Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chylińska - Nie mogę cię zapomnieć
tomas585 Offline
admin1234
*****

Liczba postów: 2 115
Dołączył: May 2009
Post: #81
 
http://www.youtube.com/watch?v=P3yThVCE34Q

Agnieszka Chylińska w Dzień Dobry TVN
20.10.2009 06:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #82
 
aaktt napisał(a):wraz z "Niebem" Chylińska wstąpiła na nowy poziom chały.
Tak. "Niebo" jest akurat bardzo złe.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
20.10.2009 07:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #83
 
jak dla mnie jest to jakieś nieprawdziwe! Z tym starzeniem się, z życiem prywatnym, które sie przekłada na jej muzykę... Rockowa muzyka nie jest dla dziecka? ale beatami dziecko chce straszyć, tak? :roll:
Ale nie jestem wściekły, po prostu 32 złote zostaną mi w kieszeni Icon_wink2 i już!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
20.10.2009 07:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #84
 
jak ja nie lubię komentarzy na temat Gośki Andrzejewicz, bo dziwnym trafem ludzie lubią się czepiać dziewczyny, która (raczej) nic nikomu złego nie zrobiła.
a wracając do tematu, ciekawe, co oni tam wymyślili na płycie Chyli...
20.10.2009 08:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #85
 
mnie sie niebo bardzo podoba a foch jeszzce lepszy

kupuje ta plyte!
20.10.2009 08:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #86
 
"Foch" nie jest zły. Jest nieco mocniejszy od poprzednich dwóch. Chwilami bardzo dobry wokal. Jednak beaty zostały ;/ W sumie najlepszy spośród całej trójki ;]

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
20.10.2009 09:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #87
 
tomas585 napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=P3yThVCE34Q

Agnieszka Chylińska w Dzień Dobry TVN

"mam uczulenie na owoce egzotyczne" Icon_wink i co nie jest naturalna??

uwielbiałem Age w ONA i solo też. I plyte kupie.
20.10.2009 10:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
PaTToN Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 505
Dołączył: Sep 2009
Post: #88
 
http://www.youtube.com/watch?v=RcRRQywRakM
Kolejna porażka Chylińskiej

Chomik Last.fm
22.10.2009 09:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #89
 
Nieee, akurat Foch jest przyzwoity.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
22.10.2009 10:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #90
 
foch jest zajebisty a CALA PLYTA BDB ;]
22.10.2009 10:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #91
 
Już właśnie zamiarzam sciagnać plyte, przesłucham oby byla tak dobra jak pierwszy singiel

[Obrazek: spotify-screenshot.png]
23.10.2009 12:15 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #92
 
ja też mam nadzieję, że płyta będzie taka jak singiel.
aż sam się dziwię, ale nowa Chylińska mi się podoba Icon_mrgreen
23.10.2009 12:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
drwycior Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 711
Dołączył: Aug 2007
Post: #93
 
jszmiles napisał(a):moim zdaniem mamy drugą Reni Jusis. fajnie, bo Reni gdzies znikła... .

Reni nie znikla tylko nagrala dobra plyte z "zywymi" instrumentami. Czyli tez zmienila styl ale wyszlo jej to na dobre.
Sprawdzila sie w innym genre i udowodnila ze jest wszechstronna.
Ale wypowiadajac sie o tej muzyce Reni podkreslala ze to tez jest cos, co jest jej bardzo bliskie. Czyli robi to co kocha i potwierdzil to material. I wtedy rowniez jej fani moga sie z tym zidentyfikowac bo jest to autentyczne.

Sluchajac Chylinskiej odnosze wrazenie ze ona nie chciala zrobic tej plyty, bo bardzo chciala sie sprawdzic w innej stylistyce, czy tez lubi taka muzyke, tylko po prostu dlatego ze dzieki Mam Talent jest wsrod dzieciakow popularna i trzeba bylo to wykorzystac.
Bo jesli jestem artysta, lub sie takim zwe - ktoremu zalezy na nagraniu wartosciowego materialu, wszystko jedno w jakim genre, to nie wydaje marnego materialu.
A material jest po prostu slaby.
I mysle ze Agnieszka o tym wie, ale oczywiscie bedzie tego bronic.
Ale niestety - za slaby material trzeba przyjac krytyke na klate, ale przede wszystkim robic to do czego ma sie przekonanie i co sie lubi/kocha. A wtedy fani wybacza, nawet jak bedzie troche slabiej.

https://radio-orbit.pl/
23.10.2009 01:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #94
 
Rzuciła mi się okładka "Glamour" z Chylińską, a na niej cytat: "Tamtej Chylińskiej już nie ma"....
Już sam nie wiem, co się z tą Chylą dzieje.
23.10.2009 01:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 113
Dołączył: Jun 2007
Post: #95
 
o, drwycior, doskonale to wszystko ujął!
23.10.2009 02:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #96
 
drwycior napisał(a):
jszmiles napisał(a):moim zdaniem mamy drugą Reni Jusis. fajnie, bo Reni gdzies znikła... .

Reni nie znikla tylko nagrala dobra plyte z "zywymi" instrumentami. Czyli tez zmienila styl ale wyszlo jej to na dobre.
Sprawdzila sie w innym genre i udowodnila ze jest wszechstronna.
Ale wypowiadajac sie o tej muzyce Reni podkreslala ze to tez jest cos, co jest jej bardzo bliskie. Czyli robi to co kocha i potwierdzil to material. I wtedy rowniez jej fani moga sie z tym zidentyfikowac bo jest to autentyczne.

Sluchajac Chylinskiej odnosze wrazenie ze ona nie chciala zrobic tej plyty, bo bardzo chciala sie sprawdzic w innej stylistyce, czy tez lubi taka muzyke, tylko po prostu dlatego ze dzieki Mam Talent jest wsrod dzieciakow popularna i trzeba bylo to wykorzystac.
Bo jesli jestem artysta, lub sie takim zwe - ktoremu zalezy na nagraniu wartosciowego materialu, wszystko jedno w jakim genre, to nie wydaje marnego materialu.
A material jest po prostu slaby.
I mysle ze Agnieszka o tym wie, ale oczywiscie bedzie tego bronic.
Ale niestety - za slaby material trzeba przyjac krytyke na klate, ale przede wszystkim robic to do czego ma sie przekonanie i co sie lubi/kocha. A wtedy fani wybacza, nawet jak bedzie troche slabiej.

taaa tylko ze akurat ta plyta powstawala przed udzialem agnieszki w Mam talent
23.10.2009 03:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #97
 
mam ciekawy artykuł - LINK
23.10.2009 05:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #98
 
miałem tę nieprzyjemność usłyszeć dziś (na szczęście cicho) ze 2-3 kawałki z płyty. Zgroza. Icon_evil

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
23.10.2009 05:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mateusz91 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Feb 2009
Post: #99
 
Miszon napisał(a):miałem tę nieprzyjemność usłyszeć dziś (na szczęście cicho) ze 2-3 kawałki z płyty. Zgroza. Icon_evil
A ja wczoraj doświadczyłem podobnej nieprzyjemności - widziałem teledysk Icon_neutral2 łoo matko Icon_neutral2
Ktoś już to pisał. Ale i dla mnie to wszystko jest nieprawdziwe, sztuczne, wykreowane. Ale Chylińskiej chodziło chyba o tę komercje. W tym tygodniu słyszałem jej wypowiedz "Kurcze, jest tak fajnie, lecę w RMFie, jestem na większości list przebojów...". Czyli o to jej chodziło? Czyli takie miała ambicje - ta, która kilka lat temu obrażała Bartosiewicz, że śpiewa z Krawczykiem? "lecieć" w RMFie - marzenie. :roll:
I jeszcze ktoś tu porównywał do Reni Jusis, na początku też mi Chylińska ją przypominała, ale głębszym wsłuchaniu Reni jest zdecydowanie lepsza w tym co robi (też dlatego, że jest to autentyczne).
23.10.2009 06:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #100
 
aaktt napisał(a):
chris975 napisał(a):
aaktt napisał(a):
jszmiles napisał(a):dobrze ze wieciej z 90s... reszta to wielkie dno.
dobrze, że Madonna nie jest za to wielkim dnem, gratuluję Ci z całego serca ominięcia tego wszechobecnego wielkiego dna i trafienia akurat na nią i jej muzykę, która jako jedyna ze wszelkich możliwych wykonawców nie jest wielkim dnem! Icon_surprised

wstałeś dzisiaj chyba lewą nogą, bo wszystko krytykujesz

aaktt - Tobie się też zdarza pisać o innej muzyce że jest dnem i gównem więc zupełnie nie rozumiem Twojego oburzenia...
Naprawdę? Zdarza mi się? Coś może mi się nie podobać, ale dna i gówna sobie nie przypominam.

Oburzenie jak najbardziej wskazane, zwłaszcza gdy ktoś najwyraźniej pisze coś z czystej chęci dogryzienia komuś. (Bo nie wyobrażam sobie, żeby ktoś wierzył w takie bzdury)

aaktt napisał(a):Po usłyszeniu tego pierwszego gówna, myślałem, że gorzej być nie może, ale wraz z "Niebem" Chylińska wstąpiła na nowy poziom chały. Na początku uważałem, że porównania z Małgorzatą Andrzejewicz były przesadzone, ale po tym, co usłyszałem, uważam, że to idealnie ta sama muzyczna półka. A już zostawiając Chylińską, czy raczej to, co z niej zostało, najstraszniejsze, że za tym wszystkim stoi Plan B. Ten sam, który aspirował do bycia polskimi Neptunesami i zrobił coś fajnego na "Sexi Flexi" dla Kukulskiej...

Nie mogłem się oprzeć i musiałem umieścić dowód na potwierdzenie tego co pisałem w Twoim temacie aaktt i że jednak moja pamięć nie jest omylna ;-P


A aby było na temat to mi tam się bardzo podoba ten najnowszy singiel Chylińskiej i bardziej tu pasuje porównanie do Reni niż do Andrzejewicz Icon_eek2

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
23.10.2009 06:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Agnieszka Chylińska - Ja Ci wszystko dam Szymek79 1 69 11.11.2023 11:09 PM
Ostatni post: kajman
  Agnieszka Chylińska - Kochaj ją Szymek79 3 441 20.06.2023 07:36 PM
Ostatni post: AKT!
  Sad Smiles - Nie mogę kacper130700 0 67 18.03.2023 03:53 PM
Ostatni post: kacper130700
  Agnieszka Chylińska - Drań Szymek79 7 726 02.02.2023 07:15 AM
Ostatni post: EVENo
  Agnieszka Chylińska - Kiedyś do Ciebie wrócę Szymek79 4 646 17.09.2022 09:34 PM
Ostatni post: kajman
film Agnieszka Chylińska - Jest nas więcej kacper130700 3 440 30.07.2022 02:25 PM
Ostatni post: kajman
  Agnieszka Chylińska - Schiza Szymek79 8 757 22.01.2019 12:44 AM
Ostatni post: mike
  Agnieszka Chylińska - Mam zły dzień Szymek79 9 1 712 29.12.2018 08:02 PM
Ostatni post: kajman
  Agnieszka Chylińska - Królowa Łez Szymek79 2 962 30.09.2016 05:02 PM
Ostatni post: prz_rulez
  Agnieszka Chylińska - Kiedy Przyjdziesz Do Mnie Tomekk 9 2 020 05.03.2014 09:52 PM
Ostatni post: AKT!

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości