Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak oni Śpiewają 6 :Pojedynek mistrzów.
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #1
Jak oni Śpiewają 6 :Pojedynek mistrzów.
Jestem zszokowany, że nie toczy się tu dyskusja na ten temat. Choc bym był bardzo zaskoczony (pozytywnie) gdyby znalazła się choc jedna osoba, która śledzi ten program.

Osobiście zawzięcie ślędziłem pierwsze trzy edycje z wielkimi gwiazdami, czwarta i piąta bezgwiezdna do tego faworyci odpadli na początku, więc czasami zerkałem.

Natomiast teraz w szóstej powróciły cudowne głosy, zwyciężczyni I edycji Agnieszka Włodarczyk, zwyciężczyni II edycji Joanna Liszowska i runner-up trzeciej Joasia Jabłczyńska.Zawsze ich wykonania trafiają na moja play-listę w poszczególnych tygodniach

Pati Yang
25.09.2009 04:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Raz coś tam oglądałem... Nie wiem, może format się już przeżarł?
25.09.2009 07:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
PaTToN Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 505
Dołączył: Sep 2009
Post: #3
 
JOŚ jest w Sobotę w tym samym czasie co lp3 więc raczej dlatego nikt tutaj o tym nie pisze

Chomik Last.fm
25.09.2009 07:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #4
 
Ja też jestem zszokowany Icon_wink2

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
25.09.2009 07:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Tkk_Bolly napisał(a):Jestem zszokowany, że nie toczy się tu dyskusja na ten temat. Choc bym był bardzo zaskoczony (pozytywnie) gdyby znalazła się choc jedna osoba, która śledzi ten program.
Czy te zdania nie wykluczają się w pewien sposób Icon_biggrin?

Mnie ten program nie interesuje. Do mojej muzyczności nie wnosi on nic, więc nie mam potrzeby oglądania.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.09.2009 08:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #6
 
Mamy chyba innych mistrzów, bo moi tam nie występują Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
25.09.2009 09:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #7
 
saferłel napisał(a):[
Czy te zdania nie wykluczają się w pewien sposób Icon_biggrin?
W pewien sposób tak Icon_razz Z założenia pierwsze zdanie miało byc ironiczne, drugie nie.
Ale z drugiej strony jest na forum kilku fanów popu lub osób których preferencje muzyczne zachaczają o ten gatunek. A Joś muzyczne zawiera się w tym gatunku głównie.

A czy format się już przejadł? Moim zdaniem nie, w Joś są jakieś odstępstwa, trochę zaskoczeń, nie jak ułożony TzG.

Pati Yang
25.09.2009 10:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #8
 
NIe wiem czy oglądałem w całości choć jeden odcinek, a we fragmentach tylko wtedy, jak nie ja wybierałem, co ma być w TV (byłem przez chwilę w domu w pokoju z telewizorem, albo u znajomych). I to gdzieś pierwsze odcinki, jak jeszcze nie było wiadomo, że powinien on nosić tytuł "jak oni fałszują".
Dlatego też zaskoczony nie jestem.

Raczej zaskoczony, że ktoś założył ten temat. Co on ma wspólnego z koncertami/festiwalami? Albo w ogóle z muzyką?

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
26.09.2009 10:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #9
 
Miszon to zachęcam do obejrzenia choc jednego odcinka. Cała zabawa to muzyczny konkurs. A w każdą sobotę jest koncert (więc pasuje do dwóch podpunktów tematu, a niektóre tematy w tym dziale tylko do jednego Icon_razz )

No cóż niektóre osoby strasznie fałszowali. Ale pojawiły się też ciekawe glosy jak np Kasia Galica czy Małgosia Lewińska, gdyby popracowały to moglo by coś z nich byc.

Po programie Agnieszka Włodarczyk wydała złotą płytę "Nie dla oka", a Piotr Polk chyba już platynową"Polk in love"

A czy Ci w tej nowej edycji są mistrzami to niewielkie ma znaczenie, dla mnie ważne, że mam radośc z ich suchania, a i otoczka programu jest ciekawa, taka kolorowa, tak odrywa od rzeczywistości.

Pati Yang
26.09.2009 11:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #10
 
Wolałbym, żeby to śpiewali jacyś debiutanci, a nie goście którzy sobie co najwyżej w ten sposób dorobią na boku. A tak ta kasa na promocje wywalona jest kompletnie w błoto, zamiast na coś naprawdę sensownego. Jak pomyślę, jak na tym tracą nieznane kompletnie w Polsce zespoły, których nie chce się promować, to mi się nóż w kieszeni otwiera.
Nie wspominam o ogłupiającej roli takich programów. Ale to jak zanjdę odpowiedni cytat, to wrzucę jakiś bon mot w tym temacie.
Dla mnie ten program ma tyle wspólnego z muzyką jako sztuką, co "Tańce z gwiazdami na lodzie" (czy jak mu tam) z transmisją z mistrzostw świata w łyżwiarstwie figurowym (co swoją drogą ostatnio też już spadło gdzieś na godziny po 23, a niej dawniej o 20. Ostała nam się ino piłka i parę innych zespołówek okazyjnie ze sportu w TV).
Także dzięki za zaproszenie - nie pooglądam. Ogólnie na programy tego typu mam jeden wielki żyg. Czuję się po prostu jakbym jadł megamacdonalda, mając do wyboru w tej samej cenie wykwintną restaurację w tej samej cenie.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
26.09.2009 11:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #11
 
Rok temu równocześnie z Joś leciała Fabryka gwiazd promująca młode talenty i mimo wszystko ludzie wybrali to pierwsze, dlatego są kręcone kolejne edycje-prawo rynku.
Dla pocieszania na kolejny sezon (wiosna) Terentiew zapowiada producję ponownie jakiegoś reality dla młodych możliwe, że będzie to format Xfactor dla młodych zespołów

A w Tańcu z Gwiazdami i Gwiazdy tańczą na lodzie parter zawsze miał jakieś tytułu z mistrzostw i to nie byli amatorzy. A że telewizja potrzebuje gwiazd dlatego są wymyślana takie programy, moim zdaniem mimo wszystko słusznie.
Przypominam, że jest jeszcze taneczna eurowizja gdzie startują jak narazie pary z TzG.

Pati Yang
26.09.2009 11:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tomas585 Offline
admin1234
*****

Liczba postów: 2 115
Dołączył: May 2009
Post: #12
 
Programy typu (Jak Oni Śpiewają , Taniec Na lodzie , Taniec Z Gwiazdami , Jak Oni Śpiewają Po Pijaku Na Lodzie) Już dawno mi się przejadły , dobrym komentarzem do takich programów jest utwór Kazika (Wszyscy artyści to prostytutki )
Zdecydowanie wole Mam Talent , Który kreuje nowe Talenty
26.09.2009 11:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #13
 
Co do tańców - śmieszne jest to, że już nie bardzo mają skąd wziąć te gwiazdy i często to tancerze są większymi gwiazdami niż ich partnerzy. Zresztą, ich umiejętności nie kwestionuję. Na tańcu zasadniczo się nie znam (poza stroną praktyczną, którą nawet lubię Icon_smile2 . No, i przez 3 czy 4 semestry na studiach WF zaliczałem właśnie tańcem Icon_razz ).

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
26.09.2009 11:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #14
 
Dokładnie, bo nawet niektórzy tancerze na 10 edycji zaliczyli 8, przy 5 mln oglądalności automatycznie stają się rozpoznawalnymi osobami.
No niestety gwiazd nie było w edycjach 8. i 9. , ale też 5. była bardzo słaba.
W 10. edycji nie ma co narzekac, bo jest i Otylia Jędrzejczak, Radek Majdan, Ania Mucha czy Natasza Urbańska
W tańcu jedynie mogę zauważyć, że ktoś nie tańczy w rytmie nic więcej.


Wracając do Joś to jednym z nauczycieli jest wokalistka Ania Stępniewska
http://odsiebie.com/pokaz/2615719---e8b7.html to jej nowy singiel. Co sądzicie? Producenci twierdzą, że jest jedną z najlepszych nauczycielek na rynku muzycznym

Pati Yang
27.09.2009 12:00 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości