Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dawid Podsiadło - Post
Adam1992 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 805
Dołączył: May 2012
Post: #1
Dawid Podsiadło - Post
"W piątek o północy premiera singla. Pierwszego z WIELU. Tytuł singla to POST. Niemożliwe? A jednak! No ale jak singiel, to chyba jakaś płyta, tak? Oczywiście że tak. Jesienią. Cała płyta (...).No jak płyta to chyba jakaś trasa, czy źle mówię? Wiadomo że dobrze i jesienią będzie też trasa. Od nazwy pierwszego singla nazywa się POSTprodukcja. Zagramy tam premierowo cały nowy album."

Tyle info z Instagrama Podsiadło. Cóż, czekamy do piątku.
21.06.2022 07:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 669
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
RE: Dawid Podsiadło - Post
Jak nie zapomnę to poczekam.
21.06.2022 07:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 994
Dołączył: Sep 2017
Post: #3
RE: Dawid Podsiadło - Post
kajman napisał(a):Jak nie zapomnę to poczekam.
To brzmi prawie jak "Nie mogę się doczekać" 500

Radio Epsilon
21.06.2022 07:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Monika Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 288
Dołączył: Feb 2021
Post: #4
RE: Dawid Podsiadło - Post
Mi się podoba tak umiarkowanie. Nie wiem jak Marcinowi. Ale myślę, że młodsze pokolenie będzie miało sporo frajdy śpiewając razem ze swoim idolem fragmenty tekstu w stylu "czy ona dobrze spała, czy było bara bara, bardzo ciekawi mnie". Na luzie i z humorem Icon_smile
21.06.2022 08:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 994
Dołączył: Sep 2017
Post: #5
RE: Dawid Podsiadło - Post
(21.06.2022 08:08 PM)Monika napisał(a):  Mi się podoba tak umiarkowanie. Nie wiem jak Marcinowi. Ale myślę, że młodsze pokolenie będzie miało sporo frajdy śpiewając razem ze swoim idolem fragmenty tekstu w stylu "czy ona dobrze spała, czy było bara bara, bardzo ciekawi mnie". Na luzie i z humorem Icon_smile

Czekam do piątku i SPRAWDZAM, jak singiel nie pojawi się w ogóle (Podsiadło już raz obiecywał teledysk, który nigdy nie powstał) to wygrywam.

Radio Epsilon
21.06.2022 08:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 074
Dołączył: Dec 2009
Post: #6
RE: Dawid Podsiadło - Post
A to ciekawe co pisze Monika, bo akurat słyszałem na YT którtyś z tych jego nowych kawałków granych na koncercie i tam wychwyciłem taki fragment, gdzie ostro się wyraża o disco polo Icon_smile

WOLNE MEDIA!!!
21.06.2022 09:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 500
Dołączył: Aug 2008
Post: #7
RE: Dawid Podsiadło - Post
(21.06.2022 08:17 PM)EVENo napisał(a):  Czekam do piątku i SPRAWDZAM, jak singiel nie pojawi się w ogóle (Podsiadło już raz obiecywał teledysk, który nigdy nie powstał) to wygrywam.
ej, przecież to był taki żart: teledysk udawał lyricsvideo, które zostanie przekształcone w teledysk, tak jak okładka udawała brak okładki, a plakaty projekt plakatu!

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
21.06.2022 10:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #8
RE: Dawid Podsiadło - Post
Monika napisał(a):Mi się podoba tak umiarkowanie. Nie wiem jak Marcinowi. Ale myślę, że młodsze pokolenie będzie miało sporo frajdy śpiewając razem ze swoim idolem fragmenty tekstu w stylu "czy ona dobrze spała, czy było bara bara, bardzo ciekawi mnie". Na luzie i z humorem Icon_smile
nie łapię tego nawiązania

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
22.06.2022 03:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Monika Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 288
Dołączył: Feb 2021
Post: #9
RE: Dawid Podsiadło - Post
Co masz na myśli?
22.06.2022 04:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 500
Dołączył: Aug 2008
Post: #10
RE: Dawid Podsiadło - Post
Że nie łapie co ty masz na myśli.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
22.06.2022 04:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Monika Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 288
Dołączył: Feb 2021
Post: #11
RE: Dawid Podsiadło - Post
Zacytowałam fragment tekstu i napisałam, że jest to na luzie i z humorem, który może odpowiadać fanom Podsiadły. A przynajmniej tak mi się wydaje Icon_smile
22.06.2022 04:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 500
Dołączył: Aug 2008
Post: #12
RE: Dawid Podsiadło - Post
Chyba nie znamy tej piosenki, z której cytat Icon_wink .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
22.06.2022 04:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 669
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
RE: Dawid Podsiadło - Post
A to nie fragment Postu?
22.06.2022 06:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 074
Dołączył: Dec 2009
Post: #14
RE: Dawid Podsiadło - Post
Rzeczywiście, nie chciało mi się wierzyć, ale to pierwsze wersy tego kawałka - jest wersja z napisami, oczywiście z koncertu, na tubie. Natomiast, wbrew pozorom, tekst o dość poważnych sprawach, tylko rzeczywiście podany w lekki sposób.
I kawałek wydaje się być bardzo przebojowy, myślę, że hit lata może być i Kaśka na LP357 zagrożona Icon_smile

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.06.2022 07:35 PM przez neo01.)
22.06.2022 07:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 500
Dołączył: Aug 2008
Post: #15
RE: Dawid Podsiadło - Post
Jeszcze tej piosenki nie znamy, premiera w piątek, to skąd może znać tekst?

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
22.06.2022 07:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 074
Dołączył: Dec 2009
Post: #16
RE: Dawid Podsiadło - Post
W poście powyżej wyjaśniłem Icon_smile

WOLNE MEDIA!!!
22.06.2022 07:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Monika Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 288
Dołączył: Feb 2021
Post: #17
RE: Dawid Podsiadło - Post
Tak, to jest tekst piosenki. Ja słyszałam ten utwór 2 czy 3 razy temu dzięki uprzejmości osoby, która jest związana z firmą SONY. Także w piątek bez zaskoczeń. Ale też specjalnie Dawid mnie nie grzeje, więc ciężko mi ocenić czy to ma potencjał na hit lata, czy nie. Ot taki popowo-rockowy numer.
22.06.2022 07:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 994
Dołączył: Sep 2017
Post: #18
RE: Dawid Podsiadło - Post
Monika napisał(a):dzięki uprzejmości osoby, która jest związana z firmą SONY
Kiedyś w domu wszystko miałem z Sony, łącznie z komórką. Teraz nic nie mam z Sony, łącznie z konsolą.

Mogę mieć ewentualnie jakąś płytę Sony BMG Music Entertainment, ale nie chce mi się teraz sprawdzać, czy AC/DC może być związane z tą korporacją.

Radio Epsilon
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.06.2022 08:25 PM przez EVENo.)
22.06.2022 08:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Adam1992 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 805
Dołączył: May 2012
Post: #19
RE: Dawid Podsiadło - Post
(22.06.2022 07:32 PM)Miszon napisał(a):  Jeszcze tej piosenki nie znamy, premiera w piątek, to skąd może znać tekst?
Na koncertach grał już ten numer.
22.06.2022 09:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #20
RE: Dawid Podsiadło - Post
Monika napisał(a):Tak, to jest tekst piosenki. Ja słyszałam ten utwór 2 czy 3 razy temu dzięki uprzejmości osoby, która jest związana z firmą SONY. Także w piątek bez zaskoczeń. Ale też specjalnie Dawid mnie nie grzeje, więc ciężko mi ocenić czy to ma potencjał na hit lata, czy nie. Ot taki popowo-rockowy numer.
może wyślij kontakt Stelmachowi, bo jest oburzony, że jeszcze nie dostał empetrójki xD

Tak pisze na swoich sołszjalach:
Cytat:„Post”. Nowy singiel Dawida Podsiadło. Się weźmie i ukaże. O północy.

I wara nam od tej piosenki. Takie mam wrażenie. Bo działania czynione wokół Artysty od jakiegoś czasu noszą znamiona notorycznego konstruowania nimbu, którego blask nas maluczkich i wiernie aplikujących może jeno dziarsko oślepić.

Jestem wielkim fanem talentu tego gościa. Od zawsze. Jak mogę i o ile jest to zgodne z moją wewnętrzną muzyką, a zazwyczaj jest zgodne, wspieram jego twórczość słowem, myślą i entuzjazmem. Aż tu nagle – bang! Piosenki nie można posłuchać choćby dzień wcześniej, bo tajemnica i embargo. Trzeba warować do północy aż kawałek pojawi się w streamingach, bo tajemnica i embargo. Nie można dowiedzieć się czegokolwiek więcej na temat utworu, bo tajemnica i embargo. A my w Redakcji Muzycznej chcielibyśmy sobie pogadać na kolegium o tym singlu, wymienić się opiniami, porównać znaną już wersję koncertową z tą finalną studyjną. I co? I jajco. Wara. Sorry, ale zaczynam być trochę za stary na takie akcje. Co więcej, w trybie pilnym przestaję opierać się wrażeniu, że oprócz teczek atomowych najbardziej strzeżonymi składowymi tego świata są nowe piosenki Dawida Podsiadło.

To może idźmy dalej, Drogi Dziale Marketingu. Może niech singiel się ukaże, ale zabrońcie go słuchać komukolwiek? Niech będzie jeszcze bardziej pastewnie i nadwiślańsko. A co!

Liczę na to, że ktoś się tam w końcu trzepnie w ten swój przesiąknięty książkowym pijarem czerep. Bo chyba miało być europejsko jak cholera, a jest… do bulu małomiasteczkowo, że tak to napiszę i określę.

Powyższe nie zmienia mojej podjarki singlem i nową płytą. Oraz nadzieją, że jedno i drugie rozwali po raz kolejny mury Jerycha. Dave, go 4 it!

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
23.06.2022 03:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sarsa feat. Dawid Tyszkowski - Po kościach Szymek79 2 54 08.04.2024 07:41 PM
Ostatni post: Miszon
  Dawid Tyszkowski (Miuosh x Zespół Śląsk) - Zostaw neo01 1 129 23.02.2024 09:39 AM
Ostatni post: kajman
  Dawid Kwiatkowski - Co zostało mi? Szymek79 1 96 28.01.2024 09:16 AM
Ostatni post: kajman
  Dawid Kwiatkowski - Zanim Cię poznam Szymek79 1 38 03.12.2023 12:57 PM
Ostatni post: kajman
  Dawid Tyszkowski - Mój kot zaginął Szymek79 1 62 18.11.2023 10:46 AM
Ostatni post: kajman
  Sorry Boys feat. Dawid Tyszkowski - Miasto Warszawa neo01 2 116 01.11.2023 11:57 AM
Ostatni post: neo01
  Dawid Tyszkowski - Wiem, że ci ciężko Szymek79 1 84 21.10.2023 10:25 AM
Ostatni post: kajman
  Dawid Podsiadło & P.T. Adamczyk - Phantom Liberty Szymek79 4 381 02.10.2023 07:41 AM
Ostatni post: kajman
  Dawid Kwiatkowski - Taki jak Ty Szymek79 1 141 28.09.2023 05:18 PM
Ostatni post: kajman
  Lor feat. Dawid Tyszkowski - PAM PAM PAM Szymek79 1 67 30.08.2023 05:26 PM
Ostatni post: kajman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości