Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Britney Spears
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 375
Dołączył: Jun 2007
Post: #201
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
Ja się zastanawiam czy Ty tak poważnie czy jaja sobie robisz. Podejrzewam, że to drugie, ale zakładając to pierwsze się do tego odniosę. Szukanie w tych wypowiedziach transfobii zaskakuje mnie kompletnie. Pierwsza jest całkiem normalna. W drugiej nie doszukuję się złośliwości. Jeżeli ktoś przez wiele lat był Arturem O, to nie tak łatwo się przestawić na zmianę nicka. Ja zmieniłem imię dziewięć lat temu, a jeszcze spora część osób co jakiś czas (jedni rzadko, inni prawie zawsze) używają starego. Trzecie wypowiedź to stwierdzenie faktu. Ja go znam jako Art.Bruta, bo takiego nicka używał na początku. A co do pierwszej połowy mojej wypowiedzi to nie wiem na ile jego deklarację można traktować poważnie, bo według mnie to prześmiewca i kpiarz, więc kto wie, jak to wygląda w tym przypadku. A co do tego jaki nick podoba mi się bardziej, jaki mniej to kwestia wewnętrznych odczuć. Tak samo podobał mi się znacznie bardziej aaktt niż używany od wielu lat AKT!
11.05.2022 06:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #202
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
Swoją drogą, jak by było "kpiarz" w rodzaju żeńskim?

Radio Epsilon
11.05.2022 06:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 427
Dołączył: Aug 2008
Post: #203
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
kajman napisał(a):Ja się zastanawiam czy Ty tak poważnie czy jaja sobie robisz.
Myślę że poważnie.

Komentarze są faktycznie karygodne.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
11.05.2022 07:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #204
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
Mi szybko się znudziło imię Noemi, więc możliwe, że za niedługo znowu napiszę do administracji, tym razem, aby zmienić na Dobromira (bo ostatecznie to tego imienia używam na miejsce swojego nekronimu i raczej przy nim zostanę). Ciekawe, czy kajman uzna je za gorsze od poprzednich? Icon_razz2

Dzięki za obronę Dyfeo! Chociaż myślę, że niektórzy mogli po prostu przeoczyć ten temat i tą moją deklarację. Mam nadzieję że jednak teraz wszystko będzie jasne. Jestem dziewczyną. Jestem trans i nie mam powodu aby w ten sposób drwić z osób trans. Kocham Britney, chcę być jak ona. Dziękuję.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
11.05.2022 09:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 375
Dołączył: Jun 2007
Post: #205
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
Noemi napisał(a):Ciekawe, czy kajman uzna je za gorsze od poprzednich?
Jeżeli mam się wypowiedzieć to od Dobromiry tylko Art.Brut podoba się bardziej.
11.05.2022 10:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #206
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
Noemi napisał(a):drwić z osób trans.
Noemi napisał(a):Kocham Britney, chcę być jak ona.
Zupełnie przypadkowo koło siebie Icon_wink

Radio Epsilon
11.05.2022 11:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jogosz Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 282
Dołączył: May 2021
Post: #207
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
No cóż, słowa Dyfeomorfizma trącą pewnym niepotrzebnym heroizmem - sytuacja przecież go nie wymaga. Ja widzę i czytając niektóre dyskusje, szczególnie te burzliwe, wiem, że część osób z tego forum jest w pewien sposób ograniczona poznawczo, ale może jakby ktoś z administracji zwrócił im uwagę, to by przynajmniej przestali pisać w kontekście Neomi.....cokolwiek. Chociaż prędzej pewnie ja dostanę jakąś uwagę, bo nie jestem w kołku znajomych królika. Innych rzeczy już nie będę komentował. Prawie od początku mojej obecności forum jest targane różnymi dziwnymi odjazdami. W części z nich sam wziąłem udział - patrz: wszystkie wątki typu co zjesz dzisiaj, co masz w lodówce. Tylko tam z nikogo nie drwiono, o ile mnie pamięć nie myli...
12.05.2022 07:11 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 375
Dołączył: Jun 2007
Post: #208
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
jogosz napisał(a):Tylko tam z nikogo nie drwiono, o ile mnie pamięć nie myli...
W pewnym sensie drwiono. Przynajmniej w początkowych wątkach. Potem to był po prostu odlot.
12.05.2022 07:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #209
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
(10.05.2022 10:33 AM)AKT! napisał(a):  
thestranglers napisał(a):98 Born to Make You Happy
totalnie mnie dziwi ten wynik, ale to może ja mam alergię na ten arcyserowy numer

cieszę się, że oczywisty zwycięzca tej dyskografii okazał się wygranym i tu Icon_wink
Czemu serowy?
Z tym numerem jest taki problem, ze kompletnie nie przystaje do rzeczywistosci wyemancypowanych (i nierzadko wulgarnych) kobiet A.D. 2022. Widac, jak sporo sie zmienilo, nie tylko w muzyce, ale i obyczajowosci.
Ale ja go lubie do dzisiaj, bo jest slodki, nawet jesli mega naiwnie Icon_smile
12.05.2022 11:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #210
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
A ja się cały czas zastanawiam czy zmiana nicka na Noemi, to nie jest rodzaj swego rodzaju PERFORMANCE?
Bo jeżeli prawda, to trzeba mieć wielką odwagę (właśnie w tym kraju, dobrze to ujął mój przedmówca) żeby zaprezentować taką decyzję szerokiemu spektrum społeczeństwa! Icon_eek
Chociaż z drugiej strony gdzie jest łatwiej tego dokonać, jak nie w internecie, gdzie jesteśmy najbardziej anonimowi...
A wracając do meritum czyli zwycięzcy topu Britney Spears, piosenka przeciętna, ale rozumiem decyzję forumowiczów, którzy nie chcieli wybrać czegoś bardziej oczywistego na jedynkę. Icon_twisted

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.05.2022 11:39 PM przez Sundrajta.)
12.05.2022 11:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
miszony Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 619
Dołączył: Jan 2015
Post: #211
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
Noemi, jeżeli to przeczytasz to wiedz, że bardzo Cię wspieram oraz jestem pełen podziwu dla Twojej decyzji. Nawet w internecie "ogłoszenie coming outu" i jeszcze takiego wymaga naprawdę sporej odwagi.
12.05.2022 11:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dyfeomorfizm Offline
ajatollah
*****

Liczba postów: 1 076
Dołączył: Oct 2020
Post: #212
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
po ochłonięciu (a przyznam że straciłem przez wasze wypowiedzi cały wczorajszy dzień) wycofuję się z "heroizmu" i wycofuję wniosek o bana - lepiej żeby kajman i eveno suwerennie zaprzestali powielać pisowską propagandę i żeby administracja, jak to trafnie zasugerował jogosz, publicznie potępiła postawy transfobiczne, pełniąc tym samym funkcję edukacyjną wobec tych dwóch użytkowników zapewne poczciwych, lecz otumanionych przez okrutną intelektualną przemoc reżimu; dziękuję użytkownikom Miszon, Sundrajta, jogosz i miszony za wlanie nadziei, że nie wszyscy mają brunatne serca, Dobromirze raz jeszcze życzę wytrwałości, a neofaszystowskiej diarchii odwagi, by wypowiedzieć choćby słowo "przepraszam" skierowane przede wszystkim do Dobromiry, ale i do postronnych czytelników
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.05.2022 03:26 PM przez Dyfeomorfizm.)
13.05.2022 10:51 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 026
Dołączył: Dec 2009
Post: #213
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
Przepraszam bardzo, ale jakie masz do mnie zarzuty?
Mój post nie byłw żadnym stopniu inwazyjny przecież Icon_rolleyes

WOLNE MEDIA!!!
13.05.2022 12:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #214
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
Nie karm trolla

Radio Epsilon
13.05.2022 01:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Online
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #215
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
ja apeluję o więcej delikatności; myślę, że nie było tu żadnych złych intencji, ale sytuacja jest nowa i wszyscy musimy się z tym jakoś oswoić
ale potraktujcie, moi drodzy, to wyznanie noemi jako kredyt zaufania; to niechybnie znak, że uznaje mycharts za bezpieczną przestrzeń; sprawmy wszyscy razem, żeby rzeczywiście taka była Icon_smile

prz_rulez napisał(a):kompletnie nie przystaje do rzeczywistosci wyemancypowanych (i nierzadko wulgarnych) kobiet A.D. 2022.
ani do britney dwa lata później w teledysku do "i'm a slave 4u" Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
13.05.2022 02:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 427
Dołączył: Aug 2008
Post: #216
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
(13.05.2022 02:23 PM)AKT! napisał(a):  ale potraktujcie, moi drodzy, to wyznanie noemi jako kredyt zaufania; to niechybnie znak, że uznaje mycharts za bezpieczną przestrzeń; sprawmy wszyscy razem, żeby rzeczywiście taka była Icon_smile
ładnie napisane

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
13.05.2022 03:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dyfeomorfizm Offline
ajatollah
*****

Liczba postów: 1 076
Dołączył: Oct 2020
Post: #217
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
(13.05.2022 12:41 PM)neo01 napisał(a):  Przepraszam bardzo, ale jakie masz do mnie zarzuty?
Mój post nie byłw żadnym stopniu inwazyjny przecież Icon_rolleyes
chcę Cię przeprosić, bo masz rację - Twój post rzeczywiście nie wygląda na dyktowany złymi intencjami, po prostu użycie deadname'u (jak napisałem wyżej - zapewne omyłkowe) zlało mi się z dwoma pozostałymi, jawnie transfobicznymi komentarzami; pisałem w emocjach, przepraszam raz jeszcze, edytuję swoje poprzednie wypowiedzi i wykreślę z nich Twój post
13.05.2022 03:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #218
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
Jawnie transfobicośtam to ja serio zacznę być jak przeczytam jeszcze jeden taki post xD

Radio Epsilon
13.05.2022 03:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 375
Dołączył: Jun 2007
Post: #219
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
Doszukiwanie się w upodobaniu do pewnych nicków transofobii jest po prostu śmieszne. W sprawach związanych z sexem jestem przeciwnikiem tylko zoofilii, pedofilii i niektórych form kazirodztwa. Nie ma dla mnie znaczenia czy ktoś jest homoseksualistą bądź transseksualistą, akceptuję prostytucję, sadomasochizm i różne dziwne zachowania seksualne. Zasada jest tylko taka, że musi być to dobrowolne.
Mam wrażenie, że mają prawo także bardziej podobać się pewne imiona, nazwiska, nazwy zespołów, pseudonimy czy nicki i nie wiem czemu ktoś miałby mi tego odmawiać nazywając to transfobią.
A co do PiSu to nie zgadzam się z nim prawie w niczym i uważam, że ich gospodarcza lewicowość idzie w złym kierunku (chociaż jestem lewicowcem, a może nawet lewakiem).
Poprosiłbym także o podanie co konkretnie w moim wpisie było transfobiczne, bo mam wrażenie, że mam do czynienia z doszukiwaniem się czegoś, czego nie ma.
13.05.2022 04:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Online
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #220
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
no myślę, że to jest kwestia zmiany standardów myślenia i mówienia o płciowości i seksualności, to są wrażliwe tematy, więc dobór odpowiednich sformułowań jest kluczowy; coś może zostać niewłaściwie odczytane, ktoś może poczuć się urażony; z drugiej strony wymaganie wysokich standardów w tej materii w kraju, który nigdy nie widział edukacji seksualnej, jest mocno paradoksalne; to właśnie takie sytuacje stwarzają sposobność, by o pewnych rzeczach pogadać i trochę się nawzajem doedukować

kajman napisał(a):W sprawach związanych z sexem
transpłciowość nie jest związana z seksem tylko z własną tożsamością płciową odbiegającą od tej przyporządkowanej przy urodzeniu

kajman napisał(a):transseksualistą
nie używa się już słowa "transseksualista", wiele osób trans odbiera je negatywnie, wydaje mi się, że także dlatego, że przyczynia się do utożsamiania transpłciowości z seksem

kajman napisał(a):akceptuję sadomasochizm i różne dziwne zachowania seksualne
fetysze seksualne to też nie ta szufladka; spoko, że jesteś otwarty, ale pisząc o większej delikatności, miałem między innymi na myśli coś takiego Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
13.05.2022 06:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości