Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Jean-Michel Jarre'a
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 656
Dołączył: May 2008
Post: #91
RE: Mychartsowy Top Jean-Michel Jarre'a
kajman napisał(a):fajnie, że nie zaliczas mnie do post-trójkowego tłumu.
umówmy się może, że nie zaliczam cię nigdzie, o ile nie napiszę inaczej Icon_razz2

Miszon napisał(a):Szczerze mówiąc nie zauważyłem, aby Jarre był jakoś popularny w trójkowym towarzystwie
to uogólniająca obserwacja z zewnątrz

Miszon napisał(a):Ja go poznałem chodząc do domu kultury, gdzie było kółko klawiszowe i chłopcy z okolicznych wsi i mojego miasteczka, których nie podejrzewałbym o słuchanie Trójki
fair enough; to był absolutnie jedynie epitet do samej figury jarre'a, która niewątpliwie funkcjonuje w polsce na jakichś specjalnych prawach, niż przytyk czy komentarz do kogokolwiek stąd, kto się czuje post-trójkowiczem Icon_wink

Noemi napisał(a):Natomiast ogółem faktycznie wydaje mi się on nieco przecenionym wykonawcą - nie rozumiem zupełnie, jak ze wszystkich elektroników to akurat on jest znany z koncertów z tak olbrzymią publicznością i traktuje się to z takim pietyzmem.
bingo, tyle mniej więcej chciałem wyrazić

Lilian napisał(a):jak dla mnie Calypso smakowało wyśmienicie!
To jeden z najlepszych smaków mojego dzieciństwa Icon_biggrin
Kto z Was pamięta lody Calypso?
ja pamiętam calypso, gatunek muzyki popularnej z trynidadu i tobago, którym dość niezbornie zainspirował się jmj w tym nagraniu Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
29.05.2022 08:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Mychartsowy Top Jean-Michel Jarre'a - AKT! - 29.05.2022 08:09 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości