Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Britney Spears
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 027
Dołączył: Dec 2009
Post: #61
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
Ja tam w żadnym paradygmacie nie tkwię. Co więcej, słuchałem jej, jak i innych popowych rzeczy te ponad 20 lat temu.
Jednak trochę się od tego czasu zmieniło , mój gust także i obecnie odbieram tę muzykę jako pustą i bezwartościową i nawet dla sentymentu czy fanu, jak choćby NKOTB nie jestem w stanie jej słuchać.

thestranglers napisał(a):A ja nie wiedziałem, że wśród naszej gawiedzi są masochiści.
No właśnie chyba nie ma i dlatego
thestranglers napisał(a):Smuci mnie, że większość z Was ograniczyła się do singli, chyba z braku chęci posłuchania płyt.
chyba jest to oczywiste.

WOLNE MEDIA!!!
22.04.2022 03:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dejmieeen Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 273
Dołączył: Apr 2018
Post: #62
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
A tutaj jak zwykle, jak coś nie jest rockiem dla dziadów, to jest be xD
22.04.2022 03:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #63
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
Masochiści, bo wielu z Was krytykantów otwiera wątek, postuje w nim i karmi tym samym swoje ego. Jak czegoś nie lubię to po prostu omijam to szerokim łukiem, ograniczam się do zgłoszenia utworu.
Co do słuchania Britney te 20 lat temu to mnie Neo zaskoczyłeś.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.04.2022 04:02 PM przez thestranglers.)
22.04.2022 04:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stokrotka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 882
Dołączył: Jan 2020
Post: #64
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
Argument o śmiesznym topie mnie po prostu powalił...
Bardzo dobrze, że zgłaszane są podmioty popowe lub po prostu lżejsze w formie niż te serwowane ostatnio. I zdecydowanie powinno tak być, choćby od czasu do czasu, dla zachowania elementarnej higieny i przerwania tej monotonii.
Ja już byłam zmęczona ostatnimi podmiotami na tyle, że dziś nawet cieszę się na spotkanie z Britney po latach Icon_smile
22.04.2022 04:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 427
Dołączył: Aug 2008
Post: #65
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
(22.04.2022 03:45 PM)dejmieeen napisał(a):  A tutaj jak zwykle, jak coś nie jest rockiem dla dziadów, to jest be xD
ale to jest trochę popem dla dziadów, ja słuchałem jednej jej płyty kiedyś (drugiej) i to naprawdę nie było za dobre, zgadzam się z AKTem.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.04.2022 06:02 PM przez Miszon.)
22.04.2022 06:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal_paszcza Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 332
Dołączył: Mar 2021
Post: #66
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
Nie rozumiem tych prób dyskredytowania Britney Spears. Czy jest to muzyka prosta, masowa? Czy jest to muzyka dla nastolatków / nastolatek? Owszem! Ale czy nie dałoby się powiedzieć tego samego o wielu dotychczasowych bohaterach topów? Przecież chociażby (wczesne) The Beatles, Guns N' Roses, czy Prince również tworzyli muzykę, którą można posądzić o bycie przeznaczonym dla nastolatków, bezwartościowość... i tak dalej. Zauważyłem, że topy grających nieporównanie brdziej ambitną muzykę wykonawców, jak Joanna Newsom, czy Talking Heads (poza King Crimson, co mnie cieszy), również nie wzbudziły dużego entuzjazmu wśród tak krytykujących ten top, tak więc - czego tak naprawdę oczekujecie?

Natomiast Britney nigdy nie była wybitną, a może nawet dobrą wokalistką, jej muzyka rzadko była eksperymentalna, czy łamiąca bariery, jednak po pierwsze - wiele z produkcji przeznaczonych na jej płyty po wielu latach nadal przyciągać mogą uwagę finezją i wykończeniem, choćby na przytoczonej przez AKT!-a płycie "Blackout" - tak mieszanej z błotem w swoim czasie, a po latach docenianej przez krytyków i młodszych fanów popu, wcale niekoniecznie pamiętających czasy świetności księżniczki popu. A po drugie - dużo doskonałych melodii kryje się wśród jej singli, a czyż nie to świadczy o atrakcyjności piosenki pop? Icon_wink
22.04.2022 07:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #67
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
AKT! napisał(a):wokal jest totalnie dziwaczny
EVENo napisał(a):refren jest makabrycznie nielogiczny, jak gdyby melodia na siedem sylab, a ona raz śpiewa pięć, a raz piętnaście
ha, to mnie ubawiliście, nie powiem... swoją drogą może zachęciliście największego miłośnika dziwnej muzyki tu? Icon_cool
23.04.2022 12:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
parzymiech Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jan 2021
Post: #68
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
Circus
Someday (I'll Understand)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.04.2022 11:53 PM przez parzymiech.)
23.04.2022 11:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #69
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
dejmieeen napisał(a):A tutaj jak zwykle, jak coś nie jest rockiem dla dziadów, to jest be xD
Joanna nie była rockiem dla dziadów, a opinie były raczej pozytywne.
24.04.2022 04:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 027
Dołączył: Dec 2009
Post: #70
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
Tak jak w przypadku Cohena czy Sade chociażby.
stokrotka napisał(a):Argument o śmiesznym topie mnie po prostu powalił...
To nie argument, to tylko wyrażenie opinii Icon_wink Jak pisałem, dla mnie ta muzyka nie ma obecnie żadnej wartości, a poklask tutaj bazuje chyba głównie właśnie na pewnym sentymencie. Ale OK, ja Wam nie zakazuje pozytywnych opinii, pozwólcie mnie na krytyczne Icon_smile
thestranglers napisał(a):Masochiści, bo wielu z Was krytykantów otwiera wątek, postuje w nim i karmi tym samym swoje ego. Jak czegoś nie lubię to po prostu omijam to szerokim łukiem, ograniczam się do zgłoszenia utworu.
Hmm, nie wiem jak inni, ale ja po prostu lubię dyskutować i wyrażać swoje opinie Icon_wink

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.04.2022 05:02 PM przez neo01.)
24.04.2022 04:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #71
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
W przypadku Spice Girls (jeśli już mówimy o takim rodzaju muzyki) miałem spory sentyment, to prawda, tu poczułem, że jest okazja zweryfikować własną opinię o bohaterce. Znalazłem przyjazne dla siebie dźwięki, więc coś z tego topu dla siebie wyciągnąłem. Po prostu nie przeszkadzam innym się dobrze bawić, nie rezygnując z dyskusji.
24.04.2022 05:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 027
Dołączył: Dec 2009
Post: #72
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
A to przepraszam, nie wiedziałem, że komuś przeszkadzam w zabawie Icon_smile

WOLNE MEDIA!!!
24.04.2022 06:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dejmieeen Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 273
Dołączył: Apr 2018
Post: #73
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
Nie będę komentował wywodów Pana powyżej, więc po prostu zgłoszę:

Do Somethin' - wydawało mi się to większym hitem, niż faktycznie było. Solidny elektropop, wyprzedził modę na takie brzmienia, które trzy lata później, z sukcesami, do czołówek list przebojów wniosła Gaga. Kawałek promował "Greatest Hits" księżniczki popu.
Over To You Now - to z kolei odrzut z "In The Zone", który znalazł się jako bonus track na EPce promującej reality show Spearsowej i jej ówczesnego męża. Nie rozumiem, dlaczego na aż taki margines zepchnięto tę piosenkę, moim zdaniem to naprawdę solidna produkcja. Wśród twórców - Robyn i Imogen Heap.
24.04.2022 06:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
waldek Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 101
Dołączył: Aug 2021
Post: #74
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
Britney to bogini! Icon_smile

3
If You Seek Amy
25.04.2022 09:18 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jogosz Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 282
Dołączył: May 2021
Post: #75
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
Blur
Invitation
25.04.2022 05:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dyfeomorfizm Offline
ajatollah
*****

Liczba postów: 1 076
Dołączył: Oct 2020
Post: #76
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
get naked (i got a plan)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.04.2022 05:36 PM przez Dyfeomorfizm.)
25.04.2022 05:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
parzymiech Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jan 2021
Post: #77
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
Boys
25.04.2022 05:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #78
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
jogosz napisał(a):Blur
Invitation
dziękuję za uwzględnienie! Spoko
25.04.2022 06:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #79
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
Okazuje się, że potrafię przywołać z pamięci nawet więcej, niż 10 piosenek xD I to z teledyskami, jakżeby inaczej, choć tych też nie lubię (poza "Circus", ten był spoko).
25.04.2022 07:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #80
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
He About To Lose Me
Alien
25.04.2022 08:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości