Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Jean-Michel Jarre'a
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #21
RE: Mychartsowy Top Jean-Michel Jarre'a
playlista:



gdyby ktoś zauważył nie taki numerek przy którymś utworze (łatwo się tu machnąć Icon_wink2 ) to proszę o sygnał.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
09.05.2022 10:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
gioconda2 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 134
Dołączył: Jul 2021
Post: #22
RE: Mychartsowy Top Jean-Michel Jarre'a
Czekałam na wybór Neo, bo myślę, że z czymś by trafił dla mnie. Spóźnił się ile? 5 minut? Jak On dziękuje, to i ja dziękuję. Od czasu Renaty Przemyk i De Mono nie było topu dla mnie Icon_cry Icon_sad A teraz była szansa... I znów jej nie ma... Icon_cry
09.05.2022 10:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
RE: Mychartsowy Top Jean-Michel Jarre'a
Rendez-Vous 98
Oxygène 8
09.05.2022 10:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #24
RE: Mychartsowy Top Jean-Michel Jarre'a
(09.05.2022 10:18 PM)EVENo napisał(a):  No właśnie, a na rzymskie to bym już w ogóle nie wpadł Icon_razz2
Rzymskie są najczęściej spotykane.

PS. Ale jaja - już dawno, czyli ze 2 lata temu, wybrałem sobie że jak będzie moja kolej, to wybiorę J-MJ, bo na pewno nikt nie zaproponuje. I cały czas nic nie wskazywało na to, że będę musiał zmienić typ. A tu nagle... Wow
I co ja teraz wymyślę, dwóch lat na namysł nie mam?
09.05.2022 11:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #25
RE: Mychartsowy Top Jean-Michel Jarre'a
gioconda2 napisał(a):Spóźnił się ile? 5 minut?
Nawet jeśli 5 sekund, to wiadomość o terminie dostał trzy tygodnie wcześniej. Z wyraźną prośbą, aby się tego terminu trzymać. Owszem, była to prośba, a nie nakaz, ale po publikacji tamtego PW trudno mi nie trzymać strony stranglersa.

gioconda2 napisał(a):Czekałam na wybór Neo,
Ja też i to bardzo (nawet jeśli poprzednim razem padło na come xD), ale naprawdę nie rozumiem jaki był problem z wysłaniem PW wcześniej. Bo jeśli Piotr chciał zrobić jakiś czarujący post wprowadzający nas do kolejnego topu w wątku z Britney, to na 99% bym go przeoczył, bo nie miałem za bardzo powodu zaglądać do wątku z Britney i o jego wyborze i tak dowiedziałbym się od stranglersa.

Radio Epsilon
09.05.2022 11:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #26
RE: Mychartsowy Top Jean-Michel Jarre'a
Miszon napisał(a):Rzymskie są najczęściej spotykane.
Ja na swoich kompaktach mam arabskie, na Spotify też takowe są. Aczkolwiek na Wikipedii już faktycznie są rzymskie.

Miszon napisał(a):I co ja teraz wymyślę, dwóch lat na namysł nie mam?
Czyli zrobiłem Ci niedźwiedzią przysługę? Icon_wink Możesz się zrewanżować Icon_razz2
Też wybrałem Jarre'a myśląc, że nikt inny by go nie zgłosił. Nie sądziłem, że tak bardzo się pomylę Icon_razz2

Radio Epsilon
09.05.2022 11:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #27
RE: Mychartsowy Top Jean-Michel Jarre'a
(09.05.2022 11:08 PM)EVENo napisał(a):  
Miszon napisał(a):Rzymskie są najczęściej spotykane.
Ja na swoich kompaktach mam arabskie, na Spotify też takowe są. Aczkolwiek na Wikipedii już faktycznie są rzymskie.

Miszon napisał(a):I co ja teraz wymyślę, dwóch lat na namysł nie mam?
Czyli zrobiłem Ci niedźwiedzią przysługę? Icon_wink Możesz się zrewanżować Icon_razz2
Też wybrałem Jarre'a myśląc, że nikt inny by go nie zgłosił. Nie sądziłem, że tak bardzo się pomylę Icon_razz2
1. Compaktow nie mam, ale na kasetach mam rzymskie.
2. No na maxa niedźwiedzią, serio nie mam koncepcji.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
09.05.2022 11:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #28
RE: Mychartsowy Top Jean-Michel Jarre'a
Dobrze chociaż, że już zgłoszono Ethnicolor, nie będę musiał się zastanawiać, czego nie zgłaszac (już się nastawiłem na 3 pozycje Icon_razz ). Na razie dałem jeden numer, z drugim poczekam czego nie będzie, a trzeci to był właśnie Ethnicolor Icon_wink .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
09.05.2022 11:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #29
RE: Mychartsowy Top Jean-Michel Jarre'a
Przepraszam, że napiszę to tu, ale moim wyborem miało być happysad - na 20-lecie zespołu i jako że maj, oczywiście po polsku.
Niestety póki co przestałem mieć ochotę na tę zabawę. Z prowadzącym, jak widać, nam od dłuższego czasu nie po drodze, a teraz dla mnie zostały przekroczone pewne granice (nie chodzi o to, co zostało zorbione, ale przede wszystkim o zachowanie po), dlatego póki co nie będę zaglądał do tego działu.
Sorry za off-top, ale jakoś skłoniła mnie do tego dyskusja w tym wątku. I przepraszam za spóźnienie, mam nadzieję, że ten top jeszcze kiedyś się pojawi.
Miło było z Wami wspólnie się bawić...

WOLNE MEDIA!!!
09.05.2022 11:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #30
RE: Mychartsowy Top Jean-Michel Jarre'a
I oto stawiasz mnie w kolejnej nieprzyjemnej sytuacji. Czy to więc Twój wybór? Czy rozumiem, że się obrażasz?
Oczekuję jasnego od Ciebie sygnału typu 'tak, zgłaszam do kolejnego topu Happysad', tak że będę mógł dalej naliczać Ci punkty.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.05.2022 11:55 PM przez thestranglers.)
09.05.2022 11:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #31
RE: Mychartsowy Top Jean-Michel Jarre'a
Mam nadzieję, że obaj będziecie dobrze spali i że obaj ochłoniecie, bo też obaj przesadzacie. Liczę na to, że za trzy tygodnie wszyscy razem z uśmiechem na ustach będziemy topować sedihepy. Ale to zależy od Waszego zachowania, które po obu stronach pozostawia w tym momencie sporo do życzenia.

Więc czuję się zobowiązany wysłać Was obu do łóżek, jak małe dzieci. "Nie ważne kto zaczął, macie się pogodzić" (xD). Śpijcie słodko, dobranoc.

Radio Epsilon
10.05.2022 12:19 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #32
RE: Mychartsowy Top Jean-Michel Jarre'a
Wydaje mi się to najrozsądniejsze podsumowanie sytuacji.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
10.05.2022 12:27 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #33
RE: Mychartsowy Top Jean-Michel Jarre'a
Jako że w tym topie nie wypada nie być, to zgłoszę coś ni z gruszki ni z pietruszki, bo te wszystkie numerki (sam Oxygene ma ich co najmniej 20!) trochę mnie przerażają. I padło na chyba mało znany bonus:
The Heart of Noise (The Origin)

Pamiętam w młodości oglądałem koncert J-MJ w telewizji i wtedy to był dla mnie kosmos! Teraz już ta muzyka nie robi takiego wrażenia, może brak tych wszystkich koncertowych bajerów robi sporą różnicę, a może z wiekiem dostrzegam jej wszelakie mankamenty?

Aha i apeluję do neo01, żeby jednak zgłosił za te trzy tygodnie Wesoło-Smutnych, bo inaczej chyba już nigdy (choćby z grubsza) nie ogarnę ich dorobku. Icon_rolleyes

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
10.05.2022 01:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 385
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
RE: Mychartsowy Top Jean-Michel Jarre'a
thestranglers napisał(a):będę mógł dalej naliczać Ci punkty
Ja wiem, że zatwierdziliśmy nowy regulamin, ale karanie za drobny błąd nienaliczaniem punktów jest zdecydowanie przegięciem. Swoją drogą jeżeli dobrze zrozumiałem jego wypowiedź to i tak nie miałbyś czego naliczać.
10.05.2022 07:52 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
miszony Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 619
Dołączył: Jan 2015
Post: #35
RE: Mychartsowy Top Jean-Michel Jarre'a
Drobny błąd Kajman?
Przecież thestranglers wyraźnie napisał, że prosił Neo już w okolicach 20 kwietnia o podanie wyboru . Przyznam szczerze , że jak zobaczyłem , że będzie Neo wybierał to od razu pomyślałem: Oho, będą problemy
10.05.2022 08:25 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #36
RE: Mychartsowy Top Jean-Michel Jarre'a
(10.05.2022 12:19 AM)EVENo napisał(a):  Mam nadzieję, że obaj będziecie dobrze spali i że obaj ochłoniecie, bo też obaj przesadzacie. Liczę na to, że za trzy tygodnie wszyscy razem z uśmiechem na ustach będziemy topować sedihepy. Ale to zależy od Waszego zachowania, które po obu stronach pozostawia w tym momencie sporo do życzenia.

Więc czuję się zobowiązany wysłać Was obu do łóżek, jak małe dzieci. "Nie ważne kto zaczął, macie się pogodzić" (xD). Śpijcie słodko, dobranoc.
Nie chcę, żeby wyszło na to, że się obrażam na forum i mam to wszystko gdzieś. Więc ten top może się odbyć za 3 tygodnie jako mój wybór.
Przepraszam wszystkich, może trochę za dużo emocji wczoraj we mnie było. Jednak zachowanie i niektóre wypowiedzi thestranglersa ważam za naganne i w związku z tym, przynajmniej póki co, nie widzę tu dla siebie miejsca (możliwe, że wezmę jakiś udział w topie HS, bo to jednak dla mnie wyjątkowo ważne).
Naprawdę żałuję, że tak to wszystko się potoczyło...
To chyba tyle z mojej strony.
Pax.

WOLNE MEDIA!!!
10.05.2022 08:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stokrotka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 884
Dołączył: Jan 2020
Post: #37
RE: Mychartsowy Top Jean-Michel Jarre'a
Całkowicie niepotrzebna sytuacja, nie mówiąc już o nakręcaniu dramaturgii przez protesty i ogólną egzaltację.
W moim odczuciu, powinna być to lekcja dla kolejnych zgłaszających. Prowadzący podchodzi do tego tematu bardzo serio i nie dziwię mu się, bo poświęca temu ogrom zaangażowania. Wystarczy, że reszta zainteresowanych topami wyrobi w sobie podobne nastawienie i wszyscy będą usatysfakcjonowani.
10.05.2022 09:15 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #38
RE: Mychartsowy Top Jean-Michel Jarre'a
Wooloomooloo

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
10.05.2022 10:44 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adameria Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 502
Dołączył: Dec 2014
Post: #39
RE: Mychartsowy Top Jean-Michel Jarre'a
Revolution
Arpegiateur
10.05.2022 05:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 385
Dołączył: Jun 2007
Post: #40
RE: Mychartsowy Top Jean-Michel Jarre'a
miszony napisał(a):Drobny błąd Kajman?
Spóźnienie o kilka minut przy topie trwającym prawie trzy godziny to dla mnie drobiazg.
miszony napisał(a):prosił Neo już w okolicach 20 kwietnia o podanie wyboru
Ale nie dokonanie wyboru wtedy. I jeżeli już to czemu miałby podawać na PW?
10.05.2022 09:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości