m.in. i sportowym.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.02.2022 12:02 PM przez Aro.)
26.02.2022 11:46 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 000
Dołączył: Sep 2017
Post: #2891
RE: Przy muzyce o sporcie
Szczególności sportowym. Tu chodzi o to, aby dać Rosjanom wyraźny sygnał, że to co robią ich wspaniali przywódcy jest złe. Jeśli zepchniemy ich na margines społeczeństwa, może do niektórych kibiców dotrze, że największym wrogiem Rosji jest sama Rosja. A to pomoże zdziałać coś przeciwko Putlerowi od środka. Ludzie tam muszą w końcu się zbuntować.

Radio Epsilon
26.02.2022 01:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 460
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #2892
RE: Przy muzyce o sporcie
Z ostatniej chwili. Wszystkie rosyjskie drużyny narodowe i klubowe wykluczone z międzynarodowych rozgrywek organizowanych przez UEFA i FIFA.

https://sport.interia.pl/raporty/raport-...Id,5860963

Rosjanie wykluczeni z baraży o mundial, a Spartak Moskwa z Ligi Europy.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.02.2022 07:50 PM przez kolej_grzesiek.)
28.02.2022 07:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 082
Dołączył: Dec 2009
Post: #2893
RE: Przy muzyce o sporcie
To chyba tak musiało się skończyć. Warto było ich przycisnąć.

WOLNE MEDIA!!!
28.02.2022 07:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #2894
RE: Przy muzyce o sporcie
Ale to raczej zasługa MKOl, FIFA pewnie by się dalej ociągała.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
28.02.2022 08:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 082
Dołączył: Dec 2009
Post: #2895
RE: Przy muzyce o sporcie
Nie wiem czyja to zasługa, ale wiem, że pewnie czuli się przyciśnięci do muru falą krytyki, tym że kolejne federacje odmawiały gry, no i Kulesza też osobiście mocno się zaangażował.
Tak czy siak do tego to zmierzało i chyba nikt nie wyobrażał sobie w obecnej sytuacji innego rozwiązania.
Trochę szkoda tych uczciwych sportowców, niektórzy otwarcie krytykowali to co się dzieje w społecznościówkach, ale oczywiście oni i tak ponoszą najmniejszy koszt w tym całym szaleństwie...

WOLNE MEDIA!!!
28.02.2022 08:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 000
Dołączył: Sep 2017
Post: #2896
RE: Przy muzyce o sporcie
Niestety, do wielu ludzi nie dociera co te decyzje mają na celu. Internet zalewają posty o treści "Nie mieszajcie sportu z polityką".

Nie wiem od kiedy ratowanie ludzkiego życia nazywa się polityką...

No i mam poniekąd nadzieję, że sytuacja z Klimowem otworzy niektórym oczy. Bo Klimow to taki rosyjski pisior - głupiec i wieśniak, który wierzy w to, co mówi telewizja. Oczywiście polska propaganda nie jest ani tak skuteczna, ani tak niebezpieczna, jak ta rosyjska, ale założę się, że w naszej kadrze też znajdą się osoby, które z samodzielnym myśleniem mają nie po drodze. Może teraz zrozumiecie dlaczego bardziej mnie cieszą upadki Klemensa Murańki, niż jego dalekie skoki Icon_razz2

Radio Epsilon
03.03.2022 03:15 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 082
Dołączył: Dec 2009
Post: #2897
RE: Przy muzyce o sporcie
Po ostatnich sukcesach pewne już jest, że Iga Świątek to nowa liderka światowego rankingu WTA Race, czyli zestawienia za trwający sezon.
Gratulacje! Icon_smile
https://www.sport.pl/tenis/7,64987,28238...SMT_Link_3

WOLNE MEDIA!!!
19.03.2022 08:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #2898
RE: Przy muzyce o sporcie
Wygrała i jest druga w rankingu za okres całego roku. I ma taką przewagę, że po Miami niezależnie od wyników druga pozostanie.
21.03.2022 08:31 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 082
Dołączył: Dec 2009
Post: #2899
RE: Przy muzyce o sporcie
Wiem, wiem - naprawdę wspaniale to wygląda, co za odmiana od początku tego sezonu, aż strach pomyśleć, co będzie na Roland Garros Icon_wink
I czy to nie jest rekord, jeśli chodzi o polskich tenisistów co do rankingu? Radwańska najwyżej była trzecia czy jednak druga?
W każdym razie pozostaje jeszcze Barty, ciekawe jak szybko dojdzie do ich bezpośredniego pojedynku, to też będzie piękna sprawa Icon_smile

WOLNE MEDIA!!!
21.03.2022 10:15 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 196
Dołączył: Jul 2014
Post: #2900
RE: Przy muzyce o sporcie
Miejmy nadzieję że już na Roland Garros, ale chyba może do niej dojść dopiero w finale?
Radwańska zdaje mi się że była kiedyś druga w rankingu, co wówczas mnie bardzo dziwiło, bo do takiego wyniku oczekiwałem zwycięstw w Wielkim Szlemie. A teraz to się wszystko zgadza.

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
21.03.2022 02:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości