Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Jean-Michel Jarre'a
santosz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 052
Dołączył: May 2021
Post: #84
RE: Mychartsowy Top Jean-Michel Jarre'a
(27.05.2022 05:30 PM)AKT! napisał(a):  słucham sobie tego jarre'a i to totalnie zabawne, że cały ten post-trójkowy tłum czci tę muzyczkę jako coś nie wiadomo jak zajebistego
to jest w sumie totalnie zabawne Icon_lol jak cały czas można wyczuć na tym forum potrzebę stwarzania jakiejś dychotomii między słuchaczami dawnej Trójki a młodszymi "postępowymi" słuchaczami współczesnego...elektropopu Icon_lol
jakby chciano za wszelką cenę przypisać niektórym z nas, że zatrzymali się w rozwoju na Deep Purple, Led Zeppelin czy Queen, ja nie wiem gdzie indziej niż w Trójce mógłbym w latach 90-tych usłyszeć i zachwycić się takimi zespołami jak np. Primus, Sonic Youth, Underworld, wczesny Chemical Brothers itd., to akurat wtedy były postępowe zespoły a im akurat, do wymienionych wcześniej dinozaurów, było dość daleko
no, ale może ja się mylę, może tylko sobie coś ubzdurałem, że jakieś takie sztuczne podziały tutaj występują Icon_wink

Karpie zjem!
27.05.2022 11:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Mychartsowy Top Jean-Michel Jarre'a - santosz - 27.05.2022 11:15 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości