Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przy muzyce o sporcie
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 004
Dołączył: Dec 2009
Post: #2861
RE: Przy muzyce o sporcie
Tylko trzeba przyznać, że był to wtedy bardzo dobry zbieg okoliczności dla naszej zawodniczki. Kontuzje faworytek, nieobecność w związku z covidem, te, które były jeszcze w turnieju jakoś szybko się wykruszyły i zrobiła się autostrada do finału i końcowego zwycięstwa. Jak by nie było to jednak dla młodej, nieutytułowanej jeszcze zawodniczki to był olbrzymi sukces, który jednak trudno będzie powtórzyć...

WOLNE MEDIA!!!
27.01.2022 02:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 978
Dołączył: Sep 2017
Post: #2862
RE: Przy muzyce o sporcie
Wtedy dochodził też brak presji, czysty umysł młodej dziewczyny. Ona takiego luzu, jaki miała na tamtym turnieju już mieć nie będzie. To już zupełnie inna zawodniczka, inna kobieta.

Radio Epsilon
27.01.2022 02:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 158
Dołączył: Jul 2014
Post: #2863
RE: Przy muzyce o sporcie
neo01 napisał(a):który jednak trudno będzie powtórzyć...
Myślę że jeszcze powtórzy raz, może dwa?
EVENo napisał(a):To już zupełnie inna zawodniczka, inna kobieta.
Tylko trochę zapomnieliśmy, że ona w maju kończy dopiero 21 lat i wciąż jest na początku drogi...
A widzę, że wiele mocnych (i starszych) zawodniczek nie potrafi się odnaleźć po niespodziewanych sukcesach.
Zobaczymy czy Ashleigh wygra turniej u siebie, myślę że potykając się po raz trzeci z rzędu z Amerykanką, ma na nie swoisty patent. Icon_wink A muszę przyznać że do tej pory nie lubiłem jej stylu gry takiego trochę szarpanego i nerwowego (podobnie gra Miedwiediew) ale dziś mi zaimponowała. Icon_cool
W pojedynku z Madison Keys już w pierwszym secie było widać, że Amerykanka zalewała się potem, zaś po rodowitej tenisistce z domieszką krwi aborygeńskiej, ten ledwie spływał małymi kropelkami. Icon_twisted

Ciekawie też (i to bardzo) zapowiadają się półfinały u mężczyzn, czyżby Nadal miał szansę na oczko, czy też nerwusek z Moskwy go powstrzyma? Ale najpierw jutro muszą pokonać swoich rywali. Icon_arrow

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
27.01.2022 05:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 158
Dołączył: Jul 2014
Post: #2864
RE: Przy muzyce o sporcie
Co ja paczę! Stary mistrz na deskach? Wczoraj Danielle się nie udało, więc dzisiaj zapewne Daniił weźmie nagrodę...
Po gładko (sądząc po wyniku, bo nie widziałem) wygranym pierwszym secie, w drugim Rosjanin popadł w tarapaty, bo nie dość że po przełamaniu przegrywał 1:4, to zaraz po odrobieniu tej straty, doszło do przełamania powrotnego. Ale i z tej pułapki się wymknął. Jeszcze raz przełamał Nadala i doprowadził do tie-breaka, w którym okazał się lepszy. Icon_cool I tak jak mówili komentatorzy Eurosportu, to przede wszystkim Nadal nie wykorzystał swojej szansy, widać już gdy przy pojedynczych piłkach spóźniał się o ułamek sekundy, w porównaniu z tym co grał choćby dziesięć lat temu.
Nie wydaje mi się, żeby Rafael po dwóch przegranych setach miał jeszcze pokłady siły mentalnej i przede wszystkim fizycznej, by wrócić do gry.... Icon_rolleyes

A co do finału kobiet, tak jak się można było spodziewać Australijka sprawiła lanie debiutującej na tym poziomie Amerykance! Bo ta nawet prowadząc w drugim secie 5:1 nie była w stanie wykorzystać tej szansy na wyrównanie. Zatem chyba dobrze, że w tym finale nie było Polki, bo baty mogłoby być jeszcze większe? Icon_twisted
A w meczu kobiet najbardziej brakowało mi finezji, nie widziałem ani jednego skrótu, tylko próby siłowego pokonana rywalki, chociaż faktycznie Ashleigh miała o wiele szerszy wachlarz zagrań i tym okazała się lepsza od Danielle. I nawet zaczynam trochę bardziej lubieć tę sympatyczną skądinąd zawodniczkę. Icon_wink
Nawet w męskim tenisie tej finezji jest znacznie więcej, bo jak widzę u obu panów serwis nie jest aż taką potęgą jak to bywało drzewiej.
Aż żałuję że już nie oglądam takiej zawodniczki jak Agnieszka Radwańska, chyba najbardziej mi ją przypomina Simona Halep, ale szkoda że ostatnio mocno obniżyła loty.
A dziś mnie najmocniej zaskoczyła mnie wiadomość, że Miedwiediew mirzy 198 cm, bo z ekranu wydaje się że to taki drobny chłopaczek góra 180 cm. Rotfl

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
30.01.2022 01:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 978
Dołączył: Sep 2017
Post: #2865
RE: Przy muzyce o sporcie
Trzy i pół godziny na liczniku, a Nadal nadal w grze.

Radio Epsilon
30.01.2022 02:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 261
Dołączył: Jun 2007
Post: #2866
RE: Przy muzyce o sporcie
Oby nie wygrał.
30.01.2022 02:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 158
Dołączył: Jul 2014
Post: #2867
RE: Przy muzyce o sporcie
Ha ha, dziadek przyspiesza, będzie jednak piąty set? Icon_rolleyes
I ogólnie poziom pojedynku nie najwyższy, no ale czego spodziewać się po chaotycznym Rosjaninie. I nie będę się zakładał kto wygra, bo na razie obaj mają poważne chwile słabości...

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
30.01.2022 02:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 004
Dołączył: Dec 2009
Post: #2868
RE: Przy muzyce o sporcie
Sundrajta napisał(a):Nie wydaje mi się, żeby Rafael po dwóch przegranych setach miał jeszcze pokłady siły mentalnej i przede wszystkim fizycznej, by wrócić do gry....
A jednak Icon_smile
Szykuje się nam tie-break Icon_smile
Sundrajta napisał(a):Ha ha, dziadek przyspiesza, będzie jednak piąty set?
Błagam Cię, gość jest młodszy ode mnie, w ogóle 35 lat - co to za wiek (nawet jak na sportowca)?

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.01.2022 02:55 PM przez neo01.)
30.01.2022 02:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 158
Dołączył: Jul 2014
Post: #2869
RE: Przy muzyce o sporcie
Dokładnie przekroczone 35,5 w sporcie to już prawie emerytura. Icon_lol
Każdy z nich jednak może wygrać, chyba że ta kontuzja uda Daniiła okaże się decydująca?
Ja wolałbym, żeby nikt z Wielkiej Trójki niczego więcej nie wygrał i żeby u każdego licznik pozostał na dwudziestce. ale to chyba nierealne marzenie>?
Roger to raczej na pewno nie zdoła już nic wygrać, a jak widać dwaj pozostali jeszcze spokojnie mogą.

Aha o sukcesie Rafaela jak na razie przesądza technika i cierpliwość, bo na początku Rosjanin szalał. Icon_twisted

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.01.2022 03:17 PM przez Sundrajta.)
30.01.2022 03:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 158
Dołączył: Jul 2014
Post: #2870
RE: Przy muzyce o sporcie
Sundrajta napisał(a):chyba że ta kontuzja uda Daniiła okaże się decydująca?
Masaż nie pomógł? Icon_rolleyes
neo01 napisał(a):A jednak
Bo ja nie mam w sobie mentalności mistrza i nawet nie wiem jak wracać do żywych w takich sytuacjach? Icon_twisted

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
30.01.2022 03:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 158
Dołączył: Jul 2014
Post: #2871
RE: Przy muzyce o sporcie
A mi się i tak najbardziej podobał wczorajszy finał debla mężczyzn, bo było w nim więcej finezji i przede wszystkim luzu.
No ale jak się gra o pięć razy mniejsze pieniądze, to i jest czas na rozrywkę. I cieszę się także z tego powodu, że ten "wariat" Kyrgios w końcu wygrał coś w w Wielkim Szlemie. Icon_cool

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
30.01.2022 03:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 004
Dołączył: Dec 2009
Post: #2872
RE: Przy muzyce o sporcie
No i kajman nie będzie zadowolony Icon_smile

WOLNE MEDIA!!!
30.01.2022 04:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 158
Dołączył: Jul 2014
Post: #2873
RE: Przy muzyce o sporcie
Nie pierwszy raz. Icon_lol
Sundrajta napisał(a):w sporcie to już prawie emerytura
No i racja, jaka emerytura gdy się wciąż wygrywa. Oklasky

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.01.2022 04:20 PM przez Sundrajta.)
30.01.2022 04:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 261
Dołączył: Jun 2007
Post: #2874
RE: Przy muzyce o sporcie
Jest kolejnym przyczynkiem do mojej antypatii do Hiszpanii.
30.01.2022 04:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 004
Dołączył: Dec 2009
Post: #2875
RE: Przy muzyce o sporcie
Nadal naprawę z klasą zachował się po tej wygranej. Podziękował Miedwiediewowi za wspaniałą grę i stwierdził, że jest przekonany, że jeszcze nie raz Rosjanin wzniesie puchar Wielkiego Szlema.

Pozwolę sobie zmienić temat: nie wiem czy wiecie, ale po licznych perturbacjach to Czesław Michniewicz obejmie naszą kadrę narodową kopaczy nożnych. Czyli nie ma tego złego... Icon_smile

WOLNE MEDIA!!!
31.01.2022 12:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 30 981
Dołączył: Dec 2014
Post: #2876
RE: Przy muzyce o sporcie
Ha, a czy ja Wam już mówiłem, że szczerze nienawidzę Michniewicza od roku 2007?
31.01.2022 09:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 978
Dołączył: Sep 2017
Post: #2877
RE: Przy muzyce o sporcie



Hit Internetu - o szóstej rano nie było tego nigdzie, teraz jest już wszędzie.

Radio Epsilon
21.02.2022 12:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 004
Dołączył: Dec 2009
Post: #2878
RE: Przy muzyce o sporcie
thestranglers napisał(a):szczerze nienawidzę Michniewicza
nienawiść to zło, staram się wystrzegać takich uczuć i wszystkim polecam
EVENo napisał(a):Hit Internetu
Słyszałem w 357, jakaś masakra, strasznie współczuję tej dziewczynie.

WOLNE MEDIA!!!
21.02.2022 01:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 30 981
Dołączył: Dec 2014
Post: #2879
RE: Przy muzyce o sporcie
Haha, namów fana Ruchu, żeby poszedł na piwo ze zwolennikiem Górnika Zabrze. Już o wiadomych przykładach z Krakowa i Łodzi nie wspomnę. A ja emocje tylko w jednym człowieku lokuję.
21.02.2022 01:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 978
Dołączył: Sep 2017
Post: #2880
RE: Przy muzyce o sporcie
thestranglers napisał(a):Haha, namów fana Ruchu, żeby poszedł na piwo ze zwolennikiem Górnika Zabrze.
U mnie w robocie się takich dwóch koło siebie przebiera, ale oni z tych normalnych. Na szafce pierwszego widnieje ogromny napis czarnym flamastrem "Chorzowska k***a zginie w rurze". Podejrzanych o ten akt wandalizmu jest wielu, bo tu większość za Gieksą.

Radio Epsilon
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.02.2022 02:09 PM przez EVENo.)
21.02.2022 02:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości