Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Britney Spears
michal_paszcza Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 332
Dołączył: Mar 2021
Post: #81
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
Jeśli jeszcze nie jest za późno - to brakuje dwóch dużych rzeczy Icon_wink

Scream & Shout
Work Bitch
25.04.2022 08:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #82
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
Parzymiech już zgłosił Glupek2 wykreślam Boys
25.04.2022 08:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 648
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #83
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
Make Me...
My Perogative
26.04.2022 12:00 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #84
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
może i nie moja bajka, ale coś mi tam podeszło Icon_smile2 A nawet było całkiem przyjemnie
26.04.2022 01:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #85
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
ZAMYKAM PRZYJMOWANIE PROPOZYCJI
26.04.2022 05:29 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 385
Dołączył: Jun 2007
Post: #86
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
Someday (I'll Understand) to to samo co Someday (I Will Understand)? Bo tak mnie przekierowuje.
26.04.2022 07:34 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #87
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
Powinno tak być...
26.04.2022 07:36 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #88
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
thestranglers napisał(a):Invitation - krzyżówka Jessie Ware z Lorde, aż dziw, że tak bajeczny początek jej ostatniej płyty nie został wydany na małym krążku
żeby nie było, że krytykuję, przesłuchałem wszystkie twoje propki i "invitation" naprawdę robi robotę; totalnie nie w stylu spears, nieźle wykoncypowane, wyprodukowane i zaśpiewane

ogólnie wróciłem do spears w zakresie, w jakim było to koniecznie, żeby uczciwie zagłosować, czyli do ulubionych i nieznanych numerów; sprawdziłem też kilka rzeczy, których nie słyszałem od lat, ale żadna z nich nie zdołała mnie zachwycić; tzn. bit neptunesów w "i'm a slave 4 u" nadal jest fascynujący, ale od kiedy rozumiem tekst, numer nie może przestać mnie przygniatać jakąś taką infantylnością, z którą nie daję sobie rady Icon_wink

szkoda, że z pierwszych trzech płyt zgłoszono głównie single, bo chętnie bym wrócił do jakichś solidnych deep cutów jak "don't go knockin on my door" czy "cinderella"

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
26.04.2022 03:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 385
Dołączył: Jun 2007
Post: #89
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
Przy przesłuchaniu fragmentów tylko trzy utwory mnie nie wkurzyły. Ale przesłuchanie całościowe tej trójki wypadło fatalne. Ale na coś jednak zagłosowałem.
26.04.2022 10:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #90
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
coś łatwo się irytujesz Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
27.04.2022 10:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dyfeomorfizm Offline
ajatollah
*****

Liczba postów: 1 076
Dołączył: Oct 2020
Post: #91
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
też tak sobie myślę, że moje postrzeganie muzyki jest bardzo ułomne - słucham jej średnio 10 godzin dziennie od kilku lat, ale dosłownie nigdy nie zdarzyło mi się, żeby jakiś utwór wyprowadził mnie z równowagi w negatywnym sensie tego słowa
27.04.2022 10:41 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #92
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
Dyfeomorfizm napisał(a):dosłownie nigdy nie zdarzyło mi się, żeby jakiś utwór wyprowadził mnie z równowagi w negatywnym sensie tego słowa
Zazdroszczę.

Jednak z tą ułomnością bym nie przesadzał. Jak to napisał niedawno jakiś anonimowy internauta pod artykułem próbującym wrzucać wszystko do jednego worka: "Ilu introwertyków, tyle introwertyzmów".

I myślę podobnie sprawa ma się na każdym polu. Jedni ludzie mają wąską strefę komfortu, inni szeroką. U mnie taki wnerw nie objawia się przecież tylko w muzyce, z równowagi wyprowadzić potrafią mnie również reklamy w telewizji i tureckie seriale, a tymczasem moja mama ogląda na przemian jedno i drugie właściwie przez cały dzień. Chociaż moja mama to akurat zły przykład, bo jak raz w telewizji natknęła się na monolog Andrzeja Poniedzielskiego to dostała drgawek, niemal puściła pawia i czym prędzej przełączyła kanał. Zaraz, o czym to ja...?

A tak, ilu ludzi, tyle podejść do tematu. Kwestia psychiki, u jednych silniejsza, u innych słabsza. Podejrzewam, że skoro żadna muzyka nie jest w stanie wyprowadzić Cię z równowagi, to podobnie sprawa ma się też na innych polach - chociażby kontaktach z ludźmi. Zapewniam Cię, że tutaj jestem równie nietolerancyjny i istnieje wąska i konkretna grupa ludzi, z którymi jestem w stanie wytrzymać. I chyba też dlatego tak lubię wyżywać się na muzyce, tutaj na forum, bo ludziom trochę ciężej powiedzieć prosto w oczy, że się ich nie lubi albo że mnie wkurzają Icon_wink A najwyraźniej jestem osobą, która potrzebuje takiego upustu. Wiem, że to nie świadczy o mnie dobrze, ale kimś innym się przecież nie stanę Icon_wink

Ale dosyć tych rozważań, mieliśmy tu udawać ekspertów od muzyki, a nie od psychologii Icon_razz2
27.04.2022 12:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 385
Dołączył: Jun 2007
Post: #93
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
AKT! napisał(a):coś łatwo się irytujesz
Przy takiej muzyce nie powinno dxziwić. Prawie wszystko na jedno (i to słabe) kopyto.
27.04.2022 03:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
obserw99 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 395
Dołączył: Nov 2018
Post: #94
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
Większość utworów oceniam pomiędzy 0 a 1. Jak tu sklecić Top-10? Zazdroszczę tym osobom, które tak szybko zagłosowały. Icon_cool
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.04.2022 04:24 PM przez obserw99.)
29.04.2022 04:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 385
Dołączył: Jun 2007
Post: #95
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
Tylko nie ma pewności czy te osoby głosowały na 10 utworów. Żeby zdobyć punkty wystarczy zagłosować na jeden utwór.
29.04.2022 04:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #96
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
Ja dziesiątkę uzbierałem, choć trochę na siłę, bo dziesiąty numer faktycznie określiłbym już jako sprawiający mi nieprzyjemność.
29.04.2022 04:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #97
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
widzę, że malkontenci powoli grupują się w stado

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
29.04.2022 05:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 385
Dołączył: Jun 2007
Post: #98
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
Nie malkontenci tylko osoby z dobrym gustem. Icon_wink
29.04.2022 06:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #99
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
Jak komuś nie podoba się taka muzyka to jest malkontentem? Dziwna teoria.

WOLNE MEDIA!!!
29.04.2022 08:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #100
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
(29.04.2022 06:46 PM)kajman napisał(a):  Nie malkontenci tylko osoby z dobrym gustem. Icon_wink
chyba guwnianym hehe

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
29.04.2022 08:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości