Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Wolnej Grupy Bukowina
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 028
Dołączył: Sep 2017
Post: #31
RE: Mychartsowy Top Wolnej Grupy Bukowina
Miszon napisał(a):To, że ktoś grał na Przystanku Woodstock nic nie znaczy, tam co roku gra pewnie ze sto kapel, grał nawet mój kolega ze szkoły (i z zespołu), który wydawał swe płyty własnym sumptem i raczej mało kto o jego zespole słyszał.
Dokładnie, to nie żaden plebiscyt. Organizatorzy zapraszają zespoły, a one albo przyjmują zaproszenie, albo nie.
To znaczy można jeszcze dopowiedzieć, że to było na głównej scenie i koncert zgromadził stosunkowo dużą publikę (choć wydaje mi się, że na standardy festiwalu było raczej przeciętnie), ale nawet to o niczym nie świadczy, bo Justyna Steczkowska też zgromadziła tłumy, a po latach w środowiskach WOŚPowych wspomina się ten występ raczej jako słaby i niepotrzebny. WGB to oczywiście nie grozi, klimat był, a za sprawą Carrantuohill folk zawsze był na Przystanku mile widziany. Ale niestety, był to również koncert bez historii, nie odbił się echem, tak jak zrobiła to niedawno Majka Jeżowska.

Znaczy się można w występie na PW szukać powodów do zasadności topu, ale nie można powiedzieć po prostu "wystąpili na Woodzie" i liczyć na to, że jest to jakiś argument. Decapitated wystąpiło trzy razy, a jakoś nie widzę powodów, aby zgłoszenie ich tutaj mogłoby być dobrym pomysłem.

Radio Epsilon
13.07.2022 01:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Mychartsowy Top Wolnej Grupy Bukowina - EVENo - 13.07.2022 01:03 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości