Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 968 - 27.09.2009
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 500
Dołączył: Aug 2008
Post: #21
 
A ja to w ogóle uznałem, że nie znam tego kawałka i sobie odpuściłem dalsze zgadywanie jego.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
05.10.2009 10:55 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Yacy napisał(a):a ja miałem zaćmienie... myślałem, że to Pogodno Ale i tak nie mogłem sobie przypomnieć ich nazwy tylko wiedziałem, że to ci od Alinki Totalne zaćmienie
Za to miałeś jeden z najlepszych wyników. Icon_smile2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
05.10.2009 02:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Konrad napisał(a):A tak swoją drogą gdzie Twój ukochany Kult :?:
proste - do tej pory nie podobał mi się na tyle, żeby wejść na listę. u mnie rzeczy nie wchodzą na listę dlatego, że ktoś konkretny je wykonuje. a jeśli np. Metallica jest długo na liście, to tylko potwierdza, że dla mnie są absolutnie najwięksi. bo np. inni moi ulubieńcy rozczarowują. ale Kult dopiero rozpoczyna swoją drogę z nową płytą.
saferłel napisał(a):Teraz dołącza jeszcze jeden....nie znam
serio? to był pierwszy utwór puszczony w świat z tej płyty. ale dopiero teraz się dobił. ale wiem, Mark nie należy do tych których karierę śledzisz z zapartym tchem, więc wybaczam Icon_wink2.
saferłel napisał(a):Jak poznam twoją nowość od nich, to będę mógł mu się pochwalić Icon_wink
i co, poznałeś? Icon_wink2
Gary napisał(a):Na zlocie dowiedziałem się, że jest tego studyjna wersja. Czy może masz ją i czy mógłbyś gdzieś to udostępnić? Icon_smile2
chyba tak, ale jeszcze sprawdzę w domu.
07.10.2009 02:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości