Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 967 - 22.09.2009
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
no więc chciałbym, żeby te procenty wzrosły do 83.3% Icon_wink2
24.09.2009 04:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #22
 
ku3a napisał(a):myślę, że jest jedna rzeczy która na pewno by pomogła... tylko nie pamiętam czy na koncertach to grają Icon_wink2
nie wiem gdzie i na jakie koncerty chodzicie , ale ja byłem na dwóch i Przebicie grali na każdym z nich - czyli 100 % Icon_lol
ku3a napisał(a):no przecież była impreza urodzinowa ANL Icon_wink2 . nie byłeś? po tak się działo, że nie pamiętam Icon_wink2 .
Fakt . Ale chyba bym się nie wyrobił , ponieważ dość sporo czasu zajęło mi sprzątanie po swojej .
24.09.2009 08:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
tak długo sprzątałeś? all night long?
24.09.2009 08:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Miszon napisał(a):No pierwsza szóstka nadal GENIALNA!

Nic dziwnego, skoro 5 piosenek jest od jednego zespołu, któremu udało się nagrać w opinii wielu najlepszy polski album XXI wieku Icon_razz2 Ja od Lao najbardziej kojarzę 1939.
Podoba mi się końcówka top 10! Bon Jovi dla mnie nadal tajemniczy, znany tylko z youtube Icon_lol White Lies staje się powoli obsesją Icon_wink Indie rockowy zespół z takim stażem. To nowość tutaj, pośród Metallic i M.I.A-ów Icon_biggrin AM ładnie w górę. Placebo ma już taki staż, że pojawienie się tego kawałka u mnie będzie wyglądało jak odświeżenie jakiegoś hitu sprzed lat ;P Wiesz co mnie najbardziej cieszy, nie? EELS! Myślałem, że jak zwykle wszyscy to oleją Icon_lol A jednak tobie się spodobało. U mnie nadal czołówka płyt tego roku. Chyba top 20. Editors również na wielki plus! U mnie kilka oczek wyżej.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.09.2009 09:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #25
 
ku3a napisał(a):tak długo sprzątałeś? all night long?
all week po all weekend long Icon_mrgreen
25.09.2009 08:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
saferłel napisał(a):Placebo ma już taki staż, że pojawienie się tego kawałka u mnie będzie wyglądało jak odświeżenie jakiegoś hitu sprzed lat ;P
hehe, no fakt. u mnie weszło od razu po pierwszych przesłuchaniach, natychmiast mnie bardzo mocno złapało Icon_smile2.
saferłel napisał(a):Wiesz co mnie najbardziej cieszy, nie? EELS! Myślałem, że jak zwykle wszyscy to oleją Icon_lol A jednak tobie się spodobało.
bardzo mi się podoba ta piosenka. i cała płyta zresztą też Icon_smile2.
29.09.2009 05:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mateusz91 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Feb 2009
Post: #27
 
saferłel napisał(a):
Miszon napisał(a):No pierwsza szóstka nadal GENIALNA!

Nic dziwnego, skoro 5 piosenek jest od jednego zespołu, któremu udało się nagrać w opinii wielu najlepszy polski album XXI wieku Icon_razz2

Ja uważam, że 'Powstanie Warszawskie' to jeden z najlepszych polskich albumów w ogóle Icon_smile2
Świetna 10., choć mnie dziwi wysokie miejsce Bon Jovi. I szkoda, że 'Przebicie do śródmieścia' tylko na 12.
02.10.2009 05:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości